NextGEN Галерея WordPress Огляд плагіна

NextGEN Галерея WordPress Огляд плагіна

Для такого надійного та популярного плагіна для галереї WordPress мені було неприємно знайти лише декілька публікацій NextGEN Gallery. Я маю на увазі, що більшість статей були старими і вживали епоху, коли плагін ще був у зародковому стані.


Сьогодні все по-іншому. NextGEN Gallery перетворився на повноцінний плагін галереї WordPress. Він пропонує вам безліч варіантів створення та керування галереями, як професіонал. Щоб підсолодити угоду, вся справа надзвичайно проста у встановленні та використанні.

Для користувачів електроенергії NextGEN Gallery пропонує вам преміум-додатки для поповнення галерей. Деякі додатки включають електронну комерцію, перевірку клієнтів та автоматичне виконання замовлення на друк. Крім цього, ви отримуєте велику кількість сторонніх додатків, які по-новому розширюють галерею NextGEN.

Навіщо вам потрібна галерея NextGEN?

У WordPress вбудована функція галереї, навіщо вам потрібен плагін, такий як NextGEN Gallery?

Ну, типова галерея WordPress підходить для невеликих завдань галереї. Чудово додати основну галерею до своєї публікації чи сторінки, але це все.

Якщо ви працюєте з великою кількістю зображень або потребуєте більшого контролю, скажімо, що ви фотограф, графічний дизайнер, візуальний художник або будь-який інший професіонал, який працює з багатьма фотографіями, ви швидко зрозумієте, що за замовчуванням WordPress галерея не відповідає вирізати.

Іншими словами, галерея NextGEN пропонує вам багато розширених функцій, яких ви не знайдете в галереї WordPress за замовчуванням або багатьох інших плагінів. Наприклад, інтеграція лабораторії друку дозволяє продавати фізичні відбитки ваших зображень автоматично, що є першим для плагінів WordPress Gallery.

NextGEN Gallery – це ідеальний плагін галереї WordPress як для легких, так і для важких користувачів. Якщо ви хочете ділитися сімейними фотографіями з друзями, показувати своє графічне портфоліо чи продавати свої фотографії, серед іншого, NextGEN має ваші спини.

У сьогоднішньому оглядовому дописі ми беремо плагін NextGEN Gallery для тестового драйву. Ми висвітлюємо функції та смакові якості, які роблять плагін одним із найкращих та найпопулярніших плагінів галереї усіх часів.

Без зайвих прихильностей, почнемо, оскільки є багато для висвітлення.

Що таке NextGEN Gallery?

nextgen-галерея

З вступу, досить очевидно NextGEN Gallery – плагін галереї WordPress. Як повідомляє Imagely, “NextGEN Галерея стала стандартом галузі Плагін WordPress Gallery з 2007 року і продовжує отримувати понад 1,5 мільйона нових завантажень на рік ».

З офіційні дані WordPress, Галерея NextGEN зібрала понад 28 мільйонів завантажень з моменту виходу. На момент написання проекту NextGEN Gallery має понад 800K активних інсталяцій, що робить її найпопулярнішим плагіном WordPress Gallery. Непогано. Зовсім непогано.

Користувачі люблять плагін, якщо захоплені відгуки на WordPress.org чи що-небудь пройти. З 3370 відгуків 2506 людей дали плагіну 5-зіркову оцінку. Це приблизно 75% бази користувачів, це означає, що ви в хороших руках.

Ось що сказав один щасливий клієнт:

Я абсолютно люблю цей плагін. Жодних проблем із встановленням. Добре працює як із моєю темою, так і зі створенням сторінок. На мої запитання для підтримки відповіли протягом одного робочого дня, як і обіцяли. Мені подобалася безкоштовна версія, тому я закінчив купувати про-версію (NextGen Plus) на різдвяні свята завдяки коду знижок. Ніяких скарг немає. Замовник на все життя. – 8flixs

На час написання плагін має чудову оцінку 4,3 / 5,0, так що так, ми працюємо, приятель!

Крім того, Imagely – це авторитетна компанія WordPress, яка пропонує вражаючі теми, плагіни, веб-сайти під ключ та хостинг для фотографів.

Дивовижна команда пропонує вам ідеальне рішення для створення веб-присутності, будь то фотограф, графік чи будь-який інший креатив, який працює із зображеннями.

Є безкоштовна версія!

NextGEN Gallery можна безкоштовно завантажити та використовувати на WordPress.org. Однак ви повинні придбати преміум-ліцензію NextGEN Gallery Plus, Pro або довічну ліцензію, щоб користуватися преміальними додатками та професійною підтримкою.

Для огляду ми використовуємо NextGEN Gallery Pro, оскільки він пропонує вам прекрасний огляд функцій. Плагін панує досить сильно з точки зору функцій, необхідних для розгортання прекрасних галерей, як професіонал.

