Шепіт посилань: Розумніша внутрішня посилання WordPress

Шепіт посилань: Розумніша внутрішня посилання WordPress

У світі SEO ви виграєте деякі, а деякі програєте. Але було б прикро втрачати, наскільки йде внутрішня зв’язок. Це просто погано, особливо коли Посилання Шепіт, Тема сьогоднішнього огляду пропонує вам саме те, що потрібно для внутрішнього зв’язку, як професіонал.


Хоча більшість людей ігнорується, додавання внутрішніх посилань чудово підходить для користувачів (UX) та оптимізації пошукових систем. Користувачі можуть швидко знайти відповідний вміст, а пошукові системи можуть проіндексувати більше вашого вмісту без жодних хитів. Крім того, внутрішнє посилання може підвищити ступінь залучення та зменшити показник відмов, оскільки користувачі проводять більше часу на вашому веб-сайті.

Тим не менш, внутрішні зв’язки втомлюють, особливо якщо у вас є вміст. І якщо ви не будете обережні, ви можете одержати осиротілий вміст на своєму сайті, що так само погано, як взагалі не мати вмісту. Зрештою, навіщо турбуватися створювати контент, який ніхто не бачить?

Входить у плагін Link Whisper, і ви можете попрощатися зі всіма своїми внутрішніми зв’язками. У сьогоднішньому дописі ви дізнаєтесь, чому цей плагін для внутрішнього посилання WordPress є одним з найкращих інструментів для будь-якого власника веб-сайту. На додаток до цього ми показуємо вам, як саме працює плагін, тобто ви можете потрапити на землю.

Без зайвих прихильностей, давайте піднімемо ваші посилання таким чином, щоб принести користь вашим користувачам та SEO-зусиллям. Не залишайте, не ділившись своїми думками в розділі коментарів в кінці публікації. Якщо ви знаєте плагін, який перемагає Link Whisper, ми також хотіли б почути про це ��

Що таке посилання Шепіт?

посилання Шепіт внутрішнього зв'язку плагін WordPress

Link Whisper – це фантастичний плагін WordPress, який дозволяє додавати та керувати внутрішніми посиланнями на вашому сайті. Завдяки таким функціям, як інтелектуальний текст прив’язки, штучний інтелект (AI) та звітування, ви можете володіти внутрішніми посиланнями на своєму веб-сайті, як бос.

За словами розробника, “Link Whisper допомагає вам взяти те, що колись було трудомістким завданням (яке стає ще більшим у міру зростання вашого веб-сайту), і перетворює це на можливість для вас мати краще оптимізований сайт, ніж ваші конкуренти”.

Це зовсім не погано звучить Особливо частина, яка пише “… можливість для вас мати краще оптимізований сайт, ніж ваші конкуренти”. Що не любити з цього приводу?

Інші власники веб-сайтів також скажуть про Link Whisper:

Link Whisper видалив 90% роботи, яка бере участь у внутрішніх зв’язках. Те, що колись було завданням, яке мені зайняло довгий час, або було дуже важко виконати VA, а тепер займає лише кілька хвилин і робиться так, як я цього хочу. Враховуючи цінність внутрішнього посилання в он-лайн SEO, цей плагін не є мозком. – Джаред Бауман

І 5-зірковий рейтинг продовжує надходити. Розробник створив Link Whisper зробити одну роботу і виконати її правильно. Це один з найкращих внутрішніх зв’язків плагінів для WordPress. Я сподіваюся показати вам, чому за пару секунд, особливо зараз, коли ми знаємо, що таке Шепіт посилань і що це робить.

Особливості посилання Шепіт

особливості шепіту

Найкраща частина Link Whisper – це те, що вона не надто складна, як і багато інших плагінів. Це так просто, як це виходить, це означає, що ви не будете витрачати час на налаштування орди складних налаштувань. Це все підключення та гра, але перш ніж ми досягнемо всього цього, давайте розкриємо, що пропонує Link Link Whisper щодо функцій.

Пропозиції щодо автоматичного посилання

автоматичні пропозиції посилання пошепки

Link Whisper – це інтуїтивно зрозумілий плагін для WordPress. Плагін використовує неймовірний AI, щоб запропонувати контекстуальні та відповідні внутрішні посилання під час написання публікації. Це вірно; вам не потрібно залишати редактор публікацій WordPress, щоб знайти та зв’язати відповідний вміст на своєму веб-сайті.

Незалежно від кількості статей на вашому веб-сайті, Link Whisper розчісує ваш вміст для релевантності, пропонуючи можливі посилання. Після цього потрібно встановити прапорець поруч із відповідною пропозицією про внутрішнє посилання, і ваша робота закінчена.

