Огляд ProfileGrid: простий спосіб створення профілів користувачів

Огляд ProfileGrid: простий спосіб створення профілів користувачів

Ви мрієте побудувати неймовірну соціальну мережу на WordPress? Якщо так, то вам сподобається сьогоднішній огляд ProfileGrid, фантастичного профілю користувача та плагіну спільноти.


Зрозуміло, що створити грандіозний веб-сайт спільноти на WordPress так само складно, як схопити тінь, і я чесно відчуваю за тебе. Однак хвилюйтеся не більше ProfileGrid вирішує проблему зі створення потрібного веб-сайту.

Завдяки широкому переліку фантастичних особливостей, ProfileGrid змінює, як ви думаєте про сайти спільноти WordPress. Плагін повністю руйнує старий спосіб створення соціальних сайтів. Щоб компенсувати це, ви отримуєте сучасну основу для створення веб-сайтів громад, які вражають ваш світ.

У цьому огляді я підкреслюю, чому ProfileGrid повністю вибиває конкуренцію з води. Але ти мене знаєш; Я на цьому не зупинюсь Я встановлюю плагін і показую, як працює вся ця річ, тож ви можете почати будувати свою спільноту мрій відразу.

Як це звучить? Якщо вам подобається те, що ви читаєте, давайте зважимо якір і відпливемо, оскільки є тонна для покриття.

Contents

Огляд профілюGrid: Ліплення профілів користувачів та спільнот WordPress, як професіонал

плагіни для профілів користувачів profilegrid

Незалежно від того, що ви новачок або користувач WordPress, ProfileGrid допоможе вам за лічені хвилини створити виняткові сайти спільноти. Замість того, щоб витрачати дні на налаштування вашої соціальної мережі, ви запустите та працюєте, як тільки встановите плагін.

Так, ProfileGrid працює прямо з коробки. І найкраща частина? Основний плагін є повністю безкоштовним та відкритим кодом на WordPress.org. Це означає, що ви можете розпочати вечірку прямо з панелі адміністратора WordPress. Безкоштовна версія пропонує вам велику кількість функцій, але ви завжди можете придбати додаткові додатки, коли виникне потреба.

Перш за все, ProfileGrid допомагає створювати красиві та настроювані профілі користувачів на вашому сайті WordPress. Однак ця красуня постачає додаткові параметри спільноти та соціальних мереж, які, можливо, можуть конкурувати з подібними BuddyPress.

ProfileGrid змушує себе почувати себе ніндзя технікою; майстер дизайну. Іншими словами, плагін дозволяє створювати сайти спільноти з цієї галактики без написання рядка коду.

Щоб активувати функції соціальних мереж, вам просто потрібно перемикати кнопки і ваша робота закінчена. Люди, які переглядають ваш соціальний сайт, будуть задаватися питанням: “Як, чорт, зробили це?”

І це стає краще: ваші користувачі ніколи не дізнаються, що ви використовуєте WordPress, навіть якщо та коли вони ввійдуть у систему.

Чому це так? ProfileGrid поставляється з винятковим передня частина і бек-енд функціонал.

Перший дозволяє запропонувати неймовірний користувальницький досвід, не захищаючи користувачів від адміністративної області WordPress. Останнє змушує керувати вашим сайтом спільноти вітерцем, не забиваючи вас неприємними варіантами.

ProfileGrid повністю сумісний з bbPress та WooCommerce, дозволяючи розширити свої форуми та магазини електронної комерції, не порушуючи потужність.

Особливості профілюGrid

Особливості profilegrid

Я завжди щебечу, що плагін є настільки ж хорошим, як і пропоновані ним функції, а ProfileGrid не розчарує ні одного біта. Плагін упаковує дуже добре, пропонуючи вам всі функції, необхідні для створення видатних профілів користувачів та спільнот.

