Посібник та огляд плагінів Beaver Builder WordPress

Посібник та огляд плагінів Beaver Builder WordPress

Створювачі сторінок вже певний час говорять про спільноту WordPress. Ці інструменти користуються популярністю вже давно, але, представивши новий редактор блоків, багато хто задумався, наскільки вони все ще актуальні.


Хоча редактор блоків є інтригуючою новою функцією, однак нічого не перемагає плагіни для створення сторінок, якщо мова йде про розробку спеціальних сторінок і публікацій. The Плагін Beaver Builder WordPress є прекрасним прикладом переваг, які цей інструмент пропонує – він є простим у використанні та на диво потужним.

У цій публікації ми детально ознайомимось з Beaver Builder. Ми обговоримо його основні особливості та ціни, а потім покажемо, як це працює в дії, тож ви зможете вирішити для себе, чи це правильне рішення для створення веб-сторінок для вашого веб-сайту.

Давайте перейдемо прямо до нашого нового та вдосконаленого оновленого посібника зі створення веб-сторінок програми «Бівер Білл»!

Для чого вам може знадобитися WordPress Builder сторінки

Якщо ви не новачок у платформі, ви, напевно, знайомі з редактором Classic WordPress:

Класичний редактор WordPress

Хоча це було функціонально, це завжди була система голих кісток. Майже весь ваш вміст було додано в одне поле, включаючи текст, медіа тощо. Створення унікальних макетів та додавання цікавих функцій було можливим, але часто потрібно кодування ноу-хау та / або додаткових плагінів.

Однак нещодавно розробники WordPress випустили абсолютно нову версію редактора, що тепер працює на базі Гутенберга:

WordPress Gutenberg Editor

Ця зміна давно наближалася, але вона також не мала нічого нового. Редактор блоків – це спрощена версія програми для створення сторінок – рішення, яке користується популярністю серед користувачів WordPress деякий час.

Хоча кожен розробник сторінок WordPress відрізняється, на базовому рівні вони майже всі базуються на одній фундаментальній концепції. Вони надають вам вибір заздалегідь складених елементів та дозволяють створювати вміст із цих фрагментів. Мета – спростити та інтуїтивніше створювати контент із унікальними макетами та функціями, навіть якщо у вас немає досвіду проектування чи кодування..

Однак варто зазначити, що редактор блоків – це дуже обмежена функція. Це дозволяє створювати публікації та сторінки більш наочно, але пропонує невелику бібліотеку блоків і невелику підтримку складних макетів. Ось чому все-таки варто вивчити ваші інші варіанти для створення веб-сторінок – наприклад, плагін, про який ми будемо обговорювати в решті цієї публікації.

Основи «Біверу»

Бівер Builder для WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Beaver Builder – це один із найпопулярніших плагінів для створення веб-сторінок, і це з поважної причини. Початківцям підбиратися просто, але при цьому є широкий вибір варіантів, з якими можна грати. На фундаментальному рівні це система перетягування та створення публікацій та сторінок – як і будь-який інший розробник сторінок. Однак він також пропонує багато додаткових функціональних можливостей.

Деякі з основних функцій цього плагіна включають:

 • Велика бібліотека вмісту “модулів”, починаючи від основних параметрів (таких як текстові та графічні модулі) до більш досконалих функціональних можливостей (модулі “Заклик до дії”, карт та галереї тощо).
 • Інтерфейс користувальницького редагування, який дає змогу візуально створювати сторінки, публікації та власні типи публікацій та негайно бачити зміни.
 • Можливість створення складних макетів з декількома стовпцями та коригування розмірів, інтервалів тощо.
 • Попередньо вбудовані розділи та шаблони сторінок, які дозволяють розпочати процес проектування, який ви можете змінити за потреби.
 • Можливість створення та збереження власних шаблонів для подальшого використання.
 • Параметри для додавання користувацького HTML та власних класів CSS для більш досвідчених користувачів.

Звичайно, вся ця функціональність дійсно коштує. Поки є Beaver Builder Lite версія доступна безкоштовно, вона пропонує лише декілька основних модулів, і вона не включає багато основних особливостей наприклад, шаблони та варіанти імпорту / експорту. Однак версія Lite корисна для тестування цього конструктора сторінок та перевірки, чи подобається вам, як вона працює.

