Огляд та керівництво хостингом GoDaddy WordPress

GoDaddy WordPress Огляд хостингу Огляд

Минулого разу я робив глибокий аналіз на Cloudways, тепер настав черговий сервіс GoDaddy WordPress Managed Hosting і те, як він протиставляється конкуренції. У цій статті я покажу вам подробиці про службу GoDaddy, включаючи добро та погано.


У GoDaddy є послуга для всіх, будь-який користувач блогу, агентство розробників, журнал або автор додатків; вони, схоже, все охоплені, але не дозволяють вам помилково вважати, що все є сонячним світлом. Це не так. Сьогодні я збираюся показати вам плюси та мінуси їх пропозиції для ринку WordPress.

Плани хостингу GoDaddy WordPress

Плани WordPress поділяються на 4 типи, Basic, Deluxe, Ultimate та розробник при цьому план розробника є єдиним, що має 5 доменних обмежень. На перший погляд всі плани здаються надто доступними, і вони є насправді – особливо з нашими спеціальними $ 1 WordPress хостинг промо Просто пам’ятайте, щоб врахувати, що акційна знижка застосовується лише до 36-місячних контрактів. Чим коротший термін ви виберете, тим менша знижка буде отримана.

Плани здаються досить простими, але я буду детальніше пізнавати пізніше. План, який я отримав для перегляду, – це Делюкс, який дозволяє вам робити Постановочний сайт одним клацанням як приємний бонус і має достатній простір для зберігання, що коштує. Зауважу, що акаунти електронної пошти не включаються (зовсім) до планів WordPress, але ви можете додати професійні акаунти електронної пошти від GoDaddy за додаткову плату (плани починаються від $ 2,99 / місяць).

По-перше – я спробую імпортувати свій базовий сайт, той, який ви бачили в попередньому огляді хостингу Cloudways.

Інтерфейс простий, як пиріг. Це так просто, що важко помилитися.

Після надання даних про вхід на сайт, GoDaddy піде вперед і встановить спеціальний плагін, який буде піклуватися про фактичну міграцію, процес протікає так легко, що я відчуваю спокусу рекомендувати цю послугу всім, хто нічого не розуміє. про хостинг і хочу просто мігрувати сайт, не заплативши жодної години технічної підтримки.

Після завершення міграції вас вітає ця красива побудована панель.

Панель GoDaddy WordPress прекрасна, я їм відмовляю, не заперечуючи цього, це легко читати, легко працювати і надзвичайно зручно для користувачів, головна ефективність веб-сайту – це приємний аналіз в реальному часі статусу вашого сайту. Він протікає, і це легко зрозуміти, деталі плану легко видно у верхньому правому куті, і є гарне верхнє вікно, яке показує стан поточних оновлень.

Додано функції хостингу GoDaddy

Якщо ви щойно імпортували ваш сайт, ви можете його клонувати або скопіювати для роботи в інший із зручною функцією клонування.

Також ви можете убезпечити свій сайт за допомогою доданих SSL GoDaddy варіанти.

GoDaddy, схоже, не піймав поточну хвилю безкоштовні сертифікати які пропонуються через Comodo та Let’s Encrypt на кількох хостинг-послугах. Натомість GoDaddy вважає за краще просувати свої власні опції SSL, хоча ви можете вручну додати безкоштовний сервер SSL самостійно. Після трохи досліджень я знайшов це повідомлення на форумі де користувачі визначили, що можна використовувати шифрувати Let’s Encrypt за допомогою хостингу WordPress, керованого GoDaddy, але лише в планах, що включають доступ до SSH (тому базовим користувачам не пощастило).

Це погано, тому що панель управління GoDaddy не дозволить вам контролювати свій домен, купувати власний сертифікат чи імпортувати той, який у вас є. Вам потрібно обробляти сертифікати через їх інтерфейс за їхніми цінами, що, достатньо сказати, є занадто високими, щоб стати хорошим вибором для переважної більшості нових користувачів WordPress.

