Медіа-храм, керований оглядом хостингу WordPress та керівництво по запуску

Незважаючи на те, що Media Temple вже давно працює в хостинговому бізнесі, їх керований хостинг WordPress все ще є відносно новим (він був випущений лише у березні 2014 року). Але не дозволяйте це стримувати – їхні нові конкретні плани WordPress кращі, ніж будь-коли. У цій публікації ми поговоримо про те, що включено у керований план хостингу WordPress Media Temple та покажемо вам крок за кроком, як легко налаштувати налаштування.


Отримайте хостинг WordPress для керованого медіа-храму

Особливості хостингу керованого WordPress

Гаразд, час переглядати те, що поставляється з керованим обліковим записом хостингу WordPress від Media Temple. Багато планів хостингу від Media Temple включають в себе чудові функції, які ви хочете отримати на будь-якому веб-сайті: необмежену пропускну здатність для передачі даних, 20 ГБ пам’яті SSD, чудовий спеціальний обліковий центр «все в одному», надшвидкі сервери SSD, 1000 електронних адрес та звичайно, дивовижна підтримка 24/7. Але краса їх керованих планів хостингу WordPress – це додаткові функції, які ви отримали, створені спеціально для користувачів WordPress.

Автоматичні оновлення WordPress та безпеки
WordPress вже містить можливість автоматичного оновлення для виправлень технічного обслуговування та безпеки, але при керованому WordPress, розміщеному в Media Temple, вам не потрібно турбуватися про будь-які оновлення. Вони ретельно випробовують та впроваджують кожне оновлення для вас, тому ваші установки завжди актуальні.

Автоматичне сканування шкідливих програм
Безпека має бути головним пріоритетом для будь-якого веб-майстра, а Media Temple полегшує вам додавання додаткового рівня захисту на ваші веб-сайти WordPress. Їх керований план хостингу WordPress включає автоматичне сканування зловмисного програмного забезпечення, яке може допомогти захистити ваші сайти від фішингу та хакерських атак.

Щоденні резервні знімки
Ще один бонус за безпеку – це автоматичні щоденні резервні копії ваших сайтів. Для кожної з ваших установок Media Temple зберігає резервні знімки вартістю 30 днів. Якщо щось трапляється, і вам коли-небудь потрібно буде відновити ваш сайт, все, що вам потрібно зробити, – це перейти до налаштувань Центру облікового запису та вибрати зі спадного списку одну із резервних копій. Відновлення одним натисканням кнопки дозволяє швидко виправити сайти.

Постановка в один клік
Таким чином, ви отримуєте 3 установки зі своїм планом, але ви також можете створити 2 сайти з постановкою для кожної. Це означає, що ви можете безпечно перевіряти нові теми, вносити зміни, додавати користувальницький тип публікації та інше без необхідності створювати локальну установку WordPress або возитися зі своїм живим сайтом. Для розробників це величезне надбання. Плюс є спеціальний плагін Site Stager, який автоматично активується на кожній з ваших установок WordPress, тому об’єднати ваш веб-сайт у реальному часі з одним із ваших веб-сайтів, що встановлюється, так само просто, як у кілька кліків.

Медіа-сайти для розміщення храму

Клонування сайту
Ще одна функція одним клацанням, ви можете клонувати будь-який із своїх сайтів, щоб створити абсолютно новий, піксельний ідеальний дублікат як новий сайт. Це може стати дуже зручним, якщо ви плануєте розробляти групу подібних блогів, магазинів чи інших сайтів, де ви хочете ту саму тему, плагіни та навіть налаштування.

Ексклюзивні теми
Хто не любить приємну безкоштовну тему? Звичайно, у нас на WPExplorer є безліч дивовижних безкоштовних тем WordPress, ви отримуєте пару приємних безкоштовних тем, коли використовуєте керований WordPress хостинг Media Temple. Це чудові варіанти для вашого блогу чи сайту портфоліо, або тимчасово використовувати під час пошуку преміум теми WordPress, що відповідає вашим потребам.

