Створіть резервну копію вашого WordPress сайту за допомогою BackupBuddy

Створіть резервну копію вашого WordPress сайту за допомогою BackupBuddy

Ми вже на другому тижні грудня – ось цей місяць пролітає! Але не дозволяйте святковій суєті відволікти вас від найкращих практик обслуговування та безпеки WordPress. Переконайтеся, що на веб-сайті резервна копія веб-сайту не піддається безпеці – BackupBuddy – найпростіший спосіб резервного копіювання вашого WordPress сайту! Тепер ви можете підготувати резервні копії до сезону свят, оскільки iThemes пропонує ексклюзивну пропозицію для користувачів WPExplorer, а також знижку на весь сайт, яку ви дійсно не повинні пропустити!


Важливість резервного копіювання сайту WordPress

Якщо у вас більше декількох публікацій, спеціальна тема або ви просто витратили багато часу або зусиль, щоб перейти на веб-сайт WordPress саме так, як вам потрібно, ви були б надзвичайно розбиті, якщо щось трапилося правильно? Так, ми так думали. Ось чому вам слід зберігати резервні копії вашого веб-сайту.

База даних та повні резервні копії

Багато хороших хостингових компаній пропонують щоденне резервне копіювання як особливість хостинг-пакетів. Це відмінна функція, за винятком того, що вони беруть лише резервні копії бази даних, що означає, що все інше у вашій установці WordPress (ваші зображення, теми, плагіни та налаштування) буде втрачено, якщо щось трапиться з вашим веб-сайтом. У нас у бібліотеці засобів масової інформації тут понад 8000 елементів на WPExplorer, і немає ніякого способу, щоб ми могли їх повторно додавати вручну, тому ми завжди запускаємо повне резервне копіювання веб-сайтів щодня.

Плагін BackupBuddy WordPress

Найпростіший спосіб створити резервну копію свого веб-сайту? Використовуйте a добре відомий і надійний плагін типу BackupBuddy. BackupBuddy поставляється з опціями для запуску повне резервне копіювання веб-сайтів для додаткової безпеки, а також резервне копіювання бази даних які ви можете періодично приймати під час роботи над вашим веб-сайтом (ми часто створюємо резервну копію нашої бази даних перед оновленням тем або плагінів, просто щоб бути захищеними).

Посібник проти автоматичного резервного копіювання

Створюючи повну резервну копію вашого сайту WordPress, ви можете зробити резервну копію самостійно або використовувати плагін. Для резервного копіювання вручну потрібно буде увійти на ваш сайт через FTP і завантажити копії всього, що знаходиться у вашому wp-адміністру, папках wp-включення та wp-вмісту, а також скористатися іншим інструментом для копіювання вашої бази даних (cpanel, phpmyadmin тощо) для завантаження. Якщо ви не знайомі з внутрішньою роботою WordPress та серверів, це може бути непростим завданням. Крім того, вам потрібно пам’ятати, щоб регулярно повторювати цей процес, щоб ваші резервні копії були актуальними.

Заплановані резервні копії BackupBuddy

Ніколи не пропускайте резервну копію із BackupBuddy Scheduling

Або ви можете полегшити своє життя і налаштувати автоматичні резервні копії за допомогою BackupBuddy. BackupBuddy має вбудовані параметри для налаштування власного користувальницького резервні графіки (щодня, щотижня або щомісяця), щоб ви могли зосередитись на всіх інших завданнях, пов’язаних із запуском веб-сайту. Ще кращим є варіант зберігання резервних копій BackupBuddy Stash (ви отримуєте 1 Гб пам’яті безкоштовно при покупці BuddyPress), Amazon S3, Dropbox або ви можете отримати резервного копіювання електронною поштою. Це велика запобіжна безпека, оскільки ви ніколи не хочете зберігати свої резервні копії там, де ви живете на веб-сайті!

Посібник відновлення відновленого сайту

Якщо з вашим веб-сайтом щось трапляється за допомогою файлів резервного копіювання, схоже на їх завантаження – ви можете спробувати відновити свій сайт вручну або за допомогою плагіна. Якщо ви вирішите зробити це самостійно, вам доведеться завантажити свою базу даних (що в деяких випадках може також вимагати створення нової) та повторно додати всі фактичні файли сайту через FTP. Якщо вам не подобається розробка WordPress або використання таких інструментів для розробників, як Transmit або cPanel, це може бути страшним процесом.

