Огляд WPForms: Найкращий плагін плагін-контактної форми?

Огляд WPForms: Найкращий плагін для контактної форми Premium

Кожен веб-сайт повинен запропонувати відвідувачам спосіб зв’язатися. Контактна форма, як правило, найкраще рішення – вони швидкі, інтуїтивні у використанні, і ви отримуєте можливість тримати відвідувачів на своєму сайті.


Оскільки така складова частина успішних веб-сайтів, не дивно дізнатися, що для користувачів WordPress існує маса високоякісних плагінів контактних форм. У березні 2016 року на арену приєднався ще один конкурент: WPForms.

WPForms

Якщо мова йде про родовід плагіну, мало хто може конкурувати. WPForms була заснована завдяки гучній співпраці Syed Balkhi та Jared Atchison – Syed відомий як натхненник WPBeginner, OptinMonster та MonsterInsights.

З великою конкуренцією у контактних формах простір – займаючи як вільне (Контактна форма 7) та преміум (Gravity Forms) кінець спектру – чи нам справді потрібен ще один плагін контактних форм?

Ну, WPForms обіцяє бути всім плагіном контакту повинен бути: потужним і шалено придатним. Але чи WPForms виправдовує сподівання, чи обіцянки його розробників широко оцінюють? Сьогодні ми розглянули про версію WPForms, щоб дізнатись.

Ціноутворення

Перш ніж ми почнемо, давайте поговоримо про гроші. WPForms пропонує чотири цінові плани:

 • Основні (39 дол. США / рік) – Просто основний плагін. Можна використовувати на одному веб-сайті.
 • Плюс ($ 99 / рік) – Основний плагін, плюс колекція доповнень для автовідповідачів. Діє на трьох сайтах.
 • Про (199 доларів США / рік) – Основний плагін та повний спектр додатків, включаючи інтеграцію платіжних шлюзів та умовну логіку. Використовуйте його на до 20 веб-сайтах.
 • Еліта ($ 299) – Без обмежень, довічна ліцензія на основний плагін та повний набір доповнень.

У цьому огляді ми будемо тестувати функції основного плагіна ізольовано, тож ви зможете побачити, що таке Основні ліцензія здатна. Ми також матимемо окремий погляд на те, що WPForms може зробити із встановленими додатками.

Використання WPForms

Почнемо цей огляд, продемонструвавши, як легко створити основну форму, використовуючи лише основний плагін. Купивши ліцензію, перший крок – завантажити основний плагін з веб-сайту WPForms – файл названий wpforms.zip.

Встановіть плагін, перейшовши до Плагіни > Додати новий > Завантажте плагін а потім переглядати та вибирати wpforms.zip файл. Клацніть Встановити зараз > Активуйте плагін.

Встановлення WPForms

Щоб використовувати новий блискучий плагін, зробіть свій шлях до WPForms > Додати новий. Це відкриє замовлений інтерфейс WPForms.

Інтерфейс WPForms

Якщо ви знаєте свій шлях навколо інформаційної панелі WordPress, це спочатку може викликати певну стурбованість. Однак вам не потрібно хвилюватися, оскільки інтерфейс WPForms є чистим і надто простим у використанні.

Шаблони WPForms

Плагін поставляється з колекцією з шести шаблонів, з якими ви можете працювати.

 • Проста контактна форма
 • Попросіть форму пропозиції
 • Форма пропозиції
 • Бланк реєстрації на розсилку – для Плюс користувачів і вище.
 • Форма виставлення рахунків / замовлення – для Про користувачів і вище.
 • Форма пожертв – для Про користувачів і вище.

Ці шаблони є корисною функцією, оскільки вони надають вам заздалегідь побудовану форму для роботи, яка може виявитись реальною економією часу. Наприклад, якщо вам просто потрібна основна контактна форма, ви можете натиснути на Проста контактна форма варіант.

Проста контактна форма WPForms

Сюди входять лише основні поля: ім’я, електронна пошта та повідомлення. Якщо це все, що вам потрібно, ваша форма готова вставити негайно – на це пішло 15 секунд.

Звичайно, є і Пуста форма варіант, який дозволяє будувати форму з нуля. Для цього огляду ми перевіряємо повний спектр функцій плагіну, починаючи з функцій конструктора форми перетягування та перетягування. Для цього нам потрібно чисте полотно, тому натисніть Пуста форма.

Поля WPForms

WPForms підтримує 22 поля різної складності та розділені на три категорії: стандартні поля, фантазійні поля та поля оплати – деякі з цих полів потрібно інтегрувати з преміальними додатками, хоча.

