Медіа-храм WordPress Огляд хостингу

Медіа-храм WordPress Огляд хостингу

Наступним у складі огляду хостингу є добре відомий Media Temple. Ця компанія пропонує безліч планів на будь-які потреби в хостингу, але найбільш привабливими для нас (очевидно) є керовані хостинг програми WordPress..


Сьогодні я перегляну медіа-храм WordPress, що розміщує персональний план. Я перегляну функції та продуктивність, щоб переглядати, чого очікувати від Media Temple.

Особливості хостингу для Media Temple WordPress

Media Temple пропонує два плани для WordPress (Personal & Pro), і функції справді хороші порівняно з конкуренцією.

Для початку Media Temple пропонує 50 Гб пам’яті на Особистий план, який є чудовим за будь-яким стандартом і лімітом до 250 000 відвідувань. Насправді, обидва плани мають таку вигідну ціну, що я відчуваю спокусу оцінити його вище, ніж решта лише для функцій. Медіа Храм пропонує 24/7 експертний чат (що те, що я насправді тестував) і маю Етап і клонування, 30 днів резервного копіювання & відновити і Виявлення зловмисного програмного забезпечення & видалення з обома планами.

Єдиний недолік їхньої пропозиції – відсутність безкоштовної підтримки Let’s Encrypt (вам доведеться інтегрувати її самостійно). Сертифікати SSL – це недешево, але якщо врахувати вже більш ніж розумну вартість варіантів хостингу Media Temple, додавання на SSL можливо..

(mt) Хостинг-інтерфейс

На перший погляд інтерфейс виглядає чудово. Сучасний стиль дозволяє обробляти більшість особливостей плану за допомогою адмін вкладка. Будь-який інший варіант можна знайти там, включаючи CloudTech, безпеку та CDN, що також є хорошим плюсом. Плюс додаткові сервіси, які надають вам доступ до CloudFlare безкоштовно, а також до Центру підтримки, якщо вам потрібна допомога.

Ти можеш додати хостинг або домени до основного плану, натиснувши на Додати домен кнопка (під Сервіси на панелі адміністратора), а також інтуїтивно зрозумілий та простий у роботі із підказками.

Вибравши домен для адміністрування, вас побачать зі статусом веб-сайту, з цього меню ви зможете створити більше сайтів (відповідно до свого плану) або видалити їх. Ви також можете імпортувати активний сайт, що я збираюся зробити.

Медіа-храм не вимагає встановлення жодного зовнішнього плагіна, він запитає лише FTP та WordPress. Після цього ваш веб-сайт має бути в Інтернеті та готовим до вказаного домену.

Забавний факт: ви навіть можете грати в гру космічного шутера і спробувати побити високий бал, поки ви чекаєте! Після завершення процесу ваш веб-сайт повинен працювати. На жаль, моє не було Після третього разу, коли намагався імпортувати сайт, я вдарив про стіну, і тоді я вирішив поставити на перевірку технічну підтримку експертів 24/7.

Підтримка хостингу для медіа-храмів

Звернення до технічної підтримки було таким хороший досвід. Для початку кнопка чату знаходиться постійно там. Що б ви не робили в Media Temple, спілкування в чаті з обслуговуючим персоналом – один клік. Я пояснив свою проблему експерту служби підтримки, і вони швидко вказали, що мені потрібно імпортувати на веб-сайті.

Отже, створивши свій веб-сайт, я імпортував, виходячи з того, що мені сказала технічна підтримка …

Навіть коли повідомлення після цього говорить, що мені потрібно зачекати до 2 годин, мій сайт був готовий зайти менш ніж за 15 хвилин. Цей альтернативний спосіб імпорту працював вперше, і технічна підтримка змогла виправити мою проблему менше ніж за 1 хвилину!

Додаткові функції хостингу для WordPress

Після переміщення сайту я можу почати працювати з наданими параметрами.

Media Temple пропонує phpmyadmin mysql маніпуляцію, яка є неймовірно щедрий враховуючи спосіб найбільш керованих хостинг-провайдерів WordPress обмежують своїх клієнтів, і вони пропонують можливість керувати темами, встановленими на вашому сайті.

Перш ніж веб-сайт став живим, мені потрібно було призначити домен (в цьому випадку субдомен), який я знаю, але може бути складним, особливо в керованих хостингових послугах. Медіа-храм зумів мене ще раз здивувати ще одним надзвичайно потужним менеджером доменів.

Медіа-храм буде дозволяють встановити власний власний домен і самостійно обробляйте записи DNS тож ви насправді в повний контроль ваших доменів. Вони не накладають жодних обмежень, і спосіб налаштування їх параметрів навіть пропонує вам вільно обробляти веб-сайт.

Ви навіть можете вказати свій домен на Media Temple і дозволити службі обробляти записи DNS. Те, як вони мають цю установку є надзвичайно зручним для користувачів. Поки, без сумніву, Медіа-храм є одним із найменш обмежувальний Служби керованого WP-хостингу, які я перевірив, з інтуїтивно зрозумілою панеллю управління, яка також є сучасною.

Ефективність хостингу медіа-храмів

Колись цей сайт був опублікований у прямому ефірі mediatemple.thetechieblog.com Я зміг перевірити його ефективність.

З Сан-Франциско виступ є нарівні з тим, що я бачив від інших служб.

Продуктивність з Австралії також дуже хороша із середнім показником менше 5 секунд.

Також, переглянувши відповідь заголовка, ми можемо побачити, що Media Temple використовує якийсь механізм кешування на нашому сайті, це в поєднанні з Безкоштовна підтримка Cloudflare і додатковий бонус CDN, що є ще однією послугою, яку вони пропонують як доповнення, зробить дивовижне поліпшення продуктивності.

Беручи цифри безпосередньо з GTMetrix, ви можете бачити, що час завантаження менше 4 секунд. Це в поєднанні з плагіном WP Caching і підтримкою CloudFlare зробить цю послугу ідеальною для продуктивності.

Підведенню

Media Temple порушує всі правила традиційного хостингу WordPress, пропонуючи більшу гнучкість у поєднанні з величезною кількістю доповнень та додаткових сервісів, таких як: резервне копіювання та відновлення, сканування зловмисних програм, підтримка Cloudflare, послуга CDN, повний контроль над доменами та DNS, тонни місця для зберігання та справді хороша технічна підтримка.

Всі ці параметри в поєднанні робить для неймовірно хороший сервіс, так добре, що повністю розбиває всі інші послуги керованого WP-хостингу Я протестував поки що. Якщо ви шукаєте хороший сервіс хостингу WP, у Media Temple є один з найкращих на ринку, період.

Ви пробували хостинг WordPress Media Temple? Ми хотіли б почути ваш досвід. Або якщо у вас є найпростіші запитання, сміливо задайте їх у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map