Примітка: Спочатку потрібно встановити безкоштовна версія NextGEN Gallery використовувати преміум-додатки.

Тепер, коли ми знаємо, з чим працюємо, давайте розкриємо деякі функції, які роблять галерею NextGEN гідним конкурентом у категорії плагінів WordPress Gallery.

Особливості галереї NextGEN

Наступні особливості

Я люблю розробників, які намагаються вразити користувачів. Як такий, мене завжди цікавлять чистий код, легкий дизайн та інтуїтивний інтерфейс користувача. З іншого боку, особливість набрякання є вашим справді величезним НЕТ-НІ.

NextGEN Gallery – це миле місце, яке пропонує вам найкраще з обох світів. З одного боку, ви отримуєте неймовірний перелік функцій для “керування, показу, підтвердження та продажу фотографій, як професіонал”. З іншого боку, у вас є зручний інтерфейс, який економить багато сил і часу.

При цьому, NextGEN Gallery найвідоміша за наступними функціями.

Кілька стилів альбому та галереї

nextgen галереї та альбоми

Спочатку все, альбом – це колекція ваших галерей, а галерея – це колекція ваших зображень.

Тепер безкоштовна версія NextGEN Gallery має три стилі галерей (мініатюру, слайд-шоу та галереї ImageBrowser) та два стилі альбомів (компактний та розширений). Професійна версія пропонує вам ще сім стилів галереї та два стилі альбому. Загалом ви отримуєте альбоми та альбоми в стилях 12+.

Що стосується демонстрації ваших фотографій, NextGEN Gallery пропонує вам достатньо стилів альбомів та галереї, щоб дивувати своїх користувачів. Створити галереї дуже просто, адже незабаром ви дізнаєтесь.

Кожен альбом та стиль галереї мають нескінченний перелік настроюваних параметрів, що дозволяють створювати галереї на ваш смак.

Мільйони опцій та налаштувань

Налаштування та параметри галереї nextgen

Управління галереями на веб-сайті WordPress потребує серйозних можливостей, а галерея NextGEN, на щастя, не розчарує. Люди в Imagely знають, що вони роблять, і запакували NextGEN Галерею до краю.

Якщо ви хочете встановити глобальні стилі, які застосовуються на сайті, є варіант для цього. Ви хочете налаштувати кожну галерею окремо? У вас є маса варіантів, мій друже.

Ви можете змінювати розмір зображень, додавати описи, створювати водяні знаки, прив’язувати цілі галереї до певної сторінки, встановлювати попередні зображення та завантажувати зображення оптом. Чорт, ви можете навіть завантажувати цілі папки та ZIP-файли.

Крім того, ви можете обертати зображення, виключати зображення з галереї, переглядати метадані зображення, редагувати ескізи, встановлювати автовідтворення, визначати стилі переходу та додавати теги, серед іншого.

Хочете додати до своїх зображень піктограми обміну соціальними мережами? Можливо, ви хочете інтегрувати плагін своєї галереї з Adobe Lightroom? Якщо так, галерея NextGEN має спину.

Єдиний спосіб охопити всі параметри, які пропонує NextGEN Gallery – це ви зануритися і випробувати плагін з перших вуст. Існує занадто багато варіантів, щоб включити їх в один огляд.

Перероблений інтерфейс користувача

Інтерфейс користувача галереї nextgen

Багато плагінів WordPress галереї захаращують вашу панель адміністраторів WordPress з жорсткими користувацькими інтерфейсами (UI), які важко використовувати. Що ж, у NextGEN Gallery нічого цього не буде. Плагін має прекрасний та інтуїтивний користувальницький інтерфейс, з яким легко працювати.

Щойно ви встановите та активуєте плагін, ви можете запустити майстра, який легко помітити (див. Зображення вище) галереї, який допоможе вам потрапити на землю. Він показує вам все, як створити галерею NextGEN і вставити її на свою сторінку або публікацію.

Створювати галереї в галереї NextGEN дуже просто, завдяки переробленому інтерфейсу користувача. Ви заробляєте більше роботи за менший час порівняно з іншими плагінами галереї, які сповільнюють ваш робочий процес із непотрібним безладом.

Клієнтське підтвердження

nextgen підтвердження клієнтом галереї

Часом клієнт хоче перевірити зображення або поділитися відгуками. У минулому фотографи складали поштові електронні листи з клієнтами, які хотіли підтвердити роботу до завершення проекту. Зазвичай це стосується відвідування вашого офісу (або їхнього), що закінчується поїданням багато часу та грошей.