Пуста форма WPForms

Щоб дати вам уявлення про те, що може робити основний плагін, ось декілька найважливіших полів:

 • Текст одного рядка – основне текстове поле для коротких відповідей.
 • Текст абзацу – надає додатковий простір для написання повного повідомлення.
 • Випадання – виберіть варіант зі спадного списку.
 • Прапорці – виберіть кілька варіантів.
 • Широкий вибір – перевірити вибір з радіо-ящиків.
 • Пароль – виберіть пароль.
 • Завантаження файлу – надішліть файл через вашу контактну форму.
 • Перерва сторінки – перетворює односторінкову контактну форму в багатосторінкову.

Ви можете додати скільки завгодно полів, використовуючи функцію перетягування плагіна. Ви можете використовувати це і для повторного замовлення полів.

Кожне поле має широкий набір варіантів – ці параметри є специфічними для поля, яке ви редагуєте. Просто натисніть на заголовок поля, щоб відкрити панель параметрів, яка відображається зліва екрана.

Налаштування WPForms

Панель параметрів розділена на дві частини. Стандартні параметри дозволяють вказати мітку для кожного поля (над текстом), опис (пояснюючи, що означає це поле та відображається під текстом), а також, чи потрібно відвідувачу заповнити поле.

Далі вниз з розділу параметрів, ви можете натиснути, щоб відкрити Розширені опції. Вони дозволяють налаштувати розмір поля та будь-які значення за замовчуванням / текст заповнення. Цей розділ також дозволяє вам працювати з деякими магіями CSS, щоб налаштувати дизайн вашої форми.

Налаштування форми

Перш ніж ваша форма може бути використана, є кілька додаткових налаштувань для налаштування – це робиться за допомогою навігації до Налаштування панель.

Налаштування форми WPForms

Налаштування розділені на три розділи з вкладками, і всі вони надзвичайно інтуїтивно зрозумілі.

 • Загальні – вкажіть назву та опис форми, виберіть текст кнопки подання та увімкніть медовий пакет проти спаму, щоб зменшити подання спаму..
 • Сповіщення – вказати, на яку адресу електронної пошти надсилаються матеріали.
 • Підтвердження – введіть коротке повідомлення про підтвердження або переадресуйте відвідувачів на виділену URL-адресу після успішного надсилання.

Закінчивши, не забудьте натиснути на Зберегти кнопка в правому верхньому куті екрана. Ваша форма тепер хороша!

Вставлення форми

WPForms дозволяє надзвичайно просто додати форму до будь-якої публікації, сторінки чи користувацького типу публікації. Є три варіанти.

WPForms Вставити форму

Перший – натиснути на Вставити кнопка вгорі інтерфейсу інтерфейсу WPForms. Це виводить лайтбокс, який містить штрих-код WPForms. Скопіюйте це, а потім вставте його у візуальний редактор WordPress на відповідну публікацію / сторінку.

Текстовий редактор WPForms

Якщо ви забули скопіювати короткий код, це не проблема – другий варіант дозволяє вбудовувати форму безпосередньо з текстового редактора WordPress. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку Додати форму кнопку безпосередньо біля Додати медіа.

Тут також з’являється невелика лайтбокс, з якої можна вибрати відповідну форму – ви також можете вибрати, чи хочете ви відображати назву форми та опис форми. Коли ви раді, натисніть Додати форму, і плагін додасть відповідний короткий код до вашого вмісту.

Віджет WPForms

Останнім варіантом є використання виділеного віджета WPForms – Зовнішній вигляд > Віджети. Просто перетягніть віджет WPForms у відповідну область віджетів, тоді ви можете вибрати форму, яку потрібно відобразити, зі спадного списку.

Додатки для WPForms

Щоб отримати доступ до повного набору функцій WPForms, вам потрібно оновити ліцензію. Це розблокує додатки, які розширюють функціональність основного плагіна – розблоковані додатки залежать від типу ліцензії.

Це перетворює WPForms з простого у використанні плагіна контактної форми у зовсім інший звір – ви можете створювати форми для безлічі розумних та інноваційних цілей.

На сьогоднішній день WPForms може похвалитися колекцією із семи доповнень. Вони розділені на чотири категорії:

 • Додатки для автоматичного реагування (Aweber, MailChimp та GetResponse) – розширюйте список електронної пошти, створюючи стильні форми для відбору.
 • Додатки для замовлення (стандарт PayPal і смуга) – побудувати повністю функціональні форми оформлення каси.
 • Умовно-логічне доповнення – показувати / приховувати поля на основі попередніх відповідей користувача.
 • Додаток про реєстрацію користувача – створити спеціальні форми реєстрації для вашого веб-сайту WordPress.

Ви можете завантажити поштові файли для кожної надбудови з розділу завантаження вашого облікового запису WPForms. Однак завантажувати їх по черзі є втомливим; на щастя, існує простіший спосіб їх встановлення.

