Покращуйте завантаження медіа WordPress за допомогою сервісу Uploadcare

WordPress протягом багатьох років постійно вдосконалює управління медіа, але все ж є сфери, де йому не вистачає функціональності. Є аспекти управління засобами масової інформації WordPress, які більш цікавим та досконалим способом обробляються третіми сторонами.


Використання зображень на вашому веб-сайті може бути ресурсомістким, будь то обсяг пам’яті або просто швидкість завантаження з вашого сервера. Чим більше зображень використовує ваш сайт, тим більше цих ресурсів можна напружити.

Сайти, які використовують велику кількість зображень, як правило, шукають способи розміщення своїх файлів в іншому місці хмари, а не забирають ресурси з власного сервера. Однак знайти службу, яка спрощує цю інтеграцію, може бути важко.

Uploadcare – це сервіс, який усуває труднощі, які виникають періодично під час використання сторонніх хмарних служб зберігання даних, і робить весь процес простим. Тоді це робить трохи далі та пропонує кілька інших варіантів для покращення медіа-досвіду на вашому сайті.

Що робить Uploadcare?

Uploadcare – це послуга, яка дозволяє завантажувати, обробляти та використовувати сховище CDN (Network Delivery Network).

По суті це означає, що будь-який носій, який ви додаєте до служби, буде зберігатися на хмарних серверах. Це усуває проблеми зі швидкістю завантаження, які виникли, зберігаючи файли на власному сервері.

Послуга постачається з розумною функціональністю обробки зображень, яка дозволяє змінювати зображення різними способами. Ці зміни виконуються на ходу за допомогою URL-комутаторів, які залишають вихідне зображення незмінним.

Цей метод дозволяє отримати велику кількість користувацьких параметрів обробки, все з одним зображенням. Про функції обробки зображень я розповім трохи детальніше пізніше. Спочатку давайте розглянемо, що потрібно, щоб розпочати роботу з послугою.

Створення облікового запису Uploadcare

Створення свого облікового запису – це простий процес, який займе у вас менше 30 секунд.

Реєстрація

На домашній сторінці Uploadcare натисніть на Почати кнопка.

Це перенесе вас на сторінку реєстрації, де ви можете скористатися опцією реєстрації одним клацанням миші за допомогою облікового запису GitHub або Google. Крім того, ви можете зареєструватися за допомогою своєї електронної адреси.

Якщо ви зареєструєтесь з електронною адресою, ви отримаєте електронну пошту для підтвердження від Uploadcare із посиланням, яке потрібно натиснути, щоб завершити налаштування облікового запису..

Після створення облікового запису ви увійдете на інформаційну панель Uploadcare, де буде створений проект за замовчуванням для вас. Цей проект матиме назву, яку служба екстраполювала від способу вашої реєстрації. Змінити назву цього проекту легко.

Назва проекту

Щоб перейменувати свій початковий проект, просто натисніть на назву проекту та перейдіть до параметра налаштувань. Єдиний доступний вам варіант у цій галузі – це можливість зміни назви проекту. Перейменуйте його на щось відповідне вашому веб-сайту.

Завдяки Uploadcare ви не обмежуєтесь цим єдиним проектом для свого облікового запису. Ви можете створити будь-яку кількість проектів у своєму обліковому записі, і всі вони поділятимуть розподіл пам’яті, який у вас є, будь то безкоштовний 250 Мб або розподіл пам’яті з платного облікового запису.

Кожному проекту надається власний відкритий та секретний ключ, який дозволить вам створювати індивідуальні проекти для кожного веб-сайту, який ви підключаєте до послуги Uploadcare. Це особливо корисно для осіб або компаній, які ведуть низку блогів або веб-сайтів.

Плани цін на завантаження

Я вже згадував безкоштовний план, який дає 250 МБ пам’яті під час реєстрації. Цей рівень облікового запису буде довгий шлях для людей, що мають єдиний веб-сайт. Однак існують інші варіанти преміум-класу для тих сайтів або людей, які використовують багато зображень або дуже високу роздільну здатність.

