Створіть спеціальний словник за допомогою модуля WordPress за допомогою плагіна CM Tooltip

Ви схильні багато писати про нішеву тему у своєму блозі? Чи виникає у вас потреба визначати терміни знову і знову, щоб надавати контексту публікаціям? Якщо так, ви, ймовірно, можете скористатися словником, щоб організувати та зробити доступними найчастіше використовувані терміни та їх визначення.


Тепер ідея створення словника з нуля є непростою, не кажучи вже про встановлення посилань на сторінки визначення кожного разу щоразу, коли в кожному дописі з’являється термін. Ось тут входить плагін CM Tooltip Glossary.

Що робить плагін підручника для словника CM?

Цей вишуканий плагін робить дуже простим створення виділених сторінок для термінів-словників та їх визначень та створює посилання на ці сторінки, коли умови з’являються у ваших публікаціях чи сторінках блогу. Він також може показувати підказку, коли відвідувач наводить курсор на термін, як, наприклад, у прикладі нижче від JumpStartCTO (сайт Creative Minds цитує для демонстративних цілей):

Словник підказки

Як ви бачите, коли наведіть курсор миші на термін “Мінімальний життєздатний продукт”, з’явиться підказка, що дає визначення, тому вам не потрібно залишати сторінку. Однак якщо ви натиснули термін, ви перейдете на сторінку з визначенням на ній, а також іншу інформацію. Але ми детальніше розберемося в цьому.

Розроблений Creative Minds (які також створюють плагіни, як CM Changer Adver і CM Answers), CM Glossary Tooltip доступний у трьох різних версіях: Free, Pro та Pro +. Виділімо деякий час, щоб переглянути функції, пов’язані з кожною версією.

Безкоштовно

Безкоштовна версія цього плагіна дає вам все, що ви можете очікувати: основи. Це дозволяє створювати унікальні публікації для кожного терміна у своєму глосарії, показувати підказку для відображення визначення курсору миші та автоматично посилатися на сторінки терміна. Він генерує для вас індекс глосарію, який може відображати терміни в будь-якому списку:

список підказків глосарію

Або у форматі плитки:

глосарій підказки плитки

Він також забезпечує гідний рівень контролю над відображенням термінів. Наприклад, ви можете налаштувати фільтри для того, щоб визначення в підказках не перевищували певну довжину. Ви можете налаштувати, де відображаються підказки, включаючи дублікати на одній сторінці. Нарешті, він пропонує підтримку кодування UTF-8.

Отримайте безкоштовний плагін для підказки CM Tooltip

Про

Версія Pro обійдеться вам у гроші, але вона пропонує цілий ряд розширених функцій. Звичайно, ви отримуєте все, що постачається з безкоштовною версією, а також можливість додавати цілу низку додаткової інформації до кожної унікальної сторінки термінального словника:

 • Внутрішні посилання
 • Синоніми
 • Схожі повідомлення
 • Пов’язані терміни
 • Підтримка однини і множинні форми термінів

Версія Pro також надає вам більший контроль над тим, як функціонує і виглядає ваш глосарій. Наприклад, ви можете налаштувати пагінацію для глобального словника або налаштувати спосіб прийому терміна посилання та підказки:

налаштування підказки

Змініть постійні посилання, додайте якірі до підказки та вкажіть спеціальні символи для гарної міри. Повідомлення вдячності CMinds не буде відображається в нижній частині колонтитула в цій версії, і ви можете встановити віджет, який відображає випадкові терміни на бічній панелі, наприклад:

віджет глоссарію підказок

Додаткові функції Pro включають підтримку на багатосайтовій основі та для мобільних пристроїв, можливість додавання визначень безпосередньо на сторінку покажчиків глосарію та оптимізацію швидкості, щоб усі ваші SEO були раді.

