Слайдер Революція Огляд плагіну WordPress та інструкції

Революція Slider Огляд плагіну WordPress та інструкції

Слайдер Революція – це преміальний повзунок, доступний як плагін WordPress, плагін jQuery та плагін Joomla. Він набув величезної популярності у спільноті WordPress завдяки величезному набору функцій та простоті користування.


У цьому огляді ми розкриємо лише основні риси Плагін Slider Revolution WordPress, і тоді ми покажемо вам, як легко зробити власні повзунки з нуля.

Отримайте Slider Revolution безкоштовно! Плагін Slider Revolution включений безкоштовно з придбанням нашої Теми Total WordPress, тому ви не тільки отримаєте дивовижний плагін, ви також отримаєте тему Total, а також плагін Visual Composer, який також включений безкоштовно!

Отримайте слайдер революції

Slider Revolution: Що робить цей плагін WordPress настільки великим

У Slider Revolution є багато чудових функцій, які спрощують створення користувацьких повзунків для вашого веб-сайту. Ось кілька наших улюблених.

Чуйні макети

Плагін готовий до адаптації та включає в себе кілька варіантів макета слайдера, щоб полегшити ваше життя. Спочатку виберіть тип слайдера: стандартний повзунок, сцена героя (один слайд) або повзунок каруселі. Потім виберіть макет: автоматичний, повнорозмірний або на весь екран.

The автоматичний макет опція дозволяє встановити розмір повзунка за допомогою точних пікселів, з додатковими опціями для встановлення розмірів повзунка на різній ширині екрана (робочий стіл, ноутбук, планшет та телефон). Якщо ви залишите цю опцію за замовчуванням, вона розтягне ваш повзунок до основної ширини контейнера, як визначено вашою темою WordPress.

The повна ширина макета саме так це звучить – варіант повзунка на повну ширину, який повністю розтягнеться зліва направо. Вам все одно потрібно буде визначити висоту слайдера.

Найбільш унікальний варіант компонування повноекранний. За допомогою цієї опції ви можете створити фантастичні повзунки, які буквально заповнюють весь ваш екран, незалежно від розміру веб-переглядача чи пристрою (ви можете навіть використовувати цю опцію, щоб додати повний екран повзунки з відео для ще більшого впливу).

Кілька джерел вмісту

Хочете створити слайдер для своїх публікацій? Або для ваших продуктів WooCommerce? Не проблема – вибирайте 11 різних джерел вмісту при створенні слайдера.

Що стосується написання цього допису, Slider Revolution підтримує вміст, заснований на публікаціях в блозі, конкретних публікаціях, поточній публікації / сторінці (чудово, якщо ви хочете додати популярний слайдер до повідомлення в блозі чи елементу портфоліо), Flickr, Instagram, WooCommerce, Twitter, Facebook , YouTube, Vimeo або повзунок за замовчуванням (завантажте власні зображення / відео).

Прості параметри

Slider Revolution дозволяє вам легко створювати власні слайдери, додаючи параметри для майже всього. Виберіть затримку слайдів, стрілки навігації, спеціальні шрифти, додайте фони паралакса, розташування слайдера (додайте поля), додайте медіашари, вставте кнопки, виберіть переходи слайдів та інше, використовуючи спадні меню у всьому плагіні.

Крім того, ви можете налаштувати майже все, і навіть зберегти власні попередні налаштування, щоб зробити повторне використання стилів шрифту, переходи слайдів, анімацію шарів та інше супер легко.

Медіа-підтримка

Додайте текст, посилання, зображення та відео за допомогою декількох клацань миші. Це дає вам змогу створювати слайди, багаті інформацією, з якими зможуть ідентифікувати ваші читачі та клієнти. Плюс кожен з цих типів медіа додається як власний шар з унікальною анімацією, термінами та стилями, які ви встановили за допомогою супер опцій Slider Revolution.

