VikAppointments: Зустріч із бронюванням та розкладом, як бос

VikAppointments: Зустріч із бронюванням та розкладом, як бос

Якщо ви ведете бізнес на базі сервісу, планування та керування своїми побаченнями вручну є складним та трудомістким. Крім того, бронювання зустрічей вручну означає, що ви схильні до людських помилок, які можуть коштувати бізнесу.


Що робити? Ви можете впорядкувати процес за допомогою плагіна, такого як VikAppointments. VikAppointments – ідеальне рішення для будь-якого сервісного бізнесу, який бронює зустрічі. Укомплектований усіма можливостями, необхідними для управління бронюванням, як професіонал; плагін є одним з найкращих плагінів зустрічей для WordPress.

І в сьогоднішньому дописі ми розкриваємо функції, які роблять VikAppointments фантастичним плагіном для бронювання WordPress. Щоб підсолодити угоду, ми встановлюємо PRO версія та тест-драйв плагін. Таким чином, ви точно знаєте, чого очікувати, і можете вдарити по землі.

Як це звучить? Якщо це звучить чудово, засуньте рукави і нехай приступить до роботи.

Що таке VikAppointments?

vikappointments служби бронювання плагіна WordPress плагін

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

VikAppointments – це потужна система управління призначеннями, спочатку створена для Joomla. Але нас Джомла не цікавить. Ми висвітлюємо версію WordPress, яка, до речі, є одним із найсучасніших плагінів зустрічі для WordPress.

За кілька кліків плагін допоможе вам забронювати зустрічі та швидко керувати ними на вашому сайті WordPress. Крім цього, плагін пропонує індивідуальні варіанти, які ідеально підходять для різних підприємств, таких як лікарі, адвокати, медичні центри, курорти та салони, серед інших.

Але навіть маючи мільйон і одну функцію, VikAppointments залишається надзвичайно простим у налаштуванні та використанні. Зрештою, плагін допоможе вам заощадити багато часу, який ви можете направити на розвиток вашого бізнесу. Замість того, щоб витрачати час на бронювання зустрічей вручну, ви можете повністю зосередитися на своїх клієнтах.

З іншого боку, ми розкриємо кілька функцій, які роблять VikAppointments одним із найкращих плагінів WordPress для керування зустрічами на вашому веб-сайті..

Особливості VikAppointments

Плагін VikAppointments не розчаровує з точки зору функцій, що стосується вражаючого списку, який повинен вражати як початківців, так і розробників. У наступному розділі ми виділимо деякі функції, доступні у VikAppointments. Не потій; ми бачимо більшість функцій в дії, коли ми тестуємо драйв плагіна.

Плагін VikAppointments, окрім іншого, має такі функції, як:

 • Можливість створення декількох сервісів із різною тривалістю та швидкістю
 • Центральна панель приладів для управління працівниками
 • Безкоштовне бронювання зустрічей на передньому рівні
 • Щомісячні або щотижневі календарі, що показують доступність для кожного працівника чи служби
 • Купонна система для надання знижок на бронювання
 • Можливість створювати резервування вручну на інформаційній панелі адміністратора WordPress
 • Шукайте віджет, який допомагає потенційним легко знаходити та бронювати зустрічі
 • Подовжені робочі дні зі спеціальними змінами
 • Передня панель приладів для співробітників
 • Місцезнаходження співробітників за допомогою Карт Google
 • Можливість додавати покупки для пакетів послуг
 • Система візка для планування кількох зустрічей одночасно
 • Користувацькі шлюзи
 • Повідомлення електронною поштою, SMS та ICS
 • Кілька віджетів для покращення вигляду системи бронювання на передній панелі
 • Інтегрована система управління клієнтами
 • І набагато більше

Коротше кажучи, плагін VikAppointments пропонує вам достатньо функцій для ефективного керування побаченнями. Описуючи функції, які керують нами, давайте встановимо та протестуємо VikAppointments.

Як встановити VikAppointments

Встановити плагін VikAppointments надзвичайно просто, оскільки його можна безкоштовно завантажити на WordPress.org. Однак, щоб насолодитися преміум-функціями, ви повинні придбати PRO ліцензію на суму близько $ 108 доларів на офіційному веб-сайті VikAppointments. Ліцензія дійсна протягом року, і хоча поновлення не є обов’язковим, вам потрібна активна ліцензія для отримання оновлень.

Тепер давайте встановимо та налаштуємо VikAppointments для початку планування та керування зустрічами на нашому тестовому сайті.

У меню адміністратора WordPress перейдіть до Плагіни і натисніть Додати новий як ми виділяємо на зображенні нижче.