Медіа-храм Ексклюзивні теми

Тож просто для резюме, це повністю керований хостинг WordPress. Вам не потрібно піднімати палець, щоб керувати своїм сервером або оновлювати основні установки WordPress. Техніка Media Temple подбає про це за вас. Крім того, ви отримуєте безліч дивовижних функцій, таких як постановка в один клік, акаунти електронної пошти, підтримка без зупинки та інше. Існує лише кілька застережень, про які слід пам’ятати.

Обмеження керованого хостингу WordPress

Для деяких початкова ціна 20 доларів на місяць для особистого плану може здатися дещо дорогою порівняно з іншими хостинг-планами, які починаються за нижчими цінами (як правило, інші спільні хостинг-плани дуже дешеві – але також повільні). Але ви повинні пам’ятати, що додаткові витрати, які ви платите, – це повністю керований хостинг WordPress. Якщо ви хочете заощадити гроші, ви завжди можете отримати спільний план хостингу в іншому місці, але ви не отримаєте функцій, швидкості та підтримки, які ви знайдете при керованому хостингу.

Є також хороша кількість заборонені плагіни з Media Temple, але це насправді не повинно впливати на вас занадто сильно, коли ви подивитесь на список. Здебільшого плагіни заборонені через те, що вони дублюють функції, які вже виконуються Media Temple, або через те, що вони можуть спричинити проблеми з продуктивністю через їх роботу або кількість необхідних ресурсів..

Інша функція, яку ви можете пропустити, – це багатосторонність. Я намагався це зробити, і я пройшов усі кроки просто чудово. Я отримав доступ до свого веб-сайту через FTP (ви можете захопити інформацію про SFTP прямо на сторінці налаштувань Центру облікового запису), відредагував мої файли .htaccess та wp.config та активував його через мою інформаційну панель WordPress. Я навіть створив декілька підсайтів, але, на жаль, жоден з них не працював – мене просто повертали на головну інформаційну панель кожного разу, коли я намагався перейти на новий підсайт. Але, можливо, це особливість, яку Медіа Храм може розглянути, як додавати в майбутньому.

Окрім цих кількох обмежень, керований WordPress-хостинг Media Temple є приголомшливим. У ньому є безліч чудових функцій, які ви (або ваші клієнти) напевно любите.

24/7 Підтримка медіа-храмів

Однією з особливостей, на яку варто придивитися детальніше, є підтримка. Media Temple пропонує цілодобову підтримку за допомогою квитків, чату, телефону та Twitter – ви можете отримати допомогу в будь-якому місці та в будь-який час, коли вам це потрібно. Тому, намагаючись увімкнути багатосайт, я вирішив звернутися за підтримкою. Просто увійдіть у свій обліковий центр, щоб отримати доступ до посилань на підтримку квитків, чату чи телефону. Очікування квитка на підтримку було трохи менше 5 годин, і я не був готовий так довго чекати …

Підтримка квитків для медіа-храмів

Тому замість цього я вибрав підтримку в чаті. За 4 хвилини очікування я з задоволенням побачив, чи можуть вони допомогти.

Підтримка чату Media Temple

Ну вони зробили! І мені навіть не довелося чекати цілих 4 хвилини. Дуже корисний персонал допоміг мені в мій багатосторонній розгубленості і відповів на мої запитання за короткий час. Тож підтримка чату, безумовно, отримує A + на мою думку.

Короткий посібник з медіа-храму

Тепер, коли ви знаєте про всі смакоти, які ви отримаєте з керованим хостингом WordPress від Media Temple, давайте все налаштуємо! Спочатку увійдіть у свій акаунт Media Temple. На домашній сторінці свого облікового запису натисніть кнопку Адміністратора.

Екран входу в медіа-храм

Тут перераховані всі ваші веб-сайти WordPress у цьому обліковому записі. Натисніть кнопку Додати новий сайт.

Медіа Храм Додати новий сайт

Тепер ви повинні побачити екран, подібний до наведеного нижче, що спонукає вас налаштувати свій адміністративний обліковий запис. Одне, що ми знову і знову згадуємо (і майже в кожній публікації блогу, про яку ми пишемо про безпеку WordPress), – це те, що у вас не повинно бути облікового запису адміністратора з іменем адміністратора. Ми наполегливо пропонуємо створити обліковий запис адміністратора з іншим іменем – ви прізвище, посаду, назву компанії, просто виберіть щось, що вам запам’ятається. Двічі перевірте, чи вказано правильний електронний лист адміністратора, а потім введіть пароль та натисніть Створити сайт.