Установка повзуна

Спочатку вам потрібно буде придбати копію плагіна Slider Revolution WordPress. Існує кілька різних способів встановити плагін, залежно від того, придбали ви власну копію плагіна чи він був включений до вашої теми преміум-класу.

1. Встановіть свою копію слайдера революції

Завантажте плагін Slider Revolution

Якщо ви придбали власну копію Slider Revolution у CodeCanyon, увійдіть до свого облікового запису Envato та перейдіть на сторінку завантажень (ви можете потрапити на цю сторінку, наведення курсору на своє ім’я користувача). Потім знайдіть свою копію Slider Revolution та оберіть опцію завантаження лише для “Встановлюваного файлу WordPress”.

Завантажте Zip-файл плагіна

Далі увійдіть на свій сайт WordPress та перейдіть на сторінку Плагіни> Додати нове і натисніть кнопку «Завантажити плагін» у верхній лівій частині екрана.

Звідси за допомогою кнопки «Вибрати файл» виберіть файл плагіна, який ви тільки що завантажили з CodeCanyon, і натисніть кнопку «Встановити зараз». Після цього просто активуйте плагін і ви готові розпочати створення повзунків!

Розпакуйте папку плагіна для завантаження через FTP

Примітка: Ви також можете встановити свій плагін через FTP, увійшовши на свій сервер і завантаживши витягнутий (нерозпакований) плагін у свою папку, що знаходиться на wp-content / plugins.

2. Встановіть повзунок Revolution Revolution з темою Premium

Багато преміальних тем включають копії плагінів преміум-класу із завантаженням теми. Якщо ви хочете встановити свою копію Slider Revolution, вам потрібно буде посилатися на документацію вашої теми. Але більшість розробників роблять все можливе, щоб зробити цей процес легким.

Всього рекомендованих плагінів

Наприклад, якщо ви використовуєте тему Total WordPress, ви повинні побачити екранне підказку, яке рекомендує встановити Slider Revolution (та інші плагіни, що входять до цієї теми). Просто натисніть посилання на приступати до установки а потім активуйте плагін.

Встановити повзунок Revolution з Total

Також Total включає в себе спеціальний параметр демо-імпортера для встановлення та активації Slider Revolution при імпорті зразкових даних. Якщо Slider Revolution був використаний для створення демонстраційної версії, яку ви імпортуєте, вам буде запропоновано встановити плагін, як показано вище.

Імпортуйте повзунки Slider Revolution із Total

Тоді просто переконайтеся, що вибрано опцію “Імпортувати слайдери”, і тема автоматично імпортує будь-які користувацькі слайдери з демонстрації. Легко!

Посібник із революції повзунка

Після того як ви встановите плагін, він повинен додати пункт меню до вашої основної інформаційної панелі WordPress. Натисніть на це, щоб перейти на головну сторінку управління повзунками Slider Revolution.

Основні параметри революції повзунка

Звідси ви можете створювати або редагувати повзунки, активувати свою ліцензію, якщо ви придбали власну копію плагіна (якщо слайдер був включений до вашої теми, ви можете проігнорувати цей розділ) і побачити, чи актуальна ваша копія плагіна..

Глобальні налаштування слайдера революції

Перш ніж розпочати будівництво, радимо відвідати с Глобальні налаштування опція (яка є підменю під слайдерною революцією).

слайдер Revolution Global Settings

Тут є безліч важливих варіантів налаштувань сітки, що реагують за замовчуванням (які застосовуються під час створення нових слайдерів), спеціальної URL-адреси для завантаження шрифту, створення бази даних для плагіна та іншого. Але є два варіанти, які ми радимо налаштувати.

Перший варіант, який слід розглянути під редагуванням, – це Перегляд дозволу плагіна який ви можете використовувати для обмеження доступу плагінів лише до адміністраторів. Це простий спосіб переконатися, що ви, ваш веб-дизайнер чи інші адміністратори, єдині, хто створює слайди на вашому веб-сайті (особливо корисно, якщо у вашому блозі є гості автори).