Хоча ми охоплюємо більшість функцій, коли ми встановлюємо плагін, я подумав, що було б непогано перерахувати, що може запропонувати ProfileGrid, якщо ми пропустимо щось згодом. Таким чином, у вас буде всебічне уявлення про те, чого очікувати від плагіна профілю користувача, як ніхто іншого.

Особливості на перший погляд

Плагін ProfileGrid WordPress командує унікальним набором функцій, таких як:

 • Кілька типів профілів користувачів
 • Групи користувачів з окремими реєстраційними формами
 • Менеджери групи та модератори
 • Обмеження членства для груп
 • Фільтрація профілю користувача
 • Громадські чи приватні групи
 • Учасники можуть надсилати запит друзів
 • Приватний чат прямо як Facebook
 • Повідомлення користувача
 • Повідомлення
 • Користувачі можуть приєднуватися до кількох груп
 • Спеціальні поля для збагачення використання профілів
 • Короткі коди
 • Дивовижна та зручна панель управління адміністратора
 • Безліч глобальних налаштувань
 • Попередньо зроблені сторінки за замовчуванням: обліковий запис, логін, реєстрація, відновлення пароля тощо
 • Настроювані шаблони електронної пошти
 • Настроюваний профіль та обкладинкові фотографії
 • Потужні обмежують функції вмісту
 • Блоги переднього користувача – користувачі можуть створювати блоги без доступу до вашої панелі адміністратора WordPress
 • Зачекайте, чи список стає занадто довгим?
 • Спеціальне перенаправлення після реєстрації користувача, входу та виходу з системи
 • Функції безпеки, такі як reCAPTCHA
 • Безкоштовна інтеграція платежів через PayPal
 • SEO-зручний код
 • Гаразд, зупинимось на цьому або весь цей пост буде одним довгим списком функцій ��

Справа в тому, що ProfileGrid має більше функцій, ніж вам коли-небудь знадобиться. І це просто безкоштовна версія; ви повинні побачити широкий перелік додаткових додатків.

Це правильно, ви, ймовірно, не будете використовувати всі доступні функції, але ви знаєте, що вони говорять; краще мати його і не потрібно, ніж потрібно, і … ти знаєш, як це йде. Плагін пропонує вам повну систему для створення соціальної мережі / членства / веб-сайту спільноти, яку любить ви та ваші користувачі.

Не потійте його, якщо значна частина перерахованого вище списку функцій не має для вас сенсу. Після установки ви зрозумієте, як користуватися сприятливим інструментом, що має профільGrid.

Як встановити ProfileGrid

Оскільки вступ і функції не виходять, давайте встановимо ProfileGrid. Плагін доступний на WordPress.org, тобто вам не потрібно залишати панель керування WordPress. Ось що робити.

У меню адміністратора WordPress перейдіть до Плагіни> Додати нове як ми виділимо нижче.

встановлення нового плагіна WordPress

На наступному екрані введіть “ProfileGrid” у вікні пошуку та натисніть кнопку Встановити зараз кнопку, як показано нижче.

як встановити плагін wordgrid wordpress

Після цього активуйте плагін, натиснувши кнопку, яку ми виділяємо в екрані екрана нижче.

Як активувати плагін profilegrid

Як тільки ви активуєте ProfileGrid, плагін автоматично створює сторінки за замовчуванням, які ви можете переглянути, перейшовши до Сторінки> Усі сторінки як показано на зображенні нижче.

доступ до всіх сторінок на інформаційній панелі адміністратора WordPress

Ви повинні побачити всі сторінки профілюGrid, як показано нижче.

