Огляд елегантних тем

Елегантні теми – це преміальний веб-сайт WordPress Theme Membership, який належить і керує Ніком Роуч, який містить не тільки найкращу пропозицію в преміальних темах, але і деякі найкращі та найунікальніші дизайни там. На відміну від інших тематичних сайтів преміум-класу, де ви можете переглядати багато преміальних тем та купувати їх окремо (за високу ціну), в Elegant Themes ви отримуєте доступ до тонн шаблонів преміум-класу, приєднавшись до програми членства.


Я був членом Елегантних тем протягом року або близько того, і я дуже їх люблю. Всі їхні випуски тематики були фантастичними, і вони значно полегшили для мене можливість зробити мої веб-сайти дивовижними. А оскільки я такий шанувальник цього веб-сайту, я подумав, що прийшов час, коли я написав огляд елегантних тем.

Як працюють елегантні теми

Елегантний тег ЦінаЯк я вже сказав, Елегантні теми працюють на основі членства. Ви платите 39 доларів і отримуєте доступ до всіх попередніх і майбутніх тем, розроблених за час вашого членства (вам доведеться платити 39 доларів за оновлення щороку). Після того як ви є учасником, ви можете переглядати та завантажувати будь-яку тему на сайті.

Це робить Елегантні теми одним чи, мабуть, найдоступнішим місцем для отримання преміум-тем. У багатьох інших місцях ви будете платити понад 30 доларів лише за 1 тему, тоді як тут ви отримаєте близько 40 (і більше, коли з’являться нові).

Чому я приєднався

Я спочатку приєднався до елегантних тем, тому що шукав тему для запуску WPExplorer, і в той час я не був надто великим веб-розробником. Тепер я, звичайно, розробив і запрограмував власну тему (якщо озирнутися, то помітить, наскільки конкретно все відповідає потребам мого сайту).

У будь-якому разі я приєднався, і я фактично завантажив тему під назвою “egallery”, яку я почав використовувати на WPExplorer і дуже сподобався. У той час Нік Роуч ще не розробляв ePanel, але тема все-таки виходила з декількох цікавих налаштувань на панелі адміністратора, вона добре працювала прямо з коробки і виглядала чудово.

Пізніше WPExplorer.com взяв свою чергу і став більше тематичною вітриною та веб-сайтом блогу. Тому я приєднався до Партнерської програми, щоб почати заробляти гроші.

Було того варте

Чи варто було цього? Простіше кажучи, так. Для початку це був дуже доступний спосіб отримати кілька дивовижних преміальних тем для моїх блогів. По-друге, Нік Роуч виконує надзвичайні роботи з цими темами, і заглиблення в задню частину його тем допомогло мені навчитися деяким витонченим трюкам веб-дизайну / кодування. Нарешті, партнерська програма була досить успішною. Я не тільки рекомендую по-справжньому чудовий продукт, але й отримую за це гроші. А Elegant Themes пропонує дуже високу виплату в розмірі 50%.

Що цікаво про елегантні теми

Ціна

Я вже говорив про це, але просто для того, щоб примусити його трохи більше. Елегантні теми нададуть вам, мабуть, найкращу угоду Преміум-теми коли-небудь.

Дизайн

Ви перевірили теми? Вони страхітливі. Схоже, Нік Роуч завжди випереджає криву, коли справа стосується тенденцій веб-дизайну. Кожна тема, яку він випускає, наповнена суперсучасними техніками та функціональністю. Вони не тільки виглядають чудово, що працюють.

ePanel

Для мене не така вже й велика справа, але для багатьох із вас, хто не хоче змусити вас заплутатися від закопування та зміни всього коду, кожна елегантна тема тем має “ePanel”, що є звичним для Ніка Роуча, надзвичайно чудовим і красива тематична панель адміністратора. Звідси ви зможете зробити всілякі налаштування своєї теми, а також відключити та включити певні функції вашої теми.

Елегантні теми ePanel

Короткі коди

Елегантні теми нещодавно містять величезний список шорткодів до всіх їх тем, що дозволить вам легко додавати клавіші, повзунки, вміст на вкладках, стовпці, вміст, соціальні медіа, підказки інструментів та багато іншого безпосередньо на своєму веб-сайті через звичайну публікацію редактор. Це означає, що ви можете зробити свій сайт AWESOME, не торкаючись більшої частини коду або працювати в HTML-режимі.

Елегантні теми Короткі коди

Локалізація теми

Усі теми локалізовані для легкого та повного перекладу на рідну мову. За допомогою файлів .mo та .po ви можете легко перекласти тему на іншу мову (вони за замовчуванням є англійською мовою), а теми вже поставляються з файлами попереднього перекладу для деяких мов, щоб зробити це ще простіше.

Підтримка та оновлення

Маючи добре закодовану та красиву тему WordPress насправді нічого не означає, якщо ви не застраховані на довголіття. WordPress постійно змінює та оновлює свою платформу, а це означає, що вам доведеться постійно переконуватись, що ваша тема wp актуальна та має всі найновіші функції та найновіший код. Використання елегантної теми – це розумний вибір, оскільки вони постійно оновлюються та додаються до всіх своїх тем, тому не потрібно.

І якщо ви новичок WordPress та / або веб-розробки, не бійтеся. Елегантні теми мають чудову систему підтримки, де ви можете ввести будь-яку проблему на панелі свого облікового запису, і Елегантний персонал допоможе вам вирішити вашу проблему. Ви, ймовірно, раніше використовували безкоштовну тему, натрапили на проблему і спробуйте зв’язатися з розробником безкоштовної теми, але жодного разу не почули від них. Це проблема із безкоштовними темами… вони майже ніколи не надають підтримки чи допомоги. Але за допомогою елегантних тем ви можете переконатися, що ваш веб-сайт або блог працює і працює безперебійно.

55+ тем

На відміну від багатьох інших тематичних сайтів wp, ви не просто платите за одну тему, яку отримуєте 55 тем плюс підтримка преміум-класу та оновлення. Це надзвичайно хороший угод.

Не є членом? Приєднуйтесь до елегантних тем

Якщо ви не є членом, настав час перейти і подивитися, що вони там. І якщо ви любите це, будь ласка, поверніться і дайте мені знати, те саме, якщо ви його ненавидите.
Елегантні теми Приєднуйтесь

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map