MailPoet vs MailChimp для маркетингу електронної пошти WordPress

порівняння mailpoet vs mailchimp

Що стосується маркетингу електронної пошти, одна з найкращих речей, які мені подобаються у WordPress, – це велика кількість плагінів, які вона може запропонувати! Хоча це виглядає чудово на поверхні, іноді може бути складним вибрати правильний плагін.


Не хвилюйся! Мета цієї статті – допомогти вам у цьому! Ми будемо порівнювати два маркетингові рішення електронної пошти для WordPress – Mailchimp та MailPoet.

Наприкінці цієї публікації ви дізнаєтеся плюси та мінуси обох служб і, сподіваємось, зможете вибрати правильне рішення для маркетингу електронної пошти для розширення вашого бізнесу. Давайте розпочнемо!

MailPoet vs Mailchimp

Mailchimp, як і всім відомо, це лідируюча в галузі платформа електронного маркетингу. Ще в 2001 році, що розпочато як побічний проект щоб надсилати кращі інформаційні бюлетені, сьогодні це перетворилося на універсальна маркетингова платформа для зростаючого бізнесу з мільйонами клієнтів по всьому світу. Сьогодні Mailchimp пропонує набагато більше, ніж просто маркетинг електронною поштою – включаючи цільові сторінки, публікації в соціальних мережах, оголошення в Facebook і Google, рекламу про перенацілювання, автоматизацію маркетингу та багато іншого.

MailPoet, з іншого боку, це все ще просто потужний плагін маркетингу електронної пошти, побудований з урахуванням WordPress. Іншими словами, MailPoet – це орієнтований на WordPress плагін електронної пошти.

MailPoet робить одне, і це робить дуже добре. Він надсилає чудові електронні листи безпосередньо від WordPress. З іншими 300 000 користувачів у всьому світі є саме дві речі, які надають MailPoet конкурентну перевагу:

 • Все, що знаходиться всередині WordPress: Ви можете створювати та надсилати інформаційні бюлетені без необхідності залишати інформаційну панель WordPress.
 • Мінімальна крива навчання: MailPoet налаштований дуже просто – настільки, що ви можете відправити свою першу електронну кампанію протягом 15 хвилин.

Щоб зробити це просто, ми обговоримо лише ті функції, які пов’язані з маркетингом електронної пошти. Ми поділили процес порівняння на кілька показників, а також вибрали переможця для кожної.

Однак, вибираючи плагін маркетингу електронної пошти, слід надати більшу вагу тим показникам, які важливіші для вас. Наприклад, якщо зручність у користуванні є для вас надзвичайно важливою, то вам слід призначити 50-60% ваги метриці «простота використання», а решту розділити між іншими.

Добре тоді, почнемо з метрик, чи ми?

1. Маркетинг електронної пошти в WordPress

Види маркетингових кампаній електронної пошти в MailPoet

Типи маркетингових кампаній електронної пошти в MailPoet

MailPoet – один з небагатьох плагінів електронного маркетингу на ринку, який дозволяє розробляти, створювати та надсилати як ручні, так і автоматизовані кампанії електронної пошти безпосередньо з інформаційної панелі WordPress.

На відміну від Mailchimp, MailPoet не вимагає реєстрації чи активації акаунта. Ви просто встановлюєте / налаштовуєте плагін, розробляєте електронну пошту та натискаєте надіслати. Ваш бюлетень буде на шляху до ваших передплатників.

Простіше кажучи, за допомогою MailPoet ви можете запустити свій цілий маркетингове шоу по електронній пошті, навіть не виходячи з інформаційної панелі WordPress Навіть незважаючи на те, що MailChimp може запропонувати додаткові функції (для тих, хто бажає інвестувати в них), за цією метрикою MailPoet є переможцем вручну.

