Огляд інструментів для програм BAVOKO SEO WordPress

Огляд інструментів для програм BAVOKO SEO WordPress

Одне з найперших питань, яке виникає на увазі при перегляді нового плагіна SEO, – це його життєздатність. Нам дійсно потрібен ще один плагін SEO на ринку WordPress? Давай дізнаємось.


Перш ніж ми розпочнемо, будь ласка, знайте, що мета цього огляду – не переконати вас у тому, що цей плагін краще, ніж добре налагоджені рішення на ринку. Я витратив кілька днів на вивчення USP-плагінів. Те, що я знайшов, може бути для вас просто цікавим.

Це зводиться до цього – плагін BAVOKO SEO Tools WordPress зосереджений на поліпшення вашого робочого процесу SEO. Будьте впевнені, цей плагін має всі функції, пропоновані провідними плагінами SEO. Крім того, ці функції були налагоджені, щоб бути більше інтуїтивно зрозумілий і швидший у використанні. Плагін дає вам централізований вигляд з всіх ваш SEO дані, зібрані з декількох інформаційних панелей. До них належать рейтинг ключових слів, обсяг пошуку, CPC та дані про кліки з консолі пошуку Google; трафік від Google Analytics та зворотні посилання з API BAVOKO.

The Плагін BAVOKO SEO Tools WordPress був розроблений, щоб допомогти вмісту та командам SEO упорядкувати свою роботу. За допомогою декількох клацань плагін може внести масові зміни в SEO описи всіх публікацій та сторінок вашого сайту. Як результат, якщо на вашому сайті є тонна вмісту, цей плагін вам допоможе економлять багато часу.

SEO агентства, слухайте!

Більшість SEO-агентств бачать багато клієнтських сайтів із дуже основними помилками SEO. У них може бути багато чудового контенту, але не всі вони можуть бути оптимізовані під потрібні ключові слова. Деякі можуть не бути належним чином пов’язані з наявним вмістом. Мало хто, можливо, оптимізував свої описи для спільного використання соціальних медіа.

Індивідуально ці фактори можуть здатися не дуже важливими. Поєднайте їх, і вони складатимуться для формування основи вашої SEO-стратегії.

Якщо ви SEO-агентство, плагін BAVOKO SEO Tools може економити години на клієнтських проектах та значно покращити час виконання.

Посібник з огляду

Команда BAVOKO має докладний навчальний посібник про всі функції, які пропонує плагін BAVOKO SEO Tools. Оскільки цей плагін активно розробляється, я рекомендую його прочитати – після того, як ви прочитаєте цей огляд.

Моя мета цього огляду – ознайомитись з усіма можливостями плагіну BAVOKO SEO. Кілька знімків екрана були зняті з демонстраційної панелі, коли я хотів зберегти конфіденційність обсягу пошуку / трафіку свого сайту. Також демонстраційний сайт WordPress тут не працюватиме, оскільки демо-дані не індексуються пошуковими системами.

Для цього огляду я перевірив і безкоштовну, і преміальну версію плагіна. Однак під час огляду я чітко зазначив, чи є функція преміальною. Таким чином, ви можете припустити, що, якщо не зазначено, функції доступні у безкоштовній версії плагіна.

Початок роботи з BAVOKO SEO Tools WordPress плагін

Безкоштовну версію плагіна BAVOKO SEO Tools можна встановити безпосередньо на інформаційній панелі WordPress. Переходьте до Плагіни> Додати нове. Знайдіть BAVOKO та встановіть та активуйте плагін.

Якщо ви придбали преміум-версію плагіна, ви отримаєте ZIP-архів цього плагіна. Переходьте до Інформаційна панель WordPress> Плагіни> Додати нове> Завантажити. Завантажте архів, щоб встановити та активувати плагін.

Після того, як ви встановите плагін, ви можете розпочати процес налаштування.

bavoko wordpress seo pro початкове налаштування 1

Процес налаштування преміум-версії BAVOKO SEO Tools

Щоб розпочати роботу, нам потрібно підключити API BAVOKO, API пошукової консолі Google та API Google Analytics до плагіна. Це дозволить плагіну зчитувати дані SEO з відповідних інструментів і відображати їх на централізованій інформаційній панелі. Однак у безкоштовній версії плагіна ви можете підключити лише API пошукової консолі Google.

Крім того, якщо у вас встановлений попередній плагін SEO, BAVOKO може імпортувати дані SEO з цього плагіна.

