Sendinblue vs Mailchimp – Маркетинг електронної пошти порівняно

порівняння sendinblue vs mailchimp 2020

У цій оглядовій статті ми порівняємо Sendinblue та Mailchimp – дві популярні платформи електронного маркетингу та автоматизації маркетингу.


Традиційно і Sendinblue, і Mailchimp починали як маркетинг електронної пошти інструменти, і поступово перетворився на цілісний маркетинг все-в-одному платформи.

Сьогодні обидві ці платформи мають широкий спектр функцій, включаючи автоматизацію маркетингу, націлювання на поведінку та управління відносинами з клієнтами (CRM).

Крім того, вони також підтримують кілька каналів, крім електронної пошти; включаючи цифрові оголошення, цільові сторінки, маркетинг SMS та чат на веб-сайті.

Щоб ви могли максимально використати цю статтю, ми вибрали найважливіші функції від Sendinblue та Mailchimp та згрупували їх у шість різних наборів функцій. Крім того, ми виділили ключові відмінності між Sendinblue vs Mailchimp в кожному з цих наборів.

 1. Управління списком електронної пошти: Цей набір функцій обговорює функції управління списками кожної платформи, такі як сегментація, профілі контактів та можливості CRM.
 2. Автоматизація маркетингу: Тут ми обговорюємо можливості автоматизації та персоналізації кожної платформи, такі як орієнтація на поведінку, персоналізація та оптимізація часу відправки..
 3. Маркетингові канали: У цьому наборі функцій ми порівнюємо канали, окрім електронної пошти, які доступні на кожній платформі. Приклади включають платні цифрові оголошення, маркетинг SMS, чат на веб-сайті та листівки.
 4. Звітність, аналітика та розуміння: У цьому розділі обговорюються різні варіанти звітування, доступні на кожній платформі, такі як тарифи кліків / відкритих повідомлень електронної пошти, статистика доставки та демографічні показники аудиторії. Він також висвітлює кілька даних та рекомендацій, керованих даними, які є ексклюзивними для Mailchimp.
 5. Додаткові інструменти: Тут ми обговорюємо декілька інструментів, які не суворо пов’язані з маркетингом електронної пошти чи автоматизацією маркетингу. Вони включають програмне забезпечення для управління соціальними медіа, інструмент управління вмістом та розробник веб-сайтів.
 6. Ціноутворення: Нарешті, ми обговорюємо схеми ціноутворення на обох платформах та ділимось рекомендацією на основі вимог користувача.

Давайте розпочнемо.

Особливості управління списком електронної пошти

І Sendinblue, і Mailchimp пропонують фантастичний набір основних та розширених функцій управління списком електронної пошти у своєму вільному плані. Sendinblue дозволяє створювати майже необмежену кількість списків електронної пошти.

інформаційна панель аудиторії mailchimp 2020

Mailchimp по-різному ставиться до списків електронної пошти. Їх називають Аудиторії. Аудиторія може мати декілька сегментів і веде себе майже до списку електронної пошти. Однак Mailchimp пропонує лише 1, 3 та 5 аудиторій у своїй Безкоштовно, Основи і Стандартний плани. The Преміум план має необмежену аудиторію.

відправленняінтелектуальної аудиторії

Принципова відмінність Sendinblue від Mailchimp полягає в тому, що в Sendinblue зараховується контакт у кількох списках тільки один раз. Тоді як у Mailchimp зараховується контакт у кількох списках (аудиторії) кілька разів.

Іншими словами, якщо у вас однаковий контакт у трьох окремих списках електронної пошти, Sendinblue вважатиме його одним, а Mailchimp – трьома. Це не буде бути недоліком для користувачів Mailchimp, оскільки одна аудиторія може мати кілька сегментів.

Сегментація аудиторії та теги

Що стосується сегментації, і Sendinblue, і Mailchimp пропонують фантастичні можливості сегментації на основі властивостей списку та інших критеріїв. Наприклад, ви можете додати спеціальні поля як от Телефонний номер або Перша покупка до свого списку та створюйте на основі цього сегментовані аудиторії.

