Огляд тем Mojo

Примітка: З моменту спочатку публікації цього огляду Теми Mojo зазнали численних змін і розширилися, включаючи ринок Mojo. Думки та особливості, які поділяються у статті, вже не актуальні.


Сьогодні я хотів витратити трохи часу на розгляд моєї нещодавно улюбленої тематики / шаблону ринку шаблонів, Mojo Themes. Якщо ви коли-небудь відвідували Темарест і любили його, тоді ви також будете любити Теми Mojo.

Це дуже схожий сайт, який пропонує преміальні теми WordPress, теми Tumblr, шаблони HTML / CSS, шаблони PSD та електронної пошти. І я вірю, що вони незабаром додадуть розділи для Joomla, Drupal та інших преміум-джерел веб-розробників, таких як плагіни.

Хоча існує багато сайтів, таких як Елегантні теми, які пропонують лише теми WordPress, Mojo Themes пропонує безліч різноманітних шаблонів для задоволення різних платформ. Це чудово для веб-розробників, які прагнуть легко робити веб-сайти для своїх клієнтів або для людей, таких як я, які прагнуть володіти кількома доменами одночасно і зацікавлені в купівлі та продажу доменів.

Що пропонують теми Mojo?

Теми Mojo пропонують різні шаблони преміум-класу для деяких більш популярних платформ, таких як WordPress і Tumblr, а також звичайні шаблони HTML / CSS. З того, що я бачив, всі їх теми дуже добре розроблені (теми Mojo будуть сприймати лише якісну роботу), і хоча шаблонів ще дуже мало, оскільки вони відносно новий сайт, є ще багато шаблонів для різних ніш.

Купуйте та продайте теми

Одна з найкрутіших речей про теми Mojo полягає в тому, що ви можете не тільки зайти туди, щоб придбати кілька дивовижних тем, але також можете зареєструватися на безкоштовне членство та почати продавати власну роботу.

Теми Mojo дуже легко допомагають людям починати робити великі гроші, продаючи свої теми / шаблони. Налаштування власного веб-сайту та отримання трафіку може бути важким та забирати багато часу, але у Mojo Themes вже є все це, тому ви можете розпочати продаж відразу. І найкраще, коли ви продаєте що-небудь на темах Mojo, які ви отримуєте 50% комісії що набагато вище, ніж ви знайдете в інших ринкових місцях.

Об’єднайтеся в сили

Тепер ось найкрутіша тема про теми Mojo – “Програма Collab“. Mojo Themes пропонує найпершу програму співпраці, яка дозволяє розробникам та дизайнерам спільно працювати над створенням продуктів, які вони можуть продавати на ринку.

В основному, коли ви входите у свій обліковий запис, є кнопка для завантаження для кожної категорії, у кожній із категорій є кінець під кінцем під назвою «Об’єднатися в сили», де ви вводите ім’я партнерів та зареєстрований електронний лист. Таким чином, щоразу, коли ви здійснюєте продаж, комісії автоматично розподіляться між усіма учасниками партнерства.

Це одна з найкращих речей щодо тем Mojo, на мою думку. Там багато людей, які володіють шаленими навичками веб-дизайну, але не можуть кодувати варто (і навпаки). Здатність спільних сил дає можливість людям з різними навичками зібратися разом і створити щось дивовижне. Особисто я люблю кодувати теми WordPress, але не так сильно їх розробляють. Я думаю, щоб об’єднати зусилля з веб-дизайнером, як тільки отримаю певний час, щоб ми могли придумати класну тему WordPress.

Для філій

Основна причина, по якій я приєднався до Mojo Themes, очевидно, була в їхній партнерській програмі, оскільки я хотів додати їх теми на WPExplorer.com і заробити на них трохи грошей. Партнерська програма дуже добре платить 30% комісії і у них є власна партнерська система, тож вам не доведеться користуватися дурними сторонніми сторонами, такими як електронний наркоман або shareasale. Для мене це небо – я абсолютно ненавиджу використання цих сторонніх партнерських послуг.

Створення партнерських посилань: Партнерські посилання дуже легко створити, і ви можете надати посилання на будь-яку сторінку на своєму сайті, включаючи попередній перегляд теми. Все, що вам потрібно зробити – це додати наступне до кінця будь-якого URL-адреси Mojo-Themes – “? R = ім’я користувача”.

Я почав продавати їх теми близько 3 тижнів тому і до цього часу заробляв 85 доларів. Порівняно з іншими темами Premium WordPress, я виявив, що показник кліків Mojo-Themes дуже хороший і що люди фактично купують свої теми. Тоді як у WooThemes потрібно 1 000 кліків, щоб отримати 1 продаж (кульгавий).

Тож якщо ви думаєте приєднатися до партнерської програми в Mojo-Themes, займіться цим. Це дуже просто у використанні, теми, які ви будете рекламувати, здебільшого є приголомшливими, комісії хороші, а підтримка видатна (вони відповіли протягом 1 дня на всі мої запити).

Моя улюблена тема Mojo WordPress Theme

Добре, так що це майже все, що потрібно знати про теми Mojo, ви дійсно повинні перевірити їх, щоб оцінити все – пс: їх дизайн сайту теж крутий (варто подивитися).

Я хотів поділитися з вами моєю улюбленою темою WordPress, доступною на темах Mojo, і якщо ви були на WPExplorer.com, ви можете знати, що це таке, оскільки я розміщую її на домашній сторінці та на всіх тематичних сторінках. Тема називається Студія фоліо і це, мабуть, одна з найкрутіших тем WordPress на теми Mojo.

Студія Folio має дуже елегантний та неповторний дизайн – чогось справді важко знайти серед безкоштовних тем. Типографія вигадує дивовижно, все читається не тільки легко, але й приємно для очей. А представлений слайдер на домашній сторінці є приголомшливим.

Висновки / коментарі?

Я не тип людини, яка зазвичай пише відгуки, але мені дуже сподобалося своє членство в Mojo Themes і мене трохи заінтригувала ідея написати огляд Mojo Themes, тим більше, що це був би хороший спосіб отримати слово там про цей сайт і, сподіваємось, залучити більше людей, оскільки це відносно новий веб-сайт.

У будь-якому випадку, якщо у вас був досвід роботи з темами Mojo, будь ласка, прокоментуйте її нижче та повідомте мені ваші думки. Дякую!

Відмова від відповідальності: Я є партнером Mojo-Themes.com, але НЕ заплатив за написання цього відгуку. Також логотип Mojo Themes Monster є торговою маркою Inc. Mojoness.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map