Огляд платних підписок для учасників

Огляд платних підписок для учасників

Якщо ви хочете створити веб-сайт для членства в WordPress, вам пощастить. Сьогодні ми розглянемо потужні риси Платні підписки для користувачів Pro.


Створення прибуткового веб-сайту WordPress не є легким завданням, особливо як для початківців. Вам потрібен міцний план та потужна система для реєстрації членів та управління кожним членом. Без чудового плагіна (наприклад, платні підписки для членів) вам буде важко створити та керувати своїм веб-сайтом для членства.

У сьогоднішньому огляді ми виділяємо функції, які роблять платні підписки для членів членами одним з найкращих плагінів для членства в WordPress в Інтернеті. Насолоджуйтесь до кінця і не залишайте, не ділившись своїми коментарями в коментарях.

Що таке платні підписки для учасників?

платні підписки учасників

Платні підписки для учасників – це чудовий плагін WordPress Козмослаби це допоможе вам створити веб-сайт для членства, не порушуючи потужність. Плагін упакований на край з усіма функціями, необхідними для створення потужного веб-сайту для членства.

Але навіть маючи мільйон і одну функцію, платні підписки для користувачів є інтуїтивно зрозумілими та досить простими у використанні. Будь-хто (і я маю на увазі БУДЬ-ЯКИЙ) хто може використовувати веб-браузер, може легко налаштувати плагін для створення веб-сайту для членства в найкоротші терміни.

Основний плагін безкоштовний, але у вас є два преміум-пакети, тобто., Хобіст і Про які пропонують вам ще більше функціональності. Для цього огляду ми використовуємо платні підписки для учасників Про.

Особливості платних підписок для учасників

функції передплатних членів

Запуск веб-сайту для членства – це серйозний бізнес, а це означає, що вам потрібен потужний плагін із усіма необхідними функціями. Платні підписки для учасників не розчаровують. Плагін поставляється з приємним набір функцій. Ось короткий список того, що чекати.

Особливості платних підписок для учасників

 • Платні та безкоштовні підписки – Використовуючи короткий код [pms-register], ви можете легко додавати реєстраційні форми на будь-яку сторінку чи публікацію. Потім користувачі можуть підписатися на будь-який із ваших планів членства – безкоштовно або платно
 • Управління рахунками – Користувачі можуть легко переглядати свої рахунки та керувати ними. Використовуйте [pms-рахунок], щоб створити сторінку облікового запису
 • Обмежити вміст – Ви можете легко обмежити вміст залежно від плану підписки або входу в статус. Крім того, ви можете обмежте продукти WooCommerce або весь ваш магазин.
 • Легкий логін – Використовуйте короткий код [pms-login], щоб створити легкі форми для входу для своїх членів
 • Управління членами – Платні підписки для учасників оснащені чудовою інформаційною панеллю, яка дозволяє переглядати та керувати своїми членами
 • Управління підпискою – Користувачі можуть оновити з існуючого плану підписки
 • Безкоштовна пробна версія та реєстрація плати – Тепер ви можете запропонувати своїм членам безкоштовну пробну версію, яка закінчується після встановленого періоду. Після цього ви можете стягнути плату за реєстрацію
 • Управління платежами – Платні підписки для учасників дозволяють легко відстежувати всі платежі учасників, статуси платежів та придбані підписки
 • Шаблони електронної пошти – Ви можете легко налаштувати електронні листи, що надсилаються користувачам під час реєстрації, активації підписки, скасування або закінчення терміну дії
 • Основна звітність – Плагін дозволяє переглядати ефективність вашого веб-сайту щодо нових членів та доходів
 • Експорт даних членів – Ви можете легко експортувати всі дані учасників у файл CSV
 • Не допускати спільного використання облікового запису – Ви можете заборонити користувачам входити в один і той же обліковий запис з декількох місць
 • Кілька інтеграцій – Ви можете легко інтегрувати платні підписки для учасників Елементтор, WooCommerce, bbPress і Профіль Builder, це означає, що ви можете заряджати свій веб-сайт, як професіонал
 • Створюйте знижки для учасників – Ви можете створити знижки для членів товару або план передплати
 • Нагадування електронною поштою – Ви можете налаштувати кілька нагадувань електронної пошти, які автоматично надсилаються користувачам у певних подіях запуску
 • Платіть, що хочете – Цей додаток дозволяє вашим членам платити те, що вони хочуть передплатити
 • reCaptcha – Захистіть свої форми та запобігайте неприємним реєстраціям бота-спаму
 • Інтеграція з кількома шлюзами платежів, включаючи PayPal Standard, PayPal Express і Смуга що дозволяє збирати одноразові та періодичні платежі без ікони
 • Капає вміст – Ви можете налаштувати графіки вмісту, які допомагають випускати вміст користувачам лише після того, як пройшов певний період
 • Рахунки-фактури – Ви можете динамічно генерувати рахунки для планів підписки
 • Кілька підписок на одного користувача – Користувачі можуть підписатись на більш ніж один план підписки

