Резервне копіювання, відновлення та передача сайтів WordPress за допомогою WPvivid

Резервне копіювання, відновлення та передача сайтів WordPress за допомогою WPvivid

Якщо ви коли-небудь зламали свій сайт WordPress (а хто не хоч раз?), Ви, безумовно, знаєте значення плану резервного копіювання. Надійна стратегія резервного копіювання є обов’язковою попереджувальною частиною будь-якої хорошої стратегії безпеки WordPress. Особливо якщо врахувати, що на WordPress за хвилину трапляється понад 90 000 хакерських атак.


Своєчасне натискання кнопки відновлення може врятувати вас від зайвого стресу та втрати репутації бренду та доходу, які є частиною невід’ємного веб-сайту або непридатного веб-сайту. Але, можливо, саме тому ви тут не є; можливо, ви просто шукаєте плагін для передачі WordPress, щоб перемістити ваш сайт.

Якщо ви шукаєте грізний плагін резервного копіювання або міграції, ми раді вказати на вас WPvivid, предмет цієї рецензії. У кількох рядках ми виділяємо, чому WPvivid – це дивовижний плагін для резервного копіювання та передачі WordPress. Також ми встановлюємо плагін, щоб запропонувати вам чіткіше уявлення про те, що чекати.

Якщо це звучить добре, почнемо з нашого перегляду WPvivid та особливостей, завдяки яким плагін виділяється з натовпу. Після цього ми тестуємо диск із плагіном, щоб ви могли потрапити на землю. Насолоджуйтесь і чуйте ваші думки в розділі коментарів наприкінці.

Що таке WPvivid?

WPvivid

Без обходу навколо куща, WPvivid – це безкоштовний та багатофункціональний плагін для резервного копіювання та міграції для WordPress. Помітні конкуренти WPvivid складаються з плагінів / рішень, таких як Duplicator, BackupBuddy, VaultPress та blogVault серед інших.

Плагін розробляється та підтримується WPvivid, компанією, яка спеціалізується на створенні дивовижних плагінів WordPress. На час написання плагіну є лише безкоштовна версія, доступна на WordPress.org. WPvivid допомагає створити резервну копію свого сайту, відновити резервну копію при необхідності та перенести файли вашого веб-сайту у та з різних середовищ.

Плагін легко налаштувати, і користуватися ним потрібно, якщо ви працюєте менше 10 хвилин. Тепер давайте розглянемо функції, які роблять WPvivid чудовим супутником резервного копіювання та міграції для всіх користувачів WordPress.

Особливості WPvivid

wpvivid функції резервного копіювання

Ви, звичайно, не хочете, щоб ваше улюблене резервне рішення вийшло з ладу, особливо коли вам це справді потрібно. Таким чином, ви заслуговуєте повнофункціональний плагін WordPress, такий як WPvivid.

Плагін оснащений такими функціями, як:

Легка міграція сайту

Плагін дозволяє перенести ваш сайт WordPress одним клацанням миші. Він підтримує кілька типів міграцій, включаючи середовище розробника на новий сервер, середовище розробника на новий домен або живий сервер на інший.

Крім того, ви можете перенести свій сайт у підкаталог, з a.com на b.com, з a.com на a.com/directory і з a.com в b.com/directory. Плагін дозволяє переносити весь сайт, файли або лише базу даних. Весь процес міграції простий як A, B, C.

Просте резервне копіювання та відновлення одним клацанням миші

Створення резервних копій за допомогою WPvivid – це шматок пирога. Ви можете створити резервні копії, завантажувані вручну. Крім того, ви можете завантажувати резервні копії на віддалені сховища, такі як Dropbox, Microsoft OneDrive, SFTP, FTP та Google Drive серед інших. Якщо у вас немає часу створити резервні копії вручну, ви можете легко налаштувати автоматичні резервні копії, які працюють регулярно.

У часи потреби ви можете легко відновити ваш сайт WordPress із резервної копії одним натисканням кнопки. Інші функції включають можливість налаштування резервного вмісту, можливість фільтрувати великі файли, файли журналів, підтримка великих файлів баз даних, адаптивний дизайн, розбиття резервної копії та блокування резервного копіювання, щоб зберегти резервні копії від автоматичного видалення серед інших..

