Візуальний композитор: Посібник із перетягування та створення сторінки

WordPress чудово, і можливість налаштувати ваш веб-сайт WordPress – це лише глазур на торті. Однак не всі з нас кодують гуру. Чортів, деякі любителі WordPress нічого не знають про HTML чи CSS. Але це не повинно перешкоджати налаштуванню теми WordPress. Сюди заходять розробники сторінок.


Конструктори сторінок перетягування та перетягування широко доступні як плагіни і вбудовані у багато популярних тем Вони дозволяють користувачам усіх рівнів вносити зміни до загального макета теми, а це може зробити додавання додаткових розквітів (піктограми, бари майстерності, таблиці цін тощо) дуже просто. Зокрема, ми хочемо познайомити вас з нашим новим улюбленим плагіном WordPress, що створює сторінку – Visual Composer.

Отримайте візуального композитора безкоштовно! Плагін Visual Composer включений безкоштовно з придбанням нашої Теми Total WordPress, і він включає кілька чудових розширень для плагіна для використання з темою..

Що таке візуальний композитор

Visual Composer – це фантастичний плагін, розроблений WP Bakery, який додає конструктор сторінок перетягування та перетягування до вашої теми WordPress. Ми з’явилися в нашій Загальній багатоцільовій темі WordPress, але ви також можете побачити її майже в кожному новому топ-продавцеві на Themeforest. Це дає вам інструменти, необхідні для створення складних макетів сторінок, не торкаючись жодного рядка коду.

Як працює візуальний композитор і що він може зробити

Це плагін, тому просто встановіть і активуйте, щоб скористатися всіма чудовими можливостями. Після активації Visual Composer надає вам контроль над компонуванням ваших сторінок. Просто додайте нову сторінку, і ви побачите нові кнопки, щоб ви могли перемикатися між класичним режимом і режимом побудовника, а також кнопкою, щоб перейти до прямого редактора фронтального редактора.

візуально-композиторська кнопка

Звідси можливості обмежуються лише вашою фантазією (або вашими клієнтами). Ви можете додавати рядки, стовпці, кнопки, текст, зображення та багато іншого, використовуючи всі параметри Visual Composer. Крім того, є можливість зберегти макети як шаблони, які потрібно повторно використовувати знову і знову.

Рядки

До складу конструктора входять елементи побудови сторінки. Ви можете використовувати ці елементи як буквальні будівельні блоки для вашої сторінки. Спочатку Додати рядок. Рядки дозволяють додавати стовпчики одним клацанням. Просто наведіть курсор на жовту вкладку абзацу у верхньому лівому куті рядка та виберіть макет. Рядок автоматично розбивається на стовпці відповідно до обраного Вами макета.

total-add-row

Елементи сторінки

загальнододані елементи

Наступний крок – почати додавати функції сторінки. Просто натисніть на Додати елемент кнопку, щоб відкрити спливаюче меню. Існує маса варіантів додавання текстових полів, заголовків, спільного доступу до соціальних мереж, зображень і галерей, перемикань або вкладок, акордеонів, останніх публікацій (що також працює із типовими публікаціями для вашої теми на додаток до публікацій блогу), кнопок і навіть віджети бічної панелі.

Крім того, залежно від теми WordPress та сумісних плагінів, якими ви користуєтесь із Visual Composer, ви побачите більш-менш елементи сторінки. Наведений вище приклад – із нашої загальної теми Drag & Drop WordPress, тому є додаткові 30 конструкторів сторінок, які ми створили та стилізували виключно для Total. Сюди входять спеціальні роздільники, поля значків, віхи, каруселі тощо.

Клацніть будь-який елемент, щоб відкрити параметри для цього елемента. Нижче наводиться приклад “параметрів” для нашого модуля Icon Box у темі Total. Як ви бачите, кожен модуль може мати безліч налаштувань і навіть кілька вкладок налаштувань.

іконка-налаштування

Конструктор також підтримує чотири чудові додатки для сторонніх розробників: Слайдер шару, Повзунок Революції, Гравітаційні форми та Контактна форма 7. Якщо у вас встановлений будь-який із цих плагінів, елемент теми автоматично з’явиться для теми. Коли ви вирішите вставити елемент сторінки для одного з цих плагінів, Visual Composer відображає спадне меню відповідних створених вами слайдерів / форм або відображає поле для введення для додавання ідентифікатора повзунка. Більше немає копіювання та вставки коротких кодів!

Перетягування

наочний-композитор-редактор

У будь-який момент процесу проектування ви можете перетягнути будь-який елемент рядка чи сторінки, щоб змінити їх перестановку. Ви також можете дублювати будь-який рядок або елемент, що робить додавання повторюваного вмісту швидким і простим (відмінно підходить для подібних стовпців, поширених запитань, перемикань тощо).

