Складіть свої WordPress сайти: розгляньте ManageWP

Як і багато людей, перш ніж взяти на себе послуги або щомісячну плату, я довго довго розглядаю пропозицію, щоб переконатися, що це буде гідною інвестицією. Отож, у сьогоднішньому дописі я подумав, що даю вам чесний огляд сайту ManageWP.com. Якщо ви розглядаєте це, читайте далі!


Що це

ManageWP.com – це сервіс для об’єднання обслуговування декількох WordPress-сайтів в одне акуратне поле інструментів. Після налаштування облікового запису ви додаєте свої веб-сайти (докладніше про це нижче), а потім в одному інтерфейсі ви бачите оновлення, доступні, керуйте резервними копіями та отримуєте прямий доступ до інформаційної панелі WordPress.

Зареєструйтесь та спробуйте ManageWP БЕЗКОШТОВНО протягом 14 днів

Для кого це?

Добре, ви можете заперечити будь-кого, хто має більше ніж декілька сайтів WordPress, виграв би ManageWP, але дозвольте вам розповісти про мою ситуацію і, можливо, ви будете співчувати. Окрім створення WordPress сайтів для клієнтів, ми також доглядаємо за хостингом та постійним обслуговуванням налаштування WordPress. Коли це було десяток сайтів, жодних проблем, двадцять або близько того – добре,… приїхавши на 40 сайтів я потрібні щоб знайти інше рішення.

Роздумуючи над цим, я думаю, що занадто довго чекав шляху, щоб щось зробити. Увійти на таку кількість сайтів та оновлювати безліч плагінів щомісяця, перевіряти резервні копії, підтримувати базу даних тощо. Я не знаю, як я це робив так довго! Але сюди входить ManageWP.

Імпортуйте свої сайти

Після того, як ви працюєте зі своїм обліковим записом, вам потрібно додати свої веб-сайти до ManageWP.com, це включає дві речі:

  1. Введення деталей в інструмент ManageWP
  2. Встановлення «робочого плагіна» на кожен із сайтів

Є можливість імпорту CSV, щоб перелічити всі сайти в системі, я фактично вирішив робити їх по одному. Я був трохи новим у цьому, але також хотів витратити час, щоб класифікувати сайти по групах. Наприклад, усі сайти, побудовані на Буття в одній групі, всі ті, хто використовує тези в іншій, і всі випадкові, а також група для тих, хто.

The по одному Інтерфейс зображений нижче.

Імпорт сайту

Імпорт сайту

Оновлення … Все!

Правильно, так це крутий шматочок. Після того, як ви виконали всю важку роботу зі створення сайтів, ви отримаєте нагороду. Поверніться на головну інформаційну панель і презентуйте її з низкою інструментів. Той, кого я найбільше використовую, зображений нижче.

Оновіться!

Оновіться!

Тепер ви можете просто розігратися і натиснути Все у різних розділах, і я впевнений, що це все спрацює. Я, як правило, трохи більш вибагливий, тому що я хочу знати, який плагін оновлюється, що нового в ньому і найголовніше – чи це спричинить проблему для сайту XYZ.

Таким чином, ви можете відкрити ці параметри та переглянути детальнішу інформацію про те, які саме плагіни мають оновлення.

Детальніше про оновлення

Детальніше про оновлення

managementwp-changelogТаким чином ви можете прочитати журнал змін (натисніть номер версії, щоб побачити його), потім, коли ви щасливі, що знаєте, що відбувається, натисніть оновити все поруч із певним плагіном, і цей додаток буде розгорнутий для всіх сайти, у яких є.

Перший раз, коли ви це робите, це приносить справжнє задоволення!

Прямий доступ до інформаційної панелі WordPress

managewp-admin

Це, безумовно, особливість номер 2, яку я люблю.

У меню бічної панелі у вас є опція “Відкрити адміністратора тут”, це робить саме це.

Всередині інформаційної панелі ManageWP вам представлено інформаційну панель WordPress певного веб-сайту, перевірте налаштування, відредагуйте публікацію все, що вам потрібно.

Звичайно перемагає вручну входити в кожен окремий сайт.

Команда, і я люблю це, коли займаєтесь підтримкою клієнтів, читайте питання про стрибок квитків безпосередньо на інформаційну панель сайту, вирішуйте проблему.

Ви хочете більше права?

Ну є набагато більше, дозвольте мені ознайомитись з вітром екскурсії іншими функціями, якими я користуюся регулярно.

Управління користувачами чудово. У вас є новий член команди, і ви хочете створити їм обліковий запис на сайтах _these_ 11 або на всіх сайтах групи _that_, без проблем. Те саме стосується того, коли зазначений член команди залишає, скасовує доступ або змінює роль (наприклад, від редактора до підписника) на декількох сайтах за один раз.

Коментарі – це те, що я регулярно фіксую, все за один раз. Замість того, щоб увійти на кожен сайт, щоб спамувати або схвалювати коментарі, ви можете бачити їх усередині ManageWP та діяти їх, як вам здається, що потрібно.

Є можливість створювати публікації та сторінки безпосередньо з інформаційної панелі, якщо ви працюєте з групою власних сайтів, я можу побачити, що це буде приємною функцією, що дозволяє створювати вміст у вашій мережі сайтів з одного місця. Більшість сайтів, якими я керую нижче, – клієнти, тому я часто користуюся.

Резервне копіювання, безумовно, є ключовою особливістю ManageWP, але я буду чесним і скажу, що ще не ходив туди. В даний час, використовуючи суміш BackupBuddy і Vaultpress, переміщення резервних копій на ManageWP було розміщено в моїй кошику “коли я отримаю трохи вільного часу”. Я приїду туди, коли хочу побачити, як це працює.

управляти-wp-tools-посиланнямиДля кожного сайту інтерфейс також надає швидкі посилання на купу послуг, які ви впізнаєте. Впевнені, що ви можете отримати ці закладки, але це робить все швидше, коли можна просто перейти до служби, при цьому доменне ім’я вже визначено.

Спробуйте це безкоштовною пробною версією

Як завжди, добре мати можливість самостійно отримати безкоштовну пробну версію, щоб грати з таким інструментом. ManageWP.com пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, з пам’яті ви можете завантажувати до 5 сайтів під час пробного періоду, але з цим можна грати, поки ви тестуєте речі.

Найкраща удача в управлінні вашими WordPress сайтами! І не соромтеся залишити коментар тут, якщо у вас є конкретні запитання щодо мого досвіду роботи з сервісом або якщо ви хочете додати свої думки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map