Як встановити WPvivid

Тепер, коли ви знаєте, які функції можна очікувати, давайте встановимо безкоштовний плагін і перевіримо, що він може запропонувати.

Увійдіть на інформаційну панель адміністратора WordPress та перейдіть на сторінку Плагіни> Додати нове. На наступному екрані введіть “WPvivid” у вікні пошуку за ключовими словами, і як тільки ви знайдете плагін, натисніть на Встановити зараз кнопку, як ми виділимо нижче.

встановлення модуля резервного копіювання wpvivid на інформаційній панелі адміністратора WordPress

Після цього вдарив Активуйте кнопку, щоб отримати кульку. Дивіться зображення нижче, якщо ви ідеальний новачок і не знаєте, як активувати плагін.

активація модуля резервного копіювання wpvivid

Після активації плагіна ви будете перенаправлені на адміністративну панель адміністратора WPvivid, показану на наступному скріншоті.

Інформаційна панель адміністратора WPvivid

wpvivid адмін панель адміністратора

На наведеному вище екрані ви можете легко створити резервні копії вручну, вибравши параметри резервного копіювання та натиснувши на Резервне копіювання зараз кнопка. Резервні копії зберігаються в wp-content / wpvividbackups за замовчуванням папка. Також ви можете переглянути свій графік резервного копіювання, якщо активувати автоматичні резервні копії. Крім того, ви можете завантажити резервні копії, створені вами, використовуючи плагін WPvivid Backup.

Крім того, ви можете переглядати посібники, які допомагають вам створити резервні копії вручну, а також відновити та перемістити ваш сайт. Тепер давайте зануримось на іншу вкладку налаштувань.

Планування резервного копіювання WPvivid

Однією з найпотужніших функцій WPvivid є автоматизовані резервні копії, які заощаджують багато часу. Щоб створити графік резервного копіювання, натисніть на Розклад вкладку, як ми деталізуємо на зображенні нижче.

wpvivid графік резервного копіювання

На екрані вище можна ввімкнути графік резервного копіювання одним натисканням кнопки, натиснувши на Увімкнути графік резервного копіювання прапорець. Крім цього, ви можете вибрати частоту розкладу резервного копіювання, тобто 12 годин, щоденно, щотижня тощо. Крім того, ви можете вибрати те, що хочете робити автоматично, тобто весь веб-сайт (база даних + файли), файли або база даних . Далі вниз ви можете зберегти автоматичні резервні копії на сервері або відправити файли на віддалені сайти зберігання.

WPvivid Автоміграція

Функція автоматичної міграції допомагає перенести ваш сайт WordPress на новий домен. Це ідеальний інструмент для переміщення вашого сайту WordPress із середовища розробок на живий сервер або зі старого сервера на новий. Щоб отримати доступ до цієї функції, натисніть клавішу Автоміграція вкладку, як показано нижче.

wpvivid функція автоматичної міграції

Примітка: Щоб перемістити ваш сайт WordPress, спочатку потрібно встановити плагін резервного копіювання WPvivid на обох доменах (сайтах). Після цього відвідайте с місце призначення і створіть ключ міграції, натиснувши на Створювати кнопка в Ключ вкладка, показана нижче.

генерування ключа міграції додатка для резервного копіювання wpvivid

Ви будете використовувати ключ у Автоміграція вкладка веб-сайту походження. Процедура досить проста, ми не очікуємо, що у вас виникнуть проблеми. Крім того, є чіткі інструкції, які показують, що саме робити, тому не бійтеся.

WPvivid Віддалене зберігання

Якщо у вас є обмеження місця на веб-сервері та / або ви хочете зберігати резервні копії на віддалених сайтах зберігання, вам обов’язково сподобається функція віддаленого зберігання WPvivid. Щоб скористатися функцією, натисніть кнопку Віддалене зберігання вкладку, як ми виділимо нижче.

вкладка віддаленого зберігання wpvivid

На час написання резервного модуля для резервного копіювання WPvivid підтримуються FTP, SFTP, Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive, Amazon S3 та DigitalOcean Spaces. Інтеграція кожного варіанта віддаленого зберігання – питання і натискання. Ви навіть можете встановити будь-який із перерахованих вище параметрів як віддалене зберігання за замовчуванням.

