WP огляд продукту WordPress плагін

Ви хочете заробити трохи грошей за допомогою відгуків про продукти Android та партнерських посилань? Можливо, ваш блог із міського садівництва розгорається, і настав час показати найкращі продукти, які ви використовували для виготовлення власних урожаїв у місті. Незалежно від того, плануєте ви монетизувати свої відгуки чи ні, WordPress пропонує вам приємний перелік плагінів для перегляду продукту, щоб ви включали рейтинги зірок, кнопки покупки, огляди користувачів та багато іншого..


Один з найпопулярніших варіантів – плагін WP Product Review, тому я зібрав огляд плагінів WP Product Review (це перекошений), щоб показати, як можна швидко продемонструвати свої відгуки про плагіни WordPress, памперси, бейсбольні бити, садово-городній інструмент, книги або все, що вам найбільше подобається.

Плагін для огляду продукту WP

Є дві версії плагіна – безкоштовна і платна – тому я хочу окреслити переваги кожного варіанта і показати вам, як саме реалізувати певні функції для відображення відгуків про товар..

Огляд продукту WP Lite WP Огляд продукту PRO

Тепер давайте подивимося на безкоштовну та преміальну версії плагіна та функції, які ви знайдете в кожному!

Плагін для огляду продукту WP – безкоштовна версія

Почніть з активації Плагін WP Product Review на інформаційній панелі WordPress. Компанія також має додаткову інформацію та посилання для завантаження файлу .zip. Після активації перейдіть на вкладку Огляд продукту зліва на панелі інформаційних панелей WordPress:

Вкладка

Сторінка налаштувань огляду продукту WP

Коли ви натискаєте на Огляд товару кнопкою він приводить вас до головного Налаштування сторінки, де ви можете змінити декілька налаштувань за замовчуванням. The Загальні налаштування досить прості, дозволяючи вам змінювати, якщо ви хочете, щоб огляд продукту відображався після або перед вашим вмістом. Ви також можете розмістити свій огляд вручну, якщо це необхідно.

Також є область для активації коментарів до ваших відгуків, і цілком унікальний варіант врахування ваших відгуків користувачів із загальною оцінкою вашого продукту. Наприклад, якщо хтось оцінює комп’ютер, який ви тільки що переглянули, він змінює загальну оцінку вашого відгуку.

Загальні налаштування 1

Ширина вмісту призначена для обмеження ширини модуля огляду. Якщо огляд трохи надмірний на вашому сайті, ви можете змінити це.

Загальні налаштування 2

Вкладка Кольори рейтингу – це просто вказати, які відтінки кольору ви хочете виявити після того, як оціните товар. Кольори за замовчуванням є досить стандартними, тому вам, мабуть, не потрібно цього змінювати. Як ви бачите нижче, нижчі рейтинги отримують червоний та оранжевий кольори, а більш високі – зелений та синій кольори.

Кольори оцінок

Конфігурації кольорів тексту також включені до Налаштування область, що є приємною особливістю, оскільки ви можете зробити текст відповідним кольорам брендингу для вашого сайту.

Типографія 1

Плагін також дозволяє вам змінити мінуси та плюси, щоб трохи відмежовувати свої відгуки від інших сайтів. Змініть ширину та колір рамки для огляду відповідно до розміру та брендингу вашого веб-сайту.

Типографія 2

Інший параметр пропонує варіанти зміни вигляду кнопок “Купити”. Це дозволяє вам перевірити, які кольори та тексти працюють, щоб підштовхнути більше продажів філій через ваш сайт.

Купити кнопку 1

Після зміни параметрів за замовчуванням ви можете приступити до написання та створення оглядів товару!

Вставлення відгуку про товар у публікацію

Плагін WP Product Review дозволяє швидко та легко включати свої огляди до публікацій, оскільки модуль конфігурації розташований під кожним створеним вами публікацією. Прокрутіть нижче редактора публікацій, щоб знайти його Огляд продукту Додаткові налаштування область. Вкажіть, що публікація справді є оглядовою публікацією. Тут розкриваються всі варіанти, необхідні для налаштування огляду.

Це відгук

Почніть зі своїх даних про продукт, заповнивши назву, завантажуючи зображення та включаючи партнерське посилання, якщо у вас є. Вони не містять опцію валюти, але ви можете просто ввести потрібну валюту в полі Ціна продукту.

Область налаштувань параметрів продукту трохи не описується, але в основному це місце, куди ви вводите, в яких областях плануєте оцінювати продукт та які рейтинги ви хочете надати їм..