Ліцензійний ключ WPForms

По-перше, нам потрібно активувати нашу ліцензію, тому WPForms знає, які додатки нам доступні. Для цього зверніться до WPForms > Налаштування, вставте ліцензійний ключ у порожнє поле, а потім натисніть Зберегти.

WPForms Встановити доповнення

Тепер ви можете перейти до WPForms > Аддони. Ви зможете побачити доступні для вас додатки, а ви можете встановити потрібні додатки, натиснувши на Встановити Addon кнопки. Через кілька секунд ви можете активувати додатки, і тоді ви можете їх використовувати.

Додатки для автоматичного реагування

Зростання списку електронних листів вже давно вважається святим граалом інтернет-маркетингу. Таким чином, більшість успішних веб-майстрів мають встановлений плагін форми для відключення. Ознайомтеся з найкращими тут.

Однак WPForms може створити свої власні форми для вибору, економлячи витрати на виділений плагін. Є три додатки, які дозволяють інтегрувати три найпопулярніші послуги маркетингу електронної пошти – Aweber, MailChimp та GetResponse. Існує також спеціалізований шаблон, який можна використовувати для розширення списку вашої електронної пошти – для отримання максимальної кількості конверсій, він складається лише з важливих полів: імені та адреси електронної пошти.

Автоматична інтеграція WPForms

Ви можете інтегрувати форму із послугами автовідповідача, перейшовши на сторінку Маркетинг вкладка. Виберіть потрібну послугу та натисніть кнопку Додати нове з’єднання варіант. Вам потрібно буде додати API / код авторизації вашої служби, і тоді вам буде зручно.

Форма віджетів WPForms

Форми для вибору виглядають відносно просто, але добре перетворюються у сферах віджетів.

Оформити замовлення Додатки

Це мої улюблені додатки, які дозволяють вам монетизувати свій веб-сайт, перетворюючи форми на замовлення електронної комерції. Є два додатки до шлюзових платежів – Stripe та Standard PayPal.

Форма виставлення рахунків WPForms

WPForms пропонує спеціальний шаблон форми замовлення. Також є чотири розширені поля оплати:

 • Одиничний предмет – приєднати грошову вартість до поля, яке відвідувачі можуть вибрати.
 • Кілька предметів – додайте в одне поле різноманітні елементи, після чого вкажіть значення кожного.
 • Всього – збільшує значення вибору відвідувачів.
 • Кредитна картка – дозволяє відвідувачам ввести дані своєї картки для здійснення платежу.

Шлюзи оплати WPForms

Шлюзи платежів налаштовуються шляхом переходу до пункту Виплати вкладка. Ви можете синхронізувати форму з обраним шлюзом платежів, ввівши свою електронну адресу PayPal або код API Stripe.

Умовна логічна надбудова

Умовно-логічне доповнення – ще одне надзвичайно корисне розширення. Це дозволяє вам підганяти форми на основі вибору відвідувача, щоб уникнути зайвих полів.

Наприклад, і, перейшовши з додатків для оформлення замовлення, ви можете запропонувати відвідувачеві вибрати плату PayPal або кредитну картку. Якщо відвідувач вибирає “PayPal”, очевидно, не потрібно запитувати інформацію про кредитну карту.

WPForms Умовна логіка

При встановленому умовному логічному додатку кожне поле отримує додаткову панель у розділі налаштувань – Умовні умови. Якщо встановити прапорець, щоб увімкнути умовну логіку, поле відображатиметься лише якщо виконуються певні умови. Наприклад, ви можете вибрати / показати поле, якщо відвідувач дасть певну відповідь на одне з попередніх полів.

Вирок

В цілому, WPForms – це відмінний плагін, який, безумовно, відповідає обіцянкам розробника про плагін, простий у використанні з потужним набором функцій.

У нижньому кінці цінового спектру основний плагін ідеально вдосконалюється для тих, хто хоче додати прості форми на свій веб-сайт. Інтерфейс під замовлення дуже інтуїтивно зрозумілий і є кроком для багатьох його конкурентів. Доступна низка шаблонів, а також хороший вибір основних та розширених полів, так що ви можете налаштувати форму та працювати за лічені хвилини.

Більш вдосконалені функції доступні з ліцензіями на преміум-клас, і це для мене автосалони. Ці додаткові додатки легко інтегруються у ваші форми та додають потужних та інноваційних функцій, що дозволяють створювати спеціальні форми відповідно до вимог спеціалістів – включаючи форми реєстрації, реєстрації та оформлення замовлення.

Без сумніву, WPForms – один з найкращих плагінів для контактної форми, який є вкрай рекомендованим. Завантажте версію Lite безкоштовно якщо ви хочете перевірити деякі його особливості для себе, перш ніж відкрити гаманець!

Що ви думаєте про WPForms? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map