Огляд карт: Ефективний конструктор перетягування та перетягування сторінок для WordPress

Хоча я люблю Інтернет і, можливо, створив власний веб-сайт або два, я не можу створити веб-сторінку так, як мені відомо. Моя навичка кодування не відповідає моїй уяві. Звучить знайомо? А потім представили розробників сторінок, і я полегшено зітхнув!


Ми вже багато разів говорили про WordPress плагіни для побудови сторінок, тому що існує так багато чудових варіантів. Ну Designmodo нещодавно випустив власний конструктор сторінок для нас, щоб додати до цього списку – Карти. Ось невеликий смак Qards може зробити для вас.

Картки: Pablo Demo

Для чого можна використовувати картки ?

Qards – це чудовий плагін WordPress, за допомогою якого ви можете створити приголомшливі веб-сторінки та, можливо, навіть веб-сайт, сторінку за сторінкою. Ви можете використовувати цей конструктор перетягування сторінок для створення красивих, елегантних та чуйних веб-сторінок без будь-яких обмежень.

Використовувати Картки дуже схоже на те, щоб грати в лего зі стосом карт, ви з’єднуєте їх і робите шматки. Плагін робить цей процес захоплюючим та надзвичайно простим.

Сторінки, які ви створюєте, не мають жодної характеристики вашої теми або інших ваших сторінок, ви починаєте з порожнього екрану і продовжуєте звідти. За допомогою Qards ви можете редагувати кожну мініатюрну деталь на новоствореній веб-сторінці, не торкаючись рядка коду.

Карти: Вітрини

Це означає, що ви можете створити майже будь-яку веб-сторінку, підходящу для будь-яких цілей, я можу створити сторінку для покупок або веб-сторінку для особистого блогу з мінімальним дизайном або цільову сторінку з макетом стилю сітки для веб-сайту фотографії. Qards рекламується як плагін, який працює з будь-якою темою WordPress і, швидше за все, повинен це зробити. Тому незалежно від того, який тип сайту чи теми ви запускаєте, цей плагін повинен стати в нагоді, якщо вам коли-небудь знадобиться створити дивовижну веб-сторінку.

А якщо ви експерт з дизайну і знаєте свій шлях, можете також додати свій код. Але ми до цього підемо пізніше.

Використання карт

Картки: Додати нову сторінку

Просте додавання Нової сторінки доступне на інформаційній панелі Qards WordPress, магія починається тут. Тут ви можете додати та зберегти скільки завгодно сторінок. Після створення нової сторінки вас привітає цей екран.

У вас є ряд варіантів, а саме:

 • Обкладинка
 • Зображення
 • Текст
 • Особливість
 • Сітка
 • Меню
 • Футер |
 • Підписатися

Картки: Додавання карток

Користувацький інтерфейс дуже інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Усі, хто раніше використовував конструктор перетягування, знайдуть цей плагін вітер.

Тож після створення нової сторінки ви можете додати картки або блоки вмісту, які можуть бути будь-яким із 8 вищезгаданих елементів. Як тільки ви додасте один блок, бічна панель зникає, і ви можете переглядати веб-сторінку без будь-яких відволікань. Тепер ще раз ви можете натиснути на значок плюс у нижній частині екрана та додати додаткові блоки вмісту. Вони з’являються один за одним. Весь процес дуже текучий і плавний.

Тепер я додав три блоки випадкового вмісту, ось як це виглядає.

Карти: Блоки вмісту

Тонка настройка власних блоків

За допомогою Qards ви можете додавати нові зображення, відео, змінювати положення тексту на своїй веб-сторінці, вибирати показ показу / не показ заголовка, героя та кнопок. Кольори можна змінювати, а блоки вмісту можна переміщувати вгору та вниз через різні рівні. За допомогою цього інтерфейсу ви можете дублювати блок вмісту, а також налаштувати CSS. Ви також можете додати на весь екран відео з повного екрану з YouTube. Наведений нижче знімок екрана слугує прикладом того, які зміни можуть бути включені до блоків вмісту після їх додавання.

Карти: Редагування блоків

Блок вмісту сітки завжди зручний для будь-якого веб-сайту, що потребує відображення портфоліо. Прикладом може бути біржовий брокер, який відображає портфель своїх найкращих торгів. Параметри сітки дозволяють легко додавати нові плитки, визначати, які елементи кожної плитки відображатимуться, вибирати макети, використовувати безшовну сітку, а також вибирати кількість стовпців у сітці.

Будь-які зміни форматування, такі як шрифт або колір тексту в одній плитці, повторюються у всіх плитках сітки люб’язно з елементів «Стиль синхронізації».

Карти: Синхронізація стилю сітки

Функція – це елемент, який можна використовувати для привернення уваги до будь-якого окремого аспекту веб-сторінки. Ви можете використовувати його для того, щоб зробити вашу кращу книгу чи товар у центрі уваги. Положення та розмір зображення можна змінити, а кольори фону змінити.

Карти: елемент функції

Зображення, додані до блоків вмісту, можна легко змінити та зробити велику кількість редагувань. Положення зображення, кольори, вбудовані посилання та накладки можна редагувати за допомогою Qards.