Крім того, якщо у вас є словник термінів, які ви легко використовуєте, підготовлені на вашому жорсткому диску, ви можете легко імпортувати його через формат .csv. Або експортуйте словник, як тільки ви створили його для запису:

глосарій імпорту експорту підказки

Про +

Як ви могли очікувати, версія Pro + включає в себе всі функції Безкоштовної та Програмової версій з ще більшими можливостями, розміщеними вгорі. Це версія, яку я отримав у своїх руках, і це певний крок від інших двох версій. У цій речі є все від інтеграції Google Translate:

підказник глосарій Google Translate

До словника Меріам-Вебстер та інтеграції тезаурусу:

Словник підказки Merriam Webster

До можливості налаштування Глосарій пошуку та категорій. Крім того, ви можете використовувати короткий код, щоб вставити категорію термінів де завгодно, інструмент пошуку та заміни для швидкого, всебічного оновлення, виключення термінів та користувацьких посилань. Безліч варіантів коротких кодів та підтримка часткових словосполучень та скорочень завершують набір функцій.

Налаштування свого словника

Перший погляд на плагін після встановлення та активації, мені довелося на мить зробити паузу. Варіантів дуже багато, і хоча більше варіантів означає більшу гнучкість, це також означає більшу роботу з боку адміністратора. На щастя, мої побоювання з приводу того, наскільки задіяний процес налаштування, повинні були швидко відпочити. Користувацький інтерфейс плагіна інтуїтивно зрозумілий і простий у дотриманні. На головному екрані відображається поточний список термінів у вашому словнику:

Основний інтерфейс користувача підказки

Все, що вам потрібно зробити – це натиснути Додати новий і вас перейдуть на нову публікацію, де ви можете виписати визначення терміна:

редагувати словник підказки

Потім плагін знайде всі примірники цього терміна на вашому веб-сайті та зробить їх доступними. Після натискання відвідувачі перейдуть на спеціальну сторінку для визначення терміна. Це має виглядати приблизно так:

зразок сторінки підказки

Як бачимо, на цій сторінці терміна-словника встановлено визначення терміна, синоніми цього терміна та пов’язані зі статтею статті. Варто витратити деякий час на перегляд параметрів налаштувань. Знову ж, у вас тут багато місця для гри, але не дозволяйте, щоб це вас переполонило. Кожна вкладка в розділі Налаштування стосується іншого аспекту налаштування. Наприклад, якщо ви не хочете мати справу з синонімами, вам навіть не потрібно клацати на цій вкладці. Я намагаюся сказати – використовувати функції, які приносять користь (і мають сенс) для вашого сайту; не відчуваю зобов’язання використовувати їх усіх.

загальні налаштування підказки

Щоб активувати ефект підказки, наведіть курсор, натисніть на Налаштування потім на вкладці Вміст підказки. Поставте прапорець біля Показати підказку, коли користувач наводить на них курсор?

Якщо ви хочете, щоб список пов’язаних статей відображався під визначенням на спеціальній сторінці терміна – в основному, це перелік статей, у яких цей термін відображається – натисніть на Пов’язані статті та переконайтесь, що прапорець поруч із цим Показати пов’язані статті:

пов'язані статті підказки глосарій

Клацніть кожну вкладку, роблячи вибір, коли ви йдете. Дійсно, це все, що потрібно знати, щоб використовувати цей плагін. Дотримуйтесь наведених інструкцій, і ви будете готові до створення надійного словника для свого веб-сайту. А якщо ви займаєтесь нішевою темою з великою кількістю галузевих жаргонів, це доповнення, яке відвідувачі будуть любити та користуватися регулярно.

Висновок

Іноді веб-майстри отримують задоволення від плагіна, встановлюючи все, на що можуть потрапити. Якщо вам подобаються ваші проекти прості та спрощені, плагін CM Tooltip Glossary все ще повинен подобатися вам. Версія Pro +, зокрема, є повнофункціональною, щоб задовольнити всі можливі потреби, пов’язані з глосаріями, при цьому досить простою, щоб звернутися до користувачів WordPress, які люблять дотримуватися основних.

Ви використовували цей плагін? Що ти думав? Чи вважаєте ви доповнення словника корисним чи нав’язливим?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map