Переможець: MailPoet

2. Крива навчання

Параметри конфігурації Mailchimp до WordPress

Параметри конфігурації Mailchimp та WordPress

Треба визнати – Mailchimp має трохи кривої навчання, коли справа стосується надсилання інформаційних бюлетенів. Не зрозумійте мене неправильно – у нього є блискучий інтерфейс користувача т чудових особливостей. Однак перш ніж ви навіть можете надіслати бюлетень у Mailchimp, вам потрібно зробити цілу велику кількість конфігурацій (хоча й разових) – наприклад, перевірку домену, підключення вашого API-ключа до плагіна Mailchimp WordPress та кілька інших кроків ( якщо потрібно).

Хоча цей процес може бути захоплюючим для маркетингових профі, людям, які шукають, це може бути трохи неприємно просте рішення електронної пошти. І саме тут процвітає MailPoet.

Процес налаштування MailPoet такий же простий, як і встановлення плагіна WordPress. Вам просто потрібно вибрати свого партнера з доставки електронної пошти (докладніше про це пізніше), і ви будете готові йти. Ви можете розпочати розробку кампаній відразу після! Не потрібно ознайомлюватися з новим інтерфейсом. Побудова кампанії – це інтуїтивно та легко (завдяки функції перетягування).

Більше того, якщо мова йде про дещо складніші кампанії – такі як автоматизовані електронні повідомлення про публікацію повідомлень – ви побачите, що створювати такі кампанії в MailPoet набагато простіше!

Переможець: MailPoet

3. Звітність: статистика електронної пошти та Analytics

ілюстрація приладної панелі повідомлення поштового поштового повідомлення

Ілюстрація інформаційної панелі звітів Mailchimp

MailPoet пропонує основні статистичні дані електронної пошти, такі як відкрита швидкість та частота кліків у їх безкоштовній версії. Для розширених звітів про доставку та детальної ставки відкритого / кліку вам потрібна платна версія плагіна. Факт забави: MailPoet пропонує: Премія за безкоштовний план якщо у вас є 1000 абонентів або менше. (Детальніше про це пізніше).

Однак аналітика Mailchimp знаходиться на зовсім іншому рівні. Безкоштовна версія надає розширену інформацію про доставку, швидкість відкриття / кліку, порівняння з середніми показниками для галузі, найпопулярнішими посиланнями, найкращими місцями та багато іншого. Потрібно сказати, що Mailchimp виграє цю метрику самогонкою!

Переможець: Mailchimp

4. Кампанії електронною поштою: Електронна пошта з повідомленнями

MailPoet Builder електронної пошти

Конструктор електронної пошти MailPoet

І Mailchimp, і MailPoet мають чудових конструкторів електронної пошти із перетягуванням та випаданням. MailPoet пропонує понад 50 заздалегідь створених шаблонів електронної пошти у безкоштовній версії, тоді як більшість шаблонів Mailchimp доступні в платному плані.

Електронний розробник Mailchimp пропонує кілька чудових удосконалень, таких як можливість вставляти GIF, публікації Instagram та багато іншого. (Вони створили реструктуризацію свого розробника електронної пошти на “Студія вмісту”).

Крім інформаційних бюлетенів, ви можете налаштовувати кампанії крапельної пошти в Mailchimp також у MailPoet.

Поки що це зв’язок між двома постачальниками послуг електронної пошти (ESP). Однак, коли мова йде про опублікувати повідомлення електронною поштою, MailPoet козирує над Mailchimp. Дозвольте мені пояснити, чому.

Однак коли мова йде про опублікувати повідомлення електронною поштою, MailPoet козирує над Mailchimp.

Mailchimp надсилає повідомлення про повідомлення після публікації, аналізуючи RSS-канал вашого сайту WordPress. За замовчуванням WordPress надсилає весь вміст публікації у RSS-канал. (Ви також можете надіслати лише резюме публікації замість всього вмісту).

Це обмеження перешкоджає Mailchimp справді налаштувати повідомлення про повідомлення після публікації. Він може лише збирати окремі повідомлення (тобто записи) у стрічці RSS та розміщувати їх у електронній пошті.

