Управління подіями краще за допомогою календаря сучасних подій

Управління подіями краще за допомогою календаря сучасних подій

Думаю, ти погодишся, коли я скажу: запуск веб-сайту про події – це складний подвиг. Вам потрібно створити події, опублікувати їх на своєму веб-сайті та зареєструвати учасників, не псуючи речі. Під час роботи зі змінними, такими як різний час, ціни та місця проведення різних подій, завдання стає в 10 разів складніше.


Виявляється; ви можете легко створити систему управління подіями на своєму сайті за допомогою плагіна Сучасний календар подій. І в сьогоднішньому огляді / публікації, як ми публікуємо, ми точно показуємо, чому Календар сучасних подій є одним з найкращих плагінів WordPress подій, щоб прикрасити Інтернет.

Читайте далі, щоб дізнатися про функції та параметри, які створюють Календар сучасних подій плагін виділяється з натовпу. Не забудьте перевірити круті відео ми додали в кінці статті. Крім цього, будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях. Якщо це не вийшло, давайте перейдемо до справи.

Що таке календар сучасних подій?

огляд додатків календаря сучасних подій

Сучасний календар подій – це блискучий плагін, який допомагає створювати, публікувати та керувати подіями на вашому веб-сайті WordPress. Це дітище Команда Webnus, шанована тема WordPress та розробник плагінів. Плагін упакований на край з усіма функціями, необхідними для управління подіями на вашому сайті WordPress, як професіонал.

І як випливає з назви, Календар сучасних подій пропонує вам новітні методи проектування та практичний спосіб управління подіями, не порушуючи поту. Таким чином, плагін готовий до мобільних пристроїв, повністю реагує на переклади і добре грає з вашими улюбленими інструментами, такими як WooCommerce, серед інших.

Плюс плагін є винятково зручним для користувача та добре розробленим, щоб заощадити багато часу. Замість того, щоб витрачати час на налаштування параметрів, ви можете налаштувати все за кілька кліків і натиснути на землю. Створення та керування подіями за допомогою MEC настільки ж просто, як A, B, C, вам не потрібно буде нікого тримати руку.

Якщо ви шукаєте фантастичний плагін для управління подіями для свого веб-сайту WordPress, Календар сучасних подій – справжня справа. І завдяки чудовій своєчасній підтримці клієнтів, плагін допоможе вам заощадити час, гроші та забезпечити чудовий досвід роботи на вашому веб-сайті.

Тепер, коли ви знаєте, з чим ми працюємо, ми почнемо з безкоштовної версії Сучасного календаря подій. Пізніше в огляді ми висвітлюємо питання PRO версія і доповнення які пропонують вам більше функціональності, не порушуючи банк. Не витрачаючи ні секунди, давайте подивимось, що плагін надає щодо функцій.

Особливості календаря сучасних подій

Особливості календаря сучасних подій

Плагін “Сучасні календарі подій” містить у своєму розпорядженні досить важливим підрозділом функції. Навіть безкоштовна версія змушує вас посміхнутися вражаючим набором функцій, що виходять за рамки багатьох конкуруючих плагінів. Ви будете чудово проводити час з безкоштовною версією, але якщо ви вирішите оновити, можна очікувати лише більш потужних функцій.

Кількість функцій цієї речі досить довге, але я зроблю все можливе, щоб підсумувати те, що ви можете очікувати від плагіну подій WordPress, як ніхто інший. Крім того, вам, мабуть, ніколи не знадобляться всі функції, але якщо ви коли-небудь це зробите, Календар сучасних подій не розчарує..

Календар сучасних подій поставляється з найрізноманітнішими функціями, як ми описали нижче.

Особливості подій

сучасний календар подій навіть має функції

Плагін постачається з хорошим вибором функцій та параметрів, які дозволяють легко створювати різноманітні типи подій. Для початку ви можете створити події на один день, події на цілий день та події, які проводяться більше дня.

Крім цього, ви можете широко налаштувати свої події. Наприклад, ви можете додати події в Календар Google, iCal або Outlook, щоб керувати подіями за допомогою улюбленого інструменту. Крім того, ви можете легко додавати зображення, організатори, динаміки, теги, категорії, спеціальні форми бронювання, погодинний графік роботи, зміни квитків та карти місцеположення до своїх подій.

Крім того, ви можете встановити події для повторення у користувацькі дні, наприклад кожного першого понеділка кожного місяця тощо. Це ще не все; ви можете створювати події, які відбуваються щодня, щотижня, щомісяця або щороку. Крім того, ви можете створювати нескінченні події, демонструвати популярні події, встановлювати відліки подій, приховувати час події, додавати динамічні мітки подій та робити багато іншого.