сторінки за замовчуванням profilegrid

Всього є дев’ять сторінок, а саме:

 • Усі групи, де перелічені всі ваші групи
 • Група користувачів за замовчуванням, яка є групою за замовчуванням для всіх користувачів. Зауважте, що ви можете створювати додаткові групи за бажанням
 • Забули пароль, коли користувачі можуть відновити втрачені паролі
 • Увійдіть, щоб користувачі могли увійти в систему з першої частини
 • Мій профіль – це сторінка профілю користувача на веб-сайті вашої спільноти
 • Реєстрація, яка дозволяє користувачам реєструватися на вашому веб-сайті з передньої частини
 • Шукайте користувачів, щоб користувачі могли легко знаходити один одного на вашому сайті
 • Надіслати нову публікацію щоденника, яка дозволяє користувачам створювати повідомлення в блозі на передній панелі
 • Блоги користувачів – сторінка, на якій відображаються блоги користувачів на вашому сайті

Сторінки вже опубліковані, і все, що вам потрібно зробити – це додати їх до своїх навігаційних меню, як вважаєте за потрібне. Наприклад, нижче – як виглядає сторінка реєстрації на моєму тестовому сайті, де використовується тема Total WordPress.

Примітка: Я не редагував жодної речі; це сторінки за замовчуванням із налаштуваннями за замовчуванням.

Сторінка реєстрації

сторінка реєстрації profilegrid

Тут користувачі можуть легко зареєструватися на вашому сайті спільноти. Вищезазначена реєстраційна форма є повністю функціональною; вам не потрібно нічого робити, щоб почати приймати реєстрації користувачів.

Ви можете перенаправити користувачів на будь-яку власну сторінку в налаштуваннях адміністратора ProfileGrid, про що ми дізнаємось далі у публікації.

Сторінка входу

сторінка входу profilegrid

Користувачі можуть легко увійти на веб-сайт вашої спільноти, використовуючи вищевказану передню сторінку. Сторінка входу в WordPress за замовчуванням прихована для користувачів.

Сторінка профілю

сторінка профілю profilegrid

Після входу користувача на ваш веб-сайт вони за замовчуванням переспрямовуються на сторінку профілю, хоча ви можете встановити іншу сторінку в Загальних настройках профілю. Крім того, ви можете легко налаштувати сторінку профілю за замовчуванням, показану вище, легко.

Але на даний момент ви чітко бачите, що в ньому є кілька вкладок, що працюють на AJAX. Таким чином, вам не потрібно чекати завантаження сторінки для перегляду різних вкладок, до яких належать відомості про групи, групи, блоги, повідомлення, сповіщення, друзі та налаштування.

ProfileGrid також пропонує можливість змінити профіль і обкладинку фотографій за кілька кліків. Крім того, ви можете встановити за замовчуванням всі фотографії профілю для аватарів Gravatar у Загальних настройках профілю.

Сторінка забутого пароля

profilegrid сторінку забули пароль

Якщо користувач забув свій пароль, він може легко скинути його через сторінку забутого пароля, показану на зображенні вище. Все, що потрібно зробити, це вказати свою електронну адресу або ім’я користувача та натиснути на Скинути пароль кнопка.

Сторінка групи користувачів за замовчуванням

profilegrid-default-user-group

Кожен користувач, який зареєструється на вашому веб-сайті, автоматично призначається до групи, яку ви встановили за замовчуванням. Не хвилюйтеся, адміністратори можуть легко видаляти або змінювати групи.

Як ви бачите на наведеному вище зображенні, на сторінці також перелічені всі члени групи. Також є кнопка для приєднання до групи.

Надіслати нову сторінку блогу

profilegrid надіслати нову сторінку публікації блогу

Чи хотіли б ви запропонувати користувачам можливість надсилати повідомлення в блозі за допомогою фронтального? Якщо так, ProfileGrid надає лише необхідну функцію.

Через сторінку Надіслати нову публікацію щоденника, увійшли в користувачі можуть надсилати публікації блогу з мультимедійними повідомленнями на ваш сайт, не звертаючись до вашої панелі адміністратора WordPress.

Користувач може легко додавати зображення, додавати теги та встановлювати конфіденційність вмісту. Крім того, публікації в блогах користувачів зберігаються в іншому місці, подалі від ваших публікацій WordPress.