На завершальному етапі потрібно вибрати повідомлення та сторінки, які ви хочете перевірити на сторінках SEO. Ось скріншот процесу налаштування для безкоштовної версії плагіна.

безкоштовна початкова установка бавоко wordpress seo 1

Процес налаштування безкоштовної версії плагіна BAVOKO SEO

Детальний SEO аналіз

приладна панель bavoko wordpress seo pro

Інформаційна панель інструментів BAVOKO SEO (Преміум-версія)

Після початкового процесу налаштування плагін сканує наявний вміст і витягує дані з консолі пошуку Google, Google Analytics та BAVOKO API. Результатом є інформаційна панель, яка дає вам огляд з пташиного польоту щодо статусу SEO вашого сайту WordPress.

Ви можете відфільтрувати приладну панель, щоб показати вам оглядові показники з пошуку, на сторінках SEO, зворотних посилань або продуктивності – за певний проміжок часу. Безкоштовна версія плагіна обмежується показниками пошуку та на сторінці. Зворотні посилання та продуктивність зарезервовані для преміум-версії плагіна.

Оптимізація вмісту SEO

Як ми всі знаємо, хороший контент є наріжним каменем SEO. Однак, коли у вас є багато вмісту для управління, речі, як правило, стають брудними. Ось тут плагін BAVOKO SEO починає світити. Він пропонує широкий перелік варіантів оптимізації вмісту для кожної публікації та сторінки. Крім того, ви можете групово редагувати ці поля оптимізації, щоб заощадити час (докладніше про це пізніше).

бавоко wordpress seo вміст оцінка про

Параметри оптимізації вмісту

Плагін BAVOKO SEO Tools призначає a зміст балів (називається CS) до кожної публікації та сторінки на основі SEO-інформації. Він включає параметри вмісту, такі як теги H1-H6, довжина заголовка, опис мета та фрагмента та щільність ключових слів.

Пошук фрагментів мета та соціальних медіа

соціальний фрагмент бавоко wordpress seo оптимізація вмісту

Фрагмент пошуку та соціальних медіа

Окрім мета-назв та опису пошукових систем, ви можете встановити назву фрагмента, опис та зображення для Facebook та Twitter. Як і більшість плагінів SEO, він по суті використовує метадані Open Graph та Twitter-карти, що забезпечує безперебійний доступ до всіх важливих мереж соціальних мереж. Попередній перегляд фрагмента показує, як саме виглядатиме ваша публікація при спільному використанні в соціальних мережах.

Аналіз та відкриття ключових слів

ключові слова оптимізації вмісту бавоко wordpress seo

Аналіз ключових слів та історія ранжування

Оптимізатор вмісту також пропонує аналіз ключових слів для конкретної публікації чи сторінки. Він дає вам поточну історію ранжування ключових слів та рейтинг – включаючи кліки, CTR, позицію та покази. Ці дані витягуються з консолі пошуку Google. Крім того, ви можете проводити дослідження ключових слів безпосередньо з цього віджета та виявляти нові ключові слова, включаючи подібні та споріднені ключові слова.

Внутрішні посилання

внутрішні посилання (pro) бавоко wordpress seo оптимізація вмісту

Дані про внутрішні посилання (функція Premium)

Основним фактором вашої ефективності SEO є внутрішні посилання. Плагін BAVOKO SEO Tools групує всі внутрішні посилання на основі ключових слів і пропонує нові внутрішні посилання на основі вашого вмісту. Тут також відображається ваш історичний список усіх вхідних та вихідних посилань (на вашому веб-сайті) для цієї публікації / сторінки.

додаткові параметри оптимізації вмісту bavoko wordpress seo

Розширені варіанти SEO

Окрім фрагментів соціальних медіа, ви можете змінити розширені параметри, такі як канонічні теги, перенаправлення чи включення мапи сайту.

Моніторинг ефективності SEO

ключове слово пошуку на панелі інформаційної панелі бавоко wordpress seo

Дані про класифікацію ключових слів з консолі пошуку Google

Оптимізація вмісту є основною частиною успішної стратегії SEO. Моніторинг впливу ваших зусиль з SEO є не менш важливим. У плагіні BAVOKO SEO WordPress є інструменти, які дозволяють відстежувати ваші показники SEO безпосередньо з інформаційної панелі WordPress. На скріншоті, наведеному вище, ми отримуємо огляд даних ключових слів, витягнутих із консолі пошуку Google.

