Еволюція OptinMonster для WordPress: виправлення, оновлення та зміни

OptinMonster – це плагін WordPress, який дозволяє легко створювати спливаючі форми, які можуть збільшити ваш коефіцієнт конверсії. Оскільки там є кілька плагінів для входу, можливо, вам залишиться цікавитись, чи дійсно потрібно ще один додати до списку. Але OptinMonster набирає сили в світі, де відвідувачі сайту регулярно реагують на спливаючі вікна, що відключаються.


OptinMonster був щойно випущений у жовтні 2013 року, тому він все ще відносно новий. Незважаючи на те, його не варто недооцінювати, незважаючи на відносну молодість. Він уже побачив деякі виправлення, оновлення та низку змін у своєму короткому житті, які роблять його тепер кращим, ніж це було, коли ми вперше взяли на себе його огляд. Якщо оновлення продовжуватимуться тим самим курсом, ми можемо сміливо вважати, що цей плагін призначений для вибору у величині.

Нові додатки

Для тих, хто вже знайомий з цим плагіном, додано два нові місця для входу: бічна панель та після публікації. Крім того, зараз творці працюють над надбудовою Canvas, яка дозволить користувачам створювати будь-який тип спливаючого вікна Lightbox, а не лише ті, що базуються на електронній пошті.

Хоча шаблони все ще не такі легкі, як хотіли б творці для них, зараз робиться робота, щоб змінити це. Плани на майбутнє включають додавання більшої кількості скінів разом із розробкою мобільного типу для входу. Розробники також можуть підключитися до доданого API, що дозволяє їм налаштувати вміст серця.

Встановити плагін OptinMoster WordPress дуже просто. Перегляньте наступні кроки як короткий курс підвищення кваліфікації:

optinmonster-інсталяція

Міф про популяцію

Усі ці розмови про форми вибору спливаючих вікон можуть змусити вас підняти брови. Браузери оснащуються блокувачами спливаючих вікон, люди встановлюють блокатори спливаючих вікон, а спливаючі вікна – це те, що люди хотіли б уникати?

Хоча люди схильні ненавидіти спливаючі вікна, статистичні дані щодо їх ефективності не брешуть. Насправді, ці форми для відключення є високоефективними інструментами для створення потенційних клієнтів, оскільки цікавий виклик може переконати людину запустити свою електронну адресу в поле електронної пошти. В одному з досліджень, проведених OptinMonster, плагін збільшив кількість підписників електронної пошти на 600%. У ході дослідження веб-сайт перейшов від 70 до 80 підписників на день до 470 на день.

Тож, поки люди ненавидять спливаючі вікна, вони їх одночасно люблять. Саме такі відносини любові / ненависті ведуть до успіху OptinMonster. Із останніми змінами та майбутніми вдосконаленнями, цей інструмент генерації свинцю стане ще більш ефективним.

Наведене вище – приклад спливаючого вікна, використовуваного у Темі вивчення кейсів. Спливаючі вікна можуть містити стільки або мало графіки, як вам подобається, спеціальні кольори та розміри.

OptinMonster-Review-WordPress-Popup-And-Lead-Generation-плагін

Унікальні функції OptinMonster

Є три окремі плани ціноутворення, і який план ціноутворення буде обраний визначатиме особливості, які включаються. Деякі функції включають:

 • Створення необмежених форм, які можна використовувати на різних ділянках сайту.
 • Аналітична звітність вбудована, щоб побачити, яка форма конвертує найкращу. Це та A / B тестування можуть працювати в руці.
 • Певні форми можуть відображатися на певних сторінках у націлюванні на рівень сторінки
 • Існують різні типи оптимізації та варіанти дизайну, залежно від цінового плану
 • Технологія “намір виходу”, яка інтегрується в пакет преміум-класу, визначає, коли користувач збирається покинути ваш сайт, а потім запустить спливаюче вікно, яке може переконати їх залишитися або повернутися назад. OptinMonster стверджує, що 70% людей, які відмовляються від сайту, ніколи не повертаються.

optinmonster-setup

Дивлячись на налаштування, це досить просто. Саме тут вступають у дію деякі нові функції. Насправді досить дивно, наскільки просто налаштувати цей плагін, оскільки основні функції включені в один файл плагінів. У цьому файлі також є додаткові додаткові додатки. Додаткові дані пов’язані з різними доступними типами відбору та функцією наміру виходу.