Тепер, коли ви зрозуміли, що роблять деякі сторінки за замовчуванням (і як вони виглядають), давайте висвітлимо деякі параметри адміністратора ProfileGrid, щоб ми могли називати це за день. Зрештою, це вже стає тривалим постом.

Налаштування адміністратора профілюGrid

налаштування адміністратора profilegrid

У розділі налаштувань адміністратора ProfileGrid ви отримуєте всі приємні функції, щоб перетворити ваш сайт спільноти в будь-який спосіб. Після активації плагіна ви отримуєте ProfileGrid елемент у вашому адміністраторному меню WordPress, як показано на зображенні вище.

Почнемо з глобальних налаштувань ProfileGrid.

Глобальні налаштування профілюGrid

глобальні налаштування profilegrid

Глобальні параметри ProfileGrid допоможуть вам керувати своїм сайтом спільноти без написання коду. Ви можете отримати доступ до глобальних налаштувань, перейшовши до ProfileGrid> Глобальні налаштування як показано на зображенні нижче.

глобальне меню налаштувань profilegrid

Екран глобальних налаштувань має кілька розділів, а саме:

 • Загальні
 • Безпека
 • Облікові записи користувачів
 • Повідомлення електронною поштою
 • Інструменти
 • Блоги користувачів
 • Приватні повідомлення
 • Система друзів
 • Завантажує
 • SEO
 • Обмеження щодо вмісту
 • Реєстраційні форми
 • Сповіщення профілю
 • Виплати
 • Розширення

Я коротко перегляну кожен розділ. Почнемо з розділу Загальні.

Загальні

загальні параметри профільної сітки

Щоб отримати доступ до загального розділу в глобальних налаштуваннях, перейдіть до ProfileGrid> Глобальні налаштування і натисніть кнопку Загальні вкладку, як показано на зображенні вище.

Це призведе до екрану загальних налаштувань, показаного на зображенні нижче.

сторінка загальних налаштувань profilegrid

Ого! Наведений вище екран містить багато приємних налаштувань. Крім того, розробник надає чіткі вказівки, що означають, що ви можете вносити зміни, не лайкуючи свої мізки. Ви можете активувати / змінити декілька функцій, зокрема:

 • Шаблон – Ви можете створювати та визначати власні шаблони, а це означає, що ви можете широко налаштувати, як виглядає ваш спільнота / членство / соціальний сайт
 • Тема – Ви можете вибрати світлу або темну тему. Більшість людей піде на світлу тему, але розробник рекомендує темну тему, якщо ваша тема WordPress має чорний або темний фон
 • Автоматично перенаправляти сторінку автора на їх профіль – якщо ви активуєте цю функцію, відвідувачі, які переходять на сторінку автора, будуть автоматично перенаправлені на сторінку профілю автора автоматично
 • Увімкнути Gravatar – це не очевидно?
 • Дозволити доступ до сторінки вхідної панелі інформаційної панелі для гостей – вимкніть цю функцію для переадресації гостей на сторінку входу в профільGrid. Якщо увімкнути його, гості скористаються сторінкою для входу в WordPress за замовчуванням
 • Дозволити доступ до сторінки реєстрації на інформаційній панелі для гостей – вимкніть цю функцію, щоб перенаправити гостя на сторінку реєстрації ProfileGrid. Якщо увімкнути його, гості скористаються сторінкою реєстрації WordPress за замовчуванням

І ще більше …

 • Сховати панель інструментів WordPress – Ви можете легко приховати панель інструментів адміністратора WordPress для користувачів, які ввійшли в систему. Ви можете залишати його видимим для адміністратора, якщо цього хочете
 • Встановити ліміт для спроб скидання пароля – Ви можете визначити кількість разів користувач може скинути свій пароль
 • Дозволити кілька вкладень – Ви можете дозволити вашим користувачам додавати кілька файлів
 • Сторінка реєстрації WP за замовчуванням – Тут ви можете встановити вашу сторінку реєстрації користувача за замовчуванням. Ви хочете встановити це на сторінці реєстрації ProfileGrid
 • Після переадресації користувача на вхід на користувача – це не очевидно?
 • Після виходу Перенаправлення користувача на – Це теж очевидно… так
 • Решта налаштувань передбачає налаштування сторінок за замовчуванням для всіх груп, реєстрації, профілю, входу, відновлення пароля, подання групи та блогу користувача.