Моніторинг ключових слів

моніторинг ключових слів пошуку ключових слів бавоко wordpress seo

Використання Моніторинг ключових слів У цьому огляді ми можемо згрупувати найважливіші ключові слова для ранжування кліків, показів, CTR та їх середньої позиції в пошуковій системі в одному огляді.

Дослідження ключових слів та аналіз конкурентів

bavoko wordpress seo приладова панель пошуку конкурентів 2 професіонали

Моніторинг конкурентів

За допомогою про-версії плагіна ви можете робити додаткові матеріали, такі як моніторинг конкурентів, дослідження ключових слів та розподіл пошукового трафіку за країнами та пристроями.

bavoko wordpress seo інформаційна панель пошук ключових слів дослідження pro

Дослідження ключових слів

Однак, на мою думку, хоча ця функція “добре мати”, вона не дає всієї інформації, необхідної для проведення успішної стратегії дослідження ключових слів. Такі інструменти, як Ahrefs або Majestic SEO, дають вам більш багату інформацію про рейтинг ключових слів і про те, як їх покращити.

Як ми вже бачили, BAVOKO SEO Tools представляє інформацію з різних джерел даних, таких як Google Analytics або Пошукова консоль Google. Однак не слід підривати важливість хороших досліджень ключових слів та впроваджувати їх у вміст вашого сайту.

Функції SEO-оптимізації на сторінці

мета-назви бавоко wordpress seo onpage

Це одна з моїх улюблених частин BAVOKO SEO Tools. Ви можете отримати звіт “SEO здоров’я” про весь вміст вашого сайту з однієї інформаційної панелі. Сюди входять, зокрема, мета-заголовки, мета-описи, заголовки та довжина вмісту. Потім можна вибрати кожну публікацію та виправити їх по одному в одному і тому ж представленні.

Огляди для пріоритетні ключові слова і соціальні фрагменти може відмити погано оптимізовані пости, щоб ви могли оптимізувати їх для кращого рейтингу пошукових систем.

пріоритетні ключові слова бавоко wordpress seo

Звіт про пріоритетні ключові слова

Наприклад, звіт про ключові слова SEO не просто дає огляд призначених ключових слів, але також дає змогу з’ясувати сторінки, на яких вони відсутні..

bavoko wordpress seo onpage indexability pro

Звіт про непереборність

Преміальна версія плагіна надає додаткові перевірки стану здоров’я, такі як каноніки, індексабельність та коди статусу. Інструмент індексації перелічує публікації, які можуть бути індексовані або не індексовані Google. Ви можете використовувати інструменти canonicals, щоб переконатися, що ваш веб-сайт WordPress не карається за дублікат вмісту, встановивши каноніки для однакових або дуже схожих сторінок.

Аналіз зворотних посилань, моніторинг та відключення інструменту

bavoko wordpress seo зворотні посилання dashbord pro

Побудова та підтримка ваших зворотних посилань є ключовим фактором успішної довгострокової стратегії SEO. Створення зворотних посилань, інакше відомих як побудова посилань, – це зовсім інша тема, яку ми не будемо обговорювати тут. Натомість ми зупинимося на аспекті обслуговування.

Преміальна версія плагіна BAVOKO SEO Tools поставляється з інструментом моніторингу, аналізу та відключення зворотної лінії. Давайте вивчимо це тут.

зворотні посилання bavoko wordpress seo відключити інструмент pro

Інструментом відключення одним клацанням миші

Для початку це дуже важливо відмовитись від низької якості зворотних посилань на ваш сайт. За допомогою інструмента відхилення плагіна ви видаляєте будь-який домен одним натисканням кнопки. Усі зворотні посилання з відключеного домену будуть розглянуті як посилання NoFollow після надсилання на консоль пошуку Google..

bavoko wordpress seo зворотний аналіз доменів pro

Аналіз та моніторинг доменних зворотних посилань (функція Premium)

Плагін BAVOKO SEO Tools поставляється з інструментами аналізу та моніторингу зворотних посилань, які допомагають вам керувати вашими зворотними посиланнями безпосередньо на інформаційній панелі WordPress. Ви можете проаналізувати зворотні посилання, згруповані за доменами або окремими сторінками.