Як встановити новий плагін WordPress

Це призводить вас до Додати плагіни екран, де ви можете встановити плагін зі свого комп’ютера або з офіційного сховища WordPress. Введіть у вікні пошуку ключових слів «VikAppointments» і, як тільки ви знайдете плагін, натисніть на Встановити зараз кнопку, як ми деталізуємо на наступному зображенні.

встановлення плагіна vikappointments

Після цього натисніть кнопку Активуйте натисніть кнопку, як показано нижче, щоб отримати кульку.

активація плагіну WordPress vikappointments

Зараз ми кудись дістаємось. Все, що вам потрібно зробити зараз – це налаштувати плагін, який легко, тому давайте приступатимемо до роботи.

Як налаштувати VikAppointments

Після активації плагіна він додає гарний VikAppointments пункт у меню адміністратора WordPress. Щоб налаштувати систему бронювання, натисніть на VikAppointments пункт меню, як показано нижче.

налаштування плагіну wordpress vikappointments

Пункт меню приведе вас до привабливої ​​інформаційної панелі VikAppointments, показаної нижче.

панель приладів vikappointments

Активація ліцензії PRO

Ми використовуємо для версії PRO версію PRO, тому я повинен спершу активувати ліцензію. Для цього натисніть Оновіть до PRO, як ми показуємо нижче.

оновлення до версії vikappointments pro

На наступній сторінці прокрутіть до нижньої частини сторінки, вставте ліцензійний ключ та натисніть Перевірка та встановлення, як показано нижче. Якщо у вас немає ключа ліцензії, натисніть на Отримайте ліцензійний ключ кнопка.

додавання професійного ліцензійного ключа до vikappointments

Плагін стартує автоматично та оновляється до професійної версії. Потім натисніть кнопку Оновлення завершено, натисніть тут, щоб продовжити кнопку, як показано нижче.

Тепер професійна версія заблокована та готова. Btw, нижче – як виглядає інформаційна панель адміністратора VikAppointments після оновлення до профільної версії.

інформаційна панель адміністратора vikappointments

Тут нічого особливого не бачити, а тепер що? Так чи інакше, оскільки ми ще не бронювали зустрічі. Додамо кілька працівників, послуг та моделюємо веб-сайт із бронювання наживо.

Створення груп у VikAppointments

Групи у VikAppointments схожі на категорії у публікаціях блогу. Групи допомагають вам класифікувати співробітників і служб, дозволяючи вам організовувати речі, особливо якщо у вас є багато співробітників або служб. У той же час додавати групи до VikAppointments не обов’язково.

Крім цього, додамо одну групу для наших п’яти послуг, які для ілюстрації – юридичні консультації, бізнес-консалтинг, коучинг з життя, стоматологічне здоров’я та спа-центр. Ми назвемо групу “Платні послуги.”

Клацніть Управління і потім Групи, як ми детально описуємо нижче.

додавання нової групи послуг у плагін vikappointments

Потім натисніть кнопку Нові кнопку, як ми показуємо на зображенні нижче.

додавання нових груп послуг

Убік: Також зверніть увагу на Перегляд груп працівників кнопка праворуч від екрана. Натискання на кнопку дозволяє створювати, редагувати та переглядати групи працівників.

Повернутися до створення групи послуг.

Клацнувши на Нові кнопка перейде до наступного екрана.

Все, що вам потрібно зробити на сторінці вище, це додати назву та опис групи послуг. Потім натисніть кнопку Зберегти та закрити, як показано нижче.

Із створеною групою послуг ми тепер можемо класифікувати наші п’ять служб Платні послуги. Тепер додамо кілька працівників, а потім фактичні послуги.

Додавання співробітників у VikAppointments

Спочатку ми додаємо співробітників, щоб потім ми могли призначити їм послуги. Крім того, ви повинні додати принаймні одного співробітника, щоб отримати онлайн-бронювання.

Пам’ятайте, ви можете представляти працівника як людину, кімнату, об’єкт чи будь-що інше. Однак у більшості випадків працівник – це людина, напр. стоматолог, масажистка, юрист, тренер тощо.

Поверніться на інформаційну панель VikAppointments і натисніть Управління і потім Співробітники як ми виділимо нижче.

додавання нових співробітників у vikappointments

Потім натисніть кнопку Нові кнопку, як ми виділяємо на скріншоті нижче.

додавання нового співробітника в vikappointments

Після цього додайте реквізити працівника. Потім натисніть кнопку Зберегти та закрити кнопка.

Щоб додати більше співробітників, повторюйте, поки ви не введете всіх працівників до системи. Можна навіть легко клонувати співробітників, так що так!

