Посібник з огляду хостингу WordPress та керування GoDaddy керованим посібником

GoDaddy звільнений Керований хостинг WordPress до деяких змішаних відгуків. Але ми тут, щоб дати вам неупереджений погляд на те, як діє їх керований план WordPress хостингу, та деякі функції, які ви знайдете, якщо вирішите спробувати..


Переглянути плани хостингу WordPress

Що керований хостинг WordPress означає для вас

Отже, ви хочете створити свій власний блог, а може бути, веб-сайт для вашого бізнесу, або сторінку з рекламою для вашої групи – незалежно від ваших причин, ви зробили чудовий вибір, вибравши запустити свій сайт на WordPress. Це одна з найпростіших і найпопулярніших платформ веб-сайтів. Вам не потрібно бути дизайнером або розробником, щоб створити власний веб-сайт. Але вам потрібен хостинг, щоб запустити WordPress, і щоб полегшити життя на собі Керований хостинг – це шлях.

Раніше ми писали про те, що вам потрібно знати про керований хостинг WordPress та про те, як вибрати правильний хостинг для WordPress, і справжня користь полягає в тому, що ви можете легко відпочивати, знаючи, що ваш хост піклується про вашу установку WordPress. Вони встановлюють основні оновлення WordPress, перевіряють плагіни на сумісність та керують вашою безпекою.

Це означає, що більше не потрібно напружуватись про те, щоб пам’ятати про оновлення своєї установки WordPress, більше не зламати ваш веб-сайт завдяки плагіну, і більше не залишатись вночі, цікавлячись, чи ваш сайт надто вразливий до хакерської атаки. Загалом, керований хостинг WordPress означає менше часу та енергії, витрачених на занепокоєння щодо обслуговування вашої установки, тому у вас є більше часу для роботи над своїм вмістом.

Хостинг WordPress, керований GoDaddy

GoDaddy робить все, що ми згадали, та багато іншого. Плани хостингу для GoDaddy керують WordPress починаються від $ 6,29 на місяць і дають вам надійні та автоматичні оновлення WordPress, збільшення швидкості кешування, корисний чорний список плагінів та доступ до sFTP та phpMyAdmin (якщо це те, що ви вмієте використовувати, але для новачків ця остання функція, ймовірно, не є тією, яку ви зараз не збираєтеся використовувати).

Купуючи щорічний план керованого хостингу WordPress від GoDaddy, ви також отримуєте безкоштовне доменне ім’я. Це допомагає зробити налаштування ще простішим. Оскільки ваше доменне ім’я також отримано від вашого постачальника хостингу, немає необхідності вказувати його на ваш сервер, заощаджуючи кілька разів за кроки під час створення нових сайтів. Ще одна економія часу вбудований кешування. Не потрібно додавати додатки чи плани – вбудований кеш-пам’ять GoDaddy не тільки допомагає прискорити ваш сайт, але є ще однією функцією, яку вам не потрібно налаштовувати самостійно.

Ще одна чудова особливість вбудована підтримка. Після налаштування свого сайту WordPress ви побачите зручну синю вкладку праворуч від екрана для “Зворотній зв’язок та підтримка”. Просто натисніть на вкладку, і відкриється лайтбокс, де ви можете шукати в базі знань GoDaddy, читати ідеї для людей щодо оновлень та подавати власні квитки підтримки та відгуки. Ця вкладка присутня на кожній сторінці вашої інформаційної панелі, тому якщо у вас виникли проблеми або ви думаєте про творче рішення, ви можете надіслати GoDaddy швидке повідомлення.

GoDaddy Caching

Коли ви увійдете на свій сайт WordPress, ви побачите панель інструментів користувача у верхній частині сторінки. Тут GoDaddy додав декілька корисних швидких посилань, щоб заощадити час. Спочатку посилання Flush Cache очищає кеш, щоб ви могли бачити будь-які зміни теми, які ви зробили в реальному часі.

