Посібник для початківців по галереї NextGEN для WordPress

Посібник для початківців щодо показу ваших фотографій у галереї NextGEN

Незалежно від того, чи фотограф ви чи блогер із вмістом, що переповнює зображення, фотогалереї можуть стати корисним доповненням до вашого веб-сайту. Однак створення галереї спочатку може здатися непосильним, особливо якщо ви вважаєте себе новачком у всіх речах WordPress.


На щастя, є плагін WordPress Gallery, який простий у використанні, навіть для початківців. Це називається NextGEN Gallery, і це дозволяє вам завантажувати, ділитися та включати свої фотографії у свій веб-сайт чи блог.

У цій публікації ми познайомимо вас із галереєю NextGEN та проведемо вас, створивши свою першу фотогалерею поетапно. Тоді ви дізнаєтесь три дивовижні способи, завдяки яким цей плагін дозволяє вам налаштувати галереї. Давайте розпочнемо!

Чому ви можете додати фотогалерею на свій веб-сайт

Фотогалерея може бути корисною, фотографія – це ваша торгівля чи ні, оскільки вона дозволяє додавати якісні зображення зображень на ваш веб-сайт. Практично будь-який сайт – включаючи блоги із хобі, магазини електронної комерції та сайти спільноти – може отримати користь від додавання фотогалереї.

Наприклад, ви можете використовувати свою галерею для:

 • Продайте оригінальні фотографії чи твори мистецтва.
 • Показуйте продукти електронної комерції чистим та настроюваним способом.
 • Діліться фотографіями зі своїми друзями чи підписниками.

Як бачите, причин використання фотогалереї на вашому сайті є безліч причин. Крім того, створення галереї – це швидкий і простий процес з правильним плагіном.

Як розпочати роботу з галереєю NextGEN

Плагін NextGEN Gallery

NextGEN Gallery – це плагін WordPress Gallery, розроблений Imagely, який пропонує майже все необхідне для відображення зображень у простий, але переконливий спосіб. Чудова річ у NextGEN – це те, що він однаково добре працює для початківців та професіоналів. Тобто плагін зручний і легко налаштовується, але також пропонує розширені варіанти, які люблять фотографи, художники та інші професіонали.

Основні функції, які пропонує NextGEN, безкоштовні, включаючи два типи відображення галереї (слайд-шоу та мініатюру) та два стилі альбомів (компактний та розширений). Однак ви можете будь-коли оновити плани Plus або Pro. Кожна преміальна версія пропонує розширену функціональність галереї та альбомів, а також повну підтримку розробників. Версія Pro навіть додає можливості електронної комерції.

Спочатку потрібно переконатися, що ви завантажили та встановили плагін. Це можна зробити, перейшовши на інформаційну панель WordPress, натиснувши Плагіни> Додати нове, а потім скористатися формою пошуку вгорі, щоб знайти плагін..

Після встановлення та активації NextGEN ви можете створити свою першу фотогалерею за лічені хвилини. На задньому кінці WordPress ви побачите: Галерея в головному меню. Перейдіть до нового розділу та натисніть на Додати галерею / зображення:

Сторінка Створити галерею в NextGEN Gallery

Звідси виберіть Створіть нову галерею від Галерея випадаючого у верхньому лівому куті. Після цього ви зможете завантажувати зображення зі свого комп’ютера, імпортувати їх зі своєї медіатеки WordPress або додавати цілу папку фотографій. Як тільки всі зображення, які ви хочете використовувати, додаються, з’явиться спливаюче вікно із посиланням на вашу нову галерею:

Спливаюче вікно галереї NextGEN із зазначенням завантаження зображення завершено

Натисніть на Управління галереєю, і ви зможете налаштувати своє творіння. Сюди входить вибір зображення для попереднього перегляду, пов’язування галереї зі сторінкою або створення нової сторінки для перебування галереї. Крім того, ви можете створювати інші заголовки та текст, додавати теги до своїх зображень, редагувати ескізи тощо!

3 прості способи налаштувати галереї NextGEN

Як ми вже згадували вище, NextGEN може запропонувати багато що стосується налаштування. Хоча ми не можемо показати все, що ви можете зробити, щоб персоналізувати вашу галерею, ми познайомимо вас із трьома найкориснішими та гнучкими варіантами.

1. Виберіть тип відображення галереї

Тип відображення вашої галереї визначає, як зображення вашого галереї відображаються на вашому сайті. Особливо, якщо ви фотограф чи візуальний художник, ви знаєте, що спосіб відображення фотографій може бути таким же важливим, як і їх композиція. Таким чином, наявність набору типів відображення на вибір може принести велику користь вашому сайту.