Я використовую лише двох працівників для ілюстрації, але ви можете додати скільки завгодно. Не забудьте встановити зміни кожного працівника під Робочий Днів на екрані вище.

Швидко рухаючись, тепер додамо наші послуги.

Додавання послуг у VikAppointments

На інформаційній панелі VikAppointments виберіть Управління і натисніть Послуги, як показано на зображенні нижче.

додавання послуг у vikappointments

Після цього натисніть на Нові кнопку, як ми виділяємо нижче.

додавання нових служб vikappointments

Це повинно вести вас безпосередньо до Нова послуга екран, де ми можемо спостерігати за тобою, Нее ви можете додати всілякі деталі. Дивіться зображення нижче для отримання додаткової інформації.

Ось кілька приміток до наведеного зображення (наш номерний список відповідає зазначеним вище пунктам).

 1. Сервіс – Додайте сюди необхідні реквізити служби. Ви знаєте, найменування послуги, ціни, потужність тощо. Btw, введіть кулі для друку пошукових систем (SEF) Псевдонім поле
 2. Опис – Тут додайте опис послуги
 3. Призначення – На цій вкладці ви можете призначити послуги різним працівникам
 4. Метадані – Вкладка особливо важлива для SEO. Ви можете додати назву сторінки, мета описи та мета ключові слова.

Додавши свої послуги, не забудьте натиснути Зберегти та закрити кнопка. Ви можете натиснути Зберегти, зберегти та створити нове, або Скасувати залежно від того, де ви перебуваєте у своєму робочому процесі.

До речі, зараз у нашій системі є п’ять сервісів, які виглядають приблизно так:

сторінка адміністратора служб vikappointments

Непогано, правда? Зауважте, що я вже призначив послуги різним працівникам, але ви не бачите цього із наведеного зображення. Якщо у вас є запитання про те, що я зробив, я готовий відповісти на будь-яке запитання протягом найближчих 24 годин, тому не затримуйтесь.

Тепер, коли у мене є групи, співробітники та служби, дозвольте нам відобразити форму на передовій, щоб потенційні люди могли забронювати зустрічі відразу.

Визначення VikA в Front-End

Оскільки у нас є групи, співробітники та служби, чи можемо ми розпочати бронювання зустрічей? Так, ми можемо!

Все, що нам потрібно зробити – створити та додати короткий код бронювання на простій сторінці. Але як ми це робимо?

Запустіть інформаційну панель VikAppointments і натисніть на Короткі коди кнопку, як ми виділяємо нижче.

кнопка штрихкодів vikappointments

Далі натисніть на Нові кнопка, як показано на наступному зображенні.

додавання нового короткого коду в vikappointments

Ми створимо короткий код для нашої консалтингової послуги з бізнесу. Після цього ми відобразимо дані про послуги, щоб потенційні клієнти могли розпочати бронювання.

Додайте своє (1) ім’я короткого коду, (2) виберіть Інформація про службу зі спадного меню та (3) виберіть вашу послугу (наша бізнес-консалтинг), як показано на зображенні нижче.

створити новий короткий код

Не забудьте натиснути на Зберегти та закрити кнопка.

Інші типи коротких кодів VikAppointments

VikAppointments поставляється з різними типами коротких кодів, включаючи:

 • Перегляд усіх замовлень – Додайте короткий код на сторінку, щоб користувачі, які ввійшли в систему, могли переглядати всі свої замовлення
 • Підтвердження – У короткому коді відображається форма оформлення замовлення, якщо в кошику є товар
 • Площа працівників – Тут працівники можуть побачити свою панель управління. Вони можуть керувати своїми профілями, робочими днями, призначеними послугами та місцезнаходженнями
 • Деталі працівника – Короткий код дозволяє відображати дані про вибраного співробітника
 • Список працівників – Дозволяє відображати список працівників, які можуть замовити клієнти
 • Перегляд замовлення – Короткий код показує підсумок будь-якого обраного замовлення
 • Пакети – Показує всі пакунки, які можна придбати, згруповані за категоріями
 • Інформація про службу – На короткому коді відображається сторінка деталей будь-якої обраної послуги (ПОДАКА
 • Список послуг – Найважливіший короткий код на думку розробників. У короткому коді відображається перелік усіх послуг, які можуть замовити клієнти

Як додати короткий код VikAppointments на сторінку WordPress

Додавання створеного вами короткого коду до вашого веб-сайту WordPress настільки ж просто, як A, B, C. Спочатку перейдіть до пункту Сторінки> Додати нове як показано на скрінграбі нижче.

додавання нової сторінки в wordpress

Назвіть назву своєї сторінки, натисніть на плюс (+) і виберіть значок Короткий код VikAppointments блок, як показано нижче.