Параметри сегментації mailchimp на основі активності кампанії

Mailchimp може сегментувати списки на основі даних передплатників (таких як місцеположення, клієнт електронної пошти), активності кампанії (поведінка автоматизації, відкриття електронної пошти), прогнозованих демографічних показників (віковий діапазон і стать) та спеціальних подій (додатки та веб-діяльність).

Особливості сегментації sendinblue

Sendinblue підтримує сегментацію на основі активності електронної пошти та спеціальних даних про події. Ви можете зберігати скільки завгодно контактів, а також необмежену кількість подій та атрибутів (теги незабаром).

Теги в Mailchimp: Mailchimp пропонує додаткову властивість, яку називають тегами. Ви можете призначити теги своїм контактам і створювати високоцільові кампанії, використовуючи як теги, так і користувацькі поля.

Теги недоступні в Sendinblue, однак, ви можете легко використовувати обхід. Ви можете створити спеціальне поле під назвою Теги у своєму списку електронної пошти та використовуйте властивість AND для створення аудиторії.

CRM Інструменти

профіль людей для електронної пошти

Прийняття підходу, що використовується для клієнтів, є невід’ємною частиною успіху бізнесу B2C. Ось чому платформи маркетингу AIO, такі як Sendinblue та Mailchimp, мають вбудовані функції CRM, такі як контактні профілі, що є спеціальною сторінкою для кожного контакту у вашому обліковому записі. Ви можете підключити і Sendinblue, і Mailchimp до CRM-інструментів свого підприємства для кращого маркетингового спілкування.

Огляд розділу

 • Mailchimp розглядає списки електронної пошти як аудиторію і обмежується 1, 3, 5 або необмеженою аудиторією.
 • Mailchimp вважає загальний (не унікальний) кількість контактів, тоді як Sendinblue вважає унікальним число контактів.
 • Mailchimp пропонує дещо кращі варіанти сегментації, такі як прогнозована демографія в платах з більш високою оплатою.

Автоматизація маркетингу

Автоматизація маркетингу на основі персоналізованих повідомлень та поведінкового націлювання може творити чудеса для бізнесу. І Sendinblue, і Mailchimp підтримують персоналізацію за допомогою тегів злиття та розширеного орієнтації на поведінку. Погляньмо:

Автоматизація маркетингу Mailchimp

автоматизація mailchimp

Можливості автоматизації Mailchimp можна об’єднати в чотири широкі категорії:

 1. Основні автоматизації: Привітання електронною поштою, автоматизація на основі даних, таких як дні народження чи ювілеї.
 2. Автоматизація RSS для електронної пошти з якої можна створювати автоматизовані інформаційні бюлетені з RSS-каналів.
 3. Автоматизація електронної комерції наприклад, закинуті електронні листи, рекомендації щодо товарів, сповіщення про замовлення, електронні листи про першу покупку та взаємодію як лояльним, так і неактивним клієнтам (зверніть увагу – це доступно лише для підписників, а в деяких випадках може знадобитися їх преміальний транзакційний аддон).
 4. Автоматизація на основі подій: Ви можете надсилати дані про взаємодію веб-сайтів та додатків (наприклад, Увійшли в або Виконаний рівень) на Mailchimp та надсилати автоматизовані електронні листи на основі поведінки користувача.

Автоматизація маркетингу Sendinblue

Sendinblue також підтримує автоматизації електронного маркетингу подібно до Mailchimp, таких як вітальні повідомлення, активність електронної комерції, транзакційна діяльність тощо. Але головна різниця полягає в тому, що вам не потрібно додатково платити за використання цієї функції в Sendinblue – вона вже включена.

sendinblue автоматизації маркетингу

Що відрізняє Sendinblue – це його користувальницький робочий процес. Спеціальний конструктор робочого процесу Sendinblue допомагає вам надсилати електронні листи користувачам, які виконують заздалегідь задану послідовність дій. Наприклад, ви можете створити робочий процес, коли користувач (який знаходиться у вашому списку контактів) відвідує веб-сайт продукту SaaS, переглядає сторінку з цінами, а потім закриває веб-сайт. Наприкінці робочого процесу користувачеві надсилається електронний лист із залученням (наприклад, відео на веб-семінарі чи демонстрація продукту).

sendinblue провідний процес роботи

Sendinblue також підтримує підрахунок свинцю що є методом динамічного оновлення якості потенційних клієнтів на основі їх поведінки. Наприклад, якщо контакт відкриє ваш вітальний лист, ви можете призначити йому +10 балів. Якщо контакт здійснює покупку, призначте +50 балів, оскільки він / вона, ймовірно, знову придбає.

