Посібник із плагінів для перекладу TranslatePress WordPress

Посібник із плагінів для перекладу TranslatePress WordPress

Я думаю, ти погодишся зі мною, коли я скажу, що створити багатомовний веб-сайт – це нелегке завдання. Особливо для початківця.


Який плагін для перекладу ви вибрали? Ви перекладаєте веб-сайт вручну чи автоматично? Ви наймаєте професійного перекладача? Чи впливає переклад вашого веб-сайту на ваш рейтинг SEO?

Усі ці (і більше) відповідні питання, щоб задати собі питання щодо перекладу веб-сайту WordPress.

Виявляється, ви можете легко перевести ваш веб-сайт WordPress більш ніж на 200 мов за допомогою TranslatePress підключати.

І в цьому посібнику ми точно покажемо вам, як саме встановити та перекласти веб-сайт одним із найкращих плагінів WordPress для перекладу 2019 року та далі.

Читайте далі, щоб дізнатися, як можна користуватися Плагін TranslatePress WordPress пропонувати своїм вмістом та продуктами відвідувачів з усього світу, не порушуючи поту.

Що таке TranslatePress?

перекладати плагін WordPress

Перш ніж ми загубимося у вражаючому наборі функцій, давайте спочатку дізнаємось більше про цей багатомовний плагін WordPress.

Що таке TranslatePress? TranslatePress – це чудовий плагін для перекладу WordPress, виготовлений ручними тими ж чудовими хлопцями, які вас привели Козмослаби. Він завантажується на край з усіма функціями, необхідними для перекладу будь-якого типу веб-сайту WordPress, включаючи есторів, що працюють на WooCommerce. (так, можна навіть перекладати WooCommerce Products).

TranslatePress неймовірно простий у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, який робить переклад весь вміст вашого веб-сайту настільки ж просто, як A, B, C. Найкраще, що ви можете перекласти свій веб-сайт на передній частині.

Відповідно до тесту на швидкість для продуктивність перекладу здійснено Разваном Мокану, TranslatePress – найшвидший плагін для перекладу WordPress в Інтернеті.

Це серйозно гарна новина, якщо ви хочете надати надшвидкі переклади своїм читачам. Майте на увазі, що швидкість сторінки – одна з найважливіших Фактори ранжування Google SEO.

Якщо ви продаєте плагін для локалізації WordPress, ми впевнені, що вам сподобається TranslatePress. Основний плагін – безкоштовно. Однак вам знадобляться преміум-доповнення, щоб розблокувати всю потужність багатомовного плагіна TranslatePress WordPress. На щастя для вас, ми маємо свої руки на повний пакет преміум-класу, тому будьте готові розважитися.

Враховуючи це, давайте розкриємо кілька основних функцій, щоб ви могли відчути, чого очікувати, коли встановите плагін на улюблений сайт WordPress.

Основні функції TranslatePress

особливості перекладу

У чому полягає плагін WordPress, який обіцяє вам небо, але доставляє пекло з точки зору функцій? TranslatePress постачає дивовижний перелік функцій, що робить переклад вашого веб-сайту WordPress легким вітром.

Ми говоримо про такі функції, як:

 • Можливість перекладати всю вашу сторінку, включаючи вміст із шорт-кодів, форм та розробників сторінок
 • Ти можеш перекласти динамічні рядки які додаються WordPress, плагіни та теми
 • Безшовна інтеграція з API Google Translate, а це означає, що ви можете прискорити процес перекладу. Вам просто потрібен ключ API Google Translate, і ви золоті
 • TranslatePress – це GPL, який розміщений самостійно, тобто ви завжди володієте своїми перекладами. Це також означає, що ви можете швидше обслуговувати перекладені сторінки, оскільки вони зберігаються локально, а не на сторонніх серверах перекладу
 • Ви можете перекласти свій веб-сайт на передній частині, використовуючи простий у користуванні інтерфейс, який полегшує вашу роботу
 • 221 мови на момент написання, тобто ви готові оволодіти світом без жодної гикавки
 • Плагін – це SEO-дружнє бачення, оскільки ви можете перекласти слизову сторінки, назву сторінки SEO, опис, а також інформацію про соціальний графік Twitter та Facebook. Крім того, плагін підтримує мапу сайту Yoast SEO
 • TranslatePress працює з коробкою з WooCommerce, усіма темами WordPress, розробниками сайтів та типовими публікаціями
 • Облікові записи перекладача, які дозволяють користувачам перекладати вміст без доступу адміністратора (додайте новий обліковий запис перекладача, перейшовши на Користувачі -> Додати нове і вибирайте Перекладач як роль)
 • Автоматичне виявлення мови користувача
 • А Переглянути як функція, яка дозволяє вам бачити ваш сайт так, як бачать його користувачі
 • Настроюваний перемикач мови
 • Підтримка світового класу

