Огляд агрегатора WP RSS: Створення користувацьких RSS-каналів для автоблогування

Огляд агрегатора WP RSS: Створення користувацьких RSS-каналів для автоблогування

Якщо ви шукаєте багато інформації про будь-яку тему, чи не нудно вам відвідувати сотні веб-сайтів, щоб знайти її? Чи не було б набагато простіше, якщо ви можете отримати доступ до всього цього в одному місці? Саме це і роблять веб-сайти з агрегування новин RSS – вони збирають та показують статті (заголовки + фрагменти), пов’язані з будь-якою темою, в одному місці для зручності читачів. Вони роблять це, підписуючи канали різних блогів, імпортуючи вміст цих блогів, а потім привабливо та зручно демонструючи їх на власному веб-сайті агрегатора. Звичайно, публікації пов’язані з початковим джерелом, де читачі можуть отримати доступ до повного вмісту. У цій публікації ми дізнаємось більше про плагін, який допоможе вам без особливих труднощів створити один такий веб-сайт – WP RSS Агрегатор.


У сховищі WordPress є кілька плагінів для імпорту та збереження каналів на ваш сайт. А WP RSS Aggregator – один з найкращих в лоті.

Плагін агрегатора WP RSS

Для початку це дозволяє скласти будь-який список списку, який ви хочете – від списків нерухомості та цін на акції, до спортивних подій та публікацій в Instagram. Це дозволяє імпортувати канали з декількох джерел та відображати їх на своєму сайті. Ви можете підсилити свій сайт якісним вмістом, імпортованим з різних джерел, і зробити їх сортуванням. І як тільки ви визначаєте налаштування, решта відбувається майже на автопілоті. Крім того, ви можете налаштувати показ за допомогою шорт-кодів і зробити його привабливим за допомогою мініатюр та витягів.

The безкоштовний плагін WP RSS Aggregator допомагає вам швидко додавати канали на свій веб-сайт. Наприклад, мені вдалося за один раз додати RSS-канал WPExplorer (ей, це ми!) На свій веб-сайт.

Frontend на дисплеї каналу

Точно так само я можу додати декілька каналів різних блогів WordPress і зробити свій веб-сайт потрібним для WordPress (як і раніше) WPNewsDesk). Гаразд, це може надто спрощувати речі, але ви отримуєте дрейф?

Основний плагін завантажується безкоштовно і постачається з купою п’яти преміальних надбудов та двох пакетів, які покращують продуктивність та показ.

Тепер, коли ми трохи знаємо про функції плагіна, давайте перейдемо до підручника, який стосується його використання, а потім подивимось, як додаткові додатки можуть допомогти нам покращити канали..

Налаштування та налаштування агрегатора RSS WP

Встановлення та активація основного плагіну та всіх його доповнень була справжньою справою.

Після активації перейдіть до Плагіни і шукайте нову опцію “WP RSS Aggregator” зліва на панелі інформаційних панелей WordPress. Ось знімок екрана з пунктів меню, які відображаються після натискання на це…

Пункти меню

…. і швидке записування про те, що означають ці пункти меню:

 • Джерела каналів: Тут з’явиться список усіх джерел каналу, які ви додали
 • Додати новий: Звідси ви зможете додавати нові канали
 • Елементи подачі: Тут відображатимуться всі елементи каналу, які ви імпортуєте через свої канали
 • Чорний список: Ви можете пропустити імпорт будь-якого елемента каналу, перерахувавши його тут
 • Імпорт-експорт: Ця функція допомагає імпортувати декілька каналів одночасно, а також експортувати канали
 • Налаштування: Ось де ви можете налаштувати ряд налаштувань для плагіна
 • Налагодження: Це допомагає оновити або видалити елементи каналу
 • Більше можливостей: Доступні додаткові додаткові додатки, про них можна дізнатися тут, а також придбати та встановити їх
 • Довідка та підтримка: Надає доступ до документації, поширених запитань, а також підтримку преміум-класу

Тепер, коли у вас є огляд, перейдемо до налаштування плагіна.

1. Загальні параметри для агрегатора RSS WP

Працюючи на сторінці загальних налаштувань, ви зможете перевірити параметри, щоб оптимізувати імпорт та показ ваших каналів відповідно до налаштувань веб-сайту. Ви зможете вказати максимальний вік імпортованих позицій каналу, а також максимальну кількість елементів на канал.