Огляд розділу

 • Mailchimp підтримує події програми, які Sendinblue не пропонує.
 • Sendinblue має спеціальний конструктор робочих процесів і пропонує підрахунок результатів, яких Mailchimp не має.
 • Обидві платформи також забезпечують оптимізацію часу відправки, коли електронні листи надсилаються у папку “Вхідні” користувача залежно від того, коли найвірогідніше відкрити електронну пошту.

Маркетингові канали

У сучасному світі всенародної інформації клієнтів можна отримати за допомогою електронної пошти, SMS, Facebook Messenger, WhatsApp, Instagram, push-сповіщень (мобільних та веб-сайтів) та націлених оголошень. (Я пропустив когось?)

Спілкування з клієнтами більше не обмежується електронною поштою, і ось, як Sendinblue та Mailchimp застосовуються.

типи кампаній mailchimp

У Mailchimp ви можете зв’язатися зі своїми клієнтами через:

 • Електронна пошта
 • Цільові сторінки
 • Фізичні листівки
 • Оголошення в соціальних мережах у Facebook та Instagram
 • Перенаправлення реклами в Google, Facebook та Instagram

Lookalike аудиторії: Mailchimp також дозволяє створювати аудиторії, що нагадують схожі для своїх соціальних оголошень та поштових кампаній. Наприклад, якщо у вас немає фізичної адреси клієнта, Mailchimp перехрестить цей профіль зі своєю базою даних та опублікує картку від вашого імені. Ви можете використовувати аудиторії схожої форми для створення високоцільових кампаній.

sendinblue типи кампаній

Для порівняння, Sendinblue дозволяє зв’язатися зі своїми клієнтами через:

Sendinblue дає вам уніфіковану інформаційну панель, з якої ви можете керувати всім спілкуванням зі своїми клієнтами.

Огляд розділу

 • Sendinblue пропонує SMS та чат на веб-сайті в якості додаткових каналів маркетингу, тоді як Mailchimp пропонує фізичні листівки.
 • Mailchimp пропонує дещо кращі рекламні майданчики та аудиторію, схожу на вигляд.
 • У випадку транзакційні електронні листи, Sendinblue пропонує його в тому ж плані, тоді як Mailchimp вимагає придбати додаткову послугу під назвою Mandrill.

Звітність, аналітика та статистика

sendinblue звіт про кампанію

Що стосується звітності та аналітики, і Sendinblue, і Mailchimp пропонують важливі показники, такі як швидкість відкритості електронної пошти, CTR (швидкість кліку), показник скорочення списку (кількість підписок) та звіти про доставку, які допоможуть оцінити ефективність кампанії. Ви також отримуєте додаткову інформацію, таку як головні місця, джерела зростання та багато іншого в платних планах.

Бенчмаркінг кампанії mailchimp

Mailchimp також пропонує тестування кампанії, що дозволяє порівнювати ефективність кампанії з галузевими показниками. Враховуючи широку клієнтську базу Mailchimp, це надійне джерело даних, яке вказуватиме на те, що ваші кампанії надмірно ефективні чи неефективні.

Якщо ви підключите свій інтернет-магазин до Mailchimp, атрибуту під назвою «Пожиттєве значення клієнта» (CLV) призначається кожному контакту. Ви можете використовувати цю інформацію для створення високоцільових кампаній із повторного залучення.

Додаткові інструменти

Нижче наведено кілька додаткових функцій маркетингу електронною поштою, які можуть покращити ефективність кампанії та точність вимірювання.

 • Офіційний плагін: Ви можете встановити та використовувати офіційний Плагін Sendinblue з вашої інформаційної панелі WordPress. MailChimp не пропонує власного офіційного плагіна, тому вам доведеться розраховувати на сторонніх розробників плагінів для легкої інтеграції з WordPress.
 • Шаблони електронної пошти: Обидві платформи пропонують заздалегідь створені шаблони електронної пошти з оптимізацією конверсій для різних цілей кампанії (наприклад, навчати, інформувати, насолоджуватися тощо).
 • Тестування A / B: Sendinblue пропонує тестування A / B у своєму платному плані, як і Mailchimp.