Як встановити плагін TranslatePress

перекласти преміум-версію

Ми працюємо з преміальною версією TranslatePress для цього посібника. Таким чином, вам потрібно придбати ліцензію у Транспресс щоб повністю насолодитися цією публікацією.

Вони пропонують три цінових пакети, а саме Особисті при $ 89 доларів на рік, Бізнес що коштує близько 157 доларів на рік і Розробник це поверне вам 225 доларів щорічно.

Виберіть пакет, який працює для вас. Для цього довідника ми поїхали з Бізнес пакет, щоб запропонувати вам повне зображення.

Окрім цього, давайте встановимо плагін TranslatePress і протестуємо процес перекладу.

Встановлення плагіну TranslatePress WordPress

До речі, ви можете встановити головний плагін з Сховище плагінів WordPress. Тоді ви зможете пізніше оновити до преміум-версії за допомогою аддонів.

Після придбання ліцензії на офіційному веб-сайті ви отримаєте електронний лист із посиланнями на завантаження.

перекласти квитанцію про покупку в gmail

Крім того, ви можете завантажити основний плагін і додатки (а також переглянути свій ліцензійний ключ) з вашого облікового запису TranslatePress, як показано нижче.

Вперед та завантажте основний ZIP-файл додатка на свій комп’ютер, натиснувши на Завантажити плагін кнопка, як показано вище. Завантажте також аддони, використовуючи Завантажити додатки кнопка.

Примітка. Спочатку слід встановити основний плагін, а потім доповнення.

Встановлення основного плагіна TranslatePress

Перейдіть до Плагіни> Додати нове, тоді натисніть кнопку Завантажте плагін кнопку, як показано нижче.

завантаження основного плагіна translatepress

Виберіть основний zip-плагін (translatepress-multilingual.1.x.x) і натисніть кнопку Встановити зараз кнопка, як ми деталізуємо на зображенні нижче.

Зачекайте, поки процес встановлення завершиться, а потім натисніть на Активуйте плагін кнопку, щоб отримати кульку. Дивіться зображення нижче.

активація плагіна translatepress wordpress

Тепер ваш основний плагін готовий до використання. Перейдіть до Налаштування> TranslatePress для доступу до сторінки параметрів, як ми виділяємо нижче.

перекласти пункт меню

І ось як виглядає сторінка з параметрами TranslatePress під час написання.

перекласти параметри сторінки

Перш ніж продовжувати роботу, вам потрібно активувати ліцензію. Не бійте нікого, процес простий.

Для початку вам потрібно встановити та активувати один із платних додатків, щоб активувати Ліцензія на сторінці налаштувань TranslatePress.

Вперед і встановіть та активуйте один із завантажених раніше додатків (дотримуйтесь того самого процесу, який ми використовували раніше для встановлення основного плагіна).

Оскільки у мене є справа для WordPress SEO, я встановив надбудову SEO Pack. Тепер на нашій сторінці налаштувань TranslatePress є вкладка ліцензії, як показано нижче.

переклад ліцензії на вкладку

Тепер давайте активувати ліцензію. Перейдіть до Налаштування> TranslatePress і натисніть кнопку Ліцензія вкладка.

Далі скопіюйте та вставте ліцензійний ключ із свого облікового запису TranslatePress у Ліцензійний ключ поле і вдарити по Зберегти зміни кнопку, як показано на наступному скріншоті.

активація ліцензії на переклад

Далі натисніть на Активувати ліцензію кнопка, яка відображається, як показано нижче.

активація ліцензії на перекладач

На даний момент ваша ліцензія активна, і ви готові провести вечірку. Ви можете встановити та активувати всі інші додатки, як ми.

перекладати присадки

Вони добре виглядають – всі ці доповнення, правда? Швидко рухається.

Налаштування TranslatePress

варіанти перекладу

Коли встановлені додатки та додатки та активовано ліцензію, саме час переглядати варіанти, доступні в цьому великому плагіні для перекладу.