З іншого боку, міцна інтеграція MailPoet з WordPress дозволяє їй перетягувати інформацію про пошту безпосередньо з бази даних WordPress. Це дозволяє MailPoet запропонувати безліч варіантів налаштування у своєму плані Автоматичний останній вміст модуль (знайдений у конструкторі електронної пошти). Ці параметри включають назву публікації, уривок, повний вміст публікації, інформацію про автора, зображене зображення, категорію / теги тощо.

Як результат, ви можете створити набагато більше налаштованих електронних листів після публікації повідомлень за допомогою MailPoet порівняно з Mailchimp.

Параметри налаштування у розробнику електронної пошти MailPoet

Параметри налаштування в модулі “Автоматичний останній вміст” для розробника пошти MailPoet

Більше того, створення повідомлень про опублікування повідомлень у MailPoet досить простий і займає менше 15 хвилин. Однак у Mailchimp навіть трохи налаштування потребує розуміння та використання Теги злиття RSS, що може бути занадто складним для багатьох людей.

Переможець: Tie (інформаційні бюлетені та крапельні кампанії), MailPoet (повідомлення електронної пошти після повідомлення).

5. Параметри доставки електронною поштою

Параметри доставки електронною поштою в MailPoet

Параметри доставки електронною поштою в MailPoet

MailPoet пропонує три варіанти доставки електронною поштою:

 1. Доставка електронною поштою через ваш веб-хост: Хоча цей метод ефективно знижує ваші витрати на маркетинг електронної пошти до нуля, я не рекомендую його, оскільки він має низькі показники доставки електронною поштою. Крім того, якщо ви перевищуєте показника свого господаря Обмеження для надсилання електронної пошти, ви чутливі до сповіщень про надмірне використання ресурсів і, можливо, навіть призупинення чи припинення дії облікового запису.
 2. Доставка електронною поштою через сторонні послуги: MailPoet підтримує сторонні служби доставки електронної пошти, такі як Amazon SES або Sendgrid для надсилання електронних листів.
 3. Доставка електронною поштою через службу відправлення електронної пошти MailPoet: MailPoet також пропонує свої дуже власна послуга надсилання електронної пошти яка оптимізована для доставки електронною поштою та здатна надсилати понад 50 000 електронних листів на годину. Ви можете користуватися цією послугою у вільному плані надсилання необмеженої кількості електронних листів для до 1000 підписників.

Mailchimp пропонує показники доставки електронної пошти світового класу, оскільки електронні листи надсилаються через провідну в галузі мережеву інфраструктуру.

6. Безкоштовне розкриття плану: обмеження для передплатників та електронної пошти

Безкоштовний план MailPoet назавжди для 1000 передплатників

Безкоштовний план MailPoet вічно для до 1000 підписників

Mailchimp пропонує безкоштовний план з лімітом до 2000 абонентів, максимальна потужність відправки електронною поштою – 12 000 електронних листів на місяць.

MailPoet пропонує свою Преміум-версію безкоштовно до 1000 абонентів. Це означає, що ви можете насолоджуватися усіма преміум-функціями, які пропонує MailPoet – наприклад, видалення брендингу MailPoet, розширена аналітика та електронні листи WooCommerce – і все безкоштовно!

У цьому розділі є два вивезення:

 1. Пропозиції MailPoet необмежену кількість електронних листів на місяць до 1000 абонентів; тоді як Mailchimp обмежує його 12 000 листів на місяць для до 2000 підписників.
 2. По-друге, MailPoet – це, мабуть, єдиний плагін на ринку, який надає вам всі преміум-функції у своєму вільному плані, обмеженому 1000 підписниками.