Деталі адміністратора медіа-храму

Наступний медіа-храм зробить всю важку роботу з установки WordPress, налаштування параметрів та додавання вашого адміністратора для вас. Поки все це відбувається в бекенді, ви побачите такий екран, який триває.

Налаштування медіа-храму триває

Це займе лише хвилину. Просто перейдіть перевірити свою електронну пошту або перегляньте смішне відео YouTube на хвилину, а потім поверніться та оновіть сторінку. На вашому сайті має бути добре зайти. Просто натисніть на тимчасове доменне ім’я або натисніть знімок веб-сайту (який порожній на даний момент, оскільки ви ще не додали тему чи вміст).

Медіа-храм управління сайтом

На цьому екрані ви можете керувати усіма своїми дивовижними функціями веб-сайту, які постачаються з вашим хостингом WordPress, керованим медіа-храмом. Перший виїзний майданчик. Ви можете додати 2 веб-сайти для кожного вашого WordPress. Це відмінно підходить для створення сайтів, перш ніж ви хочете, щоб вони виходили наживо, або для використання в якості тестового майданчика, щоб ви могли налаштувати нову тему, перш ніж активувати її на своєму прямому сайті.

Центр обліку медіа-храмів

На цій сторінці також є можливість клонувати весь ваш сайт WordPress. Ви можете зробити це для тестових цілей, щоб переконатися, що нова тема добре поєднується з усім необхідним вмістом та плагінами або якщо ви хочете повторно використовувати свій поточний сайт для створення нового.

Наступним варіантом, який ви побачите під час прокрутки вниз, є імпорт веб-сайту. Якщо у вас вже є сайт WordPress на іншій установці або навіть на іншому хості, ви можете імпортувати його через FTP. Все, що вам потрібно, – це трохи інформації (включаючи FTP-сервер / IP-адресу, FTP-ім’я користувача та пароль, шлях до сервера WordPress, а також ваше ім’я користувача та пароль веб-сайту, який ви хочете імпортувати), і ви можете переміщувати всю інформацію про ваш сайт ( теми, плагіни, вміст, коментарі та все).

ПРИМІТКА: Ви не можете перенести сайт з WordPress.com на власний розміщений WordPress, використовуючи цю опцію в Media Temple.

Остання функція на цій сторінці – це відновлення сайту на один клік. За допомогою Media Temple автоматично щодня робиться резервний знімок ваших сайтів, а потім вони зберігають останні 30 днів саме тут. Якщо з якоїсь причини ваш сайт зламається, і вам потрібно відновити його, все, що вам потрібно зробити, це вибрати одну зі своїх резервних копій зі спадного списку та натиснути Відновити. Це так просто.

Є кілька інших корисних посилань, якими ви хочете скористатися. Якщо натиснути Налаштування, ви знайдете інформацію про свій домен та SSH / SFTP, посилання для входу у ваш phpMyAdmin та посилання для видалення всього свого сайту. Тут також можна змінити ваш основний домен. Якщо ви придбали своє доменне ім’я у Media Temple, ви побачите, що вони відображаються як частина вашого спадного списку. Якщо ви придбали своє доменне ім’я в іншому місці, вам потрібно буде вказати його на свій сервер медіа-храмів (GUIDE ???). Якщо натиснути на електронну пошту, ви можете керувати будь-якими обліковими записами електронної пошти, які ви налаштували в цьому обліковому записі, і посилання Підручники містить корисні відео-посібники для використання опцій у (mt) темах.

Налаштування облікового запису Media Temple Center

Тепер, коли ви побачили, що ваш Центр облікових записів, нехай продовжують натискання і натискайте кнопку WP-адміністратора вгорі у верхньому правому куті, щоб перейти на нашу інформаційну панель WordPress.

Кнопка адміністратора медіа-храму WP

Якщо ви все ще використовуєте своє тимчасове доменне ім’я, буде помічено лише нагадування. Ви можете проігнорувати його зараз або натиснути на посилання, щоб змінити своє основне доменне ім’я. Крім цього, ви помітите, що ваш сайт WordPress налаштований і готовий до роботи!