Mailchimp також пропонує багатовимірне тестування у своєму плані Premium (те, чого у Sendinblue немає).

 • Інтеграція сторонніх організацій: Mailchimp підтримує більше сторонніх інтеграцій, ніж Sendinblue, але найпопулярніші інструменти / напрямки підтримуються обома платформами.

Наведені нижче інструменти не пов’язані безпосередньо з маркетингом електронною поштою, але пропонують велику користь, якщо ви розглядаєте будь-яке рішення як свою платформу маркетингових переходів..

 • Цільові сторінки: Mailchimp пропонує його безкоштовно, Sendinblue пропонує це у своєму платному плані.
 • Розробник веб-сайтів: Пропонується лише Mailchimp безкоштовно, включаючи підтримку користувальницького домену.
 • Управління соціальними медіа: Mailchimp пропонує безкоштовні інструменти для розміщення та планування публікацій у соціальних мережах (Facebook, Instagram та Twitter) та платне управління рекламою у Facebook Ads та Instagram Ads.
 • Mailchimp також пропонує: контент-студія який по суті є інструментом управління цифровими ресурсами для вашого сайту. У поєднанні з інструментом соціальних медіа, це стає потужним комбо для управління наявністю у соціальних медіа безпосередньо з панелі інструментів Mailchimp.

Sendinblue vs Mailchimp – Порівняння цін

Тепер найважливіший аспект – цінові моделі, пропоновані двома платформами. Ось короткий підсумок:

 • Mailchimp рахунки, які ви базуєте загальна кількість контактів і кількість відправлених електронних листів.
 • Sendinblue рахунки, які ви базували лише на кількість відправлених електронних листів. Ви можете мати необмежену кількість контактів.

Огляд та аналіз ціноутворення на Mailchimp

ціноутворення на пошті, січень 2020 року

Безкоштовний план Mailchimp є однією з головних причин його втікаючого успіху. Ви отримуєте вдосконалені інструменти маркетингу електронної пошти, такі як одномоментна автоматизація (вітальні електронні листи, покинутий кошик), поведінкове націлювання, сегментація та теги, безкоштовні шаблони електронної пошти, цільові сторінки, розробник веб-сайтів із користувальницькою підтримкою домену, управління соціальними медіа (органічна публікація та оголошення) та контент-студія. У вас обмежено 2000 контактів та 10 000 електронних листів на місяць. Ви також обмежені однією аудиторією, але можете створювати кілька сегментів.

Контактна графа Mailchimp проти цінової загадки

підвищення цін на основі стандартних цінових схем mailchimp на основі кількості контактів

Одразу після вільного плану, коли все починає ставати цікавим. Ціни, показані на скріншоті вище, складають 500 контактів. Ціна зростає у міру зростання кількості контактів.

Наприклад, Стандартний план Mailchimp починається від 14,99 дол. США на місяць для 500 контактів із обмеженою кількістю 50000 електронних листів на місяць та 189 доларів США на місяць для 20000 контактів, обмежених 240 000 електронних листів на місяць.

Для порівняння – найдорожчий план Sendinblue всі функцій, необмежених контактів та 300 000 електронних листів / місяць коштує $ 173 / місяць.

Ось огляд платних планів Mailchimp:

 1. Основи Mailchimp: Цей план включає в себе всі 3 аудиторії, шаблони електронної пошти, підтримує тестування A / B та спеціальний брендинг, видаляє нижній колонтитул Mailchimp та підтримку електронної пошти та чату 24 × 7. Загальна кількість електронних листів, що надсилаються на місяць, в 10 разів перевищує кількість контактів, обмежена 500 000 електронних листів на місяць.
 2. Стандарт Mailchimp: Цей план включає 5 аудиторій, розширені уявлення про аудиторію, включаючи цінність життя клієнта (LTV), перенацілювання оголошень, спеціально кодовані шаблони електронної пошти, серію, розклад після публікації соціальних медіа (наприклад, буфер), оптимізацію часу, доставку за часовим поясом та багатоступеневий звичай робочі процеси, включаючи автоматизацію на основі подій. Щомісячний ліміт відправки електронною поштою становить 12 разів більше загальної кількості контактів, обмеженою 1,2 мільйонами електронних листів на місяць. Варіанти підтримки такі ж, як і план Essentials.
 3. Mailchimp Premium: Цей план включає в себе розширену сегментацію, багатоваріантне тестування, необмежену аудиторію та підтримку телефону. Щомісячний ліміт відправки електронної пошти становить 15 разів більше загальної кількості контактів, обмеженою 1,2 мільйонами електронних листів на місяць.

