Обмежити огляд вмісту Pro & Guide

Обмежте плагін WordPress Content Pro

Привіт знову друзі! Ми повернулися до чергової дивовижної угоди для вас. Цього разу це плагін Restrict Content Pro WordPress із плагінів Pippin, який дозволить вам легко створити сайт для членства. Тепер давайте розберемося, чому цей плагін настільки приголомшливий!


Причини додавання членства на ваш веб-сайт

Можуть бути причини, щоб додати систему членства на ваш веб-сайт. Ось декілька причин, чому ви можете хотіти або потрібно додати розділ лише для членів на свій веб-сайт.

Запустіть власний Інтернет-магазин

Обмежте параметри плану вмісту Pro

Членство – це чудовий спосіб заробляти на життя на своєму веб-сайті, і якщо ви хочете продавати пакети товарів чи послуг на своєму веб-сайті, ви хочете інтегрувати свою власну платформу членства. Обмежити вміст Pro надає повну підтримку планів з великою кількістю параметрів налаштування, щоб ви могли редагувати ціну, тривалість, рівень доступу та багато іншого. А плагін навіть має додатки для інтеграції з монітором завантажень (щоб ви могли керувати своїми завантаженнями з власного веб-сайту), а також AffiliateWP (якщо ви хочете запустити власну партнерську програму).

Розвивайте свій бізнес

Обмежити вміст з обмеженим вмістом Pro

Ви також можете запропонувати безкоштовне членство, що є прекрасним способом для розвитку вашого бізнесу. За допомогою розділу з членами ви можете надати більше цінності та отримати більше читачів. Тут, у WPExplorer, у нас є користувачі, які входять в наші ексклюзивні безкоштовні теми, які ви можете знайти лише на нашому сайті. Якщо ви хочете запропонувати будь-яку форму ексклюзивного вмісту або лише учасників, обмежити вміст Pro – це прекрасний спосіб зробити це.

Додайте членство з обмеженням вмісту Pro

Додавання членства на ваш веб-сайт не повинно бути важким – Обмеження вмісту Pro робить це дуже просто! Просто встановіть плагін і налаштуйте параметри для своїх підписок, керуйте своїми членами, експортуйте фінансові дані тощо.

Обмежити підписки на вміст Pro

Все є на вашій інформаційній панелі WordPress і чітко позначено етикетками (з описами), що допоможе вам зрозуміти та повністю використати кожну з функцій у вас під рукою. І ви можете додати кілька рівнів, оновлення та навіть коди знижок.

Обмежити звітність про вміст Pro

О, також є досить зоряний розділ звітності. Ви можете переглядати графіки заробітку та реєстрації (які можна відфільтрувати за рівнем підписки та часовим проміжком, щоб ви могли відстежувати свій прогрес).

Що встановлює обмеження вмісту Pro, окрім конкурентів

Ми знаємо, що існує безліч безкоштовних та преміальних варіантів, які варто врахувати, але для багатьох блогерів та підприємців WordPress Restrict Content Pro є найкращим варіантом. Перш за все, можна випробуйте плагін безкоштовно завантаживши Обмежте плагін Word Free WordPress з WordPress.org. Коли ви дізнаєтесь, що це правильний плагін для вас, оновити до версії Pro так само просто, як вибрати свій план.

Плагін також був закодований з метою. Ми знаємо Pippin дуже давно, і знаємо, що він один з найкращих розробників плагінів. Чому ще WordPress.org довірив йому переглянути матеріали? Коли він створює плагін, як-от «Обмежити вміст Pro», кожен рядок коду та будь-яку функцію плагіна вибирається продумано та з метою. Це створює надійний, надійний і надійний плагін.

Але доповнення плагіна – не єдиний важливий фактор, також обмежити вміст Pro Pro простий у використанні. Усі параметри та функції доступні безпосередньо на інформаційній панелі WordPress (як-от звіти про прибутки та реєстрації, pdf-рахунки-фактури або опції експорту до даних учасників та платежів). І є шорт-коди, щоб ви могли вставляти форми, обмежувати вміст, додавати дані про підписку та інше там, де вони вам знадобляться.

Плюс до цього, якщо у вас є питання, ви, ймовірно, зможете знайти відповідь у вичерпна онлайн-документація. Все є від встановлення та використання коротких кодів, до розробників, орієнтованих на розробників, про гачки та функції дій. Ще краще, є відео та скріншоти, щоб провести вас через кожен крок кожного посібника, щоб ви могли слідувати далі. І за винятком випадків ви не можете знайти відповідь, або якщо у вас є запит на функцію, обмежити вміст Pro команда підтримки із задоволенням допомагає. Просто надішліть запит, і техніка повернеться до вас, як тільки зможе.

О, і хоча це не стосується обмеження вмісту Pro, преміум-плагінове членство в одному з потужних плагінів Pippin надає вам доступ до ексклюзивні навчальні посібники та ресурси на його веб-сайті. Чудовий ресурс для будь-якого користувача живлення WordPress!

І обмежити вміст Pro може зробити набагато більше, за допомогою додатків

Обмежте надбудови Content Pro

Хочете ще більше? Існує багато функцій, які ви можете додати до свого встановлення для обмеження вмісту Pro з додатками. В даний час існує 12 безкоштовних та преміальних додатків, створених Pippin, для монітора завантажень, AffiliateWP, WP Job Manager, MailChimp, шлюзу платежів Braintree, Монітора кампанії, Wysija Додати увімкнено, перевірки математики, bbPress інтеграції, імпорту користувача CSV, знижок членів EDD та застосовувати строгі паролі.

І ще 9 додаткових додатків для завантаження для ActiveCampaign, ConvertKit, iDevAffiliate, MailChimp Pro, BuddyPress, таксамо, GetResponse, Умови та знижки EDD. Ви можете переглянути та дізнатися більше про все це Обмежити додатки Content Pro на веб-сайті.

Обмежте вміст Pro, плагін верхнього рівня

Ми надаємо Restrict Content Pro 5 зірок для зручності користування, наявності доповнень та розширень та якості документації. Це чудовий плагін для початківців, оскільки параметри легко зрозуміти та налаштувати, але він однаково підходить для просунутих розробників, які скористаються гачками дій, файлами шаблонів та ін..

Отримайте обмеження вмісту Pro сьогодні

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі завтра за ще однією новою ексклюзивною угодою з одного з наших улюблених ресурсів для WordPress – Можливі пропозиції!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map