Однак галерея NextGEN повністю змінила гру. Плагін оснащений зоряною системою, яка дозволяє клієнтам підтверджувати окремі фотографії, просто клацаючи піктограму зірки. Крім цього, NextGEN Gallery має поле для коментарів, яке дозволить клієнтам залишати відгуки про конкретні зображення.

Обидві функції можуть значно впорядкувати ваш робочий процес, заощадивши і ви, і клієнт час і гроші. Тепер вам не потрібно бігати по місту; клієнти можуть коментувати та підтверджувати зображення прямо з комфорту своїх будинків.

Параметри електронної комерції

Наступні параметри електронної комерції галереї

Зачекайте, ви на хвилину подумали, що все це бачили? Якщо так, ви помиляєтесь. Як ви думаєте, з чим ми тут працюємо? Виконаний млин фрагмент коду, що маскується як верхній плагін галереї? Давай, синку, ми говоримо про NextGEN Gallery, і це ніколи не розчаровує.

Якщо ви продаєте фотографії чи зображення, галерея NextGEN пропонує вам чудовий набір функцій, щоб принести великі гроші додому. Ти можеш продавати фотографії в Інтернеті та фізичні відбитки без особливих зусиль. Ви можете легко створити власні прайс-листи та закинути пару купонів на добру міру. І керувати всією справою від вашого адміністратора WordPress? Ну а продавати фотографії з NextGEN Gallery – це не легко.

Плагін підтримує шлюзи платежів PayPal і Stripe на момент написання, що є достатнім. Інтегрувати будь-який шлюз так само просто, як A, B, C. Для тестування рекомендуємо включити тестовий шлюз щоб не стягувати плату за тестові замовлення.

Інтеграція друкованої лабораторії

Завдяки інтеграції «Лабораторії друку» тепер ви можете виконувати замовлення на друк автоматично. Ви можете виконати замовлення вручну або автоматично через Custom House Custom Color (WHCC), одну з найпопулярніших друкованих лабораторій у Сполучених Штатах. Розробники наполегливо працюють над тим, щоб у майбутньому співпрацювати з міжнародними лабораторіями друку.

Крім цього, NextGEN Gallery пропонує вам автоматичний розрахунок податку за допомогою Taxjar, нульових комісій за продаж (на відміну від інших послуг з продажу фотографій, таких як Smugmug або Photoshelter) та багато іншого.

Тепер, коли ми маємо уявлення, чого чекати, давайте створимо просту галерею в NextGEN Gallery просто для розваги.

Як створити галерею NextGEN

По-перше, встановіть та активуйте безкоштовно Плагін NextGEN WordPress Gallery. Потім придбайте свою копію плагіна NextGEN Pro з офіційного веб-сайту. Після цього встановіть та активуйте про-версію.

Створення галереї NextGEN

Тепер ви готові до наступної частини, створивши галерею. Є два способи. Ви можете створити галерею, а потім вставити її на свою сторінку або публікацію. Крім того, ви можете завантажувати зображення та додавати галерею під час редагування сторінки чи публікації.

Я розкрию перший метод для ілюстрації. Другий метод є досить зрозумілим, особливо коли ви отримуєте вигляд NextGEN Gallery. Крім того, я хотів би, щоб ви спробували другий метод самостійно.

Перейдіть до Галерея> Додати галерею / зображення, як показано нижче.

додавання нової галереї в NextGEN Gallery

На наступному екрані у вас є пара варіантів для завантаження зображень. Ви можете завантажувати файли зі свого комп’ютера, імпортувати з медіатеки або імпортувати папку зі свого сервера. Я завантажую фотографії зі свого ноутбука, тому я вибираю перший варіант; Завантажте зображення.

Далі виберіть Створіть нову галерею, додати а Назва галереї (моя “Нова тестова галерея ”), клацніть Додати файли щоб вибрати свої зображення, і, нарешті, Почніть завантаження кнопка, як показано нижче.

завантаження зображень у NextGEN Gallery

Якщо все добре, ви побачите цього маленького хлопця внизу екрана:

завантаження завершено

Ви можете натиснути на Управління галереєю> Нова тестова галерея посилання, якщо вам потрібно відредагувати вашу галерею, але ми пропустимо це та покажемо, як вставити наш “Нова тестова галерея » на сторінку чи публікацію.

Вставка галереї NextGEN у сторінку / допис

Тепер, коли у нас є галерея, давайте вставимо її на сторінку. Процес залишається тим самим, якщо ви хочете вставити галерею в публікацію. Перейдіть до Сторінки> Додати нове, як показано нижче. Зауважте, що ви також можете редагувати наявну сторінку / публікацію.

додавання нової сторінки WordPress

Далі додайте назву сторінки та натисніть на Вхід клавіша, щоб почати новий рядок (чи це блок?). Клацніть піктограму плюс (+), перейдіть до пункту Загальні блоки, і натисніть NextGEN Gallery, як ми виділяємо на зображенні нижче.

nextgen галерея блок Гутенберг

Після цього натисніть кнопку Додати NextGEN Галерея як ми детально описуємо нижче.