Загальні налаштування плагіна

Також тут можна керувати багатьма речами – частотою імпорту (десь між кожні 15 хвилин до одного разу на день), порядком імпортування каналів або встановленням власної URL-адреси каналу (про яку можна дізнатися більше тут), а також заголовок.

2. Додайте канали до WordPress

При натисканні RSS Агрегатор> Додати нове, ви приїдете на екран нижче. Тут вам потрібно додати URL-адреси блогів, вміст яких потрібно імпортувати у ваш WordPress. Для цілей цієї публікації я буду використовувати канал WPExplorer як джерело.

У більшості випадків URL сайту працюватиме, але для досягнення найкращих результатів автори плагінів рекомендують використовувати URL-адресу RSS-каналу. Якщо ви не впевнені в пошуку джерела каналу, зверніться до сторінки ця документація.

Додавання нового каналу

Ось які налаштування на цьому екрані допоможуть вам зробити:

 • Ви можете перевірити, чи працює URL-адреса каналу, натиснувши “Обґрунтуйте каналВаріант
 • Крім того, ви можете обмежити кількість елементів із імпортованого каналу, який потрібно зберігати, після чого старі елементи буде видалено автоматично. Якщо ви встановите прапорець “Посилання на корпус“Ви можете отримати доступ до посилань на зображення, аудіо, відео, файли вкладень та флеш-вміст
 • Тільки унікальні заголовки“Опція” корисна, щоб уникнути дублювання, коли для однієї статті є кілька постійних посилань або коли змінюються постійні посилання
 • Також ви можете ввімкнути посилання джерела каналу на сайт джерела RSS
 • Досягнувши цієї точки, переведіть свою увагу на панелі праворуч. У полі обробки каналу ви зможете призупинити канал, видалити старі елементи каналу та встановити інтервал оновлення

Щоб перевірити, чи канал працює нормально, натисніть на Опублікувати кнопка. У вікні попереднього перегляду каналу відображаються найновіші елементи із заголовком статті, URL-адресою, датою публікації та джерелом. Менш ніж за хвилину мої корми витягнули, і вони автоматично з’явились у Поле попереднього перегляду а також в Меню елементів каналу як показано нижче.

Елементи подачі

І коли ви натискаєте на Джерела каналів на сторінці ви побачите список усіх каналів, які ви додали на свій веб-сайт.

Джерела каналів

3. Імпорт та експорт

Щоб додати різноманітність до свого вмісту, ви обов’язково захочете імпортувати публікації за допомогою декількох каналів. Інакше ти не дуже пропонуєш жодної цінності.

Функція імпорту в агрегаторі WP RSS корисна для пошуку вмісту з багатьох різних джерел. Наприклад, якщо ви новинний веб-сайт, ви можете відобразити кураторний список із, наприклад, 50+ джерел новин. Ця функція допоможе вам імпортувати їх одночасно.

Імпорт масового корму

Вам потрібно буде ввести ім’я та URL-адреси ваших каналів, розділяючи їх комою у кожному рядку. Наприклад, Назва каналу, http://www.myfeed.com

Крім того, використовуючи стандартну функцію імпорту та експорту WordPress, ви можете імпортувати та експортувати джерела каналу. Щоб експортувати джерела каналів, відвідайте Інструменти> Експорт, перевірити радіо-кнопку проти Джерела каналів і натисніть кнопку Завантажте експортний файл кнопка. Потім WordPress створить файл XML, що містить усі джерела каналу. Так само, щоб імпортувати джерела кормів, відвідайте Інструменти> Імпорт.

Ви також можете експортувати всі Налаштування використовується агрегатором RSS WP. На другому веб-сайті WordPress ви можете імпортувати файл і натиснути кнопку «Налаштування імпорту», ​​а WordPress зробить все для вас.

Налаштування імпорту та експорту

4. Чорний список

Може статися, що ви хочете пропустити деякі елементи під час імпорту каналів. У таких випадках все, що вам потрібно зробити, – це ввести назву статті, і вона буде опущена під час отримання статей. Під час імпорту нових елементів із джерел каналу будь-який елемент каналу, який ви тут перераховуєте, не буде враховано.