Якщо ви плануєте серйозно використовувати Beaver Builder, вам потрібно забрати преміальну ліцензію, щоб отримати доступ до повного пакету. Вони починаються від 99 доларів за використання на необмежених веб-сайтах та один рік підтримки:

Бівер будівельник ціни

Це конкретний інструмент робить вимагають передових інвестицій. Початкова вартість може окупитися за заощаджений час та більш ефективний веб-сайт протягом тривалого періоду, тому це не погано, якщо це у вашому бюджеті.

Як розпочати роботу з Beaver Builder

Якщо ви стоїте на огорожі щодо того, чи потрібно підбирати новий плагін для свого веб-сайту, найкраще зробити це дізнатися все, що ви можете щодо цього. Що стосується розробників сторінок, це стосується того, як вони виглядають, як вони працюють та які варіанти надають.

Зважаючи на це, давайте поглянемо на те, що б то не було, щоб забрати Beaver Builder і почати використовувати його для створення публікацій та сторінок. Природно, що перше, що вам потрібно буде зробити, це встановити та активувати плагін.

Крім того, вам потрібно буде активувати ліцензійний ключ, якщо ви придбали преміум-версію (яку ми будемо використовувати в цьому підручнику). Тоді ви можете отримати право працювати.

Крок 1: Отримайте доступ до редактора Beaver Builder

Встановивши плагін, на панелі приладів з’явиться нова вкладка Beaver Builder. Тут зберігається ваш власний вміст – наприклад, якщо ви створюєте свої власні унікальні шаблони.

Ви також можете створити вміст за допомогою конструктора сторінок, перейшовши на сторінку Beaver Builder> Додати нове. Як варіант, ви можете просто перейти Сторінки> Додати нове (або еквівалент для публікацій та спеціальних типів публікацій). Ви побачите новий варіант:

Запуск будівельника Бівера

Це означає, що ви можете створити вміст у редакторі WordPress за замовчуванням або у програмі створення сторінок. Давайте вдаримо Запустіть “Бібер-будівельник” кнопка:

Редактор сторінок Beaver Builder

Як бачите, ви перейдете до абсолютно нового інтерфейсу. Тут ви можете створити вміст і точно побачити, як він буде виглядати на сторінці.

Крок 2: Виберіть стартовий шаблон

Варто зазначити, що вам не потрібно використовувати шаблони, якщо цього не потрібно. Ви можете створювати свої сторінки та публікації повністю з нуля, додаючи будь-які модулі, які вам подобаються. Найпростіший спосіб дізнатися – це почати з шаблону, однак, що ми і демонструємо тут.

У меню праворуч редактора виберіть пункт Шаблони вгорі, і ви побачите безліч варіантів. Просто натисніть на шаблон або перетягніть його на сторінку, і ви побачите повну версію:

Шаблони «Бівер»

Це дає вам початковий макет разом із текстом та зображеннями-заповнювачами. На щастя, кожен елемент тут можна за бажанням замінити та змінити, тож ви можете створити щось унікальне для свого веб-сайту.

Крок 3: Редагування окремих модулів

Кожен окремий елемент у редакторі Beaver Builder – це самостійний модуль. Щоб побачити, що ми маємо на увазі, ви можете навести курсор на фрагмент тексту, зображення чи функцію на своєму початковому шаблоні. Ви побачите модуль, викладений синім кольором, і якщо натиснути на нього, ви побачите нове меню:

Налаштування модуля Beaver Builder

Це поле налаштувань цього модуля. Він містить усі параметри налаштування для вибраного вмісту. Саме те, що воно включає, залежатиме від типу вмісту, з яким ви працюєте.

Наприклад, Фото модуль дозволяє змінити файл, який використовується, та додати підписи та / або посилання. Ви також можете переключитися на Стиль вкладка, щоб змінити вирівнювання зображення, межу тощо:

Параметри стилю Beaver Builder

Більшість модулів також мають an Розширений вкладку, де ви можете налаштувати її поля, зробити його видимим лише на певних типах пристроїв, додати користувацький HTML тощо:

Розширені налаштування Beaver Builder

Як бачите, налаштування модулів Beaver Builder – це суттєвий результат. Знадобиться трохи досвіду, щоб ознайомитися з варіантами, які пропонує кожен тип модуля, але як тільки ви це зробите, ви зможете за короткий час додавати власний вміст.

