Партнерська WP – найкращий партнерський маркетинговий плагін для WordPress

Партнерська WP – це абсолютно новий плагін для партнерського маркетингу, який допоможе вам збільшити трафік та збільшити більше продажів на вашому веб-сайті. Плагін був розроблений Піппіном Вільямсоном з Pippins Plugins та Ендрю Манро з Сумоби. Pippin відомий своїм надзвичайно популярним плагіном Easy Digital Downloads – плагіном, за яким Ендрю також розробляє Add Ons.


У цій статті я хотів би показати вам, як працює партнерська WP та що вона може зробити для вас та вашого веб-сайту.

Використання Партнерської WP

Партнерська WP була розроблена для роботи з популярними плагінами для членства та електронної комерції WordPress. Наступні плагіни членства та електронної комерції зараз підтримуються Партнерською WP:

Потрібно відкрити область інтеграції на сторінці налаштувань плагіна та включити відповідний плагін, який потрібно інтегрувати.

Партнерська інтеграція WP

В області налаштувань загальна кількість семи сторінок: Огляд, Партнери, Реферали, Візити, Звіти, Інструменти та Налаштування.

Партнерське меню WP

На сторінці огляду відображається підсумок оплачених та неоплачених рефералів та заробітку. Він також відображає останні реферали, останні відвідування рефералів та останні філії, які потрібно зареєструвати.

Партнерський екран

Додавання нових філій прямо вперед. Ви можете це зробити вручну через область адміністратора. Все, що вам потрібно зробити, – це визначити користувача, їхню ставку комісійних платежів та адресу електронної пошти про оплату. Користувач повинен вже існувати у вашій базі даних, щоб ви додавали їх як афілійований таким чином. Якщо вони ще не мають облікового запису на вашому веб-сайті, вам потрібно буде зробити це вручну через розділ Користувачі в WordPress.

Додавання нового партнера

Коли активовано Партнерський робочий пакет, він створює нову сторінку на вашому веб-сайті під назвою “Партнерська область“Та заповнює сторінку за допомогою короткого коду [affiliate_area]. Якщо ввімкнено реєстрацію афілійованих осіб, у зоні афілійованої програми відображатиметься сторінка реєстрації нових філій. Як бачите, він запитує ту саму інформацію, яку вимагала б стандартна реєстраційна форма WordPress.

Зареєструйте новий партнерський рахунок

Реєстрація партнерів може бути включена в іншій області налаштувань Партнерська WP. Плагін дозволяє отримувати сповіщення про всі нові програми електронною поштою та затримувати додатки, поки ви не затвердите їх вручну. На цій сторінці також розміщені додаткові налаштування, що стосуються рефералів.

Партнерська програма WP Різні налаштування

Партнерська область перераховує всі оплачені та неоплачені реферали та прибуток, відвідування та конверсії. У списку також вказаний показник конверсії філії.

Партнерська область

Партнерам можна повідомити щоразу, коли вони звертаються за новим рефералом. Партнерська WP дозволяє філіалам заробляти комісію, направляючи відвідувачів у будь-яку частину вашого веб-сайту. Все, що їм потрібно зробити, це ввести URL-адресу, а потім натиснути кнопку «Створити URL-адресу». Це повинно заохочувати афілійовані компанії до посилань на інші області вашого веб-сайту.

Варіанти перенаправлення до філії

У області адміністратора ви можете побачити список усіх філій. У ньому перераховано їх заробіток, тарифну ставку комісії, кількість рефералів та кількість відвідуваних ними відвідувань. Дані можуть бути відсортовані за будь-яким стовпцем, що дозволяє швидко переглядати найкращі та найефективніші філії.

Список філій

Усі реферали відображаються у списку на сторінці рефералів. Ви можете фільтрувати результати, щоб показувати оплачені, неоплачені, відкладені та відхилені направлення. Дані також можна відфільтрувати за датою. Реферали можна модерувати через стовпчик дій. Ви можете відхилити реферали, позначити їх як оплачені та прийняти платіж.

Партнерські реферати WP

Сторінка відвідувань – це практичний спосіб побачити, звідки йде ваш трафік. Він показує сторінку, на яку відвідувач прибув, та URL-адресу, що посилається. Він також показує філію, який направляв відвідувача. Відображаються час і дата, ідентифікатор реферала та IP. Також є стовпець, який підкреслює, чи відвідало відвідування реферал (тобто продаж).

