Jetpack для WordPress: Чудовий плагін для поповнення вашого сайту

Якщо ви використовуєте WordPress, ви, напевно, чули про Jetpack. Цей плагін набув великої популярності за останні кілька років і його використовують багато користувачів WordPress в наш час. Через його зростаючу популярність та велику базу користувачів ми розробили докладний підручник про цей неймовірний плагін, за допомогою якого ви можете чітко знати, що таке Jetpack, що потрібно для його встановлення, які функції має та як ним користуватися? Сподіваємось, цей підручник не тільки допоможе вам значно покращити досвід роботи на вашому сайті, але й значно полегшить ваше життя WordPress. Давайте почнемо!


Що таке Jetpack?

Jetpack, розроблений крутими хлопцями в Автоматичний (Материнська компанія WordPress) – це потужний і багатоцільовий плагін. Цей плагін додає широкий спектр корисних функцій на ваш розміщений на сайті WordPress.org, який колись був доступний лише користувачам WordPress.com. Використовуючи потужність дивовижної хмарної інфраструктури від WordPress.com, Jetpack пропонує вам десятки дивовижних функцій, для яких вам зазвичай потрібно встановити десятки індивідуальних плагінів: контактні форми, фотогалереї та каруселі, інструменти для читання, обмін соціальними ресурсами, додаткові віджети бічної панелі, надійні статистичні дані, оптимізація зображень тощо.

Що потрібно для встановлення Jetpack?

Щоб розпочати роботу з Jetpack, вам знадобиться наступне:

 • Безкоштовний рахунок WordPress.com.
 • Будь-який веб-сайт із власною організацією, на якому працює остання версія WordPress (рекомендується 3.1 або пізнішої версії).
 • Веб-хост, який використовує PHP v5.2.4 або новішої версії.
 • Загальнодоступний веб-сайт із підтримкою XML-RPC.

Щоб заощадити проблеми, деякі хостинг-провайдери автоматично встановлюють Jetpack для вас. Ви також можете використовувати деякі його функції (які не потребують підключення до WordPress.com) на локальній установці WordPress для тестування, включивши режим розробки.

Які особливості вона має?

Наразі Jetpack має понад 30 чудових функцій, але люди в Automattic дуже наполегливо працюють над тим, щоб додати ще неймовірнішої функції цього вражаючого плагіна. У цьому розділі ми ознайомимо вас з найпопулярнішими функціями Jetpack. Сподіваємось, ви обов’язково знайдете щось корисне, що хотіли б додати на свій сайт WordPress.

Безкоштовні функції

jetpack-для-wordpress-wordpress-options-wpexplorer

Оприлюднити: Цей солодкий модуль дозволяє підключити свій веб-сайт до популярних мереж соціальних медіа та автоматично ділитися новим вмістом зі своїми друзями. Він ідеально підходить для постійних блогерів.

Соціальні посилання: Цей модуль є канонічним джерелом, що базується на рекламі, який дозволяє вам вказувати, куди мають посилатися ваші значки соціальних медіа.

Статистика WordPress.com: Ця зручна функція дає хороший огляд трафіку вашого сайту через чіткий та привабливий інтерфейс. Ви можете легко дізнатися, скільки людей відвідали ваш сайт, а також які сторінки та публікації найбільш популярні. Це одна з найкращих альтернатив Google Analytics.

Красива математика: Поєднуючи простоту WordPress та потужність мови розмітки LaTeX, цей модуль допомагає отримати максимум користі з математичних платформ блогів. Це чудово для математики, орієнтованих на блоги.

Карусель: Завдяки Carousel ви зможете перетворити будь-яку стандартну галерею WordPress у чудову повноекранну програму перегляду зображень із метаданими фотографій коментарів (Exif).

Коментарі: Замінивши стандартну форму коментарів WordPress на іншу систему коментарів, Jetpack Comments дозволяє вашим читачам коментувати ваші публікації за допомогою своїх облікових записів Facebook, Twitter, Google+ або WordPress.com..

Контактний формуляр: Чудовий спосіб вставити контактну форму будь-де на вашому сайті WordPress.

Спеціальний CSS: Спеціальний редактор CSS дозволяє налаштувати зовнішній вигляд вашої теми, не створюючи дочірньої теми та не переживаючи про те, щоб втратити налаштування через оновлення теми..

Розширений розподіл: Використовуючи цю неймовірну функцію, ви можете ділитися загальним вмістом свого блогу в пошукових системах, постачальниках маркетингової інформації та інших службах у режимі реального часу.