Біда немає; ви бачите більшість цих функцій у дії, коли ми тестуємо драйвер плагіну пізніше у статті. Наразі розглянемо більше функцій.

Особливості відображення

Особливості відображення сучасного календаря подій

Щодо відображення подій на вашому веб-сайті, плагін календаря сучасних подій не відрізняється від привабливих макетів, які не заважають користувачеві. Ваші події виглядають гострими та чистими та доступні для перегляду та бронювання. Це дійсно чудова новина, оскільки для багатьох інших плагінів для подій потрібні багато налаштувань, щоб досягти гідного вигляду.

Але в календарі сучасних подій нічого цього не буде. Щоб допомогти вам відображати свої події в найкращому світлі, плагін оснащений різними кольоровими шкурами, можливістю вибору користувацьких кольорів, значками Awesome Font, 5 стилів перегляду списку, 7 стилів перегляду сітки, повним переглядом календаря, поданням порядку денного, видом кладки, події на Картах Google, потужний пошук подій тощо.

Отож, чи хочете ви відображати свої події в сітці, списку, каруселі чи модально, плагін Сучасного календаря подій має спину. Повна підтримка RTL, фільтри та багато іншого, ваші події будуть добре виглядати на різних пристроях. Крім того, завдяки всім параметрам налаштування, які ви отримуєте, ви можете за кілька хвилин узгодити свої події з вашим брендом.

Особливості бронювання

Особливості бронювання сучасних календарів подій

Створювати, показувати та керувати подіями на своєму веб-сайті WordPress – це добре і все, але бронювання учасників заходу зайве. Чому клієнт перегляне деталі події на вашому веб-сайті та чекає оплати, коли потрапить на подію?

Ви не вважаєте, що краще платити за подію задовго до того, як відвідувачі покинуть ваш веб-сайт? Таким чином, учаснику потрібно лише презентувати свій квиток на заході. Ви економите час, заробляєте більше грошей і захоплюєте перспективи, які в іншому випадку могли б пропустити вашу подію.

Сучасний календар подій пропонує вам блискучий набір функцій бронювання, але лише у професійній версії. Ви отримуєте п’ять шлюзів платежів, різні типи квитків, купони, спеціальні поля, податки, повідомлення, валютні опції, і список продовжується.

Що стосується подій бронювання, то Календар сучасних подій пропонує вам всі функції, необхідні для цілком автоматизованого бронювання на вашому веб-сайті.

Особливості інтеграції

інтеграції сучасних календарів подій

Сучасний календар подій є досить інтеграційним. Якщо ви використовуєте інший плагін або додаток WordPress події, Календар сучасних подій не дискримінує. Ви можете легко інтегрувати плагін з різними плагінами календаря подій.

Це означає, що ви можете легко імпортувати події з інших плагінів та служб WordPress. Крім цього, ви можете експортувати свої події на сторонні платформи з абсолютною легкістю. Крім того, Календар сучасних подій працює з WooCommerce та різноманітними розробниками сторінок.

Плагін надзвичайно гнучкий, що дозволяє запустити повністю автоматизовану систему управління подіями та бронюванням на вашому сайті. Від створення до показу та бронювання подій, Календар сучасних подій впорядковує ваш робочий процес, щоб ви могли зосередитись на розширенні свого бізнесу.

Сучасний календар подій сумісний із плагінами SEO, багатофункціональним словом WordPress, EventOn, календарем подій, календарем, плагінами кешу, програмою Google Calendar та розкладом подій WP Plugin, серед інших.

Особливості для розробників

Сучасний календар подій – це ідеальний інструмент для користувачів PowerPress, завдяки набору зручних для розробників функцій. Для початку ви можете замінити сторінки, архіви та кольорові шкури у своїй темі. Крім того, ви можете запускати користувальницькі функції WordPress, фільтрувати параметри плагінів, налаштовувати короткі штрихи та робити багато іншого за допомогою гачків.

Як встановити календар сучасних подій Lite

До сих пір ми випробовували води, хоч лише пальцями. Настав час поринути. Ми нічого не можемо навчитися, тримаючись за краї, тож зануримося та отримаємо практичний досвід із цим звіром. Безкоштовна версія доступна на офіційному репо-плагіні WordPress, тому ви знаєте, що це стане просто.

Перейдіть до Плагіни> Додати нове, як показано нижче.