Партнерські візити

Сторінка звітів може генерувати звіти про переходи та відвідування. Важливі дані відображаються у верхній частині звіту із графіком, відображеним під ним. Дані можуть бути відфільтровані за діапазон, наприклад, сьогодні, вчора, цього місяця, минулого місяця та цього року. Ви також можете визначити власну шкалу часу.

Партнерські звіти WP

Усю інформацію про реферали можна експортувати у файл CSV. Дані можуть бути відфільтровані для конкретних філій та конкретних дат. Ви також можете обмежити дані рефералами, які платять, не сплачують, очікують на розгляд або відхиляють. Налаштування плагіна також можна імпортувати та експортувати через цю область. Наступна вкладка дозволяє перерахувати статистику для певної філії, тоді як остання вкладка дозволяє перенести дані з Філії Pro Плагін WordPress.

Партнерські інструменти WP

Раніше я згадував про вкладки інтеграцій та інше. Єдиною областю налаштувань, про яку я поки не обговорював, є загальні параметри. На цій сторінці ви можете вказати номер своєї ліцензії. Ваш номер ліцензії не потрібен, щоб плагін працював, хоча необхідно отримувати автоматичні оновлення плагінів та інтегровану підтримку.

Сторінки, які використовуються для вашої партнерської області та умови та умови, можна також визначити в Загальних налаштуваннях. Ви також можете визначити змінну, яка використовується для URL-адрес перенаправлення та стандартну ставку комісії. Налаштування валюти також визначені в цій області.

Приєднуйтесь до загальних налаштувань WP

Додати Ons

Власники ліцензій для розробників мають доступ до всіх партнерів WP Add Ons. The Add Ons Адаптаційні платежі PayPal і Журнали країн для відвідувачів наразі перебувають у стадії розробки, однак на даний момент єдиний доступний “Доступний доступ” – це багаторівневі ставки партнерів.

Як випливає з назви, Tiered Партнерські тарифи дозволяють вам автоматично збільшувати комісійні ставки, які отримують філії, оскільки вони генерують більше продажів для вас. Наприклад, ви можете збільшити комісійні ставки з 20% до 25%, коли вони створили п’ятдесят продажів, і збільшити їх до 30%, як тільки вони генерують сто продажів.

Така система часто використовується компаніями для присвоєння філій, що отримують найвищий прибуток.

Партнерська тарифна ставка партнерів WP

Ціноутворення

Партнерська компанія має чітку структуру ціноутворення, яка є дуже конкурентоспроможною. Персональна ліцензія продається на рівні $ 49 і дозволяє вам використовувати Партнерський WP на одному веб-сайті. Бізнес-ліцензія коштує 99 доларів і дозволяє використовувати плагін на трьох веб-сайтах. Ліцензія розробника продається на рівні $ 199 і дозволяє користуватися плагіном на необмеженій кількості веб-сайтів. Ця ліцензія також дає змогу використовувати усі афілійовані компанії WP Add Ons.

Партнерська ціна WP

Всі ліцензії мають один рік оновлень та підтримки. Ліцензії можна поновити зі знижкою 40% від початкової ціни, і їх політика на відшкодування дозволяє вимагати повного відшкодування протягом 30 днів після покупки, якщо ви не задоволені тим, що плагін може зробити.

Огляд

Партнерська WP – це чудовий спосіб інтеграції функціональності партнерів у ваш веб-сайт, якщо ви заробляєте гроші через Інтернет-магазин чи веб-сайт. Плагін працює з усіма модулями кешування WordPress і готовий до перекладу, тому я не передбачаю жодного плагіна чи теми, що конфліктує з ним. Він також підтримує необмежену кількість філій, і є велика документація, яка допоможе вам використовувати плагін.

Після того, як плагін буде встановлено, ви можете почати просувати свою партнерську програму та створити армію філій, яка просуватиме ваші товари та послуги для вас.

Я тестував плагін протягом години або близько того і був вражений тим, що він може зробити. Pippin є щирим прихильником WordPress і наполегливо працює над розробкою практичних рішень WordPress, таких як Easy Digital Downloads, Better Recent Widget Pro та Easy Content Content. Прихильність, яку він проявив до своїх інших плагінів, є хорошим свідченням того, що Піппін та Ендрю збираються додати більше можливостей до Партнерської програми WP протягом наступного року.

Щоб дізнатися більше про плагін, відвідайте Партнерський партнер WP.

Дякую,
Кевін

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map