Огляд хостингу DreamPress WordPress

Ми любимо ділитися останніми та найкращими варіантами хостингу WordPress, доступними в Інтернеті, саме тому нам потрібно познайомити вас із DreamPress. DreamPress – це керований хостинг WordPress, пропонований компанією DreamHost, який завантажений чудовими можливостями, ідеальними для будь-якого блогера чи малого бізнесу. Натисніть кнопку або продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про DreamHost. О, і зараз ви можете отримати спільний хостинг DreamHost всього за $ 5,95 / місяць (це знижка на 33%!) З кодом WPEXPLORER33.


Веб-хостинг DreamHost

Чому вибирають DreamHost

Ми знаємо, що є багато компаній, що займаються хостингом, на вибір, і знайти справжню для вас може бути дуже важко. Що ж, DreamHost може бути правильним. Почавши в кімнаті гуртожитку коледжу ще в 1997 році, DreamHost тепер розміщує понад 1,5 мільйона веб-сайтів. У свої роки роботи вони зосередилися на сервісі, безпеці, розвазі та гнучкості – і, очевидно, це працює на них.

Параметри веб-хостингу

Одним із ключових моментів вибору правильного господаря для вас є пошук плану, який відповідає вашим потребам. Вам потрібно план, який пропонує функції, які ви будете використовувати. Якщо ви нічого не знаєте про сервери, вам, ймовірно, варто ділитися хостингом або керувати ними. Але якщо ви знаєте свій шлях навколо сервера і хочете по-справжньому перейти до рук, можливо, ви могли б піти з VPS або виділеним сервером. DreamHost пропонує безліч планів, щоб відповідати різноманітним потребам хостингу:

Спільний хостинг: Відмінно підходить для блогів, портфелів, малого бізнесу та інших нових сайтів
Керований хостинг WordPress: Спеціально для сайтів, що працюють на WordPress
Керований VPS хостинг: Досить потужний для підприємств, магазинів, розробників тощо
Виділені сервери: Повністю керований і готовий до веб-сайтів з високим трафіком

Звичайно, кожен із цих варіантів хостингу включає різні рівні сервісу, тому ви можете збільшувати масштаби в міру зростання потреб вашого хостингу.

Особливості веб-хостингу

dreamhost-риси

Крім того, DreamHost пропонує чудові функції для всіх своїх клієнтів. Незалежно від того, який план ви вибрали, деякі з функцій хостингу, якими ви обов’язково насолоджуєтесь від DreamHost, включають:

 • Панель управління: Панель управління DreamHost є центральною для вашого хостингу. Ви можете керувати своїм обліковим записом, переглядати свої домени, додавати та видаляти користувачів та навіть отримувати доступ до встановлень у один клік. Плюс є багато інших корисних швидких посилань для пошти, VPS, виділених серверів, виставлення рахунків, підтримки та багато іншого.
 • Інсталятор в один клік: Стандартний для більшості веб-хостів, це робить процес установки WordPress (або іншої платформи) легким. Немає входу через FTP. Не завантажуйте блискавки. Просто натисніть кнопку, зачекайте пару хвилин, і вам буде добре.
 • Дивовижна підтримка: Хто не хоче корисної підтримки? Коли ви працюєте на своєму веб-сайті і стикаєтеся з проблемою, приємно знати, що є люди, які знають, до яких можна звернутися за допомогою.
 • Генератор веб-сайтів для мобільних пристроїв: Ця функція працює на DudaMobile, і ви можете створити мобільну версію свого веб-сайту (на відміну від простого використання чуйного шаблону веб-сайту).
 • Інтеграція торгівлі кафе: Створення інтернет-магазину – це чудовий спосіб отримати трохи зайвих грошей, і хоча ви завжди можете користуватися плагіном, як WooCommerce або Easy Digital Downloads, DreamHost також повністю підтримує Cafe Commerce – тому у вас є багато варіантів будівництва магазину.
 • Автоматизовані сканування зловмисного програмного забезпечення: Зловмисне програмне забезпечення не буе, і DreamHost запускає власні автоматизовані сканування, щоб уникнути зловмисного програмного забезпечення.
 • Інтеграція CloudFlare: Гарний CDN може допомогти скоротити час завантаження сторінки для відвідувачів по всьому світу, а Cloudflare – один з найкращих там.
 • 100% гарантія часу: У ідеальному світі ваш веб-сайт ніколи не зійде, а DreamHost хоче зробити ваш хостинг максимально досконалим. Вони мають 100% гарантію безперервного часу (але, звичайно, є час, коли ваш сервер може зайнятись на кілька хвилин для обслуговування, оновлення програмного забезпечення тощо, але більшість хостів повідомить вас заздалегідь).