Uploadcare дозволяє оновити облікові записи відповідно до вимог зберігання за допомогою наступних трьох планів преміум-класу:

 • План 1: 5 доларів на місяць за 1,5 Гб пам’яті
 • План 2: $ 19 на місяць для 7,5 ГБ пам’яті
 • План 3: 99 доларів на місяць за 50 Гб пам’яті

У них також є план підприємства, який можна повністю налаштувати. Вони просять вас зв’язатися з ними, щоб обговорити це, якщо ваші потреби не відповідають планам за замовчуванням.

Варто зазначити, що вартість планів безпосередньо стосується місця для зберігання. Усі інші послуги та функції Uploadcare доступні незалежно від плану, який ви використовуєте.

Використання програми Uploadcare з WordPress

Після створення облікового запису Uploadcare ви можете легко зв’язати один із своїх проектів із веб-сайтом WordPress. Найпростіший спосіб зробити це – завантажити Плагін Uploadcare зі сховища плагінів WordPress.org. Це можна встановити так само, як і будь-який інший плагін WordPress.

Після того, як плагін буде встановлено та активовано, вам потрібно підключити його до проекту Uploadcare, ввівши ваші ключі безпеки. Це можна зробити, заглибившись Налаштування> Засіб завантаження і вгорі сторінки, що вводить загальнодоступні та секретні ключі безпеки для вашого проекту. Ці ключі можна знайти на сторінці огляду проекту Uploadcare.

Налаштування плагіна

Тут є різні додаткові параметри, наприклад, дозволяють використовувати Uploadcare для зображених зображень. Тут ви також можете налаштувати послугу Uploadcare, але це в основному для досвідчених користувачів. Інструкції щодо цього можна знайти в розділі службова документація.

Додати кнопку медіа

З встановленим плагіном та налаштованими налаштуваннями він замінює типовий Додати медіа кнопку на вашій публікації та на сторінках.

Після натискання на цю кнопку ви отримуєте сторінку завантаження медіа з кількома новими параметрами. Тепер ви можете завантажувати зображення з різних джерел, таких як: Facebook, Instagram, Google Drive та Evernote.

Add-Media

Перший раз, коли ви намагаєтеся завантажити медіа з будь-якої з цих служб, вас попросять увійти до свого облікового запису та підключити їх до Uploadcare. Додаткова послуга може бути активована у вашому проекті Uploadcare у меню віджетів.

Кожному завантаженому зображенню надається унікальний універсальний ідентифікаційний номер (UUID) і зберігається в мережі доставки вмісту Uploadcare (CDN). Такий підхід означає, що вам потрібно завантажити лише одну версію файлу з високою роздільною здатністю, і додавши до цього одного файлу різні перемикачі обробки зображень, ви зможете їх відображати декількома способами на вашому сайті.

Особливості обробки зображень

Як я вже нагадав, у Uploadcare є фантастичні функції обробки зображень, які залишають зображення за замовчуванням повністю незмінними. Це дозволяє посилатися на зображення в декількох місцях, при цьому кожен екземпляр є абсолютно різним.

Наприклад: зображення можна масштабувати до певного розміру, додавши “/ – / розмір / ширинаxheight /“Після зображення UUID зображення, замінюючи частини ширини та висоти URL-адреси потрібними розмірами. Додавання наступної інформації про URL-адресу “/ – / розмір / 600 × 300 / ” встановив би розмір зображення на 600px на 300px.

Обрізання

Для вас використовуються різні інші функції обробки зображень, такі як обрізка, зміна формату файлів, зміна кольорового зображення на відтінки сірого та інше. Перелік функцій та способи їх використання можна знайти в Документація щодо завантаження.

Висновок

Uploadcare – це чудовий сервіс для сайтів, які використовують велику кількість засобів масової інформації та вимагають швидких переваг CDN, а також мають додаткові можливості обробки зображень, доступні для них.

У безкоштовному обліковому записі є достатньо місця для тих, хто зацікавлений у наданні розширеної пробній версії послуги. Хоча оновлення до початкового платного плану пропонує величезну кількість сховищ, яких повинно вистачити для багатьох компаній.

Ті, хто користується файлами надзвичайно високої роздільної здатності регулярно, можуть виявити, що вони передають прості плани дуже швидко. У вас є можливість регулярно видаляти старі файли та очищати місце для зберігання, якщо ви хочете зменшити свої витрати.

Ви використовували Uploadcare чи іншу службу зберігання CDN для свого веб-сайту? Ми хотіли б почути ваші думки з цього приводу в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map