Текст смарт-якоря

посилання пошепки смарт-якір тексту

Текст якоря є важливою частиною забезпечення кращого UX та підвищення вашого SEO рейтингу. Хороший приклад – текст прив’язки, який ми використовували для посилання в попередньому реченні. Якщо ви натиснете на посилання, вам відомо, що ви перейдете на сторінку, яка розповість вам більше про текст прив’язки.

І це те, що робить текст прив’язки. Він надає вашим користувачам та пошуковим системам контекстуальну та релевантну інформацію про вміст пункту призначення посилання. Наприклад, якщо багато людей посилаються на ваш веб-сайт за допомогою “WordPress теми”, наприклад, ваш веб-сайт може відповідати рейтингу цього тексту якоря, навіть якщо ви не використовували його у своєму вмісті.

Компанії компанії Niche Pursuits LLC, хлопці, які стоять за Link Whisper, добре знають цей факт, і саме тому їм було надзвичайно просто додати відповідні тексти якоря до ваших посилань. Іншими словами, плагін пропонує автоматично прив’язати текст до ваших посилань. І якщо вам не подобаються пропозиції тексту щодо прив’язки, ви можете додавати або видаляти слова одним клацанням миші!

Детальне звітування про посилання

повідомлення про внутрішні посилання шепоту

Чи знаєте ви, скільки осиротілих статей у вас на веб-сайті? Б’юсь об заклад, що всі мої гроші ви не маєте. І це величезна проблема, оскільки у вас може бути чудовий вміст, який відвідувачі та пошукові системи не можуть знайти. Однак не потійте, тому що ви можете перевернути речі, вказавши внутрішні посилання на вміст, який користувачі та пошукові системи в іншому випадку не побачать.

І найкраща частина? Плагін Link Whisper оснащений внутрішніми звітами про зв’язування, які допоможуть вам поставити палець на структуру зв’язку вашого веб-сайту. Ви можете бачити всі публікації та сторінки без внутрішніх посилань. Далі ви можете побачити кількість вихідних внутрішніх та зовнішніх посилань, що надходять із кожної статті.

Крім цього, ви можете легко додавати внутрішні посилання на свої статті масово. Не потрібно заглиблюватися в кожен елемент, шукаючи посилання; у вас є центральна інформаційна панель, яка робить процес занадто простим. Тепер ви повинні з’ясувати, як ви будете використовувати весь час, коли будете економити.

Посилання Шепіт глобальних налаштувань

налаштування посилання пошепки

Знову ж, екран налаштувань посилання Шепіт не надто складний. Ви отримуєте кілька простих у використанні варіантів для налаштування внутрішніх посилань та пропозицій. Замість розширених налаштувань плагін утримує світло екрана налаштувань. Багатьом користувачам не потрібно буде змінювати будь-які налаштування, щоб використовувати плагін.

Якщо вам потрібно змінити, як плагін поводиться з внутрішніми посиланнями на вашому веб-сайті, Link Whisper пропонує вам кілька варіантів. Наприклад, ви можете відкрити всі внутрішні посилання на новій вкладці одним натисканням кнопки. Крім того, ви можете ігнорувати цифри та певні слова, не порушуючи поту.

Окрім цього, ви можете вибрати типи публікацій, які плагін сканує для внутрішніх посилань, пропонуючи вам можливість захопити всі потрібні внутрішні посилання (або їх відсутність). Крім того, ви можете увімкнути режим налагодження у випадку, якщо вам потрібно буде точно визначити помилки на вашому веб-сайті. Використання посилання Шепіт – це вітер, і я нічого не перебільшую.

Посилання Шепіт Підручники та підтримка

навчальні посилання на посилання

Якщо говорити про помилки та інше, Link Whisper пропонує відео уроки, які допоможуть вам у випадку, якщо ви застрягли з тієї чи іншої причини. Мені б не хотілося припускати речі, але ви навряд чи будете дивитися відео, оскільки плагін є простим у використанні. Але якщо вам потрібна допомога, відео стане в нагоді.

На додаток до цього, Link Whisper оснащений детальною базою знань, яка охоплює часто задані питання (FAQ). Але якщо вам потрібна пряма допомога, ви завжди можете створити квиток, щоб користуватися підтримкою світового класу. Зрештою, Link Whisper – це преміальний плагін WordPress, тобто ви отримуєте професійну допомогу.

Крім того, ви завжди можете перевірити Блог «Нішеві переслідування» для натхнення публікацій на всіх сайтах, що займаються нішею. Вони охоплюють широкий спектр тем, що обертаються навколо створення успішних нішевих веб-сайтів та інтернет-бізнесу. Але я відступаю; Давайте зараз встановимо плагін.