Налаштування WPvivid

Далі ми маємо вкладку налаштувань WPvivid, показану на зображенні нижче.

Налаштування wpvivid

На наведеній вище вкладці є безліч варіантів керування резервними копіями. Він включає такі налаштування, як:

 • Розбиття резервного копіювання за розміром, яке стане в нагоді, якщо ваш хост обмежує великі поштові файли
 • Можливість виключати файли, що перевищують встановлений вами ліміт
 • Можливість встановити тайм-аут виконання сценарію PHP, щоб уникнути помилок очікування резервного копіювання
 • Перейменування папки резервного копіювання, що є wpvividbackups за замовчуванням
 • Архівне резервне копіювання
 • Видалення застарілих резервних копій
 • Звіти електронною поштою
 • Експорт / імпорт налаштувань конфігурації WPvivid, щоб ви могли швидко встановити плагін на іншому веб-сайті
 • Функція очищення непотрібних файлів, таких як кеш резервного копіювання, журнали та тимчасові файли

Інформація про веб-сайт WPvivid

Якщо під час створення резервної копії, відновлення чи переміщення вашого сайту виникла помилка, хлопцям із WPvivid потрібна інформація про ваш веб-сайт, щоб вони могли легко зрозуміти, що сталося. Ви можете зібрати цю інформацію або надіслати їх безпосередньо за допомогою Інформація про веб-сайт WPvivid вкладка, показана нижче.

Інформація про веб-сайт wpvivid для налагодження

На наведеній вище вкладці з точки зору налаштувань не багато. Сторінка просто містить інформацію про налагодження, яка корисна для усунення помилок.

WPvivid Журнали

wpvivid журнали

І нарешті, у нас є WPvivid Журнали вкладка, показана вище. На вкладці відображаються всі ваші файли журналів, які знадобляться при усуненні помилок.

Підтримка WPvivid

Якщо WPvivid надає підтримку, бачачи, що плагін на даний момент безкоштовний? Абсолютно ТАК! Ви можете отримати підтримку від Форум підтримки плагінів на WordPress.org, Twitter або через електронною поштою. Крім того, якщо вам потрібна додаткова інформація, ви можете відвідати розпочати сторінку. Усі майбутні оновлення ви отримуєте безкоштовно, а в роботі є преміальна версія.

Користувачі WPvivid кажуть…

Резервне копіювання WordPress сайту від WPvivid – відмінний безкоштовний плагін для резервного копіювання. Він простий у використанні та налаштування. Також ідеально можна вибрати стільки хмарних сховищ, як, наприклад, Google Drive, Dropbox, Amazon S3 та багато іншого. Встановіть резервну копію WordPress сайту за допомогою WPvivid, налаштуйте і ваш веб-сайт буде надійно резервно створено резервну копію. Одним з великих плюсів є те, що є функція відновлення (одним натисканням кнопки), якщо з вашим веб-сайтом щось піде не так. Я особисто рекомендую цей резервний плагін для забезпечення безпеки вашого веб-сайту. – Пітер Нільссон

… І…

Це, очевидно, найкраще, найефективніше, але найтонше рішення для резервного копіювання! Працює як шарм з MainWP і безкоштовно. Ви можете групово надсилати свої налаштування та навіть масово підключатися до Onedrive з MainWP. Дивовижний. – Фаланги

… І 5-зіркові відгуки продовжують надходити ��

Висновок

The Плагін WPvivid Backup без сумніву, один з найкращих плагінів резервного копіювання для WordPress. Він постачається з усіма функціями, необхідними для резервного копіювання, відновлення та міграції сайтів WordPress, як професіонал. Крім цього, він має приємний інтерфейс користувача, який робить плагін легким вітром. О, і ви можете безкоштовно схопити це з WordPress.org.

Отримайте WPVivid

Ви раніше використовували WPvivid? Якщо так, які ваші погляди? Якщо ні, то ваш улюблений плагін для резервного копіювання, і чи вважаєте ви, що він може конкурувати з WPvivid?

Повідомте нам ваші думки та коментарі нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map