Другий варіант, який ви можете відключити – це Увімкнути сповіщення варіант. Якщо ви використовуєте копію Slider Revolution, яка була включена до преміум теми, ви можете бачити повідомлення “оновити” або “ввести свою ліцензію”, коли немає необхідності. Просто відключіть цю опцію, щоб приховати повідомлення. Потім збережіть свої налаштування.

Тепер ви можете почати будувати ваші повзунки! У вас є три варіанти – почати з нуля, зафіксувати безкоштовний експортний файл із “прикладів використання” Slider Revolution або імпортувати зразки повзунків, включених до вашої теми.

Імпортуйте слайдер зразка

Повзунки зразка обертання повзуна

Якщо ви вирішили імпортувати слайдер зразка із слайдера революції приклади використання спочатку завантажте слайдер-файл із свого сайту, а потім поверніться до свого WordPress клацанням на Імпортувати повзунок варіант. Звідси перегляньте завантажений зразок файлу та натисніть на Завантажити. Сюди слід додати слайдер зразка та всі його налаштування, щоб ви могли використовувати його як базу для нового слайдера.

Створіть новий слайдер

Якщо ви робите слайдер з нуля, натисніть на Новий слайдер варіант. Тепер почніть з верху

Джерело змісту слайда революції

Виберіть джерело вмісту: виберіть, як ви хочете додати вміст у слайдер. Є 11 джерел вмісту на вибір, але більшу частину ви хочете вибрати за замовчуванням варіант.

Назва слайдера революції та короткий код

Додайте заголовок слайдера та короткий код: Виберіть ім’я слайдера, яке допоможе вам запам’ятати, що він містить або яку сторінку ви використовуєте. Тут ви також знайдете простий короткий код свого слайдера, щоб вставити його в повідомлення та сторінки.

Тип обертання повзуна

Виберіть тип слайдера: Виберіть тип слайдера та виберіть попередньо встановлену програму для завантаження пресетів, включених у плагін.

Макет ковзання революції

Виберіть макет слайда: Виберіть макет слайдера та сітку (у пікселях). Ви можете встановити власні розміри сітки залежно від розміру екрана, хоча повний екран заповнить весь ваш екран браузера. Незалежно від того, який варіант ви обрали, вам потрібно буде додати ширину та висоту сітки, яка визначатиме розмір контейнера шару.

Далі прокрутіть назад до верхньої частини екрана, щоб розпочати редагування загальних параметрів слайдера.

Налаштування повзунка

Праворуч ви побачите купу параметрів слайдера.

Загальні налаштування: Встановіть параметри слайд-шоу, встановіть тривалість слайда за замовчуванням (тривалість показу слайда), відредагуйте переходи / анімації та фони за замовчуванням, увімкніть панель прогресу (та відредагуйте положення та стиль), відредагуйте параметри першого слайда, увімкніть наступний слайд фокусування та відключення розмиття.

Макет і візуально: Редагуйте тіні, накладки, основний фон слайдера, увімкніть прядильник завантажувача, вимкніть повзунок на мобільному пристрої (або під певну ширину) та виберіть положення слайдера на сторінці.

Навігація: Налаштування параметрів та налаштувань для стрілок, куль, вкладок та ескізів. Також увімкніть сенсорну навігацію, проведіть пальцем, навігацію по клавіатурі та прокручування миші.

Паралекс та 3D: Увімкніть підтримку паралакса та / або 3D, а також редагуйте чутливість миші та рівні глибини паралакса.

Продуктивність та SEO: Увімкніть ледаче завантаження та відстежуйте продуктивність повзунка.

Поводження з проблемами: Увімкніть резервні копії та усуньте неполадки повзунка.

Google Шрифти: Завантажте власні сімейства шрифтів Google спеціально для вашого слайдера (додайте будь-які шрифти, які ви хочете або потребуєте, щоб до слайдів додавали текстові шари, які відповідають решті веб-сайту).