Ця панель інструментів також містить посилання на ваші налаштування GoDaddy. Натисніть це посилання, щоб перейти до вашого особистого шлюзу GoDaddy, де можна побачити знімки всіх ваших облікових записів хостингу. Це чудовий інструмент, якщо ви плануєте створювати безліч веб-сайтів за різними планами (наприклад, якщо ви веб-дизайнер або керуєте кількома веб-сайтами), і ви можете легко знайти інформацію про вашу SFTP та базу даних, якщо вам це потрібно.

Налаштування GoDaddy

GoDaddy також пропонує безліч інших чудових функцій зі своїми керованими планами, в тому числі нічні резервні копії, Сканування зловмисного програмного забезпечення, цілодобова підтримка та деякі корисні безкоштовні кредити на рекламу, які ви можете використовувати для просування нового веб-сайту. Ліміти відвідування сторінки та місця зберігання залежать від рівня плану, тому просто переконайтесь, що при покупці плану ви вибираєте той, який відповідає потребам вашого трафіку та рівня даних..

Єдина особливість, якої не вистачає GoDaddy, – це багатосторонність. Під час першого випуску хостингу виникали запитання щодо додавання мультисайту на їхній сторінці в Google+ та інших публікаціях оголошень, але це не схоже на функцію, яку ще додали. Але крім цього вони мають все, що мають інші керовані хости WordPress, за дуже розумною ціною.

Тест підтримки GoDaddy

Як послуга для вас, ми вирішили спробувати підтримку GoDaddy для себе. В якості тесту ми спочатку зберегли постійні посилання нашого тестового сайту, щоб переконатися, що вони були використані для використання прізвища. Потім ми зайшли до наших налаштувань GoDaddy і натиснули кнопку Налаштування, щоб отримати наш SFTP та підключитися до нашого сервера. Потім ми видалили весь файл .htaccess і замінили його усміхненим обличчям ��, по суті, зламавши веб-сайт, щоб побачити, чи підтримка може розібратися в цьому. Отже, коли ми оновили наш тестовий сайт, це виглядало приблизно так:

Тест підтримки GoDaddy

Коли ми подали свій квиток, було 0 хв часу очікування для дзвінка за підтримкою та 5 годин середнього часу очікування на відповідь електронною поштою. Ми пішли маршрутом електронної пошти.

Тест-квиток для підтримки GoDaddy

Ми очікували відповіді, але через 4 дні поступилися і вирішили зателефонувати їхній службі підтримки. Після швидкої 1 хвилини очікування супер корисна техніка миттєво вирішила проблему і запустила демонстраційний сайт! Тож якщо ви все-таки вирішили GoDaddy як свого господаря, і вам трапляється потрапити в корч, обов’язково зателефонуйте їм. Їх підтримка по телефону – це практично миттєво, супер дружньо та дуже ефективно. Тож якщо у вас є важливе питання, обов’язково телефонуйте, інакше подайте квиток на підтримку.

Починаємо

GoDaddy робить весь процес максимально простим. Вам навіть не потрібно встановлювати WordPress – оскільки ви вибрали керований план хостингу WordPress, він уже встановлений для вас. Все, що вам потрібно зробити – це налаштувати свій веб-сайт.

По-перше, увійдіть у свій акаунт GoDaddy. На вкладці Продукти ви побачите перемикач веб-хостингу. Відкрийте його та натисніть кнопку “Запустити” для нового плану хостингу.

WordPress хостинг, керований GoDaddy: запуск облікового запису

Далі вам потрібно буде створити свій веб-сайт або перемістити сайт, який ви вже створили. Для цього ознайомлення ми вирішили створити новий сайт, щоб показати вам усі варіанти, які може запропонувати GoDaddy.

WordPress хостинг, керований GoDaddy: Створіть свій сайт

Коли ви вирішите створити новий сайт WordPress, GoDaddy надає швидку форму для заповнення. Ви вже повинні придбати доменне ім’я для свого веб-сайту, і якщо ви придбали його у GoDaddy, просто виберіть його зі спадного меню. Якщо у вас ще немає домену, скористайтеся тимчасовою опцією домену (GoDaddy призначить доменне доменне ім’я, яке вам потрібно використовувати). Потім додайте інформацію свого облікового запису адміністратора та натисніть кнопку Готово.