5. Відображення каналів на сторінці, публікації чи віджеті

Мало додати джерела каналу та налаштувати імпорт елементів каналу на ваш веб-сайт. Вам також потрібно налаштувати, як вони відображаються на вашому WordPress. Параметри під Загальні налаштування дисплея контролюйте спосіб відображення елементів стрічки на вашому сайті.

Загальні налаштування дисплея

Тут ви можете встановити максимальну довжину заголовка та пов’язати його з початковою публікацією, показати ім’я автора для кожного елемента каналу та встановити посилання для відкриття на новій вкладці. Існує можливість пов’язати відеокліпи або вставити відео на вашу сторінку, обмежити кількість елементів для відображення та вибрати “Старіші дописи “/” Новіші повідомлення “”Сторінки.

The Відображення джерела налаштування дозволяють показувати назву джерела каналу для кожного елемента каналу, а також пов’язувати ім’я джерела каналу з початковим сайтом.

Налаштування відображення джерела

Що стосується відображення дат, то типовою датою є дата публікації публікації в GMT. Ви також можете вибрати формат дати і час тому коли публікація каналу була опублікована.

Що станеться, якщо вам не подобається стиль відображення за замовчуванням? Плагін дозволяє використовувати власний спеціальний CSS для стилю відображення. Щоб мати можливість це зробити, поставте прапорець, щоб відключити всі стилі, які використовуються в цьому плагіні.

Стилі

Щоб відобразити елементи стрічки в публікації, WP RSS Aggregator надає короткі коди. Ви можете отримати доступ до цього короткого коду, натиснувши піктограму RSS у візуальному редакторі публікації.

Додати короткий код

Додайте згенерований короткий код до своєї публікації, і він автоматично відобразить усі елементи каналу в публікації. Якщо ви використовуєте короткий код wp-rss-агрегатор не додаючи до нього нічого, всі елементи каналу відображаються. Ось так відображається канал WPExplorer у публікації на моєму веб-сайті.

Frontend на дисплеї каналу

Усі ваші інформаційні записи будуть розміщені в публікації впорядковано та пов’язані з джерелом. Ви також можете відобразити певний канал, використовуючи атрибут source у короткому коді. Кількість предметів також може бути обмежена.

6. Налагодження

Ця функція дозволяє оновлювати всі канали одним клацанням миші. Він перевіряє всі джерела каналу на наявність нових новинок та не змінює жодних існуючих каналів.

Ця сторінка також допомагає вирішити будь-які проблеми, пов’язані з плагіном. Однак потрібно пам’ятати, що оновлення – це активна робота з ресурсами, особливо якщо ви імпортуєте через кілька каналів.

Налагодження

Ви також можете видалити всі імпортовані елементи каналу та повторно імпортувати їх, натиснувши кнопку.

Додатки до агрегатора RSS WP

Як я вже говорив раніше, хоч і організовано добре, показ елементів стрічки у вашій публікації виглядає цілком базовим. Додатки допомагають вам робити ще багато речей із плагіном, таким як

 • Відображати імпортовані елементи як повідомлення
 • Примушуйте імпортувати повний канал прямо на ваш власний сайт
 • Фільтруйте елементи стрічки за ключовими словами
 • Додайте категорії до джерел каналу
 • Покращити показ каналу, додавши мініатюри та витяги

Доступно п’ять преміальних доповнень. І якщо ви не впевнені, які додатки вам знадобляться, ви можете використовувати цей інструмент знайти.

Перегляньте додатки для агрегатора WP RSS

Ось короткий знімок преміум-додатків:

Додатки WP RSS Premium

Давайте коротко розглянемо, як кожен з п’яти доповнень може покращити функції плагіна.

1. Подача до публікації

Якщо ви є прихильним автоблогером або хочете додати більше корисності для свого сайту із пов’язаним вмістом, надбудова “Feed to Post” безумовно для вас. Він дозволяє імпортувати елементи RSS-стрічки у вигляді публікацій WordPress або будь-якого іншого користувальницького типу публікацій, включаючи медіа, пункт навігаційного меню, таблиці ОДВІДЕННІ відповіді та TablePress. Він створює записи блогу автоматично з елементів стрічки.

Канал надбудови для публікації загальних параметрів

Існує багато налаштувань, які допомагають контролювати вміст, який відображається в імпортованих публікаціях.