Імпорт / експорт / заміна: Імпортуйте власні шаблони, експортуйте поточний слайдер для повторного використання на іншому веб-сайті та використовуйте параметри для заміни URL-адрес у слайдері.

Функції API: Редагуйте методи та події api (радимо вам ігнорувати цю вкладку, якщо ви не просунутий розробник).

Швидкі посилання Slider Revolution

Коли ви закінчите робити вибір, натисніть на зелений файл вгорі екрана, щоб зберегти зміни. Після цього натисніть на блакитний олівець почати редагування слайдів!

Додавання або редагування слайдів

Додавання або редагування слайдів оборотів слайдера

Тепер ви можете почати додавати слайди. Існує два або три варіанти слайдів, залежно від того, починаєте ви з нуля або використовуєте слайдер зразка: Статичні / глобальні шари, будь-які вже створені слайди та Додати слайд.

Статичні / глобальні шари буде розглядатися як накладка поверх усіх створених слайдів. Це прекрасний спосіб додати логотип або водяний знак, включити кнопку “Купити зараз” для вашого продукту або навіть посилання, щоб підписатися на розсилку.

Виберіть вихід із слайда щоб внести зміни до слайду, який ви створили або імпортували раніше як частина слайдера зразка. Це один із найпростіших способів розпочати роботу з Slider Revolution, якщо ви новичок у плагіні, оскільки їх прикладні слайдери показують, як правильно використовувати різні функції плагінів для створення вражаючих слайдерів.

Натисніть на Додати слайд почати створювати слайд з нуля.

Революція слайдера: встановлення фону слайдів

Спочатку скористайтеся Основна інформація параметри вибору тла слайда: зображення, зовнішня URL-адреса, прозорий (зверніть увагу – якщо ви встановите основний фон слайдера в загальних настройках слайдера, він буде видно), суцільний колір або відео. Потім використовуйте параметри для налаштувань джерела медіа, фільтрів, рівня паралакса (%) та Кен Бернс (анімований ефект панорамування та збільшення), якщо ви хочете додатково налаштувати слайд.

Slider Revolution: встановлення загальних параметрів слайда

Наступний перехід до Загальні налаштування. Тут ви можете встановити затримку слайдів, якщо ви не хочете, щоб ваш слайдер був анімований, як тільки він завантажується, відредагуйте параметри циклічного перегляду слайдів або додайте дату закінчення терміну дії (чудово, якщо ви створите повзунок для свята чи акції). Ще одна корисна особливість на цій вкладці – це можливість налаштувати свій Показ слайдів до неопублікований – таким чином ви можете продовжувати редагувати слайд і попередньо переглядати його на початковому веб-сайті вашого веб-сайту, не побачивши новий слайд відвідувачам вашого веб-сайту.

Якщо ви користуєтесь навігатором мініатюр для свого слайдера, Ескіз вкладка пропонує варіанти вибору користувацького слайда і розмірів. Але якщо ви вирішили не використовувати цей стиль навігації, ви можете пропустити цю вкладку.

Slider Revolution: встановлення анімації слайдів

Після цього ви можете перейти на Анімація слайдів вкладку, щоб налаштувати анімацію переходу слайдера. Існує понад 80+ анімацій на вибір плюс додаткові параметри обертання, тривалості та полегшення.

Слайдер Revolution також пропонує варіанти для Посилання та SEO налаштування, Інформація про слайд (спеціальні параметри та опис) та Перезапис навігації щоб додати спеціально до слайда спеціальні навігаційні стрілки, кулі чи ескізи.

Зараз чудовий час натиснути на це зелений файл піктограмою у верхній частині екрана, щоб зберегти налаштування перед додаванням шарів та стилів до слайду.