Визначившись із налаштуваннями, прокрутіть до нижньої частини сторінки та натисніть кнопку Зберегти кнопку, як показано нижче.

зберегти загальні параметри профільної сітки

Перейдемо до наступної частини глобальних налаштувань ProfileGrid: безпека.

Безпека

налаштування безпеки profilegrid

Перейдіть до ProfileGrid> Глобальні налаштування і натисніть кнопку Безпека вкладку, як показано на зображенні вище. Це призведе до сторінки безпеки, яку ми виділяємо нижче.

сторінка налаштувань безпеки профілю profilegrid

Сторінка безпеки дозволяє посилити безпеку вашого сайту. Цікаво, що є в магазині, тобто якщо вищезгадане зображення не видало це все? Ну, ви можете ввімкнути reCAPTCHA, автоматично виходити з користувачів після періоду бездіяльності, IP-адрес білого списку / чорного списку, а також блокувати електронну адресу та нецензурну лексику..

Визначившись із налаштуваннями, не забудьте натиснути на Зберегти кнопка внизу сторінки. Далі ми маємо облікові записи користувачів.

Облікові записи користувачів

налаштування облікового запису користувача profilegrid

Клацніть на Облікові записи користувачів На вкладці показано вище, щоб отримати доступ до екрана налаштувань облікового запису користувача, зображеного на зображенні нижче.

сторінка налаштувань облікового запису profilegrid

На вищенаведеній сторінці ви маєте повний контроль над затвердженнями реєстрації користувачів, фотографіями профілю та обкладинки, електронними листами про активацію облікового запису, видаленням профілю, конфіденційністю профілю та зміною електронної пошти..

Повідомлення електронною поштою

сповіщення електронною поштою profilegrid

Далі ми отримуємо сповіщення електронною поштою. Чорт, я відчуваю, що ми справді вбиваємо цей огляд. Я впевнений, сподіваюся, що вам весело. Клацнувши на Повідомлення електронною поштою вкладка вище веде вас до наступної сторінки.

сторінка сповіщень електронної пошти profilegrid

На вищезгаданій сторінці ви можете виконати декілька речей, таких як:

 • Надішліть сповіщення про реєстрацію користувача адміністратору сайту
 • Повідомте адміністратора, якщо обліковий запис потребує перегляду
 • Налаштуйте сповіщення електронною поштою для облікових записів, які потребують перегляду
 • Повідомте адміністратору, коли користувач видаляє обліковий запис
 • Увімкніть SMTP, щоб ви могли надсилати сповіщення електронною поштою від зовнішнього постачальника електронної пошти замість ваших серверів

Інструменти

інструменти profilegrid

За допомогою інструментів ProfileGrid ви можете імпортувати та експортувати користувачів. Крім того, ви можете зберегти поточну конфігурацію ProfileGrid або завантажити файл налаштувань плагіна.

Блоги користувачів

налаштування блогу користувача profilegrid

Під Блоги користувачів Ви знайдете вкладку Налаштування блогу сторінки, показаної вище. На цій сторінці ви можете активувати блоги користувачів та активувати / змінювати ряд параметрів блогу.

Наприклад, ви можете встановити стан публікації блогу за замовчуванням, а також увімкнути зображення, теги, редактор Tinymce та конфіденційність вмісту. Крім того, ви можете повідомити про:

 • адміністратор, коли користувач надсилає нову публікацію
 • користувач, коли адміністратор публікує публікацію

Як снують?