Як встановити плагін внутрішнього посилання Whisper WordPress

Link Whisper – це плагін преміум-класу, тобто ви не можете завантажити його з репо плагіна WordPress. Поверніться до офіційний веб-сайт посилання Whisper і натисніть кнопку Отримайте посилання Шепіт зараз кнопка, як показано на зображенні нижче.

офіційний посилання шепіт веб-сайту

Далі виберіть свою ліцензію залежно від ваших потреб, натиснувши відповідну Почати кнопка, як ми проілюструємо на екрані екрана нижче.

ціни на посилання на шепіт

Убік: Як видно із зображення, представленого вище, у вас є три пакети з цінами. У вас є ліцензія на один сайт, яка коштує $ 67 доларів на рік. Крім цього, у вас є 3-х та 10-ліцензійні ліцензії на рівні $ 97 та 147 доларів на рік відповідно. Завжди йдіть за тим пакетом, який відповідає вашому бюджету та потребам.

На наступному екрані виберіть бажаний спосіб оплати (PayPal або картка), вкажіть свої дані та натисніть кнопку Купівля кнопкою внизу цієї сторінки, як ми виділяємо нижче.

посилання на шепіт

Після завершення покупки веб-сайт перенаправляє вас до вашого акаунта, як показано нижче.

користувацький обліковий запис посилання

На сторінці облікового запису можна переглянути ліцензію та завантажити плагін Link Whisper. Крім того, Link Whisper надсилає вам дружній електронний лист із інструкціями щодо завантаження та активації.

електронна пошта для активації шепоту

Далі завантажте плагін на свій комп’ютер.

Встановлення посилання Шепіт

Після цього увійдіть на інформаційну панель адміністратора WordPress, перейдіть до Плагіни, і натисніть Додати новий як ми детально описуємо нижче.

встановлення посилання шепіт

На Додати плагіни екрана, натисніть на Завантажте плагін кнопка. Далі натисніть на Виберіть файл Натисніть кнопку, щоб вибрати плагін Link Whisper, який ви завантажили раніше, а потім натисніть Встановити зараз кнопка. Дивіться зображення нижче.

завантаження посилання шепіт плагін

Після цього натисніть кнопку Активуйте плагін кнопка, як показано нижче.

активізуючи посилання шепіту

Після активації плагіна перейдіть до меню адміністратора WordPress та натисніть кнопку Посилання Шепіт, як показано на скріншоті нижче.

пункт меню пошепки WordPress

На екрані Посилання пошепки введіть свій ліцензійний ключ та натисніть кнопку Активуйте Ліцензія кнопка, як показано на зображенні нижче.

активація ліцензії шепіту посилання

N / B: Ви можете знайти свій ліцензійний ключ у своєму обліковому записі Link Whisper або електронному листі для завантаження / активації, яке ви отримали.

Після активації ліцензійного ключа Link Whisper розблоковує додаткові елементи підменю, як показано на зображенні нижче.

пункти меню пошепки

І це все; ви готові використовувати плагін Link Whisper для швидкого вдосконалення внутрішніх посилань. Використовувати плагін так само просто, як A, B, C. Наприклад, для перегляду звітів перейдіть до пункту Посилання Шепіт> Звіт, як показано на зображенні нижче.

посилання пошепки шепіт

Щоб переглянути налаштування посилання Шепіт, перейдіть до Посилання Шепіт> Налаштування на інформаційній панелі адміністратора WordPress, як ми виділяємо нижче.

налаштування адміністратора посилання

Подивитися? Досить просто весь шлях.

Потрібно більше деталей? Ось коротке відео, де показано, як використовувати Link Whisper.


Шепіт посилань – це відмінне рішення для всіх ваших проблем із внутрішнім зв’язком. Плагін простий у налаштуванні та використанні; ви повинні бути готові до роботи за лічені хвилини. Він пропонує вам безліч варіантів додавання внутрішніх посилань гуртом або індивідуально, в свою чергу, заощаджуючи тону часу та грошей.

Ціни починаються із всього $ 67 доларів на рік, ніщо не може заважати вам впроваджувати внутрішні посилання на веб-сайті WordPress, як професіонал. Плагін від авторитетних розробників та інтернет-маркетологів, тобто ви в надійних руках.

10 $ знижки на посилання Шепіт для читачів WPExplorer

Думаєте про те, щоб отримати посилання Шепіт, щоб покращити внутрішнє зв’язування та SEO на вашому сайті? З нашим ексклюзивом WPEXPLORER за купонним кодом ви можете заощадити 10 доларів – зробивши особисту ліцензію всього 57 доларів на перший рік!

Економте 10 доларів на Link Whisper

Які ваші погляди щодо Посилання Шепіт внутрішнього зв’язку плагіна? Чи використовуєте ви замість цього інший внутрішній зв’язуючий плагін? Поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче. Спасибі заздалегідь!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map