Додати слайди слайдів

Революція повзуна: додайте слайдерні шари

Додаючи або редагуючи слайди, Slider Revolution запакований параметрами, і вони просто продовжують надходити. Ви можете вибрати з 8 різних Додати шар варіанти:

 • Текст / HTML шари ідеально підходять для додавання заголовків, описів або навіть посилань. Додайте все, що ви хочете сказати, на слайді.
 • Зображення чудово підходять для вставки вашого логотипу, додавання глибини на слайди паралакса, вставки до / після наборів тощо.
 • Аудіо & Відео шари досить прямі вперед. Виберіть носій, який ви хочете вставити, та виберіть файл із медіатеки або вставте посилання (YouTube, SoundCloud тощо). Потім додайте налаштування, щоб увімкнути циклічне завершення, автоматичне відтворення, наступний слайд у кінці, базовий обсяг, початок / кінець сегмента та попереднє завантаження. Це простий спосіб додати справжні відгуки до слайдера, вступного відео чи підручника.
 • Кнопка Параметри шару включають комбіни з розміром 21 та радіусом рамки, для яких можна редагувати колір, фон, колір межі, значок, шрифт, стан наведення курсору та текст. Крім того, існує ряд корисних попередніх наборів для соціальних посилань, анімовані піктограми прокрутки миші, меню омбре або навіть гра / пауза.
 • Форми можна використовувати для додавання ефектів (наприклад, пульсування або випромінювання кольору за кнопкою), для визначення частини текстового шару (використовуйте форму, щоб виділити лише одне слово або фразу) або для додання візуального інтересу. Виберіть фон, колір / розмір облямівки, радіус облямівки форми (0 для квадрата, 100 для кола), розмір форми у пікселях та накладці.
 • Об’єкт шари можна використовувати для вставки png, jpg, svg або значка з бібліотеки безкоштовних ресурсів ThemePunch.
 • Імпорт скопіювати шар або слайд з іншого слайдера у вашій бібліотеці. Швидкий і простий!

Натисніть синю кнопку “Додати шар”, щоб розпочати роботу, а потім скористайтеся параметрами, щоб дійсно налаштувати або нанести шар.

Параметри шару

Якщо ви дивитесь на північ від головного розділу попереднього перегляду слайдера, ви побачите білу смужку з безліччю опцій, які ви можете використовувати для редагування та налаштування шарів під час їх додавання..

Стиль шару революції повзунка

Використовувати Стиль параметри редагування шрифтів, кольорів та розташування шару. Сюди входить усе, що стосується власного шрифту Google, розміру шрифту, висоти рядка, кольору тексту, фону шару, накладки / поля, точки зору, наведення курсора, перемикання та ін..

Анімація слайдера революційного шару

The Анімація вкладка – це як ви очікували – вона містить опцію для додавання та налаштування анімації введення та виходу для вашого шару. Виберіть попередньо заданий шаблон анімації, додайте полегшення та відредагуйте тривалість анімації.

Шлейф обороту шару обертання повзуна

Петля налаштування прості: залиште відключеним, щоб ваш шар просто завантажився з уже вибраним вами анімацією, або ввімкніть циклічне виділення, вибравши тип. Виберіть маятник, обертайте, бічну петлю, імпульс і хвилю, щоб надати шару постійну анімаційну петлю.

Видимість шару обертання повзуна

Налаштування мобільних пристроїв розміщено у розділі Видимість. Звідси ви можете вказати, чи слід шар бачити на певних пристроях, прихований під заданою шириною або відображатися лише при наведенні курсору.

Поведінка шару революції шару

Поведінка включає кілька корисних перемикачів для налаштування параметрів шару. Перший – це налаштування для включення автоматичної чутливості шару та чутливості дочірніх елементів. За замовчуванням шари слайдів зменшуватимуться, коли вікно браузера скорочується, вимкніть ці параметри для підтримки розміру шару. Ви також можете редагувати вирівнювання шару та зручне зміщення звідси.

Дії шару обертання повзунка

Використовувати Дії на вкладці, щоб додати налаштування спеціального шару при натисканні, введенні миші або відпустці миші. Дії включають прокрутку, перемикання, відтворення медіа, призупинення, введення повноекранного режиму, відключення звуку тощо.