Отже, окрім необхідності купувати дуже дорогий сертифікат для SSL, послуга здебільшого керована, правда? Ну для нових користувачів WordPress так. Але для просунутих користувачів ви будете помилятися, оскільки немає можливості змінити поточний домен, коли ви імпортуєте веб-сайт, якщо ви не придбаєте користувацький домен від GoDaddy!

Як видно із скріншотів, після переміщення вашого сайту GoDaddy використовуватиме власні плагіни для його підтримки, і сайт матиме модифікацію домену сірий щоб запобігти вам керувати цим через wordpress.

Це може створити справжню проблему, як ви бачите, оскільки послуга дуже доступна, але, але ваш веб-сайт прив’язаний до послуг GoDaddy як-от домен та SSL-сертифікати. На даний момент я просто хотів створити новий веб-сайт зі своїм користувальницьким доменом, а потім завантажити свою резервну копію, оскільки функція імпорту заблокує мій веб-сайт від подальшої модифікації, якщо я не заплачу більше.

Встановлення веб-сайту WordPress від Scratch

Встановлення веб-сайту з нуля є дуже легко і GoDaddy попередить вас про необхідність оновлення DNS вручну. Це чудово, окрім того, що повідомлений ІР неправильний. Після встановлення сайту повідомлений IP на головній панелі стане іншим, замість цього слідкуйте за цим IP.

Вам запропонували вибір встановити веб-сайт у Центрі обробки даних у Північній Америці чи Європі.

Перед створенням веб-сайту GoDaddy запитає ваші нові облікові дані.

Це було справді багатообіцяюче. Весь процес був дуже простим, і я вірив, що встановлення веб-сайту з нуля може заперечити те, що не вистачає на функції імпорту, але на жаль … я знову помилився.

Після створення сайту ми повертаємося до початку. Основна панель.

Перше, що ви помічаєте, це те, що жодної вказівки на те, що ви можете змінити файли у новоствореному WordPress, немає. Немає функції імпорту, немає функції відновлення і найголовніше немає файлового менеджера.

Хоча для нових користувачів WordPress або блогів це цілком нормально, це може бути поганою новиною для досвідчених користувачів WordPress, які прагнуть налаштувати їх установку WordPress. Я намагався вручну підключитися через FTP, але цього немає – HoDaddy WordPress хостинг підтримує лише функціональність SFTP для завантаження власних файлів. Хоча це може здатися трохи незручним, оскільки SFTP може бути повільнішим, ніж звичайний FTP, це більш безпечний (на думку WPExplorer кращий) вибір для підключення до вашого сайту WordPress.

Зробити відновлення бази даних було не складно, так як у мене був доступ до phpmyadmin, а функція імпорту працювала чудово. Але як тільки я спробував видалити та завантажити власні файли WordPress, у мене з’явилася така помилка.

У WP Core є деякі файли, які заблоковані від видалення – що є чудово підходить для нових користувачів WordPress. Це вбудована функція, щоб переконатися, що ви не зіпсуєте веб-сайт WordPress випадково. Але хочу нагадати, що це наш обліковий запис WordPress, і я отримав доступ до SFTP за допомогою облікових даних, які вже надані на панелі. Той факт, що GoDaddy блокує певні файли WordPress від користувачів, може виявитись клопітним для серйозних розробників.

Це означає, що ви не зможете відновити особисті резервні копії вашої установки WordPress (разом з контролем власних доменів та сертифікатів), і це сумна новина.

За весь процес бенчмаркінгу GoDaddy мені довелося імпортувати мій сайт-орієнтир а просто скористайтеся тимчасовою http адресою, яку надає GoDaddy. Чому? Тому що немає можливості імпортувати свій власний веб-сайт, використовуючи власний домен, окрім імпорту його з іншого хоста та здати контроль домену GoDaddy.