Хостинг WordPress, керований DreamPress

wordpress-зошит

Якщо ви ще не знали, ми любимо WordPress. Ось чому ми не могли чекати, щоб дізнатися більше про DreamPress – повністю керований план хостингу WordPress DreamHost (який зараз знижується на 20%, що складає всього 19,95 дол. США на місяць). DreamHost став партнером WordPress у 2005 році, і з тих пір з ними розміщено понад 750,00 сайтів WordPress. Ось пік у тому, що входить у їх потужний хостинг DreamPress:

 • Автоматична установка WordPress: Забудьте про встановлення в один клік – DreamPress WordPress вже встановлений для вас.
 • Автоматичні оновлення WordPress: DreamPress – це спрощення розміщення вашого веб-сайту, тому вони подбають про основні оновлення WordPress для вас. Тож не хвилюйтеся, якщо ви їдете у відпустку чи маєте доручення, DreamPress буде постійно оновлювати вашу версію WordPress.
 • Оптимізована конфігурація хостингу: Сервери складні, і якщо ви не знаєте, що ви робите, насправді намагайтеся самостійно змінити налаштування. Залиште це професіоналам, які встановили кожен сервер DreamPress спеціально для WordPress.
 • Встановлено WP-CLI: Для більш просунутих користувачів, які мають WP-CLI вже встановлене полегшує використання підказок командного рядка, зручного для розробників, прямо з коробки.
 • Керовані сервери VPS та MySQL: Yup – керований хостинг. Як ми говорили раніше, вам зовсім не потрібно турбуватися про свої сервери. DreamHost робить все за вас!
 • Веб-панель управління: Це та сама згадана раніше панель управління, де ви можете керувати всім, що стосується вашого плану хостингу DreamPress.
 • Підтримка WordPress: Задаючи питання, важливо запитати потрібну людину, і з командою DreamHost з експертів WordPress ви можете задати будь-яке питання, яке може виникнути, і ви знаєте, що отримуєте хорошу відповідь.
 • Сумісний з будь-якою темою / плагіном: Ви читали це право, будь-яку тему, будь-який плагін. Існують буквально безмежні комбінації. Тож якщо у вас є дивовижна тема або плагін, який ви хочете використовувати, у вас не повинно виникнути проблем з її встановленням на DreamPress.
 • Керування лаком: CloudFlare – це чудово, але кешування лаком додає ще більшої продуктивності, збільшуючи кешування на вашому сайті. Цей прискорювач HTTP допомагає серверам DreamPress доставляти ваші сайти вдвічі!
 • Автоматичні щоденні резервні копії: Резервні копії є невід’ємною частиною будь-якого режиму безпеки WordPress, і оскільки це такий важливий фактор, DreamHost включив ці функції у свої плани DreamPress.
 • Необов’язкове резервне копіювання в хмару DreamObjects: Це преміальна функція, до якої можна платити додатково – безпечне та безпечне хмарне середовище для збереження цих щоденних резервних копій.
 • Необмежена кількість пам’яті / пропускна здатність: Ви бачили це раніше (я впевнений), і, як і багато інших хостів і план хостингу, DreamPress запевняє, що ви можете використовувати стільки пам’яті та пропускну здатність, скільки вам потрібно. Зважаючи на причину (якщо ви користуєтеся сайтом з високим трафіком, вам доведеться масштабувати план).
 • Безлімітні електронні листи: Деякі керовані плани хостингу не включають це, але ми раді, що DreamPress зробив. Якщо ви думаєте запускати веб-сайт свого бізнесу на DreamPress, вам потрібно створити професійні облікові записи електронної пошти для кожного зі своїх співробітників.

Досить приємний список функцій, правда? Побудований на керованих віртуальних приватних серверах (VPS), що управляються DreamHost, DreamPress готовий вийти прямо з коробки. Сервери DreamPress попередньо налаштовані на використання найкращих варіантів для WordPress, тому вам не доведеться самостійно поводитися з будь-якими налаштуваннями сервера.

Крім цього, вони додали шар кешування лаку (плюс Лакируйте плагін HTTP Purge) для підвищення продуктивності вашого сайту. І не хвилюйтеся – будь-яка тема або плагін працюватиме з DreamPress (включаючи тему “Всього туру”), тож, як виглядає і працює ваш сайт, повністю залежить від вас. Тепер, коли ви маєте уявлення про те, про що йдеться у DreamPress!

Просто кілька думок

сонник-думки

У DreamPress для цього багато працює, але є декілька функцій, якими я регулярно користуюсь, які просто недоступні на даний момент. Перший – це багатомісний підтримка. Не величезна справа для більшості людей. Якщо ви ведете один або кілька блогів або компаній, що використовують WordPress, вам просто доведеться придбати окремий план хостингу для кожного сайту.

Інша функція відсутня – a інсценування область. Я дуже сподіваюся, що це щось, що DreamHost має у своїх роботах. Особисто я виявив, що постановочні області корисні для різних цілей, одна з найважливіших – перевірка оновлень (особливо для тем WordPress та WordPress). Але для більшості користувачів (які не оновлюють скептиків, як я), ви, ймовірно, не пропустите зону постановки так багато.

Крім цього, у DreamPress є все, що може бути потрібне користувачеві WordPress – навіть вбудований кешування. О, і на відміну від багатьох інших керованих планів розміщення WordPress на ринку, у DreamPress немає жодних плагінів WordPress, які вони не дозволять вам використовувати (принаймні не те, що я міг би знайти). Деякі веб-хости мають список недозволених плагінів, щоб запобігти повторенню функціональності. Але з DreamPress вони підтримували налаштування досить чисто, тому якщо ви дійсно хочете використовувати BackWPup або ЯРПП тоді йдіть за цим.

Підведенню

Сподіваємось, вам сподобався наш внутрішній погляд на DreamPress! Це здається надійним варіантом хостингу WordPress, і DreamHost додав кілька чудових функцій, щоб полегшити налаштування вашого сайту WordPress. Якщо ви використовували DreamHost або DreamPress, повідомте нам ваші думки нижче. Ми хотіли б почути від реальних користувачів, як працює їх хостинг!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map