Приватні повідомлення

profilegrid приватних повідомлень

Під Приватні повідомлення, ви можете ввімкнути функцію приватного обміну повідомленнями, як показано на зображенні вище. Крім того, ви можете вмикати сповіщення про непрочитані повідомлення.

Система друзів

система друзів profilegrid

Під Система друзів, ви можете дозволити або заборонити дружити на веб-сайті спільноти WordPress. Крім того, ви можете дозволити членам надсилати наступні запити друзів особі, яка відхилила попередні запити.

Завантажує

налаштування завантаження profilegrid

Зображення є важливою частиною будь-якого веб-сайту, більше соціального сайту. У той же час ви не можете дозволити користувачам завантажувати зображення будь-якого розміру, який може негативно впливати на швидкість вашої сторінки. Розробник, що стоїть за ProfileGrid, дуже добре розуміє цей факт.

На Завантажує На екрані, показаному вище, ви можете вказати максимальний розмір файлу для фотографій профілю та обкладинки. Крім того, ви можете визначити якість зображення за шкалою від 1 до 100, при цьому 1 має найнижчу якість (але швидша продуктивність), а 100 – найвищу якість (зі зниженою продуктивністю). Якщо ви вибрали хороший хостинг для WordPress, це не повинно бути проблемою.

Крім цього, ви можете встановити мінімальну ширину профілю та обкладинки зображень, щоб забезпечити рівномірний досвід роботи на вашому сайті.

SEO

налаштування seo profilegrid

Ви не можете ігнорувати цінність SEO для WordPress, що стосується залучення органічного трафіку на ваш соціальний сайт. Щоб налаштувати заголовки сторінок SEO та метаопис, ProfileGrid пропонує вам сторінку налаштувань SEO, показану на зображенні вище. Ви можете використовувати заповнювачі ProfileGrid, наприклад {{display_name}} та {{site_name}} серед інших, щоб збагатити ваші користувацькі профілі SEO-розумними.

Обмеження щодо вмісту

У глобальних налаштуваннях ProfileGrid нічого не можна робити з точки зору обмеження вмісту.

Що робити?

ProfileGrid дозволяє обмежувати вміст на сторінці або на сторінці. Створюючи сторінку або публікацію, прокрутіть вниз до ProfileGrid Вікно параметрів і виберіть правила обмеження вмісту, як показано на зображенні нижче.

обмеження вмісту профілю

У вас є кілька правил обмеження вмісту. Ви можете мати вміст, доступний для:

 • Усі
 • Користувачі, які ввійшли в систему
 • Члени авторських колективів
 • Друзі користувача
 • Тільки ти

Крім того, ви можете зробити вміст доступним для певних груп, що чудово, якщо ви хочете подавати преміальний вміст, скажімо, лише платячим членам.

Сповіщення профілю

сповіщення про профіль profilegrid

Чи знаєте ви, що можете активувати жити сповіщення про профіль у ProfileGrid? Що ж, якщо ви не мали уявлення, плагін пропонує вам і цей варіант, тобто ви можете отримувати сповіщення в реальному профілі так само, як у Facebook!

Виплати

інтеграція шлюзу платіжних профілів profilegrid

Ви можете подумати, що вам потрібні навички кодування на рівні бога, щоб почати отримувати платежі через ProfileGrid. Ніщо не могло бути далі від істини. Завдяки вищезгаданому простому у використанні Налаштування оплати на сторінці, ви можете швидко налаштувати PayPal на веб-сайті своєї громади.

Для додаткових шлюзів платежів вам знадобляться Додаткові додатки ProfileGrid.

Додатки ProfileGrid Free і Premium

Додатки без профілів та преміум-класу

У нижній частині сторінки GlobalGalk Settings (Налаштування профілю) ви знайдете вкладку (див. Зображення вище), яка веде вас до довгої сторінки безкоштовних та преміальних додатків, як показано нижче.