Для доступу до сторінки налаштувань / опцій перейдіть до пункту Налаштування> TranslatePress у вашому меню адміністратора WordPress, як ми це робили раніше.

Сторінка параметрів (ака) Загальні вкладка) містить декілька налаштувань, які допомагають вам вдарити по землі.

На Загальні На вкладці ви знайдете варіант вибору:

 • Мова веб-сайту за замовчуванням, яка є оригінальною мовою, на якій був написаний ваш веб-сайт. Для нашого посібника ми вибрали англійську (США).
 • Усі мови, на яких ви хочете зробити свій веб-сайт доступним (пам’ятайте, що ви маєте доступ до 221 мов під час написання).
 • Відображення мов рідними іменами. Якщо ви виберете Ні, вони будуть відображатися англійською мовою. Я пішов з ТАК.
 • Якщо ви хочете змусити користувацькі посилання без кодування мови зберігати вибрану мову.
 • Щоб активувати Google Translate.
 • Додайте мовний перемикач у своє меню або на будь-яку сторінку за допомогою короткого коду.
 • Метод вибору мови для відвідувачів, які вперше проходять час.
 • І так далі…

Вибравши загальні параметри, не забудьте натиснути Зберегти зміни кнопка внизу сторінки. За допомогою встановлених загальних параметрів давайте перекладемо ваш веб-сайт.

Переклад вашого веб-сайту за допомогою TranslatePress

перекладацький візуальний редактор

Перекласти веб-сайт за допомогою TranslatePress так просто, як 1, 2, 3. Все стає ще простішим, оскільки ви використовуєте візуальний редактор, показаний на скріншоті вище.

Щоб перевести веб-сайт WordPress, натисніть на Перекласти сайт вкладку, як показано нижче.

Це дозволить перенаправити вас до візуального редактора TranslatePress на новій вкладці. Використання візуального редактора – це речі четвертокласників. Дійсно, справа в точці та натисканні.

Візуальний редактор TranslatePress

Все, що вам потрібно зробити на візуальному перекладачі, це:

 • Виберіть розділ, який потрібно перекласти
 • Надайте переклад вручну (автоматичний переклад можливий лише після активації API Google Translate)
 • Удар Зберегти переклад кнопка вгорі екрана

Погодьтесь, це досить просто.

Давайте переведемо зразок, показаний нижче, з англійської на іспанську.

З наведеного зображення помітьте виділений мовний перемикач, який я додав у верхнє меню. Той, що знаходиться внизу сторінки, відображається автоматично. Ви можете активувати / деактивувати мовні комутатори з Загальні вкладка.

Як перекласти нашу зразкову сторінку?

Добре, я вибрав кожен розділ, який хотів перекласти (ви можете вибрати всі елементи на сторінці, але я перейшов із тілом сторінки для цього посібника), надав переклад через ліву панель і натиснув на Зберегти переклад кнопка. Дивіться зображення нижче щодо кроків.

Подивитися? Так просто перекласти веб-сайт WordPress за допомогою плагіна TranslatePress. Після перекладу моєї зразкової сторінки це те, що я отримав, коли перейшов мову на іспанську.

Оце Так! Так просто ��

Щоб перекласти веб-сайт на інші мови, ви дотримуєтесь того самого процесу. Щоб автоматично перекласти веб-сайт, вам потрібен API Google Translate. Після автоматичного перекладу ви завжди можете перевірити результати, щоб переконатися, що все в порядку.

Висновок

Перекласти веб-сайт WordPress за допомогою TranslatePress так просто, що вам не потрібно шукати іншого рішення. Плагін легко налаштувати та розширити, а все, що вам потрібно, знаходиться на одній центральній сторінці параметрів.

Окрім цього, візуальний редактор робить переклад вашого веб-сайту неймовірно простим, і ви будете посміхатися кожен раз, коли вам потрібно перекласти веб-сайт..

Ще не продається? TranslatePress навіть надає детальну інформацію Порівняння плагінів перекладу WordPress безкоштовних та преміальних опцій. Це чудовий спосіб порівняти найважливіші функції багатомовного плагіна та побачити, як TranslatePress порівнює з іншими популярними рішеннями.

Ми щось залишили? Ви коли-небудь використовували TranslatePress в минулому? Ваш улюблений плагін для перекладу WordPress? Повідомте нам ваші думки у розділі коментарів.

Щасливий переклад!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map