Галерея NextGEN пропонує різноманітні варіанти, включаючи мініатюру, слайд-шоу, кладку та мозаїку. Є два способи встановити тип відображення галереї, який ви хочете використовувати. Перший модифікує лише окрему галерею, а другий застосовує один загальний тип дисплея одразу до всіх галерей.

Щоб встановити тип відображення для окремої галереї, вам доведеться завітати на сторінку або опублікувати її, в яку вбудовано. Під заголовком сторінки та поруч із Додати медіа, ви побачите варіант, який називається Галерея. Клацніть там і виберіть галерею, яку хочете змінити (або створіть нову галерею). Потім можна вибрати тип відображення та налаштувати інші параметри відображення (наприклад, кількість зображень на сторінці):

Вибір типу відображення в галереї NextGEN

Щоб встановити тип відображення для всіх галерей одночасно, перейдіть до пункту Галерея> Налаштування галереї. Ви можете вибрати тип відображення, який хочете, і всі галереї на вашому веб-сайті будуть оновлені.

2. Додати водяні знаки зображення

Найпростіше кажучи, водяні знаки – це невеликі, зів’ялі відбитки на фотографії чи художньому творі, що ідентифікують художника. Хоча спочатку створено для друкованої фотографії, це також корисний інструмент для ваших цифрових зображень. Водяний маркування дозволяє захистити ваші зображення від крадіжок, оскільки ніхто більше не зможе передати ваші фотографії як свої.

Щоб використовувати водні знаки в NextGEN, спершу потрібно створити їх, перейшовши до Галерея> Інші параметри> Водяні знаки. Тут ви можете визначити тип водяного знака (зображення чи тексту) та визначити, де він повинен бути розміщений на зображеннях галереї:

Налаштування водяних знаків NextGEN Gallery

Щоб застосувати водяний знак до окремих зображень (або до вашої галереї в цілому), перейдіть до пункту Галерея> Керування галереями. Виберіть галерею, в яку ви хочете додати водяний знак, а потім виберіть Встановити водяний знак зі спадного меню:

NextGEN Gallery встановлює параметри водяних знаків

Тут ви можете застосувати свій водяний знак всі фотографії або лише декілька вибраних. Наприклад, ви можете продати кілька фотографій у своїй галереї. У цьому випадку ми рекомендуємо водяними позначками цих зображень, щоб убезпечити себе від втрачених прибутків.

3. Змініть спосіб відображення вашої галереї на сторінці

Ще одна корисна функція, яку пропонує галерея NextGEN – це можливість змінити спосіб відображення галереї на вашій сторінці. Це дозволяє безперешкодно включати галереї у свій веб-сайт, не перериваючи загальний потік.

Щоб побачити доступні параметри – і встановити їх відповідно – перейдіть на сторінку або допис, куди ви хочете додати свою галерею. Натисніть на Додати галерею над полем вмісту та перейдіть до Налаштуйте параметри дисплея у спадному меню під Галереї відображення вкладка:

Налаштуйте параметри відображення галереї в NextGEN Gallery

Опції тут дозволяють встановити кількість зображень на сторінці, увімкнути пагінацію, вибрати колір межі, додати накладки з підписом та коректуру тощо..

Ви також можете налаштувати декілька загальних параметрів, включаючи максимальні розміри та тригери відображення, під Галерея> Налаштування галереї. Ці параметри будуть застосовані до всіх нових галерей (крім тих, які вже вбудовані в сторінки та публікації), але їх можна змінити, змінивши налаштування для кожної окремої галереї.

Висновок

Багато власників сайтів потребують способу легко відображати свої фотографії та зображення. На щастя, Образно створив плагін WordPress Gallery, який може допомогти вам. Завдяки простоті у використанні та безлічі параметрів налаштування, Плагін NextGEN WordPress Gallery дозволяє безперешкодно завантажувати, упорядковувати та показувати свої фотографії.

Завантажити NextGEN   Оновіть до NextGEN Plus

У цій публікації ми показали, як налаштувати свою першу галерею за допомогою NextGEN. Крім того, ми познайомили вас із трьома способами, завдяки чому плагін дозволяє вам налаштувати галереї. Щоб швидко резюмувати, ви можете:

 1. Вибирайте з різних типів відображення галереї.
 2. Додайте зображення водяних знаків.
 3. Змініть, як виглядають ваші галереї на сторінці.

Чи є у вас питання щодо того, як ви можете використовувати NextGEN Gallery для відображення фотографій на своєму сайті? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map