додати галерею nextgen

Це так просто; ви, мабуть, уже вставили галерею на свою сторінку / публікацію. Але не будемо тут випереджати себе. Натиснувши кнопку, ви перейдете до наступного екрана. Тут вибирайте Галереї (1)Галерея (2) (у нашому випадку це “Нова тестова галерея ”), і стиль відображення (я вибрав) Профільна плитка (3)), як показано нижче.

Після цього прокрутіть до нижньої частини екрана і натисніть на Вставити галерею кнопка:

Далі, Зберегти чернетку, попередній перегляд, оновлення, або Опублікувати вашу нову сторінку або публікацію залежно від того, де ви перебуваєте у своєму робочому процесі. Я пішов з Опублікувати оскільки я створював нову сторінку ��

І ось, панове, так виглядає моя новостворена галерея на моєму тестовому сайті, що працює на темі Total WordPress:

NextGEN з Усього

Непогано близько п’яти хвилин м’якої роботи.

Чи реагують галереї NextGEN?

Ви ставите, що вони є! Я надіслав посилання на свій телефон, і ось що я отримав:

NextGEN чуйний

Це все добре; Галереї NextGEN також легко створювати та реагувати �� Начебто тут у нас є все необхідне, тому перейдемо до наступного розділу. Функцій та варіантів цієї речі достатньо, щоб отримати багато захоплених відгуків таких користувачів, як ви. Ось пара відгуків.

Відгуки

Наступні відгуки галереї

Користувачі хвалять галерею NextGEN зліва, справа та в центрі. Я маю на увазі, що там не любити плагін. Ось справжні відгуки задоволених користувачів:

Протягом останніх 15 років я спробував декілька плагінів галереї, і NEXTGEN GALLERY на сьогоднішній день є НАЙБІЛЬШИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ, універсальним та ефективним. Дякую! – Фото Марка Джордана

Тоді є…

Ми вже багато років використовуємо галерею NextGEN на тому чи іншому сайті. Він не тільки має чудовий набір функцій, але він добре підтримується, завжди оновлюється, і ми протягом багатьох років мали великий успіх у будь-яких запитах щодо підтримки. Я дуже рекомендую! – Девід Г. Джонсон

І …

Плагін NextGEN Gallery – це саме те, що я шукав у плагіні галереї для свого мистецтва. Мені подобається, що у мене може бути відсортовано власну галерею, і в ній є налаштування резервного копіювання оригінальних зображень та відключення меню правою кнопкою миші, щоб запобігти завантаженню мого мистецтва. – ГабіКлейтон

…серед інших.

Якщо плагін галереї може похвалитися чудовим рейтингом, ми були б тут цілий день, якби додавали кожен огляд до публікації. Ви можете переглянути більше відгуків на офіційному веб-сайті галереї NextGEN або WordPress.org. Це не вийде, давайте розглянемо доступні варіанти підтримки.

Підтримка галереї NextGEN

Якщо ви застрягли, використовуючи NextGEN Gallery, ви завжди можете розраховувати на їх зразкову підтримку. Вони пропонують безліч варіантів підтримки та матеріалів. Для початку ви завжди можете подати квиток на підтримку, якщо у вас є обліковий запис Imagely. Крім того, ви завжди можете перевірити документація якщо вам потрібна допомога з налаштуванням додатка NextGEN Gallery.

Крім цього, не соромтеся перевірити Образно блог і Фотокартка WordPress Podcast. Навчитися з ресурсів є тонна. Крім того, ви завжди можете зв’язатися безпосередньо із зображенням.

Ціни на галерею NextGEN

Наступне ціноутворення галереї

Образно пропонує вам чудові пакети цін. Як ми вже встановили, вони пропонують вам безкоштовну версію, щоб завести вас у двері. Якщо ви хочете покращити додатки, ви можете придбати Плюс ($ 79), Профі ($ 139), або Пожиттєвий пакет ($ 299). Виберіть пакет, який працює для вас.

Отримайте NextGEN Gallery

Заключні слова

NextGEN Gallery – це фантастичний плагін WordPress Gallery. Він має мільйон і одну функцію, що робить створення красивих галерей дуже простим. У той же час, плагін неймовірно простий у використанні, що ви потрапите на землю, працюючи в найкоротші терміни. Існує безкоштовна версія, яка дозволяє випробувати води, але якщо ви хочете більше енергії, у вас є велика кількість преміальних доповнень у вашому підпілці та дзвінку.

У вас є запитання чи пропозиції? Який ваш улюблений плагін для галереї? Будь ласка, повідомте нас у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map