Огляд провідника: інший тип конструктора макетів WordPress

Провідник – плагін WordPress від Мет Медейрос студії Slocum, яка має на меті дозволити вам це зробити створювати макети, багаті вмістом, не роблячи кодування. Процес створення відбувається за допомогою прямого попереднього перегляду інтерфейсу, що дає вам реалістичне уявлення про те, як буде виглядати ваш кінцевий продукт під час роботи над ним.


Провідник дозволяє вибирати з наявних макетів, а потім заповнювати цей макет вмістом. Цей вміст може бути у вигляді публікацій та сторінок з вашого веб-сайту, або будь-якого з віджетів, що діють на вашому сайті.

Одне чудове використання цього плагіна – це створення власних макетів сторінок, які витягнути вміст із певних категорій або типів публікацій. Якщо ви хочете певним чином відобразити добірку своїх публікацій чи продуктів на одній сторінці, тоді Диригент прагне усунути багато болю та зусиль, які в іншому випадку перейдуть до кодування вашої власної користувальницької сторінки архіву чи домашньої сторінки..

Це не все, що може зробити Диригент, тому читайте далі, щоб отримати повне зниження цього захоплюючого інструменту для створення верстки контенту для WordPress.

Що ви можете зробити з провідником?

Провідник можна було б описати як інструмент для створення сторінки для WordPress. Однак його особливості роблять його різним типом плагіна для багатьох інших варіантів для створення сторінок, які вже є на ринку.

Хоча це не в комплекті з шаблонами цільової сторінки та величезною бібліотекою елементів перетягування, знайдених із деякими іншими плагінами для побудови сторінок, у Conductor є інший набір функцій та застосувань, які роблять його так само цінним.

Створення спеціальних дисплеїв вмісту

Що стосується створення макетів, Conductor не винаходить колесо, а натомість використовує інтуїтивний WordPress Customizer. Тепер за допомогою наладника ви можете створювати власні макети, а потім вибирати, який вміст відображатиметься в цих макетах.

Вихід налаштування провідника малий

Це може бути список останніх публікацій, конкретних вміст від певного типу посади чи систематики, або ще багато іншого.

Підтримка користувацьких полів, типів пошти та систематики

Можна навіть відображення вмісту з користувацьких полів в макеті, який буде корисним для всіх, хто працює зі своїми власними полями, або тих, що є частиною інших плагінів, які вони активно працюють на своєму веб-сайті.

Налаштування дисплея провідника

Ви також отримуєте безліч корисних елементів керування, які визначають, скільки вашого вмісту відображатиметься в макеті та в якому форматі. Сюди входить, чи слід відображати зображене зображення публікації – і якщо так, то який розмір – а також повний вміст публікації, лише уривок чи лише заголовок, а також ще кілька інших параметрів.

Крім того, будь-які елементи, які ви вибрали для відображення, можуть бути потягли і впали на місце щоб отримати лише потрібний вам макет.

Live Preview Frontend в режимі реального часу

Коли ви будуєте макет і заповнюєте його вмістом, весь процес відбувається за допомогою WordPress Customizer. Це означає Ви отримуєте попередній перегляд перегляду фронтальної сторінки своєї сторінки. Цей попередній перегляд у режимі реального часу на щастя усуває необхідність збереження, переключення вкладок та оновлення, що знайдено у деяких інших інструментах для створення WordPress.

Хочеш створити свій власний макет домашньої сторінки що негайно демонструє ваш найкращий вміст вашим новим відвідувачам або вам потрібно створити власну категорію чи сторінки архіву типу архіву, Conductor надає інструменти для цього, і все без необхідності редагувати будь-який код безпосередньо.

Показуйте будь-які активні віджети

Окрім того, що ви можете вставляти віджети Conductor у свій макет, щоб перетягувати вміст із різних джерел на своєму веб-сайті, ви також можете вставити будь-які віджети які є активними на вашому сайті.

Провідник Вставте віджет

Сюди входять не лише стандартні віджети WordPress, але й ті, що використовуються в інших плагінах, якими ви користуєтесь. Це дає вам багато варіантів щодо того, який тип вмісту відображатиметься у ваших макетах.

Безшовні інтеграції

Як диригент включає інтеграція з популярним плагіном для розробників магазинів WooCommerce, Ви можете використовувати його для створення власної макети сторінки, щоб відображати продукти так, як вам потрібно. Сюди входить візуальний контроль для вибору інформації, яку відображатимуть із цих продуктів, наприклад, ціни, ваги чи будь-чого іншого, що міститься у користувацьких полях.

Існує також ряд додатків, які вже доступні для Conductor. Один з яких дозволяє їй інтегруватися з темою AgentPress для рамки Genesis. Це сподобається всім, хто будує веб-сайт нерухомості за допомогою WordPress.

Це також варто згадати Диригент буде працювати з будь-яким WordPress тема. Плагін просто набирає стилю обраної вами теми, щоб забезпечити, щоб ваші власні макети безперебійно інтегрувалися з рештою вашого веб-сайту.

Як я використовував провідник

На своєму веб-сайті WordPress я нещодавно почав працювати зі спеціальними типами публікацій і створив новий тип публікації для відображення певного типу вмісту, який я публікував.

Я тоді хотів створити сторінку архіву що відображатиме мої відвідувачі всі останні публікації цього типу публікацій. Однак я хотів, щоб ця сторінка архіву відрізнялася від сторінки звичайного архіву, використовуваної моєю темою на вибір.

У мене було два основні варіанти: кодувати нову сторінку самостійно або найняти розробника. Оскільки я не дуже кодер, це завдання я поставив на задній пальник для дощового дня.

Сторінка користувальницького архіву диригента

Однак після того, як я потрапив на провідника, я швидко зміг створити власну власну сторінку архіву відображати останні повідомлення такого типу саме так, як я хотів. Крім того, я міг би повторити цей процес і створити спеціальні сторінки архіву для категорій, тегів та інших користувальницьких таксономій, які використовуються на моєму веб-сайті, і все без необхідності наймати зовнішню допомогу або заглиблюватися в код моєї теми.

Це лише одне використання для диригента, і я впевнений, що ви знайдете багато інших, але для мене це виправдає ціну вступу тільки.

Висновок

На перший погляд може здатися, що Кондуктору не вистачає деяких особливостей, що привертають увагу інших інструментів для створення WordPress. Однак важливо пам’ятати про це це інший тип інструменту, і, можливо, той, хто сподобається більше тим, хто певний час використовує WordPress і користується деякими його більш досконалими функціями, такими як типи спеціальних постів, спеціальні таксономії та користувацькі поля та бажають швидкого та простого шляху для відображення цього типу вмісту у власних макетів.

Незалежно від того, чи ви досвідчений розробник, який хоче заощадити час, або хтось, кому потрібно створити власні розкладені макети, не навчившись кодувати, Кондуктор – це інструмент, на який ви обов’язково повинні уважно ознайомитися..

Дізнайтеся більше про диригента

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map