Найкращі сайти WordPress та членства

WordPress тематичний пакет / членські сайти – це чудовий спосіб отримати купу преміальних тем за прийнятну ціну. Індивідуальні ліцензії на теми можуть скласти від кількох доларів до сотень доларів лише на одну тему. Краса пакетів та членських сайтів полягає в тому, що ви отримуєте всі їх теми за щомісячну або щорічну плату, а також підтримку та оновлення цих тем.


Ми склали список найкращих тематичних пакетів WordPress / членства в Інтернеті. Це лише невелика частина доступних наборів, але всі вони надійні та надійні автори тем. У нашому списку представлені високоякісні та корисні пакети магазинів тем WordPress, і, сподіваємось, ви скористаєтесь кількома незабаром!

Королівство тем – 129 доларів на рік

теми-королівство-wordpress-розшарування

Це доступний варіант для тематичного сайту, але вони мають найвищі теми та підтримку ціни. Не дозволяйте вам обдурити низьку ціну – Themes Kingdom пропонує якісні теми (на даний момент 41) для бізнесу, блогів та портфоліо, а також інші нішеві теми, такі як журнал, ресторан та електронна комерція. Вони пропонують багато за ціною 129 доларів на рік.

Відвідайте Королівство тем

Елегантні теми – 69 доларів на рік

Напевно, один із найвідоміших сайтів для розробки тематичних програм WordPress. Елегантні теми створили потужну репутацію на багаті на функції та прості у використанні теми за низьку річну ціну. Наразі вони мають 87+ тем WordPress у різних нішах (блог, журнал, електронна комерція, портфоліо тощо) та випускають пару нових щомісяця. Лише 69 доларів на рік – це неймовірна цінність.

Відвідайте елегантні теми

ThemeFuse – $ 17 на місяць

ThemeFuse пропонує високоякісні теми WordPress у різних стилях та макетах. Наразі вони мають 23 теми дивовижних тем для справжнього естафету, ресторани, юридичні фірми, художники, медичні кабінети, новини спорту та багато іншого. Отримайте доступ до всіх їх тем WordPress за $ 17 на місяць (плюс 199 доларів за разову плату).

Відвідайте ThemeFuse

StudioPress – $ 399,95 на все життя

StudioPress – це добре відомий магазин тем WordPress, який нараховує 47 вражаючих тем для їх імені. Усі їх теми виконуються на основі Genesis Framework – SEO-дружній, супер гнучкий та простий у налаштуванні тематичний фреймворк WordPress. За 399,95 дол. США ви можете придбати пакет “Про те-Плюс усіх тем”, який включає всі теми StudioPress для життя плюс підтримка та оновлення.

Відвідайте StudioPress

Themify – 79 доларів на рік

Маючи багато тем електронної комерції, багатоцільових та чуйних тем WordPress, це чудовий варіант членства, якщо ви (або працюєте з) малим бізнесом. На даний момент у Themify 31 тема, і всі вони професійні, прості у використанні та дуже багатогранні. Кожна ліцензія на тему коштує 49 доларів – тому щорічний членський внесок у розмірі 79 доларів є крадіжкою, якщо ви плануєте використовувати 2 теми на рік.

Відвідайте Themify

Тематична піч – 99 доларів на рік

Щодо нової гри, Theme Furnace пропонує високоякісні теми, побудовані на базі UpThemes Framework. Їх теми також включають інші акуратні функції, такі як слайдер Nivo та спеціальні віджети для Flickr, Twitter та інших соціальних медіа. Отримайте всі 9 їх чудових тем всього за 99 доларів на рік.

BizzThemes – 99 доларів на рік

Членство BizzThemes є великим, оскільки вони в основному пропонують бізнес та нішевий бізнес (салон для нігтів, юридична фірма, ресторан, хостинг тощо). Їх колекція з 24 багатоцільових бізнес-тем ідеально підходить для започаткування бізнесу, який хоче справити перше враження на відвідувачів свого сайту. Членство складає всього 99 доларів на рік (плюс одноразова плата за реєстрацію в 100 доларів), і це хороша інвестиція у майбутнє вашого бізнесу.

Відвідайте BizzThemes

WPZoom – 19 доларів на місяць

WPZoom має суцільне портфоліо сучасних, але професійних тем WordPress. У них є бізнес, журнал, новини, чуйні, портфоліо та мультимедійні теми, все це із панеллю параметрів WPZoom та цією тривалістю підтримки. Ви можете отримати їх приголомшливий список з 56 тем лише за 19 доларів на місяць (плюс один раз зареєструватися безкоштовно в розмірі 199 доларів).

Відвідайте WPZoom

VivaThemes – пакет $ 129

Цей веб-сайт з тематикою WordPress пропонує 38 простих та професійних тем. Їх теми охоплюють різноманітні стандартні та нішеві сайти, включаючи CMS, портфоліо, фотографії та блоги. $ 129 “Пакет усіх тем”, який включає всі поточні теми Viva, – це мінімальна сума, якщо врахувати, скільки сайтів ви могли б створити за допомогою спеціалізованих версій Viva Themes..

Відвідайте VivaThemes

Органічні теми – $ 249 на все життя

Органічні теми розробляють унікальні та професійні теми. Усі 19 їхніх чистих тем були складені обережно, вони прості у використанні та налаштовуються. Отримайте “Пакет розробника” за $ 249, у якому включена кожна тема органічних тем (минулі, теперішні та майбутні теми).

Відвідайте органічні теми

PremiumPress – $ 249 на все життя

Цей тематичний магазин розробляє високоякісні, багатофункціональні теми WordPress. PremiumPress спеціалізується на SEO-оптимізованих темах, ідеальних для інтернет-бізнесу. Їх 11 детальних тем для ніш, таких як аукціони, купони, класифікація, кошики для покупок тощо. Усі теми також мають вражаючу підтримку клієнтів цілодобово. Інвестуючи у “VIP колекцію”, ви маєте доступ до всіх поточних та майбутніх тем PremiumPress лише за 249 доларів.

Відвідайте PremiumPress

AppThemes – $ 249 за перший рік

Мабуть, найбільш технічні доступні теми, WordPress теми AppThemes є надзвичайно цінними. Їх 5 тем для оголошень, оголошення про роботу, управління купонами, довідковий форум та бізнес-довідник – все виняткове. Кожна монументальна тема включає в себе величезну кількість функцій і неперевершену підтримку, і кожна тема йде за 99 доларів за поп. Початкова вартість року в 249 доларів (а вартість поновлення – 79 доларів на рік) для членства означає, що ви отримаєте наполовину від реальної вартості тем.

Відвідайте AppThemes

Ваш улюблений сайт членства, якщо він є?

Це багато тематичних членств / пакетів магазинів! Ви в даний час є членом будь-якого, або якщо ви божевільний, усіх? Повідомте нас про будь-який минулий досвід роботи з будь-яким із цих тем (добре чи погано) ми та наші читачі хотіли б знати, чи є у вас якісь позитивні чи негативні враження щодо цих тем.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map