Створення та розгортання клієнтських сайтів WordPress за допомогою DesktopServer

Навіщо використовувати DesktopServer

Якщо ви серйозно ставитеся до розробки WordPress і хочете полегшити / прискорити роботу під час створення та розгортання своїх веб-сайтів, ви можете ознайомитись з DesktopServer, яка є преміальним додатком, яке дозволить вам створити локальні установки WordPress і потім як тільки будете готові розмістити їх на своєму веб-сайті.


Чому слід працювати на місцевому рівні

Чому локально встановлювати WordPress

Щоразу, коли вносяться значні зміни до вашого веб-сайту WordPress, вам слід спочатку зробити їх на тестовому сайті. Якщо ви не знаєте, чим займаєтесь, робота в прямому ефірі означає, що ви ризикуєте кодувати помилки, сумісність плагінів і тем або навіть вразливості безпеки. Краще відтворити його в безпечному режимі та користуватися зоною для постановки, і немає безпечнішого або ізоляційного, ніж локальна установка WordPress.

Робота на локальному рівні дає вам можливість змінювати теми, встановлювати нові плагіни, додавати фрагменти коду, налаштовувати налаштування та інше в безпечне налаштування де ваш веб-сайт в реальному часі залишатиметься в повному робочому стані Ви можете бачити, які плагіни чудово грають між собою, або перевірити, як виглядатиме ваш сайт з новою темою. Крім того, робота на місцевому рівні має додаткову перевагу – резервне копіювання вашого остаточного дизайну, який ви вирішили опублікувати на своєму прямому веб-сайті.

Місцеві установки також зазвичай є набагато швидше ніж сайти в реальному часі, економлячи багато часу, якщо ти розробник. Оскільки ваш власний комп’ютер – ваш сервер, під час тестування ви не будете гальмуватись або не матимуть жодних збоїв. Ви можете налаштувати стільки рядків CSS або PHP, скільки хочете, не входячи через FTP або хостинг-панель, щоб внести зміни.

І остання основна перевага – це ти можеш працювати локально в будь-якому місці оскільки локальні установки є локальними, тобто не потрібно доступу до Інтернету. Тож якщо у вас є проект клієнта, але ви затрималися в літаку з Інтернетом $ 10 / год, або в місці, де мало доступу, просто увійдіть у свою локальну установку. Ви можете виконати свою роботу, а не Інтернет.

Тепер, коли ви знаєте деякі причини, чому ви повинні працювати на місцях, ми розповімо вам як! Тепер ви можете встановити загальний MAMP, WAMP або XAMPP на комп’ютер Mac або Windows, але ми можемо сказати, що є кращий спосіб. Використовуйте DesktopServer. Вони впорядкували процес локальної установки WordPress, полегшивши для будь-якого рівня користувача WordPress отримати локальну установку та запустити її за короткий час.

Чому слід використовувати DesktopServer замість MAMP або WAMP

Навіщо використовувати DesktopServer

Для локальної установки WordPress потрібно багато кроків, і якщо ви ніколи цього не робили, це може бути досить складною проблемою. Хоча це не для DesktopServe, це зручне додаток робить вітер місцевим.

Просто завантажте версію для налаштування системи (яку ви можете взяти зі свого облікового запису ServerPress у розділі Мій обліковий запис> Покупки> Переглянути деталі та завантаження), розпакуйте завантаження, встановіть програму та виконайте підказки для створення нового локального сайту та сервера ( ви можете детально ознайомитися з усіма кроками в Посібнику з початку роботи DesktopServer). Це все – DesktopServer налаштовує ваші сервіси та встановлює WordPress для вас, тому все, що вам потрібно зробити, – це слідувати далі.

Хочете знайти файл? DesktopServe автоматично створює підпапку “Веб-сайти” в папці “Документи”, де ви зможете знайти всі ваші поточні сайти за назвою, а також теми та плагіни в них.

Що інше робить DesktopServer настільки дивовижним

DesktopServer від ServerPress робить набагато більше, ніж просто встановити локальну версію WordPress. Ви будете мати доступ до безлічі вбудованих функцій, щоб зробити свою локальну інсталяцію суперпотужною. І хоча безкоштовна версія DesktopServer чудова, особливо якщо взяти її на тест-драйв, вам дуже захочеться преміум-версія, яка включає:

 • Додайте необмежений локальні веб-сайти (хоча безкоштовна версія обмежена лише 3)
 • Створіть WordPress багатомісний
 • Скопіювати Сайти WordPress за допомогою декількох клацань
 • Легко експорт та архів ваші локальні сайти
 • Пряме розгортання локальний сайт на ваш живий сервер
 • Додати “креслення“Для часто використовуваних конфігурацій WordPress
 • Використовуйте з популярними плагінами, такими як BackupBuddy, Duplicator, BackWP Up, Backup WordPress, InfiniteWP та ManageWP
 • І так багато іншого! Просто завітайте на їхній сайт, щоб побачити повний список функцій DesktopServer.

DesktopServer: 5 зірок для легкої та потужної локальної установки

Ми любимо, як простий DesktopServer – це встановити та налаштувати (до побачення MAMP), і ми раді спробувати самі деякі більш вдосконалені функції, коли ми починаємо з розробки більшої теми тут на WPExplorer. Ви також можете побачити наш попередній огляд DesktopServer від Lucy Beer, щоб дізнатися, що вона думає про цей дивовижний ресурс WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map