Після встановлення новий елемент меню додається до бічного меню на інформаційній панелі WordPress. Це зробить плагін легко доступним.

Щоб створити нову оптимізовану форму, ви просто натисніть кнопку «створити новий оптимін». Звідти ви натиснете тип optin.

оптино-типи

Вибираючи “Лайтбокс” – це ви зможете бути дуже креативними у створенні спливаючих вікон. Це вдосконалена область, щоб ви могли створити оптимізацію, більш конкретну для потреб вашого сайту. Слід зазначити, що не всі ці типи доступні у всіх цінових точках. У базовому пакеті є лише лайтбокс. У розробці є додаткові типи оптимізації, такі як форми вмісту та віджети бічної панелі.

Панель нижнього колонтитулу точно так, як звучить, так як це смужка в нижньому колонтитулі, яка запитує електронну адресу. Для цього можна вибрати кольори фону, заголовок та мітку, а також шрифти. Те саме можна вибрати і для слайда, який зазвичай розташований у нижній правій частині сторінки. Користувач може відкривати та закривати слайд. Це не спливаючий або автоматичний слайд, оскільки він вимагає активації користувачем.

Ви також виявите, що налаштування позначені досить добре і для кожного з них є описи. Це більш-менш, як мати посібник під час налаштування, тому вам не потрібно залишати екран, щоб шукати, як щось робити.

Безшовна інтеграція з програмами маркетингу електронною поштою

Існує також ряд програм маркетингу електронної пошти, з якими плагін легко інтегрується. Вони включають MailChimp, AWeber, Infusionsoft та iContact. Існує приблизно вісім програм, з якими OptinMonster працює прямо з коробки.

Якщо в даний час використовується одна з таких підтримуваних служб розсилки електронної пошти, все, що вам потрібно зробити, – це вибрати постачальника електронних розсилок з випадаючого меню та підтвердити автентифікацію свого облікового запису. Кількість постачальників бюлетенів у спадному меню завжди може змінюватися, але, ймовірно, з часом зросте.

Теми та налаштування

Існує чотири основні теми, які використовуються для форми оптимізації Lightbox. Є Тема балансу, Тема вивчення ролі, Тема Bullseye і Тема чистого шиферу.

optinmonster-теми

Відкриваючи інструмент для налаштування дизайну, ви можете налаштувати заголовок і мітку, список кулей, зображення Optin, текст Optin Submit і текст поля електронної пошти. Кольори, шрифти та вирівнювання можна змінювати в кожному розділі. Ви також можете виділити різні слова, зробивши їх жирними. Настроювач налаштований досить просто і використовує інтерфейс WordPress, який, звичайно, знайомий користувачам WordPress.

Хоча OptinMonster каже, що весь процес налаштування може бути завершений за одну хвилину, найкраще витратити на це більше часу, щоб зробити кампанію високоефективною. Підтримка графіки та відповідного тексту істотно зміниться, тому обов’язково подумайте.

Висновок

OptinMonster молодий, але його творці слухають своїх користувачів, впроваджуючи зміни на початку гри. Хоча зараз він сильний, він з часом стане ще сильнішим плагін optin. З більшою кількістю розробок на горизонті, як бічна панель та після інтеграції після публікації, розробникам буде надана більша гнучкість для створення спливаючих вікон, панелей нижнього колонтитула та слайдів, що призведе до більшої кількості потенційних клієнтів для перетворення.

Отримайте OptinMonster

Ви зараз використовуєте плагін OptinMonster? Ми хотіли б почути, що ви думаєте про нього та його останні оновлення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map