Далі введіть “Календар сучасних подій” у вікні пошуку та натисніть Встановити зараз кнопка.

встановлення сучасного календаря подій

Після цього натисніть на Активуйте кнопка для завершення встановлення.

активація плагіна сучасного календаря подій

Це призводить до того, що ви побачите на вітальній екрані, показаному нижче, на вітальній сторінці Сучасного календаря сучасних подій.

сучасна вітальна сторінка календаря

З наведеного зображення зверніть увагу на нове М. Е. Календар пункт у меню адміністратора WordPress. На цьому етапі ви можете почати створювати події.

Створення подій

Створити нову подію за допомогою календаря сучасних подій легко. Перейдіть до М. Е. Календар і натисніть Додати подію, як показано на зображенні нижче.

додавання нового календаря сучасних подій нового події

Це доводить вас до знайомого на вигляд редактора, як ми детально описуємо нижче.

додати новий редактор подій

Додайте назву, опис події та прокрутіть униз, щоб додати більше деталей події, як ми виділимо нижче.

сучасний редактор календаря подій

На верхньому екрані ви можете додати всі деталі своєї події. Ви можете додати місцеположення, місце проведення, організатори, вартість, погодинний графік, повторювані події, зображене зображення тощо. Створювати події легко, використовуючи плагін Сучасний календар подій.

Коли ви додасте всі необхідні реквізити, натисніть на Опублікувати кнопку, щоб розмістити подію на вашому веб-сайті. Ось як виглядає наш зразок події на нашому тестовому веб-сайті.

зразок сучасних подій календаря подій

Чудово виглядає, якщо ви запитаєте мене

Однак користувачі поки не можуть бронювати події, оскільки ми не активували модуль бронювання, який – якщо ви пам’ятаєте – доступний лише в Календар сучасних подій PRO.

Щоб активувати модуль бронювання в професійній версії, перейдіть до пункту М. Е. Календар> Налаштування> Бронювання, позначте Увімкнути модуль бронювання і натисніть на Зберегти зміни кнопку, як показано нижче.

активувати функції бронювання

Це додає Шлюзи платежів до налаштувань бронювання MEC та Бронювання пункт у меню адміністратора WordPress.

Тепер, коли ви можете створити подію та відобразити її на своєму веб-сайті, давайте висвітлимо сучасний календар подій Pro та додатки.

Сучасні надбудови календаря сучасних подій

сучасне календарне ціноутворення подій

Якщо вам потрібно більше функцій, ви завжди можете вести Календар сучасних подій Pro. Webnus пропонує три пакети: 1 ліцензія за 75 доларів, 5 ліцензій на 255 доларів і 10 ліцензій за 455 доларів.

Виберіть план, який працює для вас, придбайте та завантажте плагін. Потім увійдіть на інформаційну панель адміністратора WordPress та перейдіть до Плагіни> Додати нове.

додавання нового плагіна до WordPress

На Додати плагіни екран, натисніть Завантажте плагін, виберіть .zip-файл сучасного календаря подій та перейдіть до Встановити зараз.

Далі активуйте плагін.

активізація премії календаря сучасних подій

Після цього натисніть кнопку М. Е. Календар, прокрутіть униз, введіть маркер покупки та натисніть на Надіслати кнопку, як показано нижче.

активація маркера придбання календаря сучасних подій

Тепер, коли ваша премійна версія календаря сучасних подій готова, давайте вивчимо кілька додаткових додатків. Щоб переглянути та встановити додатки, перейдіть до пункту М. Е. Календар> Доповнення як показано нижче.

календарі сучасних доповнень

Крім того, ви можете завантажити додатки зі свого облікового запису MEC та встановити їх на своєму веб-сайті як типовий плагін. Навчальний посібник ми встановили всі додатки, бо де задоволення від стримування? ��

Давайте переглянемо додаткові додатки календаря сучасних подій.

WooCommerce надбудова

Доповнення календаря сучасних подій WooCommerce дозволяє продавати квитки на події через WooCommerce. Крім придбання квитків, ваші користувачі також можуть придбати інші товари WooCommerce. Для використання Доповнення інтеграції WooCommerce, вам потрібен Календар сучасних подій Pro та WooCommerce.

Дізнайтеся, як продати квитки на події за допомогою додатка WooCommerce в наступному відео:

Все готово �� Тепер ви знаєте, як продати квитки на події на своєму веб-сайті через додаток WooCommerce. Тепер ви готові встановити наступне доповнення календаря сучасних подій: конструктор форм елемента.

