Створення опитувань для WordPress із гравітаційними формами

Я повернувся ще з Gravity Forms! Якщо ви користувач плагіну, ви знатимете, що, як і функціональність основних форм, Rocket Genius, автор Gravity Forms, випустив ряд додатків, щоб розширити плагін..


У минулому додатки були тими, які ви очікували; інтеграція з Mailchimp, AWeber, Freshbooks – все розроблено так, що після заповнення форми ви можете відправляти дані на сторонній сервіс. Я використовував все це, і вони тверді. Інші доповнення стосуються інтеграції WordPress, дозволяючи формі створити обліковий запис користувача WordPress або забезпечити візуальний інструмент кепчі.

Так недавно, коли “Опитування”, “Опитування” та “Вікторина” були швидко випущені, було відчуття, що щось змінюється; основна функціональність у Gravity Forms визріла, і зараз прийшов час оглянути інші функціональні можливості.

Лише цього місяця з’явилася нова інформація про “додати в рамку”, що за кутом, і ще новіший додаток, що інтегрується з компанією веб-сервісів Zapier. Дійсно хвилюючі часи, якщо ти гравітація, є дурнем; і я!

Ознайомлення з гравітаційними формами – опитування

Тож давайте ввійдемо в опитування опитувань і подивимося, що це може зробити. Як і більшість інших доповнень Gravity Forms у фактично окремому плагіні, який вам доведеться встановити. Як тільки ви зробите це, хоча інтеграція дуже безпроблемна.

У найпростішій формі все, що ви хочете налаштувати, – це швидке опитування, щоб задати одне питання та зібрати результати. Без жодної суєти плагін доставляє буквально за 60 секунд – саме про те, скільки часу потрібно, щоб створити нову форму, вставте там опитувальне запитання, а потім протестуйте.

Подивимося, як це зробити

Гравітаційні форми: Створіть нову формуПочніть зі створення нової форми; то вам буде представлена ​​порожня форма, яка буде основою вашого першого опитування.

У цьому прикладі просто налаштуйте задати просте запитання та дати користувачам кілька варіантів відповіді (так, це просто, але у багатьох випадках це все, що потрібно).

Коли встановлено надбудову, новий тип поля доступний під заголовком «Розширені поля» – див. Знімок екрана нижче.

Форми гравітації: поле опитування

Клацнувши на Опитування додасть спеціальне поле до вашої нової форми. Оскільки це лише одне запитання, це насправді єдине поле, яке нам потрібно! (Я сказав вам, що це швидко !!).

За замовчуванням поле додається перемикачами як за замовчуванням, оскільки саме цього ми хочемо, ми можемо просто додати запитання та варіанти, які користувач може вибрати у відповідь.

Форми гравітації: Налаштування поля опитування

Клацніть редагувати у цьому новому полі, і ви маєте можливість задавати питання та відповіді.

Форми тяжкості: задайте питання опитування

Щойно ви закінчите тут, збережіть форму. Тепер нам потрібно додати форму на сторінку або публікацію на нашому сайті WordPress. Це робиться звичайним способом, вибираючи на екрані редактора повідомлень WordPress Додати форму і виберіть новостворену форму опитування.

Форми тяжкості: вибіркове опитування

Тепер відвідайте передню частину свого веб-сайту та перевірте це.

Досить класно так? Ви тримали час? Я впевнений, що мені вдалося виконати обіцянку опитування за 60 секунд або менше.

Як ви очікували, коли ви представляєте користувача опитування, він повинен мати можливість перевірити результати. Ви помітите, що посилання автоматично розміщується там.

Клацніть Переглянути результати і це саме те, що ви отримуєте і з неабиякою анімацією.

Форми тяжкості: результати опитування

(Очевидно, R2 знову на користь!).

Запитання на опитування на інформаційній панелі WordPress

Таким чином, у вас є опитування на ходу, і ви хочете побачити, що думають ваші користувачі. Доповнення постачається з простими, але ефективними інструментами, які допоможуть.

Форми гравітації: записи на опитуванняЗазвичай для перегляду записів форми, яку ви відвідуєте Форма меню, натисніть Записи і ти там. Це точно так само для форми, яка містить опитування.

Звідти натисніть вид в будь-якій із записів, і ви представлені тим самим дисплеєм, що і користувач на передній частині.

Існує новий пункт меню, який працює через верхню частину інтерфейсу Entries, натисніть на Результати опитування і ви знайдете акуратний набір фільтрів для даних опитування.

Форми тяжкості: Фільтри опитуванняТут ви можете вибрати одну зі своїх відповідей, відфільтрувати діапазон дат і, як правило, вивчити результати та оцінити, як вони змінюються протягом певного періоду часу..

Простий матеріал, але все-таки ефективний для швидкого аналізу зібраних даних.

Все дуже здорово, особливо якщо ви поточний користувач гравітаційних форм, крива навчання для опитувань, що додаються, не крута..

Що ще може зробити??

Гаразд, це опитування 101, але є ще більше. Ось кілька ідей, щоб змусити вас задуматися.

Ви можете розмістити поле опитування всередині більшої форми та отримати цікаві результати. Я впевнений, що ви побачили форму запиту, де виникає запитання “Як ви дізналися про нас” – подумайте про це як поле опитування. Полегшує ваше життя тим, що ви можете час від часу переглядати статистику цього питання.

Не потрібно робити опитування настільки очевидними, як мій простий приклад. Ви можете приховати той факт, що питання насправді є опитувальним полем, щоб дані були доступні лише вам.

Існує повний набір елементів контролю, які доступні для кожного опитування. Поряд з іншими налаштуваннями форми, такими як Повідомлення та Підтвердження, ви побачите новий варіант опитування.

Звідси ви можете:

 • Виберіть, щоб приховати переглянути результати опція для користувачів
 • Змініть відсоток і розраховується на результати
 • Виберіть іншу кольорову гаму
 • Можливість створити систему на основі файлів cookie, яка не дозволяє отримати кілька голосів

Нижче див. Скріншот налаштувань опитування.

Форми гравітації: налаштування опитування

Заключний рада

Я впевнений, що я майже втратив вашу увагу, ви виходите з дверей, щоб встановити додаток і почати опитувати користувачів на всілякі речі. Є ще одна порада. Будь-який розумний статистик скаже вам, що вам потрібно рандомізувати порядок чи відповіді, інакше ви отримаєте поворот до відповідей у ​​верхній чи нижній частині.

Для цього також є варіант.

Під час налаштування питань (тобто редагування поля опитування) ви побачите опцію рандомізації порядку вибору.

Форми гравітації: рандомізація опитування

Гертруда Кокс пишався б!

Отже, там у вас є швидкий курс краху в додатку “Опитування” Gravity Forms. Слідкуйте за майбутніми повідомленнями із опитуваннями та тестами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map