створення нової сторінки обслуговування за допомогою коротких кодів

Далі виберіть короткий код, який ви створили раніше, як показано на зображенні нижче.

виберіть короткий код vikappointments у Гутенберзі

Якщо ви користуєтесь класичним редактором, можете додати короткий код, натиснувши на Список коротких кодів VikAppointments кнопка, як показано на зображенні нижче.

додавання vikappointments у класичний редактор

Після цього натисніть кнопку Опублікувати кнопка. Ось що я отримав:

Непогано, правда? Сторінка оснащена функціоналом Резервувати зараз кнопка. Тепер все, що потрібно зробити клієнту, – це вибрати дату та час та натиснути на Резервувати зараз кнопка.

Як тільки ваш клієнт потрапить Резервувати зараз, плагін веде їх на наступну сторінку, щоб переглянути та підтвердити бронювання.

сторінка підсумкового замовлення vikappointments

Дуже солодко, ви не згодні? Ах, я забув видалити свою електронну адресу; плагін заповнює форму автоматично, якщо ви попередньо забронювали зустрічі.

Тепер, коли ми маємо основні принципи, ми вивчимо інформаційну панель VikAppointments для інших варіантів.

Інші функції VikAppoinments

Довідка VikAppointments

Якщо ви застрягли з тієї чи іншої причини, ви можете отримати допомогу прямо на інформаційній панелі VikAppointments. Клацніть на Довідка кнопка, як показано на зображенні нижче.

vikappointments допомагають

Вкладка Зустрічі

вкладка зустрічей

The Призначення Вкладка, показана на зображенні вище, містить кілька варіантів, про що ми детально описуємо у нижченаведеному списку.

 • Бронювання – Тут ви можете переглянути всі бронювання
 • Клієнти – На цій сторінці відображається список ваших клієнтів
 • Купони – Тому що хто не любить своєчасну знижку?
 • Календар, який показує весь ваш календарний рік та загальний прибуток від бронювання

Вкладка порталу

Тоді у вас є Портал вкладку, як показано на зображенні нижче.

вкладка порталу в vikappointments

The Портал вкладка має кілька варіантів, включаючи:

 • Країни – Де ви можете додавати, редагувати та видаляти країни
 • Відгуки – Сторінка дозволяє додавати відгуки до своїх послуг
 • Підписки– Тут ви можете створювати періодичні підписки
 • Підпр. Замовлення – Переглянути всі замовлення на передплату, які купують клієнти

Глобальна вкладка

глобальна вкладка vikappointments

Як ви бачите на зображенні вище, Глобальний Вкладка дозволяє керувати парою варіантів, а саме:

 • Спеціальні поля – Ви можете додати спеціальні поля до форм замовлення, щоб ви могли зібрати всю необхідну інформацію від своїх клієнтів
 • Виплати – Дозволяє активувати шлюзи платежів
 • Рахунки-фактури – Ви можете переглянути всі свої рахунки тут
 • Медіа-менеджер – Цей параметр дозволяє керувати всіма медіа-файлами, які ви завантажуєте за допомогою плагіна VikAppointments

Вкладка “Конфігурація”

The Конфігурація вкладка допомагає вам керувати кількома варіантами. На вкладці у вас є:

 • Співробітники – Керуйте своїми працівниками варіантами та дозволами
 • Закривальні дні – Встановіть дні, коли ваш бізнес залишається закритим. Може включати вихідні та святкові дні
 • API API – Налаштуйте параметри API SMS, щоб ви могли надсилати текстові повідомлення своїм клієнтам. Ви навіть можете надсилати автоматичні повідомлення
 • CRON Джобс – Налаштування для завдань VikAppointments CRON

Віджети VikAppointments

Плагін VikAppointments поставляється з парою віджетів, що полегшує вашу роботу. Щоб переглянути та використовувати віджети, просто перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд> Віджети, як ми виділяємо на зображенні нижче.

віджети vikappointments

І там у вас є; VikAppointments у всій красі.


Між вами та мною VikAppointments – прекрасний планувальник зустрічей для WordPress. Після налаштування плагіна він здійснює бронювання на вашому веб-сайті, економлячи багато часу та грошей.

Плагін простий у використанні; Я перевіряв документацію один-два рази, щоб підтвердити пару речей, але це було все. У найкоротші терміни я згинав VikAppointments, щоб зробити свої торги.

Щойно ви спробуєте плагін, я впевнений, що ви не шукатимете іншого плагіна для бронювання для вашого бізнесу. У ньому повно всіх функцій, які вам потрібно запланувати та керувати зустрічами на своєму веб-сайті.

У вас є проблеми, питання чи пропозиції? Будь ласка, поділіться у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map