ImportBuddy для BackupBuddy

Дотримуйтесь поряд з ImportBuddy, щоб BackupBuddy відновив ваш сайт

Найпростіший спосіб відновити ваш сайт – це використовувати плагін для резервного копіювання. Якщо ви ще не зрозуміли це наше, iThemes BackupBuddy – це наш улюблений плагін для резервного копіювання WordPress. Це робить прийняття, керування та реалізацію резервних копій легко. Щоб використовувати резервну копію, все, що вам потрібно зробити – це увійти на свій сайт WordPress, натисніть на пункт меню BackupBuddy на панелі приладів, а потім натисніть на опцію Відновити / Змінити. Потім виберіть резервну копію, яку ви хочете використовувати, і виберіть опцію “перейти на віддалений сервер”, яка імпортує резервну копію та сценарій ImportBuddy BackupBuddy. Потім виберіть місце резервного копіювання та починайте міграцію резервного копіювання. ImportBuddy потім проведе вас через процес відновлення вашого сайту – ось і все!

Інші причини, чому BackupBuddy краще робити резервні копії, ніж ви

За допомогою BackupBuddy ви можете зробити більше, ніж просто створити резервну копію свого веб-сайту. Для звичайного користувача WordPress або любителя BackupBuddy трохи легше управляє своїми резервними копіями та безпекою WordPress..

Окрім повних реставрацій веб-сайтів, ви також можете відновити окремі файли. Це чудово, якщо ви вирішили спробувати змінити свій аркуш стилів або якщо ви випадково змінили свою тему на щось жахливе. За допомогою параметрів відновлення / міграції BackupBuddy ви можете вибрати та вибрати файли, які ви хочете замінити, так що вам не доведеться змінювати все, якщо ви не хочете.

Ви також можете використовувати BackupBuddy для міграції на сайт – величезний актив, якщо ви розробник. Ви можете скористатися параметром Відновити / Змінити, щоб перенести веб-сайт на новий домен або хост (не лише для відновлення). Крім того, за допомогою BackupBuddy ви можете переміщувати все – теми, плагіни та навіть віджети, що робить ваш процес міграції безпроблемним. І є навіть додаткові функції для Заміна URL-адреси (якщо перехід на новий домен) і для розгортання якщо ви переміщуєте сайт зі свого інсценізаційного сайту.

І ви можете використовувати BackupBuddy для клонування сайту. Це чудовий актив, якщо ви хочете скопіювати свій веб-сайт у місцевій або місцевої для тестування. Або якщо ви налаштовуєте мережу подібних веб-сайтів, ви можете використовувати BackupBuddy для імпорту свого сайту на ряд доменів (відмінно підходить для афілійованих маркетологів з великою кількістю подібних цільових сторінок).

BackupBuddy також має безліч чудових функцій для легкого управління резервними копіями (зверніть увагу на легко тенденція з цим плагіном?). Є варіанти інтеграції iThemes Sync (які можна використовувати для ротаційного резервного копіювання, відстеження редагування файлів, активних графіків резервного копіювання, керування BackupBuddy Stash та ін.), Завершення резервного копіювання сповіщення електронною поштою, автоматичний сканування та ремонт бази даних щоб випуск вашого сайту був безкоштовним, серверні інструменти для усунення проблем з хостингом, безкоштовно сканування зловмисного програмного забезпечення і більше. І це лише деякі з багатьох причин любити BackupBuddy (і ви можете дізнатися про додаткові функції та пільги розробника на їхньому сайті).

BackupBuddy, Плагін резервного копіювання 5 зірок

Ми любимо BackupBuddy і надаємо їм 5 зірок за чудові функції та прості у використанні варіанти. Будь-хто може зробити резервні копії та захистити свій веб-сайт за допомогою BackupBuddy. Тож якщо ви хочете спробувати їх, просто натисніть кнопку нижче, щоб зберегти на BackupBuddy від iThemes. І якщо ви робите реєстрацію, iThemes має програму лояльності клієнтів, тому ви можете заощадити 25% на майбутніх покупках та поновленнях (так)!

Детальніше про BackupBuddy

А після того, як ви отримали налаштування BackupBuddy, знайдіть час, щоб радіти завтрашній святковій справі! У наших CSS Hero у нас є щось неймовірно приголомшливе, чого ви не хочете пропустити!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map