Як бачимо, плагін підписки для учасників має багато функцій, які вам знадобляться для створення потужного веб-сайту для членства, не порушуючи банк. Не виходячи з можливостей, давайте налаштуємо плагін.

Як встановити плагін підписки для учасників

Раз ти придбати платні підписки для учасників, ви отримаєте електронний лист із інформацією про ваш обліковий запис, а також посилання для завантаження плагінів. Крім того, ви можете завантажити плагін і додатки зі свого облікового запису Cozmoslabs.

квитанція про покупку підписок учасників

Завантажте плагін і додатки на свій комп’ютер, і приступайте до справи. На інформаційній панелі адміністратора WordPress перейдіть до Плагіни> Додати нове.

Як додати новий плагін WordPress

Далі натисніть на Завантажте плагін виберіть основний плагін і натисніть Встановити зараз кнопку, як ми виділимо нижче.

завантаження плагіна для підписки учасників

Зачекайте завершення установки та натисніть кнопку Активуйте плагін кнопка.

активувати платні підписки учасників

Таким чином переспрямовує вас до майстра налаштування підписаних платних учасників, показаного нижче.

Майстер налаштування допомагає налаштувати пару варіантів. Наприклад, ви можете автоматично створювати сторінки членства, автоматично входити в систему користувачів після реєстрації та запобігати спільному доступу до облікових записів. Крім того, ви можете встановити свої платіжні шлюзи та валюту.

Ви можете пропустити майстра налаштування

Або ви можете пропустити майстра налаштування та повернутися до панелі адміністратора WordPress, де ви помітите новий пункт меню “Підписані учасники”, як показано нижче.

Клацніть на наведеному вище пункті меню (тобто платні підписки для членів), щоб запустити таке Основна інформація екран. Цей екран містить всю інформацію, необхідну для налаштування платних підписок для учасників.

Убік: У цей момент сміливо встановлюйте та активуйте свої додатки. Щоб насолоджуватися своїми добавками, спочатку потрібно активувати ліцензію, перейшовши на Платні підписки для учасників> Додатки як ми виділимо нижче.

Ви можете знайти серійний номер у своєму Рахунок Cozmoslabs.  Скопіюйте і вставте ліцензійний ключ та натисніть на Зберегти зміни кнопка, як показано вище.

Налаштування платних підписок для учасників

Коли ваша ліцензія активна, настав час перевірити інші пункти меню передплачених учасників. Давайте розберемося, що може запропонувати плагін.

Плани передплати

Платні підписки для учасників дозволяють легко створювати плани підписки. Просто перейдіть до Платні підписки для учасників> Плани підписки і натисніть кнопку Додати новий кнопку, як показано нижче.

Додайте необхідні дані та, нарешті, натисніть на Зберегти підписку як ми детально описуємо нижче.

Створивши план підписки, ви можете додати оновлення або поновлення, що стане в нагоді, якщо ви хочете створити безкоштовну пробну версію. Для ілюстрації дивіться зображення нижче.