Доповнення для конструктора форм елемента

The Доповнення Elementor Builder форм допоможе вам створити унікальні форми для своїх квитків у розробника сторінки Elementor. Доповнення постачається з великою кількістю варіантів для створення та стилізації форм за будь-яким способом.

Щоб використовувати надбудову, вам потрібен Календар сучасних подій Pro та конструктор сторінки Elementor. Перегляньте коротке відео нижче, щоб дізнатися більше.

Далі ми маємо Елемент-Один Builder Addon.

Елемент або Один будівельник Аддон

The Елемент або Один будівельник Аддон пропонує вам саме те, що потрібно для створення шаблонів під замовлення для ваших подій в Elementor. Аддон пропонує вам безліч варіантів для створення стильних сторінок подій, які надзвичайно пупер легко налаштувати в Elementor.

Перегляньте відео нижче для отримання додаткової інформації про те, як встановити аддон на веб-сайті WordPress.

Elementor Single Builder Аддон не вийшов, перейдемо до наступного.

Елемент або Builder коротких кодів Аддон

The Elementor Builder Shortcode Builder Addon дозволяє створювати та налаштовувати необмежену кількість коротких кодів MEC в Elementor. Швидкі коди дозволяють відображати події в будь-якому місці вашого веб-сайту. Ви можете легко настроювати стилі та легко показувати / приховувати елементи в різних шорт-кодах.

Щоб дізнатися більше, перегляньте коротке відео нижче.

Тоді ми маємо API API Addon.

API події Addon

Якщо ви хочете скопіювати події з одного веб-сайту на інший, ви будете абсолютно любити це API події Addon. Додаток дозволяє переглядати події з вашого веб-сайту WordPress на будь-якому веб-додатку чи платформі. Це ідеальний інструмент для переміщення подій між додатками без кодування знань.

Перегляньте коротке відео нижче для отримання додаткової інформації.

Далі, Додавання синхронізації подій на багато сайтів.

Синхронізація подій на багато сайтів

Ви запускаєте веб-сайт для багатосторонніх подій? Завдяки Синхронна синхронізація подій Addon, ви можете легко синхронізувати події на своїх підрозділах з головним веб-сайтом. Після вибору субсайтів, які потрібно синхронізувати на панелі адміністратора, будь-які зміни на головному веб-сайті передаються у спадок.

Перегляньте відео нижче, щоб отримати докладнішу інформацію.

Інформаційна панель користувача Addon

Якщо ви хочете створити певну сторінку для кожного користувача, вам потрібна Інформаційна панель користувача Addon. Користувацька сторінка користувача містить детальну інформацію про придбані квитки, бронювані події тощо. Додаток дозволяє вашим користувачам увійти на фронтменд, щоб придбати квитки.

Перегляньте відео нижче, щоб отримати докладнішу інформацію.

І це все. Незабаром з’являться ще додаткові додатки, такі як виставлення рахунків, це означає, що ви маєте ще більше можливостей з нетерпінням.

Ціни на доповнення

Якщо ви хочете придбати будь-які додаткові додатки, усі вони доступні в Webnus. Ціни варіюються від:

 • Інтеграція WooCommerce, яка дозволяє безперешкодно підключати плагін до WooCommerce, щоб ви могли збирати платежі на своєму веб-сайті. Аддон коштує $ 35 доларів
 • Elementor Builder Shortcode Builder, який поверне вам 35 доларів
 • Elementor Builder форми за ціною 35 доларів
 • Elementor Single Builder за 35 доларів
 • Комплект доповнення Elementor, який включає всі 3 доповнення Elementor за $ 79
 • Комплект Woo Plus Elementor (складається з усіх 4-х додатків Elementor та WooCommerce) на рівні $ 99
 • API подій за $ 45 доларів – Цей дозволяє відображати події на інших пристроях або веб-сайтах
 • Синхронізація подій на різних сторінках за ціною 35 доларів
 • Інформаційна панель користувача для створення користувацьких сторінок користувача на рівні 35 доларів

Календар сучасних подій – це чудовий варіант для тих, хто хоче створити професійні події, не порушуючи піт або банк. Плагін простий у налаштуванні та використанні, навіть якщо він постачається з мільйоном і однією функцією. І якщо вам коли-небудь потрібно більше соку, у вас є професійна версія, а також додаткові додатки.

Який улюблений плагін для WordPress подій? Або у вас є запитання щодо календаря сучасних подій, які не містяться в посібнику? Повідомте нас у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map