SendinBlue: найкраща нова послуга маркетингу електронною поштою для користувачів WordPress?

Маркетинг електронною поштою є наріжним каменем найбільш успішного інтернет-бізнесу. Таким чином, надання послуг електронного маркетингу – це великий бізнес. І хоча вас можуть обдурити, що думати, що тільки подібні AWeber і MailChimp варті вашої уваги, є альтернативи.


SendinBlue – одна з таких альтернатив. Publicin з вересня 2012 року, SendinBlue зробив своєю місією запропонувати “найпростіше, найнадійніше маркетингове рішення для всіх” – це як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Мені не належить до конкурентних або монополізованих ринків, тому я завжди прагну перевірити альтернативи електронному маркетингу “звичайних підозрюваних”. На щастя, SendinBlue не розчарував. У цій статті я познайомлю вас із послугою разом із її чудовим безкоштовним плагіном WordPress, але мій підсумок такий: дайте SendinBlue піти.

Що таке SendinBlue?

Домашня сторінка SendinBlue

Якщо коротко, SendinBlue є постачальником послуг в Інтернеті. Якщо це занадто неоднозначно на ваш смак, сервіс SendinBlue охоплює маркетинг електронною поштою, транзакційні електронні листи (наприклад, підтвердження покупки та нагадування паролів) та мобільні текстові повідомлення. Відсвяткувавши свій другий день народження лише минулого місяця, вони вже можуть похвалитися 20 000 користувачів; не число, яке слід нюхати.

Але що може зробити їх кращими, ніж конкуренція, ви можете з розумом запитати? Що стосується мене, це рішення зводиться до розгляду трьох факторів:

 1. Сервіс. Що вони пропонують, щоб конкуренція не була? Як порівнюється їх служба?
 2. Ціна. Вони більш-менш дорогі, ніж конкуренція?
 3. Інтеграція WordPress. Наскільки добре їх послуга інтегрується з WordPress через їх плагін?

Я збираюся вирішувати кожен із цих факторів по черзі.

Служба SendinBlue

Перша особливість, яка відрізняє SendinBlue від багатьох конкурентів – це абсолютно безкоштовний варіант членства. Є лише два обмеження:

 1. Ви можете надсилати лише 9000 електронних листів щомісяця (300 на день)
 2. Розробник бюлетенів доступний лише 60 днів

Я не маю справді спроможного постачальника послуг електронного маркетингу, який я знаю, який пропонує абсолютно безкоштовно постійне членство ні за що, тому пропозиція SendinBlue така ж хороша (або краща), ніж будь-яка інша. Якщо ви готові подати SendinBlue, процес реєстрації проходить швидко і безболісно: просто введіть назву компанії, електронну адресу та пароль. Наступний екран, який ви побачите, – це ваша інформаційна панель:

Інформаційна панель SendinBlue

Мене серйозно вразило, наскільки простий інтерфейс. Я фанат AWeber, але його інтерфейс серйозно захаращений і може бентежити новичок. SendinBlue – це зовсім інший вид риби: інтуїтивно зрозумілий це слово, яке приходить на думку. SendinBlue пропонує безліч функцій, більшість з яких ви очікуєте. Однак є ще кілька цікавих доповнень:

 • Необмежена кількість “контактів” (тобто передплатників). Це вірно; ви можете мати скільки завгодно підписників без зайвих витрат. Детальніше про це в розділі цін.
 • Виділений IP. Їх потрібно купувати за додаткову плату, але дозволяють виходити з електронної пошти за допомогою доменного імені.
 • “Тригерний маркетинг”. Це версія функції автовідповідача SendinBlue.
 • Теплова карта. Подивіться, де ваші підписники натискають на ваші електронні листи.
 • Інтеграція Google Analytics.
 • Відстеження даних у режимі реального часу.

Вам пробачили б думати, що SendinBlue – це ще один постачальник послуг маркетингу електронною поштою, але наведена вище функціональність говорить про інше. Однак ключова пропозиція SendinBlue, можливо, пропонує три послуги – маркетинг електронною поштою, транзакційні електронні листи та обмін повідомленнями SMS – разом під одним дахом. Деякі люди не будуть особливо здуті цим, в той час як інші будуть сприйматися як знахідка. Але це ще не все. На мою думку, саме ціна справді відрізняє SendinBlue.

Скільки коштує SendinBlue?