Після створення дизайну, який вам подобається, ви можете зберегти його як шаблон. Це стане в нагоді під час створення користувацького макета сторінки або бічної панелі, яку ви хочете використовувати повторно. Просто натисніть на Шаблони кнопка, дайте назву макеті та натисніть зберегти. Під час використання шаблону він автоматично заповнить вашу сторінку макетом та збереженими елементами.

Параметри рядків: форматування, клонування та видалення рядків

До крайнього лівого кута кожного рядка додано три функції, які можна використовувати для клонування або копіювання цілого рядка та всього його вмісту, додавання нових модулів, редагування стовпців тощо. Просто наведіть курсор на будь-який рядок, який потрібно редагувати для доступу до цих налаштувань:

параметри total-visual-composer-row-row

Знову ж таки, залежно від теми, якою ви користуєтесь Visual Composer, доступні варіанти форматування можуть бути різними. Хоча деякі розробники тем вирішують залишити Visual Composer таким, яким він є, багато хто налаштовує плагін відповідно до потреб або стилю своєї теми..

Frontend Editor

Потужний Visual Composer тепер включає редактор інтерфейсів, завдяки якому, як ніколи, простіше розпочати створення власних сторінок та макетів. Єдине застереження полягає в тому, що ще не всі теми підтримують редактор, що працює на передньому кінці. Переконайтесь, що двічі перевірте список функцій теми або зв’яжіться безпосередньо з розробником теми, щоб переконатися, чи редактор фронтенд Visual Composer сумісний з вашою темою WordPress. Наші Загальна тема WordPress на 100% сумісна з редактором лицьової частини тому, якщо ваша поточна тема – це не ви, можливо, захочете розглянути питання про “оновлення” до нашої теми.

Розширення

Остання функція, яку я хотів би торкнутися – це розширюваність Visual Composer. Якщо ви є просунутим кодером або розробником тем, ви можете інтегрувати свої власні штрих-коди в плагін. Фактично, ми додали у власну Sympt Shortcodes Premium, щоб надати користувачам додаткових елементів побудови сторінки. Це дає користувачам ще більше можливостей під час створення сторінок!

Якщо ви не кодер, оформіть CodeCanyon і швидко знайдіть надбудову Visual Composer. Є багато чудових плагінів преміум-класу, які додають додаткові можливості Visual Composer і навіть деякі хороші безкоштовні, такі як наш плагін для коротких кодів символів.

Параметри візуальних композиторів

Я продовжую посилатися на Visual Composer як на конструктор сторінки, але він чудово працює і з публікаціями, і з користувацькими типами публікацій. Все, що вам потрібно зробити, це включити опцію. Перейдіть до Налаштування> Візуальний композитор. Ви повинні побачити екран, подібний до цього:

Налаштування візуального композитора

Плагін автоматично відображатиме різні типи вмісту, що входять у вашу тему WordPress. Просто виберіть, який ви хочете використати з конструктором сторінок Visual Composer. Наведений вище приклад – з нашої теми Total, тому є додаткові параметри для портфоліо, персоналу та відгуків (усі типи публікацій), а також форуми, теми, відповіді та продукти (пов’язані з плагінами bbPress та WooCommerce, які підтримуються Total)..

Ви також можете зіставити будь-які додатки для короткого коду до Visual Composer, який ви вже встановили на своєму сайті WordPress. На сторінці налаштувань перейдіть на вкладку Мої короткі коди вгорі та натисніть кнопку, щоб відобразити карту короткого коду. Це повинно додати ваші композиторські шорт-коди до елементів композитора. Легко!

Дивіться це в дії

Як я вже говорив, ми так любимо Visual Composer, і ми вбудували його в нашу найпопулярнішу тему Total WordPress (включена безкоштовно з вашою покупкою). Перегляньте різні сторінки на будь-якій з наших демонстрацій наживо для «Загальної теми». Більшість сторінок, які ви побачите в наших демонстраціях, створених разом із Visual Composer! Додавання фонів, заголовків, тексту, зображень, іконок… тощо. Це все “шматок пирога”.

тотальні демонстрації

Повне керівництво по використанню візуального композитора

Якщо ви вже є плагіном і шукаєте посібник щодо його використання, ознайомтеся з нашим повним посібником із використання Visual Composer, який перегляне вас крок за кроком і покаже вам, як користуватися плагіном..

Де ви можете її отримати

Visual Composer доступний у CodeCanyon, якщо ви хочете отримати його самостійно. Він також повністю інтегрований з нашою преміальною темою WordPress Total (разом з двома іншими плагінами преміум-класу на загальну суму 67 доларів – що більше, ніж ви платите за тему!).

Отримайте Total Get Visual Composer

Дайте нам знати, що ви думаєте про плагін нижче. Ми дуже вражені Visual Composer, і ми хотіли б почути вашу думку про це!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map