Вистава хостингу GoDaddy

Поговоримо про ефективність. Повний раунд з 10 тестів показує, що вистава справедлива від Далласа, ідучи на шию і шию, що я отримав у Cloudways бенчмаркінгу від Далласа.

В Австралії продуктивність також дуже хороша.

Повний тест на GTMetrix показує, що продуктивність може бути кращою, хоч на фронті кешування.

Тут слід врахувати, що GoDaddy вже використовує механізм кешування, наданий власними плагінами, які встановлені на час імпорту Отже, результати вже кешовані. Досить сказати, що кешування не так добре, якщо це результат.

Що мені сподобалось

Мені сподобалась панель управління, мені сподобалося, як вона протікає та як стилі інтерфейсу. Це надзвичайно інтуїтивно та легко дотримуватися, і це гарантовано ідеально підходить для початківця WordPress. Вкладка продуктивності є приємним доповненням, і процес імпорту настільки простий, що я хочу, щоб інші служби робили те саме. Функція резервного копіювання та постановки – також приємний бонус.

Що мені не сподобалось

GoDaddy не дає змоги змінювати основні файли WordPress, це означає, що не встановлювати нічого на власному сайті та не використовувати власні завантаження вашого сайту. Неможливо налаштувати спеціальний домен та завантажити його резервну копію, що просто неможливо. Крім того, немає включених облікових записів електронної пошти, тому вам доведеться витратити трохи додаткових грошей, щоб додати це. Ви можете бачити, що послуга є доступною, але загальна вартість, коли ви враховуєте додаткову службу електронної пошти, збільшує загальну ціну в порівнянні з конкурентами GoDaddy.

Що я насправді не можу витримати, це факт, що ви не можете змінювати власні файли, як тільки вони завантажуються через процес імпорту GoDaddy, а також не можете завантажувати власну установку. Це робить GoDaddy погана придатність для розробників або досвідчених користувачів WordPress.

Крім того, єдиний спосіб імпортувати ваш сайт – це опція імпорту, яка автоматично заблокує домен. Після імпортування вашого сайту ви змушені купувати домен через GoDaddy.

І останнє, але не менш важливе, ви не можете легко використовувати функції SSL за межами GoDaddy. Це ускладнює використання безкоштовних або спеціальних сертифікатів, якщо не неможливо. Якщо ви використовуєте GoDaddy, найкраща пропозиція – просто кусати кулю і вкладати в преміум-сертифікат SSL безпосередньо від GoDaddy або взагалі утримуватися від використання SSL..

Це просто занадто багато обмежень продовжуємось, щоб GoDaddy переконався, що ти оплата цих додаткових послуг, що, відверто кажучи, досить кульгавий у цей день та вік. Перейшовши до служби GoDaddy, ви втрачаєте занадто великий контроль над своїм проектом, і це просто не прийнятно.

Підведенню

Загалом послуга GoDaddy WordPress була дивовижною, і я хотів би лише дати їй 2 з 5. На мою думку, легка та інтуїтивна панель та приємна вкладка продуктивності не можуть збалансувати той факт, що вона не дозволить вам імпортувати власні резервні копії (або навіть отримати доступ до основних файлів WordPress), те, що ви змушені мігрувати або придбати домен у goDaddy для того, щоб користуватися вашим сайтом, відсутнім менеджером файлів, відсутністю функцій електронної пошти та відсутнім варіантом безкоштовних сертифікатів.

Весь сервіс відчуває себе трохи химерним, оскільки він здається доступним, але насправді вам потрібно буде вкласти більше грошей, щоб отримати всі необхідні функції. Думав, що це, безумовно, крок від основного спільного плану хостингу, Я в основному рекомендую послугу GoDaddy WordPress новим користувачам WordPress, які не зацікавлені в технічній стороні свого веб-сайту і готові доплачувати за додаткові послуги.

Але що ти думаєш? Ви спробували хостинг WordPress GoDaddy? А може, ви хочете дізнатися більше про те, що ми думали про певну особливість? Залиште свої думки, коментарі та питання нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map