Переможець: MailPoet або MailChimp (залежно від потреби користувача)

7. Порівняння платних планів

Варіанти преміум-плану Mailchimp 2019

Преміум-плани Mailchimp – 2019

Mailchimp пропонує: на основі абонентів і модель ціноутворення з оплатою. Абонентські плани пропонують різний ступінь функцій, починаючи з:

 • $ 9,99 / місяць для 500 абонентів (Основні плани)
 • $ 14,99 / місяць для 500 абонентів (Стандартний план) та
 • Збіг в цілому до $ 299 / місяць для 10000 абонентів (Premium Plan)

MailPoet пропонує два преміальні плани:

 1. Перший – це надбудова за $ 149 / рік, яка пропонує всі особливості преміум-розсилки, без служби надсилання електронної пошти. Це чудово підходить людям з великою кількістю підписників електронної пошти, які прагнуть оптимізувати витрати на маркетинг електронної пошти.
 2. Другий план включає додаткові функції плюс Служба відправлення електронної пошти MailPoet. Він починається з 15 доларів на місяць для 1250 абонентів. Пам’ятайте, що перші 1000 підписників абсолютно безкоштовні (включаючи всі преміальні функції!) Після 1000 підписників ціна така ж, як і в програмі Essentials Mailchimp.

Тестування A / B: Важливо зазначити, що MailPoet не пропонує тестування A / B в жодному плані, на відміну від програми Essentials Mailchimp.

Електронні листи для автоматизації: MailPoet пропонує автоматичні електронні листи (такі як вітальні електронні листи та крапельні кампанії) за замовчуванням у своєму безкоштовному плані на 1000 абонентів та всіх планах преміум-класу. Mailchimp пропонує електронні електронні листи в їхніх Стандартний план, від $ 14,99 / місяць для 500 абонентів.

8. Інтеграція WooCommerce

Функції WooCommerce в MailPoet

Функції WooCommerce в MailPoet

Mailchimp підтримує інтеграцію електронної пошти до WooCommerce через їх офіційний плагін – Mailchimp для WooCommerce. Однак навіть при 500 000+ активних користувачів плагін погано оцінюється в 2,3 зірки з 5. Це вказує на проблеми з надійністю, що також видно на сторінці підтримки плагіну – яка заповнена негативними відгуками, помилками та запитами підтримки.

Я розмовляв з Кімом (співзасновником MailPoet), і він сказав мені, що близько чверті користувачів MailPoet встановлено WooCommerce. Ці користувачі вимагають від команди багато точок (дуже корисних) функцій, і вони працює над тим, щоб додати їх до MailPoet. Деякі з цих функцій “скоро” включають:

 • Автоматизовані транзакційні електронні листи під час реєстрації та оформлення замовлення та першої покупки.
 • Автоматизовані електронні листи з рекомендаціями щодо продукту наприклад “Придбано в цій категорії” та “Придбано цей товар”, а також покинуті електронні листи.
 • Сегментація клієнтів на основі минулої поведінки щодо покупки.
 • Список клієнтів та дохід за електронною поштою.

Хоча це і є багатообіцяючими функціями MailPoet, її успіх визначатиметься лише після прийняття клієнтом, коли вони стануть доступними.

Переможець: Після виходу сумісності WooCommerce Mailchimp (поки що) та MailPoet.

Підведенню

Я хотів би закінчити цю статтю, обговоривши ідеального користувача для кожного плагіна.

Mailchimp призначений для людей, які потребують цілісна маркетингова платформа що дозволяє їм багато більше, ніж просто маркетинг електронною поштою. Такі речі, як соціальні медіа, платні оголошення, перенацілювання оголошень, управління доходами тощо. Якщо ви побачите, що в найближчому майбутньому ви користуєтесь цими маркетинговими каналами, – і не подумаєте б заплатити трохи більше, щоб усі вони були на централізованій панелі (Mailchimp); то будь-якими способами виберіть Mailchimp!

MailPoet призначений для людей, які хочуть просте рішення електронної пошти що вони можуть діяти на інформаційній панелі WordPress. Якщо ви хочете ретельно оптимізувати витрати на маркетинг електронної пошти та мати все під одним дахом, то MailPoet – це для вас!

Зрештою, електронний маркетинг – це засіб розширення вашого бізнесу. Ви повинні вибрати інструмент, який відповідає вашим вимогам, і допоможе вам зменшити показники.

Який ESP ви використовуєте? Чекаю ваших коментарів та пропозицій! Як завжди, якщо вам потрібна допомога, будь ласка, не соромтесь залишити коментар або напишіть мені у Twitter на @souravify. Ура!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map