Додаткові віджети бічної панелі: Цей модуль – це набір з восьми віджетів, які ви можете додати на свій сайт WordPress. Нижче наведено список усіх віджетів, які можна додати:

 • Facebook Like Box
 • Віджет галереї
 • Графічний віджет
 • Відображення повідомлень WordPress
 • Відправити на Readmill
 • Часова шкала Twitter
 • RSS посилання
 • Профіль Граватара

Рекомендований вміст: За допомогою цього модуля ви можете показати найважливіший вміст свого сайту у виділеній області на домашній сторінці вашого сайту, щоб надати читачам надійний вміст із вмістом.

Hovercards Gravatar: Увімкнувши цю функцію, ви зможете відобразити спливаючу візитну картку профілів Gravatar ваших читачів у розділі коментарів.

Безкінечна прокрутка: Детальні інструкції щодо додавання нескінченної підтримки прокрутки до вашої теми та використання CSS для безмежного поєднання прокрутки ідеально поєднується з дизайном вашого сайту.

API JSON: Ця функція дозволить вам уповноважувати програми та служби для безпечного встановлення зв’язку з вашим блогом та дозволять їм використовувати ваш вміст по-новому.

Подобається: Кнопка «Подобається» дозволяє читачам вашого блогу вдячні за написані вами публікації. Також автори – це спосіб показати популярність свого вмісту людям у всьому світі.

Відмітка: За допомогою Markdown ви можете писати публікації, сторінки та коментарі в Markdown, а потім публікувати їх у HTML.

Мобільні повідомлення Push: Ця функція дозволяє вам отримувати push-сповіщення про останні коментарі на своїх пристроях Android або Apple, а також модерувати їх під час руху.

Тема для мобільних пристроїв: Активуючи модуль «Мобільна тема», ви можете оптимізувати свій сайт WordPress для мобільних пристроїв. Щоб відвідувачі мобільних пристроїв могли легко сканувати ваш сайт.

Монітор: Щойно ви ввімкнули цю функцію, Jetpack надішле електронний лист на ваш обліковий запис WordPress.com, якщо ваш веб-сайт перейде в офлайн-режим і коли він знову буде створено резервну копію..

Веб-пошук: Використовуючи це єдине поле пошуку, ви можете шукати безліч різних речей локально на своєму сайті та від окремих постачальників.

Фотон: Чудовий спосіб підвищити швидкість вашого сайту, завантажуючи зображення із супершвидкої мережі доставки вмісту WordPress.com (CDN).

Опублікувати електронною поштою: Скориставшись цією чудовою функцією, ви можете швидко та легко публікувати вміст у своєму блозі електронною поштою, використовуючи будь-який клієнт електронної пошти.

Обмін: Обмін Jetpack надає вашим читачам можливість легко ділитися своїм вмістом у своїх улюблених мережах за допомогою декількох простих клацань.

Вставлення короткого коду: Ця функція дозволяє вставляти на ваш сайт різні типи медіа без будь-якого кодування. Наприклад, ви можете вставляти відео з YouTube та Vimeo, презентації від SlideShare та твіти з Twitter.

Швидкі посилання WP.me: Використовуючи цю функцію, ви можете отримати шорт-посилання на домі wp.me для своїх публікацій та сторінок. Таким чином, у вас буде більше місця для написання на сайтах соціальних мереж.

Правопис та граматика: Увімкнення цього модуля покращить ваш текст. Jetpack використовує послугу після коректування після закінчення строку, щоб перевірити написання, граматику, неправильно використані слова та стиль.

Підписки: Цей модуль дозволяє вашим відвідувачам підписатися на ваші останні публікації блогу та коментарі, щоб отримувати повідомлення по електронній пошті.

Кахельні галереї: За допомогою кахельних галерей ви зможете відображати свої галереї зображень у трьох різних стилях: круговій сітці, квадратній мозаїці та прямокутній мозаїці.

Сповіщення на панелі інструментів: Відмінна панель інструментів, яка сповістить вас про всі дії на вашому сайті прямо з панелі адміністратора та на вашому мобільному пристрої.

Єдиний вхід Jetpack: Активація цього модуля дозволить вам зареєструватися та увійти на ваш власний веб-сайт WordPress.org, використовуючи ті самі облікові дані WordPress.com.

Видимість віджетів: Цей модуль дозволить вам контролювати, на яких сторінках повинні з’являтися ваші віджети та на яких сторінках вони повинні бути приховані.

Інтеграція Google: Найкращий спосіб інтегрувати служби Google – такі як профіль Google+, Документи Google, Карти Google, Календарі Google тощо – у свій WordPress-сайт, активований Jetpack..

Схожі повідомлення: Якщо активувати цю функцію, у нижній частині ваших публікацій з’явиться розділ пов’язаних публікацій.

Особливості підписки

Підписки на Jetpack

VaultPress: Використовуючи цю функцію, ви можете отримати резервне копіювання та безпеку в режимі реального часу для вашого сайту WordPress.