Інші інструменти SEO від BAVOKO

мета-описи бавоко wordpress seo інструменти

Динамічні метаописи

Окрім згаданих вище функцій, BAVOKO SEO Tools має ще кілька корисних інструментів SEO, що економить багато часу, витраченого на SEO. Ми збираємось швидко охопити їх наступним чином:

 • Динамічні мета-заголовки та описи: Цей інструмент дозволяє змінювати мета-заголовки та опис цілих типів публікацій (наприклад, публікацій та сторінок), вибираючи потрібні атрибути. Наприклад, ви можете генерувати метаси, використовуючи ім’я посади та витяг з публікації. Ви також можете використовувати спеціальні поля для гнучкішого генерування мета-назв та описів!
 • Metas Bulk Editor: Це один із найбільш економій часу в комплекті плагіна. Це дозволяє швидко змінювати мета для всіх ваших публікацій вручну, не відкриваючи кожну публікацію в новій вкладці / вікні.
 • Менеджер перенаправлення: Цей інструмент дозволяє додавати SEO-дружні перенаправлення для окремих сторінок і каталогів, щоб зберегти їхній SEO-сік.
 • Генератор XML Sitemap: Цей інструмент дозволяє генерувати власну мапу сайту для вашого сайту WordPress. Ви можете легко включати конкретні сторінки, категорії тегів тощо. Після збереження він автоматично надсилає мапу сайту до основних пошукових систем і регулярно оновлює їх.
 • .htaccess & robots.txt редактор: Хоча ви можете змінювати ці файли через менеджер файлів або через FTP, плагін надає вам прямий доступ до них. Однак дуже важливо змінити ці налаштування з особливою обережністю, оскільки будь-яка помилка може погіршити ваші показники SEO.

Преміальна версія плагіна BAVOKO SEO Tools WordPress також має функцію оптимізації та моніторингу роботи сайту. Швидкість сайту є дуже важливим фактором для SEO, і ми це висвітлили в глибину в нашому Оптимізація продуктивності WordPress і Серія оптимізації зображень WordPress. Я пропоную вам прочитати їх для кращого розуміння.

Огляд функцій BAVOKO Premium

Інструменти BAVOKO SEO поставляються з безліччю чудових безкоштовних та преміальних функцій. Нижче перелічені лише функції преміум-класу, які пропонує плагін:

 1. Більше даних про SEO: Для початку вам потрібно підключити Google Analytics і API BAVOKO до плагіна. Це дозволяє вам отримати більше даних і переглядати їх безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.
 2. Дослідження ключових слів: За допомогою інструменту виявлення ключових слів ви можете побачити обсяги пошуку та середню ціну за клік для відповідних ключових слів. Однак я б дуже рекомендував передові інструменти, такі як Ahrefs або Majestic SEO для поглибленого дослідження ключових слів.
 3. Внутрішні посилання: Це прекрасна преміальна функція, яка допоможе вам заощадити багато часу на переплетенні пов’язаних статей.
 4. Посилання: Знову ж таки, такі інструменти, як Ahrefs, можуть давати вам кращі дані зворотного зв’язку. Однак інструмент відключення одним клацанням миші дуже корисний для видалення неякісних або спам-посилань.
 5. Нерозбірливість та канонічний інструмент: Це інструменти на сторінці, які дають вам звіт про стан результатів роботи вашого веб-сайту щодо цих показників. Вони чудово підходять для підтримки гігієни SEO.
 6. Продуктивність: Інструмент продуктивності дає вам інформацію про швидкість сторінки всіх сторінок вашого веб-сайту, а також детальні запити про запити CSS, JS та файли зображень.
 7. SEO звітування: Якщо ви SEO-агентство, інструмент створення звітів може безпосередньо надсилати звіти про SEO своїм клієнтам по електронній пошті щотижня або щомісячно.

Підведенню

Як ми всі знаємо, успішна стратегія SEO – це тривала гра. Це вимагає багато терпіння та структурованого обслуговування. Але, використовуючи плагін SEO, підібраний до ваших потреб, ви можете заощадити час та забезпечити, щоб ваш сайт залишався на шляху.

Я думаю, що БАВОКО є найбільш корисним, коли вам доведеться керувати великим вмістом. Преміальна версія плагіна не потрібна, коли ви тільки починаєте. У цей момент вам набагато краще створити якісний контент. Однак, як тільки у вас є хороший вміст, ви можете користуватися цим плагіном для моніторингу та підтримки свого здоров’я на сторінці SEO.

Якщо коротко сказати, BAVOKO SEO Tools для WordPress – це чудовий плагін для блогерів та SEO агентств – особливо тих, хто керує великою кількістю та великим вмістом.

Які ваші думки щодо плагіна BAVOKO SEO Tools? Чи є у вас пропозиція щодо функції? Повідомте нас, якщо коментарі нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map