Швидкий хостинг для WordPress з маховика

З новим роком всім! Ми раді бачити вас ще раз, і ми хотіли розпочати новий рік правильно – з дивовижною передачею хостингу від наших друзів на Flywheel! Зараз приємний час для початку нового блогу та керованого хостингу WordPress від Flywheel дозволяє вам зосередитись на створенні якісного контенту, а не на керуванні сервером. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що саме робить маховик таким чудовим!


Flywheel займає перше місце у 5% веб-хостів, що насправді не повинно бути сюрпризом. Вони дивовижні Вони не лише є експертами WordPress, але й пропонують приголомшливі функції, такі як постановка, безкоштовні міграції, вбудований кешування, доступ в sftp, моніторинг зловмисного програмного забезпечення, автозавантаження, дивовижна підтримка та багато іншого!

Що потрібно господареві (підказка: маховик має все)

Flywheel – це чудовий веб-хостинг, який пропонує керований хостинг WordPress для нових блогерів, досвідчених розробників та незалежних дизайнерів. Вони приголомшливі через стільки причин, що ми не можемо охопити їх всім однією публікацією, але ось кілька головних причин, чому вони рок!

1. Легко та зручно для користувачів

легко

Існує хостинг-платформа, з якою вам легко працювати дуже важливо – і маховик так легко, як це стає. Вони пропонують чудові функції для власних власників, а також приголомшливі варіанти, спеціально розроблені для веб-розробників (як, наприклад, можливість безперешкодно створити сайт у зоні інсценізації, а потім перенести сайт та виставити рахунки своєму клієнту, коли ви йдете в прямому ефірі ).

Частина того, що робить маховик таким простим у використанні, це той факт, що вони є керований хост WordPress. Це означає, що вони керують встановленням та управлінням WordPress на вашому сервері, тому все, що вам потрібно зробити, це підписатись на план і вказати на ваше доменне ім’я (яке ви можете взяти з NameCheap або GoDaddy).

Міграції вони також прості з Flywheel, оскільки вони роблять важкий підйом для вас, безкоштовно. Просто заповніть форму міграції, і їх майстри WordPress почнуть працювати. Вони копіюють ваш сайт, а потім переносять його на Flywheel, все, що вам потрібно зробити, це вибрати план хостингу.

Після налаштування ви можете випробувати нові веб-дизайни та плагіни за допомогою вбудованого Flywheel розміщення сайтів. Просто активуйте свій веб-сайт, і ви зможете без проблем (і без особливих зусиль) скопіювати свій веб-сайт для тестування Закінчивши, імпортувати зміни зі своєї інсценізації на веб-сайт в реальному часі так само просто, як одним клацанням кнопки.

І якщо у вас є якісь питання, ви завжди можете звернутися до Маховика підтримка команда. Надішліть квиток електронною поштою 24/7. Або якщо ви бажаєте поговорити з кимось із них, ви можете зателефонувати їм або запустити чат у прямому ефірі з доброзичливим представником з понеділка по п’ятницю (з 9:00 до 19:00 CDT). Flywheel пропонує один з найшвидших часів відгуку серед господарів, і їх команда проходить навчання з усього, що стосується хостингу WordPress, щоб ви могли швидко отримати необхідну допомогу.

2. Швидкий хостинг

швидко

Ми постійно збільшуємо швидкість веб-сайту та важливість перших показів в Інтернеті, тому важливо, щоб ваш веб-хост швидко розміщував ваш сайт. Нові читачі не хочуть чекати 10 секунд, щоб ваш бруд завантажився дешевим хостом. Тож зробіть собі прихильність і трохи вкладіть гроші в такого великого керованого господаря, як Flywheel. Вони використовують вбудований кешування на стороні сервера, щоб швидко працювати з вашим сайтом (не потрібні додаткові додатки)

То як вони підтримують так швидко працювати сайти своїх клієнтів? Маховик створює кожен зі своїх дивовижних планів Віртуальні приватні сервери (VPS), що набагато краще, ніж будь-який спільний варіант, який ви можете знайти в інших місцях. Чому VPS так краще, ніж спільний доступ? Це легко масштабується для вашого бізнесу, пропонує більше конфіденційності та безпеки та надає вам доступ до більшої кількості ресурсів, щоб ваш веб-сайт працював краще. Єдина причина, чому деякі блогери обирають спільний хостинг через VPS – це уникати необхідності керувати власним сервером. Але за допомогою Flywheel ви можете отримати всі переваги VPS від відомого керованого хоста WordPress, який піклується про ваші сервери для вас.

Маховик також використовує 10 серверів, тож ви можете вибрати місце, найближче до джерела вашого трафіку. Таким чином ваш сайт ще швидше завантажиться для більшості ваших читачів (тобто, якщо більшість ваших читачів приїжджають із Східної Європи, лондонський центр обробки даних, мабуть, найкращий варіант).