Швидко рухається.

Члени

Щоб побачити своїх членів та редагувати підписки, просто перейдіть до пункту Платні підписки для учасників> Члени як показано нижче.

Виплати

Перейдіть до Платні підписки для учасників> Платежі для перегляду платіжних даних, як ми виділяємо нижче.

Обмеження продукту WooCommerce

Плагін платних підписок для учасників дозволяє обмежити продукти WooCommerce, що корисно, якщо ви хочете створити продукти, призначені лише для членів. Ця функція дозволяє обмежити обидва продукти перегляд і придбання, що пропонує вам багато контролю над вашим магазином.

Але як цього досягти, використовуючи плагін “Платні учасники підписки”? Для початку потрібно встановити плагін WooCommerce. Для цієї частини підручника я створив фіктивний магазин WooCommerce, додав пару зразків продуктів і створив три (3) плани підписки, т. Е. Золото, срібло та безкоштовно, останні два – пониження рівня плану золота.

Тепер, якщо я перейду до Платні підписки для учасників> Плани підписки, Я отримую наступний екран.

абонемент-плани

Далі я заповнив наш тестовий магазин WooCommerce декількома фальшивими продуктами. Щоб переглянути всі товари вашого магазину WooCommerce, просто перейдіть на сторінку Продукти> Всі товари у вашому адміністраторному меню WordPress, як показано нижче.

woocommerce-вся продукція

Обмеження перегляду та придбання продуктів WooCommerce

Тепер, щоб обмежити будь-який продукт – скажімо, показаний вище фіджер, просто натисніть на Редагувати посилання на конкретний товар, як ми виділяємо нижче.

підписки з обмеженим продуктом-платним учасникам

Після завантаження редактора продукту прокрутіть донизу, і ви побачите: Обмеження вмісту мета-вікно, як показано нижче.

обмежити перегляд та придбання товарів для торгівлі

Як ми підкреслюємо на зображенні вище, ви можете обмежити, які члени / плани передплати можуть переглядати та купувати будь-який продукт (у нашому випадку – фіджер). Все, що вам потрібно зробити, це поставити галочку Користувачі, які ввійшли в систему прапорця та будь-який інший відповідний прапорець (наприклад, Gold Plan), і ваша робота виконана.

Примітка: Якщо ви не визначите власні налаштування, плагін Підписки учасників користуватиметься налаштуваннями обмеження за замовчуванням. Ви можете налаштувати свої правила обмеження та повідомлення, перейшовши на Платні підписки для учасників> Налаштування> Обмеження вмісту як ми виділимо нижче.

налаштування обмеження вмісту для платних підписок учасників

Наведений вище екран пропонує вам безліч параметрів налаштування для різних типів обмеження вмісту, включаючи власні повідомлення, шаблон та переспрямування. Пограйте з варіантами і подивіться, що ви можете придумати.

Знижки лише для членів

Щоб запропонувати своїм клієнтам знижки або коди знижок, коли вони реєструються в обліковому записі, спочатку потрібно встановити надбудову Коди знижок, яку ви можете знайти у своєму обліковому записі Cozmoslabs, як показано нижче.

знижки додаються

Завантаживши додаток, встановіть та активуйте його на веб-сайті WordPress як звичайний плагін, тобто перейдіть до Плагіни> Додати нове> Завантажити плагін. Потім виберіть .zip файл у вашій системі та натисніть Встановити зараз кнопку, як показано нижче.

встановлення кодів знижок на платні підписки учасників

Після вищезазначеного процесу просто натисніть на Активуйте плагін кнопку, щоб отримати кульку, як ми виділимо нижче.

активація надбудови кодів знижок

З активованим плагіном просто перейдіть до Платні підписки для учасників> Коди знижок як показано нижче.

Пункт меню знижки підписки на оплату учасників

Це призводить вас до Коди знижок екран показаний нижче.

Оскільки у нас немає кодів знижок, давайте створимо його, щоб ви могли зрозуміти, чого очікувати. Клацніть на Додати новий кнопку, як ми детально описуємо на знімку нижче.