WordPress хостинг, керований GoDaddy: Налаштування акаунта

Як тільки ви натиснете цю кнопку, GoDaddy приступить до роботи над створенням свого веб-сайту, і лише через кілька хвилин або менше ви побачите свою нову інформаційну панель.

Хостинг WordPress, керований GoDaddy: Інформаційна панель WordPress

Тут ви маєте два варіанти: або натисніть на велику зелену кнопку Початок роботи для швидкої настройки GoDaddy, або завантажте та встановіть власну тему та плагіни..

Варіант швидкої настройки

GoDaddy робить користувачам-новачкам дуже легким налаштування веб-сайту WordPress. Ви буквально просто повинні дотримуватися вказівок і користуватися наданими вами параметрами, і ви швидко зможете створити свій веб-сайт. Цей перший крок – натиснути ту велику зелену кнопку, про яку ми згадували раніше.

Наступний екран, який ви побачите, – це перший крок до вашого нового веб-сайту. Виберіть категорію, яка найкраще описує тип веб-сайту, який ви будуєте. Це особистий веб-сайт, що стосується вас та ваших інтересів? Це більш професійний веб-сайт для вашого бізнесу? Це галерея для вашої фотографії? Або це стандартний блог? Просто натисніть на один із варіантів.

Швидке налаштування GoDaddy: виберіть тип сайту

Залежно від того, який варіант ви вибрали, для вас буде відображено різні теми. GoDaddy включає ці безкоштовні теми WordPress, щоб допомогти вам налаштувати та працювати. Якщо у вас немає коханої, ви завжди можете просто вибрати одну, щоб налаштуватись зараз, і пізніше перейти на преміальну тему WordPress.

Швидке налаштування GoDaddy: виберіть тему

Вибравши тему, ви можете почати додавати деякий вміст. GoDaddy надасть вам основні параметри вмісту, виходячи з обраної вами теми та можливих варіантів цієї теми (наприклад, сторінка контактів чи сторінка галереї). Заповніть розділ Блог своїм найпершим дописом у блозі. Додайте інформацію про вас або про свою компанію в розділі About, який буде використовуватися на вашій сторінці про сторінку. Якщо вам потрібна сторінка контактів, просто натисніть кнопку Додати під контактом та заповніть форму зі своєю інформацією. Якщо ви хочете створити галерею, також є можливість додати свої перші 3 зображення, щоб допомогти вам розпочати роботу. І нарешті, ви можете додати додаткові спеціальні сторінки для всього іншого, що ви хочете включити (наприклад, сторінку персоналу, заяву про місію чи щось інше). Закінчивши, натисніть кнопку Опублікувати веб-сайт.

Швидке налаштування GoDaddy: додайте сторінки та вміст

Наступний екран, який ви бачите, має бути приблизно таким:

Швидке налаштування GoDaddy: Завершено

І ви зробили! У вас офіційно є веб-сайт WordPress, що працює на GoDaddy. Клацніть синю кнопку, щоб переглянути свій веб-сайт.

Швидке налаштування GoDaddy: Ваш веб-сайт

Ви, ймовірно, захочете змінити налаштування постійної посилання, змінити віджети та зробити інші налаштування на своєму веб-сайті, перш ніж поділитися ним з іншими. Крім того, що ви додасте більше публікацій, категорій, тегів і сторінок, ви отримаєте багатий на вміст веб-сайт, який сподобаються вашим новим читачам.

Швидке налаштування GoDaddy: Ваш веб-сайт із налаштуваннями

Якщо швидке налаштування не для вас, якщо ви придбали преміальну тему WordPress, яку ви хочете використовувати, якщо ви хочете бачити, як розпочати роботу без майстра налаштування, продовжуйте читати!