Різноманітність та гнучкість вартості, здається, є ключовими точками продажу, коли йдеться про варіанти ціноутворення SendinBlue:

Ціни на SendinBlue

Як ми вже обговорювали (і як би ви розумно очікували), Безкоштовно план вільний і повністю функціональний (на обмежений час). The Мікро план пропонує той же функціонал, що і його Безкоштовно співвітчизник; ви можете просто надіслати набагато більше електронних листів. Це Бронза плануйте і вгору там, де все стане цікавим. Всі вони пропонують той самий набір функцій, що й один до одного; Є лише два виробника різниць:

 1. Чим більше ви платите, тим більше електронних листів ви можете надсилати
 2. Ви отримуєте безкоштовний виділений IP, підписавшись на Золото план або вище

Це що Бронза і вище пропозиція вище Безкоштовно і Мікро плани, які, мабуть, викликають більший інтерес. Перш за все це згадана вище теплова карта. По-друге, це відкриті дані про дані про швидкість кліків. По-третє, це видалення логотипу SendinBlue з ваших електронних листів; те, що багато хто вважатиме обов’язковим для цілей брендингу.

Найцікавіше в ціноутворенні – це те, що вона обчислюється кількістю відправлених електронних листів, а не кількістю передплатників. Це цікаво всупереч тому, як AWeber і Mailchimp обчислюють свої збори, і мені це подобається. Адже мати передплатників – пасивно; надсилати їм електронні листи – це те, що насправді рахується. Мені завжди не подобалося те, що AWeber отримує плату за людей, які скасували підписку; те, що SendinBlue не робить.

Наскільки добре SendinBlue інтегрується з WordPress?

Плагін SendinBlue WordPress

Будь-яка служба маркетингу електронною поштою, яка коштує, має власний плагін WordPress. Однак, на мій досвід, багато з них не важать своєї ваги в байтах. Так як це робить Пропозиція SendinBlue вартість проїзду? Одним словом: дуже добре. (Зачекайте, це два слова …)

Це відчуває себе як плагін, який було створено як основну частину SendinBlue, а не застосовано як думка (я дивлюся на вас, AWeber). Це не просто простий плагін форми реєстрації; Плагін SendinBlue – це повноцінне рішення для маркетингу електронної пошти, орієнтоване на WordPress, з усіма функціями, на які ви б сподівалися. Я включив кілька знімків екрана нижче на офіційній сторінці плагіна. Я міг би запропонувати своє, але вони не показують багато що стосується кампанії!

Інформаційна панель SendinBlue WordPress.

Інформаційна панель SendinBlue WordPress.

Екран кампанії SendinBlue

Екран кампаній “SendinBlue”.

Сторінка глобальної статистики SendinBlue.

Сторінка глобальної статистики SendinBlue.

Ви помітите, що частина тексту на наведених вище екранах є французькою мовою. SendinBlue – французька компанія, тому ви можете розраховувати, що в інтерфейсі та серед документації є деякі англійські мови, але ви не повинні дозволяти це погіршити якість плагіна та послуги. Зважаючи на розмір та зростання SendinBlue, можна очікувати, що більш професійний переклад буде введений недовго.

Налаштування плагіна – шматок пирога; ви просто скопіюйте свій API та секретні ключі зі свого облікового запису SendinBlue. Після налаштування ви можете розпочати всю маркетингову кампанію електронної пошти зі свого веб-сайту WordPress; навіть якщо ви бажаєте SMTP-сервера. Це найкраща інтеграція, яку я коли-небудь бачив між повністю професійним постачальником послуг маркетингу електронною поштою та періодом WordPress.


SendinBlue є життєздатною альтернативою для своїх конкурентів, зробивши все більш життєздатним для користувачів WordPress завдяки своєму чудовому плагіну. Якщо ви хочете залучити свої інтернет-маркетингові зусилля під один дах, і ви шукаєте більш дешеву альтернативу подібним AWeber та Mailchimp, SendinBlue може підійти саме вам. У мене складається враження, що це молода і голодна справа; не обмежується потужністю добре встановленого джунґнаута, і готовий робити щось інакше.

Послуга може бути не для всіх, але я думаю, що більшість користувачів WordPress зробить собі послугу, зареєструвавшись на безкоштовний акаунт та надавши тест-драйв SendinBlue (та його плагін WordPress)..

Підпишіться на SendinBlue    Отримайте плагін SendinBlue

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map