VideoPress: Цей модуль дозволить вам легко та легко завантажувати та вставляти відео на ваш сайт.

Як користуватися Jetpack?

Щоб скористатися приголомшливими особливостями цього потужного плагіна, все, що вам потрібно, – це дотримуватися чотирьох простих кроків. Ми запевняємо, що всі ці кроки досить прості у виконанні, і не потрібно, щоб ви мали якісь знання з кодування. Це означає, що навіть новачок, який вперше використовує WordPress, може встановлювати та керувати Jetpack без зайвих клопотів. Давайте продовжимо і почнемо.

Крок перший: Підпишіться на WordPress.com

Перший і головний крок інтеграції потужних функцій WordPress.com з вашим веб-сайтом – це реєстрація на цій платформі. Якщо у вас вже є обліковий запис WordPress.com, оскільки ви створили там щоденник або створили Akismet для свого сайту, ви можете пропустити цей крок. Якщо ви цього не зробите, увійдіть у WordPress.com.

Після входу на домашню сторінку WordPress.com ви знайдете кнопку “Початок роботи” помаранчевого кольору, як показано на скріншоті, наведеному нижче.

Jetpack Початок роботи

Натисніть на цю кнопку, ви перейдете на сторінку реєстрації, де вам потрібно буде заповнити свою електронну адресу, ім’я користувача, пароль та адресу блогу. Введіть адресу блогу разом з іншою інформацією, лише якщо ви хочете створити блог на WordPress.com. В іншому випадку радимо зареєструватися лише для імені користувача.

Ім'я користувача WordPress

Заповнивши всю необхідну інформацію на сторінці реєстрації, ви можете легко активувати свій обліковий запис WordPress.com, натиснувши «Створити блог» (якщо ви ввели адресу блогу) або Зареєструватися (якщо ви вибрали знак натисніть кнопку “лише ім’я користувача”). Пам’ятайте ім’я користувача та пароль, які ви ввели тут, буде потрібно в останніх кроках.

Крок другий: Встановіть та активуйте Jetpack

Однак це можна зробити, завантаживши поштовий файл Jetpack з офіційного веб-сайту Jetpack та завантаживши його на свій веб-сайт. Але встановити Jetpack за допомогою вбудованого інсталятора плагінів на інформаційну панель WordPress набагато простіше.

Щоб встановити Jetpack за допомогою другого методу, ви повинні увійти на інформаційну панель свого сайту WordPress. Після цього перейдіть до Плагінів -> Додати нові. Шукайте “Jetpack”, і ви знайдете останню версію Jetpack вгорі списку результатів. Встановіть плагін, натиснувши посилання «Встановити зараз».

Встановіть Jetpack

Якщо установка успішна, натисніть посилання «Активувати плагін», щоб активувати плагін.

Активуйте Jetpack

Крок третій: Авторизуйте WordPress.com

Після активації Jetpack у верхній частині сторінки ви побачите блакитний банер, у правій частині якого розташована зелена кнопка із запитом “Підключитися до WordPress.com”.

Підключіться до WordPress

Клацніть зелену кнопку, і ви перейдете на новий екран, який вимагає ввести своє ім’я користувача та пароль для WordPress.com, щоб авторизувати з’єднання Jetpack. Крім того, на цьому екрані ви також можете швидко створити обліковий запис WordPress.com за допомогою “Потрібен обліковий запис?” якщо ви ще не створили.

Увійти в Jetpack

Введіть тут своє ім’я користувача та пароль, а потім натисніть кнопку «Авторизувати Jetpack».

Крок четвертий: Дізнайтеся та налаштуйте модулі

Якщо авторизація пройде успішно, ви будете перенаправлені на сторінку налаштувань Jetpack, відображаючи банер у верхній частині сторінки, як показано на наведеному нижче скріншоті.

Домашня сторінка Jetpack

Сторінка налаштувань може виглядати як “комплект плагінів” для вас, але насправді це не так. Кожна «картка» на цій сторінці представляє модуль. Ви можете дізнатися більше про кожен модуль, натиснувши на кнопку “Дізнатися більше”, що міститься на кожній картці.

Однак більшість модулів автоматично активується Jetpack, але деякі з них не активуються за замовчуванням. Ви можете вручну активувати їх на сторінці налаштувань. Після активації на картці з’явиться кнопка «Налаштувати», за допомогою якої можна керувати всіма налаштуваннями цього активованого модуля.

Висновок

Вітаю! Тепер у вас встановлений Jetpack, і як тільки ви налаштуєте всі свої параметри, ви будете готові до роботи! Які функції ви найбільше раді спробувати? Або якщо ви вже використовуєте Jetpack, повідомте нам, що ви думаєте про цей плагін WordPress все в одному!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map