Слайд-колода 2 Огляд плагіну WordPress Slider

Плагін Slide Deck 2 WordPress дозволить вам створювати необмежену кількість повзунків красивого вмісту на своєму веб-сайті. Це один з найпростіших у використанні плагінів, який постачається у комплекті з усіма чудовими можливостями.


Відвідайте офіційний сайт Slide Deck

Слайд-колода 2 Особливості

Слайд-палуб має безліч чудових функцій, що роблять її дуже настроюваною та зручною для користувачів. Нижче я виділив деякі основні особливості плагіна Slide Deck, як згадувалося на їхньому сайті – я детальніше розглядаю ці деталі в огляді відео, але просто так ви можете отримати загальне уявлення про те, що робить плагін таким спеціальні.

Кілька типів вмісту

Одна з найкращих речей про слайд-колоду 2 і те, що насправді відрізняє її від інших плагінів – це те, що він підтримує різні типи слайдів… зображення, текст, html та відео. І ви не прив’язані до якогось конкретного типу слайда, у вас можуть бути всі слайди зображень, усі відео або ви можете мати на різних слайдерах різні типи слайдів!

Типи вмісту ковзання слайдів

Коли ви перейдете до створення слайда, просто виберіть його зі спадного меню, і всі налаштування для типу слайда з’являться, щоб ви могли легко налаштувати цей стиль слайда під свої потреби.

Ви можете мати слайди з…

 • Зображення
 • Текст
 • HTML
 • Відео

Простий редактор WYSIWYG

Усі параметри та налаштування під час створення ваших слайдів за допомогою слайд-колоди виконуються через інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, який дуже простий у використанні. Ви можете додавати підписи або текст тексту до будь-якого слайда, вибирати між декількома макетами слайдів, легко завантажувати та / або видаляти зображення, вибирати між попередньо визначеними стилями або робити власні, перетягувати слайди та ін..

Слайдна колодка WYSIWYG

Попередній перегляд

Найкращі речі про слайд-колоду, на мій погляд, – це попередній перегляд у прямому ефірі. Коли ви працюєте над створенням слайдів, плагін відображатиме попередній перегляд повзунка прямо на панелі приладів, щоб ви могли точно бачити, як він буде виглядати на передній частині. Якщо ви редагуєте слайд, перетягуєте слайди навколо, змінюєте об’єктив (стиль повзунка)… тощо, ви можете побачити всі ці зміни на реальному слайді, які ви можете перевірити. Це забезпечить, що коли ви переходите до нього на передній частині, він буде виглядати ідеально!

Попередній перегляд слайдів

Чуйний

Slide Deck нещодавно оновив свій плагін, щоб мати повну чуйність. Це означає, що якщо ви використовуєте чуйну тему WordPress, у вас також не виникне проблем із використанням цього плагіна. Я перевірив чуйність на їх демонстрацію та її непогано. Звичайно, з будь-яким слайдером вмісту його не буде на 100% ідеально чуйно реагувати – але дозволяє бути реальним, будь-який веб-сайт на мобільному пристрої не виглядатиме так добре, як повнорозмірний веб-сайт за замовчуванням.

Слайд-колод чуйний

Якщо ви перейдете до SlideDeck, вони отримають дивовижну знижку на 25% завдяки цій новій версії

Слайд-палуб Огляд відео

Дивовижні люди, які створили слайд-колоду (Цифрова телепатія) надали мені преміальну версію плагіна, щоб я міг перевірити його і показати вам, хлопці, як все працює. Спочатку я трохи переповнений усіма параметрами та налаштуваннями, але на ознайомлення з системою знадобилося лише 10 хвилин, оскільки вона така інтуїтивна. На відео нижче я хотів показати вам, як можна створити повзунок за допомогою Slide Deck та просто швидко переглядати параметри та деякі ключові функції. Мені дуже подобалося возитися з плагіном, особисто мені це не потрібно, але, можливо, ви хочете!

Мені не хотілося детально розглядати кожну маленьку настройку для кожної слайд-колоди та окремих стилів слайдів, оскільки плагін справді масова і це було б найдовше відео за будь-який час. Я сподіваюся, що якщо ви подивилися відео, ви зрозуміли, наскільки простий у використанні плагін і наскільки він функціональний. Мені особисто дуже подобається попередній попередній перегляд під час налаштування вашої слайд-колоди, тому я дуже хотів показати, що на відео – просто опис плагіна насправді не робить це справедливим, ви дійсно повинні бачити його в дії, щоб оцінити це!

Мої думки

Єдине, що мені хотілося б побачити, якби інтерфейс користувача був трохи більш налаштований на інтерфейс WordPress за замовчуванням, деякі кольори / кнопки просто виглядають поза місцем. Я величезний фанат використовувати якомога більше вбудованих стилів і зберігати речі максимально наближені до інтерфейсу WP. Це означає, що це насправді не проблема (і так, це виглядає красиво), а деяким людям з іншого боку може сподобатися сучасний / витончений вигляд плагіна.

В цілому, я думаю, плагін дійсно чудовий. Я не стикався з будь-якими помилками чи проблемами під час тестування плагіна та ознайомлення з тим, як він працює, був дуже швидким – мені не довелося читати жодну документацію, оскільки все просто має сенс. Мені подобається те, що плагін має попередньо задані стилі для додавання підписів і подібних до ваших слайдів зображень, лише текстові слайди, які я не є великим шанувальником, відео слайди дійсно великі і корисні, і, звичайно, мені дуже подобається слайд HTML, оскільки ідеально підходить для просунутих користувачів, які хочуть трохи більше від повзунка.

Отримайте слайд-колоду

Натисніть на кнопку нижче, щоб перейти на офіційний сайт, щоб дізнатися більше та отримати цей дивовижний плагін і почати робити чудові слайдери для свого сайту! Персональна версія починається від $ 49, що дуже багато.

Спробуйте самі: Якщо натиснути нижче та перейти на сайт, ви можете натиснути кнопку, що говорить “Спробуйте безкоштовну демонстрацію“Тож ви можете перевірити плагін самостійно і побачити, як це круто.

Отримайте слайд-колоду

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map