Просто заповніть області та виберіть рейтинг чи оцінку для кожної з них. Майте на увазі, що оцінки не визначають порядок, скоріше він покладається на порядок, яким ви їх пробиваєте. Ви отримуєте лише п’ять категорій рейтингу з безкоштовною версією.

Параметри продукту

Далі вкажіть плюси та мінуси продукту, щоб показати людям, чому вони повинні чи не повинні натискати кнопку “Купити”. У безкоштовній версії ви отримуєте по 5 плюсів і мінусів кожен, що на мій погляд є розумним.

Плюси і мінуси

Після того як ви закінчите свій огляд і додасте до публікації потрібний вміст, перегляньте або опублікуйте публікацію WordPress, щоб побачити ваш огляд на фронті. Дисплей огляду досить гладкий, демонструючи ціну та назву великими літерами. Мінімалістичний дизайн – це освіжаючий погляд на оглядові пости, які, як відомо, виходять з-під контролю.

Ви помітите, що додаючи більше оцінок до системи, це додає трохи білого простору під зоною плюсів і мінусів, що не все так добре для презентації.

Огляд продукту Передній кінець

Якщо ви додаєте посилання на продукт, знизу відображається кнопка “Купити зараз”, і користувачі можуть навіть натиснути на зображення продукту, щоб перейти на сторінку покупки..

Купити зараз кнопку

Огляд товару WP – версія Pro

Ви можете оновити до версії Pro всередині плагіна або отримати WP Product Review PRO безпосередньо з ThemeIsle та встановити на своєму сайті WordPress. Ціноутворення цілком прийнятне, і якщо ви керуєте кількома сайтами, вам доведеться платити лише до 49,95 долара за необмежену ліцензію. Тепер питання: чи пропонує версія Pro достатньо можливостей для інвестицій?

Щоб придбати версію Pro, знайдіть кнопку всередині інформаційної панелі WordPress, трохи вище області налаштувань у плагіні WP Product Review.

Купуйте Pro версію

Приємно, що вони пропонують три типи ліцензування: один для одного веб-сайту, інший для 2-5 веб-сайтів і остаточний варіант для необмежених сайтів. Очевидно, що якщо у вас є лише один сайт, тоді вам слід перейти з першим варіантом, але якщо у вас є якісь плани щодо розширення або якщо ви робите сайти для клієнтів, необмежений варіант веб-сайту – це найкраща цінність.

Отже, що ви отримуєте, коли платите за версію Pro?

 • До 10 полів для плюсів і мінусів
 • До 10 варіантів оцінювання
 • Автоматичне використання обраного зображення, якщо ви не завантажуєте зображення продукту
 • Змініть значок рейтингу
 • Використовуйте короткий код, щоб розмістити огляд куди завгодно до публікації чи сторінки
 • Завантажте параметри оцінювання з попередніх публікацій

Отже, чи варта версія Pro? Відповідь – так, якщо ви запускаєте сайт, який регулярно завершує огляди, і ви хочете почати представляти огляди, які виглядають на вигляд, і заробляти гроші за допомогою партнерських посилань.

Для початку попередній завантажувач дивовижний, тому якщо ви постійно переглядаєте комп’ютери, ви завжди можете попередньо завантажити варіанти класифікації, які ви використовували в минулому. Це підтримує послідовність і скорочує робочий час.

Попередній завантажувач

Додаткові поля оцінювання та плюси / мінуси чудово працюють, щоб забезпечити детальнішу інформацію для ваших читачів, що дозволяє вам відрізнятись від інших сайтів.

До 10 полів

Автоматичне захоплення зображених зображень може заощадити вам трохи часу, але це не все так чудово. Однак функція модифікації рейтингових значків ідеально підходить для зміни того, що відображаються піктограми для різних продуктів. Наприклад, замість тире за замовчуванням, які відображаються, ви можете використовувати знаки долара, серця, зірки, контролери відеоігор тощо..

Рейтинг значок

Швидкі коди також дають вам трохи більшої гнучкості щодо того, як ви хочете відображати огляд товару, а не просто дотримуватися стандартних умов.

Висновок

Огляд продукту WP – це майже все, що вам потрібно для цього, з налаштовуваними значками рейтингу, інтеграцією WordPress та мінімалістичною презентацією, щоб допомогти вашим читачам зрозуміти, чи варто купувати товар чи ні. Особливо мені подобається те, що ви можете протестувати безкоштовну версію, а потім заплатити розумну ціну за додаткові функції.

WP Огляд продукту Lite WP Огляд продукту PRO

Повідомте нас у розділі коментарів, якщо у вас є якісь питання або відгуки щодо плагіна WP Product. Ви випробували цей плагін раніше?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map