додавання нового коду знижки за допомогою плагіна підписки учасників

Удар Додати новий кнопка перенесе вас до простого у користуванні Додати новий код знижок редактор, де ви можете ввести детальну інформацію про певну знижку. Можна навіть вибрати передплату, на яку слід застосувати знижку. Дивіться зображення нижче для отримання більш детальної інформації.

Заповніть коротку форму належним чином, і як тільки це буде зроблено, просто натисніть на Зберегти знижку кнопку, як показано на зображенні вище. Ваші користувачі можуть скористатися кодом знижок у своєму обліковому записі, у списку планів підписки та у формі реєстрації.

Якщо говорити про реєстраційні форми, додамо її на ваш веб-сайт.

Реєстраційний формуляр

Реєстраційна форма дозволяє користувачам зареєструватися на вашому веб-сайті. Платні підписки для учасників створюють реєстраційну форму так само просто, як A, B, C завдяки [pms-регістр] короткий код.

Просто перейдіть до Сторінки> Додати нове як ми проілюструємо нижче.

Це приводить вас до Додати нову сторінку редактор. Назвіть сторінку належним чином, напр. Зареєструйтесь, введіть [pms-регістр] в редакторі, якщо потрібно, налаштуйте інші параметри сторінки та, нарешті, натисніть на Опублікувати кнопка. Деталі див. На зображенні нижче.

А нижче – тест реєстраційної форми, яку ми створили вище, на нашому тестовому веб-сайті.

Не виглядає погано, правда? Поставляється в комплекті з Код на знижку поле. І все, що вам потрібно було зробити, – це додати [pms-регістр] короткий код і натисніть на Опублікувати кнопка.

Звіти

Екран звітів, показаний нижче, пропонує вам “пташиним поглядом” ефективності вашого веб-сайту. Ви можете отримати доступ до сторінки, перейшовши на Платні підписки для учасників> Звіти як показано.

Налаштування

Сторінка налаштувань дозволяє вам налаштувати платні підписки для користувачів за вашим бажанням. Перейдіть до Платні підписки для учасників> Налаштування для доступу до сторінки, як показано нижче.

На вищевказаній сторінці ви можете налаштувати пару варіантів, таких як:

 • Виберіть, чи ви хочете використовувати CSS з платними підписками для стилістики стилю
 • Автоматично входити користувачі після реєстрації
 • Налаштуйте свої сторінки членства, тобто зареєструйте, увійдіть, обліковий запис, зареєструйте сторінки успіху та втрачені паролі
 • Налаштуйте шлюзи платежів
 • Увімкнення та налаштування обмеження вмісту
 • Створюйте електронні листи, тобто успішну реєстраційну електронну пошту, електронну пошту про активацію підписки тощо

Платна підписка на учасників – це чудовий плагін для членства, і користуватися ним надзвичайно просто, я не очікую, що у вас виникнуть проблеми.

Ціноутворення

Cozmoslabs пропонує вам два пакети цін, Pro (149 доларів) та Hobbyist (69 доларів), як показано нижче.

Ми закликаємо вас скористатися ціновим пакетом, який відповідає потребам вашого бізнесу. Просто не забудьте спочатку перевірити функції. В основному, Pro додає безкоштовні пробні версії, підтримку плати за реєстрацію, 5 доповнень (періодичні платежі, експрес PayPal, стрип, виставлення рахунків, крапелька вмісту та кілька підписок на користувача) та ліцензію на необмежену кількість користувачів. І Pro, і Hobbyist включають 1 рік підтримки та оновлень.


Тож яке наше остаточне рішення? Якщо ви шукаєте повнофункціональний плагін для членства, який простий у використанні, ми настійно рекомендуємо платні підписки на членство від Cozmoslabs. Цей плагін для членства в WordPress постачається з усіма можливостями, необхідними для створення потужного та прибуткового веб-сайту для членства.

Маєте запитання чи пропозицію? Будь ласка, поділіться своїми думками в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map