Стандартний варіант налаштування WordPress

Завдяки керованому GoDaddy WordPress хостингу ви завжди можете пройти більш традиційний шлях налаштування. Після створення нового веб-сайту WordPress вам не доведеться клацати велику зелену кнопку, спокушаючи її. Натомість ви можете завантажувати власну тему WordPress та плагіни (маючи на увазі, що плагіни, виявлені шкідливими, були додані до чорного списку, щоб зберегти установку в безпечному та справному стані, і ви не можете встановити ці додатки).

Спочатку перейдіть до Зовнішній вигляд> Теми. Одним із варіантів є використання вкладки Пошук, щоб знайти безкоштовну тему з WordPress.org. Інший варіант – придбати преміальну тему WordPress, побудовану з необхідними функціями.

Налаштування GoDaddy: Встановіть тему

Щоб завантажити тему, перейдіть на вкладку Завантажити, а потім перегляньте поштовий файл теми.

Налаштування GoDaddy: Завантажте тему

Після завантаження активуйте тему. Залежно від обраної вами теми ви можете встановити рекомендовані плагіни. Багато авторів тематики включать повідомлення “Рекомендовані плагіни”, щоб зробити вас простіше. Просто натисніть, щоб встановити та активувати рекомендовані плагіни.

Налаштування GoDaddy: Встановіть плагіни

Якщо ви хочете встановити будь-які інші плагіни, просто перейдіть на сторінку плагінів, натисніть кнопку Додати нові, а потім шукайте або завантажуйте нові плагіни (як і додавання теми).

Наступний крок передбачає встановлення ваших постійних посилань, створення сторінок, додавання меню, вибір віджетів, створення публікацій, додавання логотипу, вибір спеціальних кольорів тощо. Які варіанти у вас є, все залежить від теми та активних плагінів. Деякі теми включають в себе безліч варіантів налаштування, таких як наша Total Premium WordPress Theme, а інші – дуже прості вперед та прості, наприклад, тема WordPress Twenty Twelve. Щойно ви внесли всі свої зміни, ви закінчили. Ідіть і загляньте на свій веб-сайт – він повинен виглядати абсолютно новим!

Налаштування GoDaddy: Нова тема WordPress

Висновок

Якщо ви користуєтесь опцією швидкого налаштування або традиційним методом налаштування, хостинг GoDaddy Managed WordPress полегшує вам весь процес. Це робить його особливо чудовим для новачків, які тільки починають роботу з WordPress, а також ветеранів, які можуть створювати сайти, щоб роздати клієнтам. Вам не доведеться встановлювати WordPress самостійно, і якщо ви придбали доменне ім’я від Go Daddy, вам не потрібно вказувати його на свій сервер. Крім того, після налаштування вашого веб-сайту GoDaddy керує усіма вашими основними оновленнями та безпекою встановлення WordPress для вас (хоча вам слід ознайомитися з нашими порадами щодо безпеки WordPress, щоб дійсно переконатися, що ваш сайт WordPress захищений).

Позитивність керованого WordPress хостингу GoDaddy набагато перевищує декілька обмежень – нам сподобалось, як легко було налаштувати наш тестовий сайт, як швидко пройшов веб-сайт, чудова підтримка телефону та доступна ціна (плани починаються з 6,29 дол. На місяць за єдиний веб-сайт). Єдині мінуси, які ми могли знайти, – це повільна підтримка електронної пошти та факт, що ви не можете встановити багатосайт. І це насправді не все так важливо, оскільки більшість користувачів не потребують багатосторонніх можливостей, а підтримка телефону була настільки чудовою, що практично не потрібно навіть пропонувати підтримку електронною поштою. Тому переконайтесь, що ви ознайомитесь з їх варіантами хостингу – GoDaddy просто може мати ідеальний план хостингу керованого WordPress для вас.

Ваш досвід

Якщо ви використовували керований WordPress хостинг GoDaddy, повідомте нам, що ви думаєте в коментарях нижче. Ми хотіли б почути від вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map