 • Статус публікації: чернетка, опублікована, запланована, сміттєва, приватна або очікувана (або будь-який інший статус, який використовується на вашому сайті)
 • Категорії та автори
 • Формат публікації для призначення імпортованого каналу: стандарт, чат, посилання, цитата, зображення, відео, аудіо (або будь-який інший користувацький формат, що використовується)
 • Дата публікації: початкова дата публікації або імпортна дата
 • Посилання на початкову публікацію на початку вмісту публікації
 • Преміальна послуга перетворення RSS-каналів у повнотекстовий RSS-канал

Крім того, цей додаток дозволяє налаштувати, як обробляти зображення, знайдені у каналах, скоротити URL-адреси та включити коментарі. Ви також можете встановити автором імпортованих публікацій будь-який існуючий автор або навіть автоматично створити авторів у вашій системі на основі відповідних даних у стрічці – якщо вони надані.

2. Повний текст RSS-каналів

Повне текстове RSS-каналів розширює можливості автозаписування попереднього додатка. Підключившись до преміум-повнотекстового сервісу, ви зможете імпортувати повний вміст публікації для необмеженої кількості позицій каналу на джерело каналу, навіть коли сам канал не надає його. Якщо ви хочете, ви також можете скористатися повноцінною системою імпорту RSS.

Вибравши Повний сервіс Premium Full Text зі спадного меню на сторінці налаштувань, перейдіть до пункту Джерело каналу, знайдіть джерело RSS та натисніть Редагувати. Потім прокрутіть вниз і позначте прапорець Формувати повний вміст. Закінчіть оновленням каналу. На ваші існуючі елементи каналу це не вплине – вам доведеться видалити ці публікації з конкретного джерела каналу та натиснути на Отримати повідомлення (будьте обережні, тому що старі публікації, які вже не містять RSS-канал, не можна повторно імпортувати). Тепер на вашому веб-сайті відображатиметься повний оригінальний вміст разом із посиланням на оригінальну публікацію.

Налаштування повного тексту RSS

Безкоштовна послуга плагіну за замовчуванням обмежена 5 елементами каналу на джерело каналу. Це означає, що при використанні опції «Завантажити повний вміст» з опцією «Безкоштовне обслуговування», вибраною в пункті « Загальні налаштування, ви зможете імпортувати лише останні 5 публікацій із кожного джерела каналу, незалежно від того, скільки елементів каналу присутні у самому каналі. Мало того, результати також кешуються протягом 20 хвилин.

Якщо вам потрібні необмежені елементи каналу та кеш-пам’ять, вам потрібно придбати надбудову RSS-каналів з повним текстом разом із каналом для публікації.

3. Фільтрація ключових слів

Якщо ви вказуєте ключові слова, фрази або теги, які має містити стаття, фільтрування ключових слів гарантує, що через канали імпортується лише відповідний вміст.

Фільтрування ключових слів додатків

У разі відсутності ключових слів та / або тегів стаття не буде імпортована. Таким чином ви можете пропустити статті, не важливі для вашого веб-сайту.

4. Уривки та ескізи

Ескізи будь-якого списку завжди сприяють привабливішому відображенню. Цей додаток знімає зображення з елемента стрічки та відображає його разом із уривком до елементів стрічки. Заголовок, дата та джерело кожного елемента каналу також відображаються при використанні короткого коду WP RSS Aggregator (на відміну від параметрів подачі до публікації чи повного тексту, який буде залежати від стилю вашої теми).

Налаштування мініатюри додатків

Що станеться, якщо в імпортованому продукті немає зображення? Ну, ви можете вибрати будь-яке зображення, яке відображатиметься як мініатюрне зображення за замовчуванням.

5. Категорії

Категоризує джерела каналу та дозволяє відображати елементи каналу з певної категорії на вашому веб-сайті за допомогою параметрів короткого коду.

Категорії додатків

Цей додаток допомагає призначити джерела каналів категоріям і може бути дуже корисним, якщо на вашому сайті є декілька каналів.

Ціни на додатки для агрегатора WP RSS

Усі платежі щорічно продовжують отримувати оновлення та підтримку. Хоча ви можете придбати додатки окремо, придбання їх у вигляді пакетів дозволить заощадити гроші. Як було сказано раніше, доступні два пакети:

1. Простий пакет каналів що включає три аддони: Витяги та мініатюри, категорії та фільтрування ключових слів. Ці додатки служать для фільтрації вашого каналу, розділення його на категорії та відображення елементів стрічки разом із уривками та ескізами за допомогою короткого коду.