Інформаційна панель WP Media Temple WP

Є кілька додаткових посилань, які ви не знайдете у всіх WordPress-програмах через інші хости. Media Temple додає свій власний (mt) плагін для пошти для швидкого доступу до ваших облікових записів електронної пошти, а також їх плагін Site Stager (який ще працює), що робить створення веб-сайту та згодом об’єднання його з вашим веб-сайтом у прямому ефірі ніж будь-коли (не бійтеся, на головній сторінці є детальні вказівки, коли ви натискаєте на пункт меню Stager Site). Ще одна особливість, яка мені дуже подобається, – це посилання Flush Cache у верхній панелі адміністратора. Коли я додаю новий вміст на сайт, я люблю очищати кеш, просто щоб бути впевненим, що всі бачать належні останні публікації, а що ні. Це посилання з кеш-файлом набагато зручніше, ніж переходити до іншої частини інформаційної панелі WordPress.

Щоб налаштувати веб-сайт WordPress, спершу потрібно вибрати Тему. Перейдіть до Зовнішній вигляд> Теми, де ви можете використовувати одну з попередньо завантажених тем, клацнувши курсор на темі та натиснувши кнопку Активувати. Або завантажте власну, натиснувши кнопку Додати нове у верхній частині екрана, щоб завантажити zip-файл для теми WordPress, яку ви завантажили в іншому місці (наша найпопулярніша тема Total WordPress чудово підходить для будь-якого сайту завдяки надзвичайно гнучкому, вбудованому- вбудований перетворювач сторінок перетягування та інші передумови та інші чудові варіанти налаштування).

Медіа-храм Виберіть тему

Вибравши тему, слід також перейти в Налаштування> Постійні посилання, щоб переконатися, що ваші посилання мають потрібне форматування для вашого веб-сайту. Якщо ви хочете встановити будь-які додатки, просто перейдіть у «Плагіни»> «Додати нове», де ви можете переглядати бібліотеку плагінів WordPress.org для безкоштовних плагінів, як Контактна форма 7 або WordPress SEO, або завантажити будь-які придбані плагіни преміум-класу..

Щойно ви налаштували всі налаштування свого веб-сайту, ви можете почати додавати вміст! Залежно від теми, яку ви використовуєте, у вас може бути блог, портфоліо, персонал, відгуки чи інші користувацькі типи публікацій. Після того, як ви почали додавати публікації, категорії та сторінки, не забудьте налаштувати свої меню та додавати віджети на будь-які бічні смуги чи зони нижнього колонтитулу. Крім того, що ви все зробили! Якщо ви ще не перейшли з тимчасового доменного імені, ваш веб-сайт ще не працює. Або скористайтеся посиланням у повідомленні інформаційної панелі WordPress або поверніться на сторінку “Налаштування облікового запису Media Temple Center”, щоб вибрати активний домен, який ви хочете використовувати для свого сайту.

Media Temple Новий сайт WordPress

І це все! За (сподіваємось), що менше години ви маєте повністю функціонуючий сайт WordPress (підемо!). Media Temple спрощує будь-якому користувачеві, початківцю професіоналу, швидко налаштувати свої сайти WordPress. А керування веб-сайтами не може бути простішим завдяки чудовому Центру облікових записів.

Огляд медіа-храму

Отже, тепер ви знаєте, що може запропонувати Media Temple, і ви побачили, як легко розпочати роботу з керованим хостингом WordPress, що зупиняє вас? Увійдіть прямо та зареєструйтеся вже сьогодні! Керований хостинг WordPress не лише заощадить ваш час, але з усіма доданими функціями для хлопчиків – швидкістю, безпекою, електронною поштою, підтримкою 24/7 та всім іншим, що впевнено заощадить ваші гроші в довгостроковій перспективі. Media Temple знає веб-сайти, і вони знають WordPress.

Отримайте хостинг WordPress для керованого медіа-храму

Чи використовуєте ви керований WordPress хостинг Media Temple? Або ти? Ми хотіли б знати, що ви думали, і щоб ви поділилися своїм досвідом з іншими читачами у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map