Атрибути шару революції слайдера

Для досвідчених користувачів або розробників, Атрибути розділ можна використовувати для додавання власного ідентифікатора, класів та обгортки для націлювання за допомогою спеціального коду.

Паралельний шар повзункового перевороту / 3D

І, нарешті, Паралакс / 3D пропонує вибір спадного меню, щоб вибрати “рівень” ефекту паралакса, який ви хочете додати до шару. Чим більший відсоток, тим більше буде рухатися ваш шар.

Layer Frame Times

Рухаючись далі, під переглядом слайдера слід побачити розклад руху. Звідси ви можете редагувати затримку, коли ваші шари будуть анімувати на слайді. Ви також можете побачити візуальний розклад, що показує часовий прошарок порівняно із загальною тривалістю слайду. Заблокований розділ – це час анімації шару, а яскравіший кольоровий рядок – весь проміжок часу, коли ваш шар буде видно.

Час шару обертання повзунка

Щоб відредагувати загальну тривалість слайду, просто натисніть та перетягніть синій тег у верхньому правому куті таблиці.

Після додавання декількох шарів ви також можете скористатися цим розділом для реорганізації шарів, відредагувавши номер позиції, час входу або перетягуючи шари в порядок. Крім того, ви можете використовувати цей розділ, щоб відтворити слайд, щоб переглянути час, під час редагування.

Збережіть слайд

Найважливіший крок – зберегти слайд! Переконайтеся, що ви зберегли або оновили слайд після внесення змін. Якщо ви перейдете від слайда (навіть якщо це інший слайд), ви можете втратити всю свою наполегливу роботу. Тож обов’язково зберігайте, зберігайте, зберігайте!

Після економії ви можете перейти до роботи на інших слайдах або повзунках.

Використання повзунка

Щоб додати свій казковий слайдер до будь-якої публікації чи сторінки, використовуйте створений раніше короткий код Slider Revolution. Цей короткий код можна знайти, натиснувши на пункт меню Slider Revolution на панелі приладів. Короткий код повинен виглядати так [псевдонім rev_slider] ґрунтуючись на псевдонімі, який ви дали слайдер під час першого створення.

Просто вставте короткий код у свій вміст допису чи сторінки. Або якщо ваша тема підтримує додаткові місця розташування слайдера, ви можете також додати там короткий код. Деякі теми WordPress включають навіть спеціальні модулі для слайдера. Наприклад, Загальна багатоцільова тема WordPress включає в себе Slider Revolution, і за допомогою вбудованого конструктора сторінок ви можете додавати повзунки до будь-якої публікації чи сторінки, просто вставивши модуль Slider Revolution. Все, що вам потрібно зробити, – це додати модуль, вибрати зі спадного меню слайдер (він покаже список усіх створених вами повзунків), вставити та перетягнути повзунок на місце. Легке право?

Підведенню

Ми вважаємо, що Slider Revolution – це один із найпростіших плагінів для слайдер-преміум у користуванні, тим більше, що вони пропонують ряд безкоштовних шаблонів (і ще більше шаблонів преміум-класу, якщо ви купуєте власну ліцензію на плагін), простий у користуванні візуальний редактор і т. вбудованих функцій, тому вам не потрібно знати CSS, щоб стилізувати свої слайди (кнопки, шрифти, кольори та інше вже є!). Це суцільні 5 зірок, і, на нашу думку, вам буде важко натиснути, щоб знайти кращий плагін-слайдер.

Сподіваємось, наш путівник допомог вам пройти процес початку роботи, але щоб дізнатися більше (або взяти власну копію), відвідайте головну сторінку слайдерської революції ThemePunch. Вони показують чудові приклади їх слайдера, а також посилання на живі демонстрації, де ви можете побачити, що може зробити Slider Revolution.

Детальніше про революцію слайдера

Але ми хотіли б почути від вас. Дайте нам знати, що ви думаєте про Slider Revolution в коментарях нижче, або не соромтесь задавати нам будь-які питання. Ми раді допомогти!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map