Має сенс купувати три додатки в комплекті, оскільки це призводить до значних заощаджень. Окремо ви виділите 30 доларів (один веб-сайт), 60 доларів (до п’яти веб-сайтів) та 180 доларів (до двадцяти веб-сайтів) за кожну надбудову. Але в комплекті ви заплатите лише 70 доларів США за один веб-сайт, 140 доларів – до п’яти веб-сайтів і 280 доларів – до двадцяти веб-сайтів.

Як бачите, ви можете зекономити 20, 40 і 260 доларів.

2. Комплект розширених каналів включає три додатки: Потік до публікації, повний текст RSS-каналів та фільтрування ключових слів. Ці три доповнення – це те, що вам потрібно, якщо ваш веб-сайт покладається на автозавантаження на вміст, а фільтрування за ключовими словами дозволяє фільтрувати імпортований вміст..

Знову ж таки, придбання їх у вигляді пакета може бути кращим варіантом. Окремо два додатки для автоблогування містять ціну 80 доларів (один веб-сайт), 160 доларів (до п’яти веб-сайтів) та 300 доларів (до двадцяти веб-сайтів) кожен. Фільтрування ключових слів продається за 30 доларів за один веб-сайт, 60 доларів для до п’яти веб-сайтів і 180 доларів для до двадцяти веб-сайтів. У той же час ви можете придбати пакет за 150 доларів за один веб-сайт, 300 доларів для до п’яти веб-сайтів і 600 доларів для до двадцяти веб-сайтів.

Тут також ви заощадите гроші – 40, 80 і 180 доларів відповідно.

Переглянути пакети агрегаторів WP RSS

Плюси та мінуси агрегатора WP RSS

Плюси – Ви знайдете, що для плагіна буде багато речей:

 • Легко встановити та налаштувати, після цього працює на автопілоті
 • Полегшує управління RSS-стрічками на веб-сайтах WordPress
 • Ви зможете призупинити та перезапустити імпорт через джерела каналу
 • Можна запланувати імпорт кормів для окремих джерел
 • Він прекрасно працює з Lightbox і може навіть обробляти відео з YouTube, DailyMotion та Vimeo
 • Додаток – Feed to Post – надає параметр Canonical Link. Це дозволяє легко вказати канонічне посилання на імпортовані повідомлення, яке буде вказувати на початковий ресурс. Це допомагає сповістити пошукові системи про те, що є оригінальним джерелом вмісту, і тим самим подолати проблему “дублюючого вмісту”
 • Плагін постійно оновлюється за допомогою перевірки на оновлення кожні 12 годин, аж до декількох хвилин – це залежить від вас!

Мінуси – Я б не став називати це “мінусами”, більше як проблемами сервера, які потрібно вирішити:

 • Імпорт тисяч предметів із сотень джерел каналу є ресурсомістким і може вплинути на ефективність веб-сайту. Ви можете вирішити цю проблему певною мірою, використовуючи налаштування плагіна, щоб запланувати імпорт каналів або призупинити та перезапустити їх..
 • Вам може знадобитися налаштувати ресурс пам’яті WordPress для одночасного імпорту через декілька джерел каналу.

Підведенню

Ця близька зустріч із агрегатором RSS WP, можливо, переконала вас, що це всебічне рішення для агрегації вмісту та сайтів автоблогування..

Основний плагін виконує велику роботу з імпортом за допомогою декількох каналів та відображення елементів каналу в основному, майже повністю на автопілоті. Деякі користувачі можуть зайняти трохи часу, щоб ознайомитись із шорткодами. Але як тільки ви їх зрозумієте, працювати з ними досить легко.

Однак для повноцінного веб-сайту для агрегації контенту саме додатки дозволяють вам відчути всю перевагу автозавантаження. З перетворення елемента каналу в публікацію, категоризації та фільтрації каналів, додавання уривків та мініатюр до відображення каналу – додатки перетворюють агрегацію вмісту та відображення в один плавний процес. Навіть інакше додатки дозволяють запропонувати кращу цінність для читачів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map