Але якщо ви дійсно хочете пришвидшити свій сайт, Flywheel пропонує премію Додаток CDN Вас може зацікавити. Оновивши це, Flywheel забезпечить, щоб ваші читачі по всьому світу переглядали кешовані зображення, які зберігалися на найближчих до них серверах. А оскільки вони є одним з лідерів у своїй галузі, ви знаєте, що ваші відвідувачі від Шанхаю до Сіракузи переглядають ваші сторінки з основою швидкості.

3. Безпечні сайти WordPress

захищений

Ви, мабуть, не маєте часу зосередитись на кожному аспекті найкращих практик безпеки WordPress, саме тому хороший хост стане у нагоді. Завдяки маховику ви можете захистити свої веб-сайти за допомогою декількох вбудованих функцій, які ви точно любите.

Перша і найбільш очевидна функція безпеки – це керовані оновлення WordPress. Одним з багатьох переваг керованого WordPress хостингу є те, що ви ніколи не забудете знову оновлювати свою основну установку. Щоб забезпечити безпечне веб-середовище, Flywheel постійно оновлює ваш сайт з кожною новою версією WordPress.

Автоматизовані резервні копії означає, що вам не потрібно пам’ятати, щоб вручну зробити копію бази даних. Маховик робить це за вас автоматично, щовечора. Але у вас також є можливість увійти у свій обліковий запис і запустити власну резервну копію в будь-який час. І якщо вам коли-небудь доведеться звільнити веб-сайт за допомогою одного із резервних файлів, це так просто, як натиснути кнопку.

Безпека без хакерів – один із гасел “Flywheels”. Вони примушують надійні паролі для кожного клієнта / користувача, обмежити спроби входу щоб припинити грубі сили нападу і використовувати інтелектуальне блокування IP (це означає, що як тільки IP-адреса потрапляє, намагаючись бути неслухняною, її заблокують з усіх інших сайтів маховика).

Крім того, вони співпрацювали Сукурі, провідний експерт із безпеки WordPress, який пропонує найкращий рівень Сканування зловмисного програмного забезпечення без зайвих витрат. Отже, все це плюс ваша власна реалізація декількох базових протоколів безпеки (регулярні зміни паролів, установка плагінів та тем із поважних джерел тощо) означає, що ваш веб-сайт на Flywheel буде безпечним та надійним..

4. Екстра

додаткові

Як ми говорили раніше, є багато причин, що сором’язливий маховик – це чудовий варіант хостингу, і вони пропонують купу додаткових функцій, які ви впевнені, що любите. Один з них вражає 100% тривалість роботи. Хороший хост повинен бути впевнений у своїх можливостях підтримувати роботу веб-сайтів, а багато хто гарантує 99,99% або 100% гарантії безперервного часу, що означає, що ваш сайт повинен коли-небудь «знижуватися» завдяки сервісному обслуговуванню (яке зазвичай займає лише кілька хвилин, і виконується в нічний час, коли ви, швидше за все, майже не маєте руху). Маховик – це хост, якому ви можете довіряти, щоб підтримувати свої веб-сайти, і, як було доведено, вони на 100% працюють. місяць за місяцем.

Вони теж є ніяких перенапруг, коли-небудь. План, за який ви підписуєтеся, – це те, за що ви платите, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб ваш сайт був розміщений у публікації Buzzfeed Перенасичення трафіку не призведе до смішних перенапруг, як деякі спільні плани хостингу. Однак, коли популярність вашого веб-сайту зростає, маховик полегшує масштабування до масштабного плану, що відповідає потребам ваших ресурсів..

І остання цікава функція, про яку ми хочемо, щоб ви знали, – це те, що маховик пропонує корисну послугу електронні книги колекція. Як власник інтернет-бізнесу або блогер із додатковими запитаннями, вам потрібно завжди вчитися залишатися попереду конкуренції та постійно збільшувати свою читацьку чи клієнтську базу. Маховик знає, наскільки це важливо, і саме тому вони регулярно випускають корисні електронні книги (БЕЗКОШТОВНО), яку кожен може завантажити, щоб покращити свою майстерність.

Маховик у дикій природі

Тож ми поділилися, чому ви можете самостійно користуватися Flywheel, але що думають фактичні клієнти про керований WordPress хостинг Flywheel? Добре бачу, як маховик займає перше місце за щастям клієнта, я думаю, що можна з упевненістю сказати, що люди їх люблять. Ось кілька реальних відгуків клієнтів:

маховики-твіти

До вас

Якщо ви хочете дізнатися більше, просто перегляньте веб-сайт Flywheel і перегляньте його, де ви можете читати статті та переглядати відео про все, що вони можуть запропонувати (як глобалізація, масові плани, інтеграція PayPal, файли журналів, додатки тощо)..

Хостинг WordPress з використанням маховика

То що ви думаєте про маховик? Ми хотіли б, щоб ви поділилися своїм досвідом Flywheel з іншими нашими читачами. Або у вас є питання, на які ми можемо відповісти за вас? Просто залиште нам коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map