Крок 4: Налаштуйте організацію та макет вмісту

Поряд із внесенням змін до окремих модулів, ви також можете налаштувати свою сторінку в цілому. Один із способів зробити це – додавання та видалення модулів. Щоб додати модуль, просто виберіть його з головного меню редактора та перетягніть його на місце на сторінці:

Модуль контактної форми «Бівер»

З іншого боку, ви можете видалити модулі, натиснувши на Х що з’являється, коли ви наведіть на них курсор миші. Ви також можете перетягувати модулі вгору-вниз або вбік, щоб переставити їх за бажанням.

Крім того, ви можете змінити загальний макет сторінки. Щоб побачити приклад цього в дії, наведіть курсор на модуль і натисніть Редагувати стовпчик> Налаштування стовпця:

Стовпчики «Бівер»

Тут ви можете знайти параметри, що стосуються всіх модулів у конкретному стовпці. Наприклад, ви можете змінити колір фону та інтервал стовпця та навіть додати рамку.

Тепер наведіть курсор миші на фон сторінки та виберіть Налаштування рядків у правому верхньому куті:

Ряди будівельника бобра

Ви побачите подібне меню, але цього разу параметри застосовуються до відповідного ряду модулів. Ви можете встановити рядок на фіксовану або повну ширину, налаштувати кольори та зробити багато тих самих змін, які є у вас, зі стовпцями.

Нарешті, виберіть головне меню редактора ще раз та перейдіть до пункту Рядки вкладка:

Параметри стовпчика

Тут ви можете додати нові рядки та стовпці на свою сторінку, що дозволяє кардинально змінити її макет. Окрім того, це перше місце, куди ви захочете піти, якщо створюєте сторінку чи допись з нуля. Ви можете спочатку визначити макет вмісту, а потім додати в модулі, де завгодно.

Крок 5: Розгорніть набір функцій розробника сторінки (необов’язково)

Варто зазначити, що є безліч інших функцій та варіантів у Beaver Builder – тут ми лише подряпали поверхню. Однак ми ознайомилися з ключовою функціональністю, яку вам потрібно буде зрозуміти, щоб розпочати роботу. Після цього практичний підхід – найкращий спосіб вивчити мотузки.

Перш ніж завершити завершення, ми повинні зазначити, що є кілька способів, як ви можете отримати більше від цього конкретного конструктора сторінок. По-перше, є посадовець Тема “Бібер-будівельник”, які ви отримуєте безкоштовно за допомогою двох найкращих ліцензійних рівнів:

Тема рамки Builder Beaver

Ви можете використовувати Beaver Builder з будь-якою темою, яка вам подобається. Однак ця конструкція побудована з нуля, щоб функціонувати поряд із створенням сторінок. Він надає базову основу, яку ви можете сформувати у різні типи та стилі веб-сайтів.

Також є додатковий додаток Themer Beaver:

Бівер Темер Аддон

За допомогою цього додаткового плагіна ви можете також використовувати конструктор сторінок перетягування та перетягування Beaver Builder у заголовках та колонтитулах вашого сайту, сторінках архіву, 404 та сторінках пошуку тощо. Це дозволяє вам створити майже весь веб-сайт за допомогою тієї ж системи.

За ціною 147 доларів вона може не входити в кожен бюджет, але це корисне доповнення для веб-сайту, на який ви плануєте монетизувати, або для розробників та дизайнерів, які працюють на кількох сайтах.


Вибір конструктора сторінок для вашого веб-сайту є великим зобов’язанням. Зміна способу створення та проектування вмісту в дорозі може спричинити проблеми сумісності, тому краще почати з того інструменту, який ви знаєте, що будете раді використовувати в довгостроковій перспективі.

На щастя, Бівер будівельник є надійним варіантом як для початківців, так і для більш досвідчених користувачів. Крім того, з цим легко почати, як ви бачили вище.

Ви коли-небудь використовували Beaver Builder, і яким був ваш досвід? Поділіться з нами в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map