MotoPress Page Builder: Перегляд значущих оновлень

MotoPress Page Builder: Перегляд значущих оновлень

MotoPress Content Editor – один із найпопулярніших розробників сторінок WordPress для багатоцільових ніш на веб-сайті. Це плагін, що можна запропонувати, особливо для користувачів без технічного досвіду: елементи вмісту, перетягування та перетягування, численні заздалегідь задані макети та легко розтягнуті блоки макетів, усі елементи затребуваного вмісту та багато інших зручних варіантів. Він користується високою оцінкою серед користувачів та розробників як інструмент для створення веб-сайту під ключ.


Протягом останніх 2 місяців відбулося чимало значних оновлень плагінів, що вплинуло на збільшення використання за короткий проміжок часу. Оновлення вказують на очікування сучасних користувачів веб-сайтів: більшість бажають мати більш швидкі та функціонально багатші інструменти в одному місці без необхідності встановлення та управління додатковими додатками. Тому головною метою було зробити редактор більш потужним, швидшим та легшим в експлуатації.

Нові та вдосконалені функції MotoPress

Перейдемо до деталей і подивимося, які нові функції підвищили конкурентоспроможність редактора серед інших розробників сторінок WordPress у мережі.

Покращено час запуску плагіна

Робота з налаштування починається простіше, тому що плагін зараз запускається в 2 рази швидше. Графік – це все в кожній справі, тому такий стрибок на легку вагу був природним.

Frontend редагування

Колись довгоочікуваний пункт призначення, а тепер переломний момент у редакторі змін. Стандартне будівництво сторінок “у вакуумі” було замінено на фронтальне редагування WYSIWYG. Тепер замість звичайного сервера адміністратора веб-сайт адміністратор може побачити фактичну сторінку веб-сайту на фронті та інструментарій редактора зліва. Усі інструменти за замовчуванням приховані, щоб зберегти область редагування без проблем. Після того, як ви хочете додати будь-який новий елемент вмісту, натисніть + Додати червону кнопку вгорі, виберіть потрібну функціональність зі списку, а потім просто перетягніть її на сторінку. Кінцевий результат ваших оновлень видно цілком як на сторінці попереднього перегляду.

Frontent Editor MotoPress

Новий менеджер стилів

Що стосується коригування стилів за допомогою CSS, то більшість нетехнологічних користувачів відчувають розчарування. Оновлений конструктор відкриває більше можливостей для роботи з дизайном сторінки макета, не переходячи до CSS, але поставивши потрібні параметри замість оновленого менеджера стилів. Щоб почати створювати та використовувати стилі, просто натисніть будь-який доданий елемент вмісту> перейдіть до Стилі> Натисніть Редагувати стиль стилю.

Новий менеджер стилів

Використовуючи цей менеджер, ви отримуєте повну свободу змінювати такі параметри елемента вмісту:

 • Колір фону
 • Колір тексту
 • Тип фону (зображення, градієнт, немає)
 • Прокладки
 • Поля
 • Стилі меж (за замовчуванням, суцільний, пунктирний, штриховий, подвійний, паз, хребет, вставка, початок)
 • Параметри кордону, радіус та кольори.

Параметри менеджера стилів MotoPress

Хороший крок вперед, плагін був забезпечений можливістю зберігати та використовувати свої власні стилі. Цей варіант сильно усуває будь-яку можливу повторювану роботу. Якщо ви бажаєте застосувати ті самі стилі до будь-якого іншого елемента вмісту, не забудьте зберегти його: після налаштування нових стилів натисніть Застосувати> виберіть Зберегти як. Кожен набір стилів буде збережено як нову пресету, що зберігається у розділі Стилі елементів та пресетів на вкладці Стилі.

Зберегти варіант користувацьких стилів

Тестування на пристроях у межах адміністратора

За цим оновленням стояла цілісна логіка, оскільки рівень мобільного трафіку постійно зростає, і дуже важливо швидко перевірити, чи всі пристрої забезпечують задоволення користувачів. Попередній перегляд в Інтернеті на різних пристроях у складі адміністратора бекенда був реалізований в редакторі MotoPress просто тому, що він став обов’язковим параметром. Вбудоване середовище емуляції (емулятор дозволяє Вашій комп’ютерній системі вести себе як інша) в інструменти редактора виконує попередній перегляд сторінки Вашого веб-сайту на настільних ПК, мобільних телефонах та планшетних пристроях одним клацанням миші. Щоб відчути зручність роботи онлайн-емуляторів, натисніть кнопку Відповідальний попередній перегляд у верхній частині вікна та виберіть потрібний пристрій для попереднього перегляду вашого веб-сайту. Перевірте приклад попереднього перегляду планшетного ПК:

Попередній перегляд планшетного ПК

Або мобільний телефон:

Попередній перегляд мобільного телефону

Повна ширина і повна висота ряду

Повноекранне рішення (зображення, відео, текст, таблиця тощо) – один із сучасних тенденцій веб-дизайну, який високо оцінюється дизайнерами та любить замовники. Окрім приємного огляду, режим повноекранного змістового елемента використовується для виділення будь-якої частини сайту, для представлення зображень / відео в деталях крупного плану, для порівняння частин елементів дизайну з метою підвищення читабельності (більший проти менший ) або збалансувати їх тощо. Використовуючи цю нову опцію, ви можете розтягнути рядок редагуваного блоку вмісту до країв екрана вікна перегляду.

Щоб застосувати повну ширину або повну висоту рядка, натисніть на значок рядка в потрібному блоці вмісту> перейдіть на вкладку Налаштування рядка праворуч> поставте галочку “Повна” у розділі “Ширина контейнера” ​​та / або позначте “Заповнити висоту” вікна ‘. Блок вмісту буде налаштовано на різні веб-переглядачі та пристрої для належного перегляду.

Рядок Повна ширина і повна висота

Контроль частоти відкриття віджета Splash Screen

Можливо, незначне оновлення, але може стати дуже зручним для веб-сайтів, які використовують заставку для запуску програми, програмного забезпечення або простої сторінки із закликом до дії. Встановивши цей параметр, ви можете контролювати, як часто віджет сторінки з’являється на сайті, щоб він не дратував і не відволікав гостей для веб-сайту. Щоб встановити частоту, перейдіть до набору інструментів редактора вмісту, виберіть віджет Splash Screen і опустіть його на сторінку> перейдіть до його налаштувань праворуч і прокрутіть вниз до опції “Відображення”: встановіть, чи повинна вона відображатися завжди чи один раз.

Віджет екрану заставки

Нижня лінія

Ви можете спробувати всі нові параметри навіть БЕЗКОШТОВНО, оскільки у редактора вмісту також є версії freemium. Основний плагін MotoPress, Content Editor знаходиться в постійному процесі регулярних виправлень та вдосконалень. Команда фахівців намагається стежити за вимогами швидко зростаючої спільноти WordPress та постійно модифікувати продукт на краще, тому нові оновлення не змусять вас чекати.

Повідомте нас, якщо у вас виникли запитання щодо цього дивовижного плагіна для створення контенту. Або якщо ви вже використовуєте MotoPress, ми хотіли б почути, що ви думаєте про плагін у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map