Додатки profilegrid

Крім того, ви можете отримати доступ до вищевказаної сторінки, перейшовши на ProfileGrid> Розширення.

Зауважте, що наведена вище сторінка розширення завантажується у вашого адміністратора WordPress. Чесно кажучи, це лише крихітний зразок доступних додатків.

Коли глобальні налаштування ProfileGrid не виходять із життя, давайте висвітлимо інші доступні функції.

Інші параметри профілю профілю

Менеджер групи

керівник групи profilegrid

Якщо ви думаєте, що все це бачили, вас чекає великий сюрприз. Перейдіть до ProfileGrid> ProfileGrid (див. зображення вище) для запуску Менеджер групи екран, показаний нижче.

керівник групи profilegrid

На наведеному вище екрані ви можете створювати нові групи або широко редагувати наявні групи. Натисніть на Налаштування посилання для редагування поточної групи (у нашому випадку – це Група користувачів за замовчуванням). Клацніть на Поля посилання, щоб додати або відредагувати власні поля у формі реєстрації, що приводить користувачів до певної групи.

Профілі користувачів

профілі користувачів profilegrid

Можливо, вам цікаво, як ви можете переглядати користувачів на своєму веб-сайті. Це так просто, як A, B, C. Перейдіть до ProfileGrid> Профілі користувачів запустити екран, показаний на зображенні вище. На сторінці можна зробити досить багато.

Ви можете додавати нових користувачів, переглядати деталі користувачів, активувати / деактивувати користувачів, видаляти користувачів та призначати користувачів групам. Це все добре викладено для вас Керування вашими користувачами – це легкий потік з ProfileGrid, і я нічого не наношу.

Запити на членство в групі

прохання про членство в profilegrid

Коли члени починають приєднуватися до груп, вам знадобиться простий спосіб затвердження заявок на членство. ProfileGrid також добре охоплює цю область. Просто перейдіть до ProfileGrid> Запити.

Шаблони електронної пошти

шаблони електронної пошти profilegrid

Маркетинг по електронній пошті – це неймовірний спосіб зв’язатися зі своїми користувачами та розробити ваш веб-сайт спільноти.

ProfileGrid пропонує вам центральний центр для створення / редагування шаблонів електронної пошти для всіх етапів, незалежно від того, приєднується він до групи, активує обліковий запис, скидає паролі тощо. Просто перейдіть до ProfileGrid> Шаблони електронної пошти і розблокувати ваш геній маркетингу електронної пошти.

Короткі коди

шорт-коди profilegrid

Без шорт-кодів ProfileGrid вам важко буде намагатися створити кожну сторінку на веб-сайті вашої спільноти. Наприклад, якщо у вас не було короткого коду [PM_Registration ID = ”x”], вам доведеться створювати реєстраційні сторінки з нуля, що може вкрасти величезну частину вашого часу.

Тепер все, що вам потрібно зробити, – скопіювати короткий код на нову сторінку, і ваша робота виконана. Щоб переглянути доступні штрих-коди ProfileGrid, перейдіть до пункту ProfileGrid> Шорт-коди.

Фу! Що довго список вражаюче особливості?


ProfileGrid – це фантастичний профіль користувача та плагін для WordPress. Ви можете використовувати плагін для додавання можливостей соціальних мереж на свій сайт WordPress, поліпшення профілів користувачів та збагачення профілів користувачів WooCommerce..

Крім того, його легко встановити та налаштувати. А завдяки розширенням у вас немає обмежень щодо того, чого ви можете досягти за порівняно короткий період.

Дайте постріл і дайте нам знати, що ви думаєте. Зрештою, це вільне значення, ви можете протестувати його без ризику. Як ти гадаєш? Чи є ProfileGrid вашою чашкою чаю?

Будь ласка, повідомте нам ваші думки в розділі коментарів нижче. Щасливе створення!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map