Детальний огляд функцій та планів Mailchimp відвідайте їх веб-сайт.

Огляд та аналіз цін на Sendinblue

ціни на sendinblue січень 2020 року

У цьому розділі представлено аналіз різних планів маркетингу електронної пошти, запропонованих Sendinblue станом на січень 2020 року. Я намагався тримати цей розділ якомога коротше, не опускаючи жодної важливої ​​інформації. Кожен план включає коефіцієнт, що відрізняється від попереднього плану. Подумайте про це як про те, що ви отримуєте за додаткові гроші, які ви платите. Ось короткий підсумок кожного поточного Спланові цінові плани:

 • Sendinblue Безкоштовний план дозволяє надсилати до 300 електронних листів на день. Ви можете отримати доступ до майже всіх функцій маркетингу електронної пошти, включаючи шаблони електронної пошти, веб-чат, автоматизацію маркетингу (включаючи розробник робочого процесу) та маркетинг SMS. Особливості, які не включені, – це реклама, цільові сторінки та чат на веб-сайті.
 • The Літ-план просто знімає щоденний ліміт відправки та підтримує до 40 000 електронних листів щомісяця. Інші додаткові функції не надаються.
 • The Основний план видаляє логотип Sendinblue, відображає розширену статистику звітності та включає підтримку телефону. Знову ж, ніяких інших додаткових функцій не передбачено.
 • The Преміальний план включає будь-яку функцію, яку може запропонувати Sendinblue, і може надсилати до 300 000 електронних листів на місяць. До розблокованих функцій належать оголошення, цільові сторінки, тестування A / B, оптимізація часу відправки та підтримка багатьох користувачів (перші три включені та 12 доларів / додатковий користувач). Параметри підтримки, надані в Основні і Преміум плани однакові.
 • The План підприємства включає спеціальну підтримку разом з усіма іншими функціями. Ви також маєте отримати знижку на обсяг, якщо у вас дуже висока вимога доставки електронною поштою.

Зведення – яку платформу вибрати

Вибір маркетингової платформи залежить від випадку використання та інших підтримуючих факторів. Нижче наведено два різних випадки використання:

Блог: Sendinblue матиме більше сенсу для блогу, оскільки у вас, ймовірно, є великий список електронних листів і, можливо, доведеться надсилати велику кількість електронних листів на місяць. Sendinblue було б значно дешевше.

Отримайте Sendinblue

За іронією долі, ліміт електронної пошти у вільному плані Mailchimp (10 000 електронних листів / місяць) трохи вище, ніж у вільному плані Sendinblue (9000 електронних листів / місяць). Однак Sendinblue пропонує необмежену кількість контактів в всі її плани.

Онлайн-магазин: Для інтернет-магазину виховання та взаємодія зі своєю аудиторією є ключовим для успіху. Ви також маєте меншу ймовірність мати дуже високий розмір списку (порівняно з інформаційним бюлетенем блогу). У такому випадку я вибрав би Mailchimp, оскільки він пропонує кращі інструменти у своєму стандартному плані, такі як рекламні кампанії з перенаціленням, LTV клієнтів та інше.

Однак у міру зростання мого магазину (тобто розмір списку збільшується) я б зробив аналіз ціни та вигоди від Mailchimp проти Sendinblue на основі розміру мого списку, кількості відправлених електронних листів на місяць та використовуваних функцій, що стосуються платформи. Якщо Sendinblue виявиться значно дешевшим, я б переключився.


Над вами – що ви думаєте про цей порівняльний пост? Ви хочете щось додати? Який вибір маркетингової платформи? Sendinblue або Mailchimp? Повідомте нас у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map