Карти: зображення

Вбудований текстовий редактор полегшує будь-яку роботу з налаштування та форматування тексту. Ви можете встановлювати теги заголовка, робити жирний шрифт, курсив, додавати посилання та змінювати шрифт так само легко, як це було б з документом Word. Це означає, що ви будете знати, як відображається ваш веб-сайт і коли ви набираєте новий текст або змінюєте старий текст.

Картки: Вбудоване редагування

Аналогічно ви додаєте меню, колонтитул, заголовок та панель підписки з блоками вмісту, доступними за замовчуванням на Qards. Ви можете створити липке меню, якщо це може відповідати веб-сторінці, яку ви збираєтесь створити. Все, виконане за допомогою декількох клацань миші та редагуючої частини, дуже інтуїтивно зрозуміло, як і попередні блоки вмісту.

Карти: Зразок цільової сторінки

Усі блоки вмісту можна видалити, перетасувати веб-сторінку вгору та вниз і дублювати. Ви також можете змінити CSS, якщо ви впевнені, що зможете зробити свою веб-сторінку ще краще за допомогою особистого дотику.

Редагуйте HTML та CSS

Для експертів WordPress та допитливих, хто дуже хотів би максимально використати цей плагін і має трохи дизайнерських навичок, ви можете трохи познайомитись з кодом і отримати зовнішній вигляд веб-сторінки саме того, що вам потрібно. Ви можете отримати доступ до спеціальної опції CSS та змінити CSS & HTML для всіх блоків вмісту на свій смак. Потім ви можете оновити попередній перегляд і вибрати зберегти зміни чи ні.

Картки: HTML та CSS

Крім того, ви можете отримати доступ до налаштувань зовнішності на інформаційній панелі адміністратора WordPress та змінити елементи CSS своїх веб-сторінок, а також глобальні налаштування CSS макетів вашої сторінки..

Карти: налаштування

Якщо ви використовуєте CSS Hero, він дуже добре працює в тандемі з Qards. Ви можете прочитати більше про це тут.

Почуття сумніву ?

Перегляньте це відео, і ви зрозумієте, як просто використовувати цей плагін.

Картки та WooCommerce

Хоча теоретично ви могли створити велику кількість веб-сторінок для свого веб-сайту за допомогою Qards, цей плагін найкраще вам допомагає, коли ви використовуєте його для створення однієї чи кількох сторінок як частини вашого загального веб-сайту. Наприклад, веб-сайт на одній сторінці або сторінка з найбільш продаваним продуктом або сторінка з портфоліо тощо. Ось як можна використовувати силу Qards за допомогою WooCommerce та продавати їх краще. Це відео покаже вам, як легко ви можете використовувати Карди для кращого продажу!

Чому мені подобаються картки?

Я можу створити дивовижну веб-сторінку з нуля, не торкаючись рядка коду. Легкий доступ і зміна CSS. Плагін простий та інтуїтивно зрозумілий, навіть користувач WordPress не повинен вважати його надто важким для використання цього плагіна.

Карти можна використовувати для створення чудових веб-сайтів на одній сторінці, і я можу зберегти кожну з цих сторінок. Кожен раз, коли ви передумаєте, елементи на сторінках можна змінювати та використовувати для абсолютно нових цілей, а переупорядкування блоків вмісту стане в нагоді..

Цей конструктор перетягування сторінок ідеально підходить для створення конкретних сторінок для будь-якого веб-сайту. Ви можете використовувати його для презентації свого продукту та замовника або інвесторів, показуючи свій портфель роботи. Конструктор стає особливо корисним, коли вам потрібно створити конкретні веб-сторінки для дуже конкретних цілей.

Карти: різні варіанти

Я маю можливість використовувати та налаштовувати мої веб-сторінки, і все це не складне у використанні. Як тільки ви отримаєте висіти, використовуйте плагін, природно.

Вбудований текстовий редактор знову дуже корисний для прогнозування появи веб-сторінки як і коли я змінюю текст. Те саме стосується редагування коду, я можу переглянути попередній перегляд і вибрати, щоб зберегти або позбутися від змін, мені не потрібно турбуватися про те, що ви будете безладно.

Це може зекономити багато часу та зусиль, які я б інакше повинен був вкладати у створення веб-сторінок кожного разу, коли у мене є проект, який потребує спеціальної веб-сторінки. Картки можуть заощадити будь-який дизайнерський або кодер годин і годин роботи, які можна продуктивно витратити на створення чогось іншого.

Один недолік, який я знайшов, було б добре, якби я міг додати зображення з поточних медіа, моєї галереї WordPress.

Ціни на картки

Картки розраховуються за одноразову плату в 99 доларів, і ви користуєтесь ним одним веб-сайтом. За ціною 199 доларів ви можете використовувати його на 5 веб-сайтах. Враховуючи час, який ви, ймовірно, заощадите за допомогою Qards, це, мабуть, коштує грошей.

Картки: Ціноутворення

Висновок

Qards – це дивовижний, інтуїтивно зрозумілий плагін для перетягування, опускання та створення красивих веб-сторінок. У будь-якому випадку, якщо вас не влаштовує Qards, ви завжди можете просити повернути гроші, Design Modo забезпечує дуже щедрий термін гарантії повернення грошей 20 днів.

Отримайте картки для WordPress

Отже – чи хтось із вас випробував Карди? Які були ваші думки щодо плагіна? Ми хотіли б почути від вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map