Envato Хостинг Огляд хостингу WordPress Огляд

Envato Hosted Managed WordPress Огляд хостингу

Сьогодні я переглядаю дуже конкретну послугу, яку пропонує гігант у бізнесі WordPress. Я говорю про Енвато. Служба називається Envato Hosted, і це відносно нова послуга, керована WordPress, а у випадку Envato – вона повністю управляється у будь-якому сенсі цього слова.


Ця послуга хостингу була припинена, і поточним користувачам рекомендується перейти на інший керований сервіс хостингу. Ви можете перевірити наш найкращий хостинг для WordPress щодо наших поточних рекомендацій.

Що приймає Енвато?

Envato Hosted – цікавий сервіс з кількох причин. На перший погляд це здається найгіршою ідеєю, яку ви могли придумати. Маючи всі види хостингових послуг там, сервіс Envato здається надзвичайно надзвичайним спрощено до того, що для богатирів досвідним користувачам це майже неприємно, але нехай це не обдурить вас. За цією маскою надзвичайної простоти ховається дуже потужна послуга з одним великим бонусом … справжні люди весь час допомагають вам.

Але перш ніж розпочати роботу з Hosted, ось короткий підсумок того, що є, а що не включається:

  • У комплекті з Envato Hosted: Ваші 16 доларів на місяць (за установку) містять безкоштовно одну тему WordPress (ми, звичайно, рекомендуємо популярну та потужну тему Total WordPress, але на вибір є багато варіантів), безкоштовну міграцію сайтів, керовані оновлення та підтримку, 100 к відвідувань, 5 Гб місця на диску, пропускна здатність 100 ГБ, щоденне резервне копіювання, безпека та чудова підтримка клієнтів
  • Що не включено: При розміщенні не існує платформи електронної пошти, не підтримується багатосторонність, і вам доведеться купувати своє доменне ім’я / SSL окремо

Реєстрація з розміщеними

Розмістіть Envato

Якщо ви хочете ознайомитися з повним процесом реєстрації, ознайомтеся з нашим посібником у блозі Envato. Але це досить просто. Просто знайдіть тему, яку вам подобається в Themeforest, і подивіться, чи йде вона разом із Hosted. Натисніть кнопку для реєстрації.

У цій публікації ми будемо припускати, що ви можете самостійно обробляти цю частину і переглядати якість розміщеного Envato Hosted.

Початок роботи з Envato Hosted

Інформаційна панель настільки спрощена, що вона майже проблематична, тому що перше, що ви помічаєте, – це базовий інтерфейс користувача, а це поєднання з тим, що вони не дозволять вам переробляти що-небудь, крім вашого домену, можуть дати вам неправильні уявлення про послугу.

Енвато приймав дозволить вам використовувати власні домени окрім того, що ви не зможете завантажити власну базу даних, у вас не буде жодної пошти, окрім конфігурації Google Apps, і ви не зможете обробляти файли через відсутність файлового провідника. Це як служба Godaddy WordPress, але навіть більш базові.

Налаштування DNS дозволяє обробляти всі відповідні завдання, якщо ви розміщуєте домен на Envato. Як я вже говорив раніше, одна хороша річ у цій службі полягає в тому, що вони дозволять вам використовувати власний домен і допоможуть вам правильно налаштувати його. У сервісі є також доступ до SFTP та налаштування резервного копіювання.

Реєстрація домену досить проста і дозволить вам зробити всі перші кроки легко. Здається, що розміщена служба Envato насамперед орієнтовані на нових користувачів і спеціально для тих, хто планує купувати теми та плагіни від Envato, щоб процес був оптимізований для реєстрації нового домену та отримання вашого нова установка WordPress за найкоротший час.

Ви можете перевірити статистику на цій легкодоступній сторінці статистики, яка дасть вам точні цифри, дозволені вашим планом. З квотою на диск до 5 ГБ за план 16 доларів. Це недешево, тому врахуйте, що послуга є дійсно досить дорого.

Але я хочу перенести свій поточний веб-сайт

Звичайно, якщо у вас вже є сайт, Envato Hosted зробить ваше життя легким як міграція абсолютно безкоштовна на цій службі вам просто потрібно запитати міграцію з інформацією про ваш поточний вхід у WordPress.

Після введення всієї інформації ви перейдете на сторінку підтримки, і вам доведеться почекати десь від 1 години до 10, залежно від складності сайту. Просто врахуйте це послуга не є автоматичною і потребуватиме взаємодії людини зі свого боку тому це може бути не найкращою альтернативою для тих, хто знає, як зробити міграцію та хочуть зробити це самі це просто неможливо тут.

Ця ж проблема виникне і з електронними листами, якщо ви обробляєте домен за допомогою Envato, поштової служби немає. Вони дозволять вам налаштувати записи MX для сервісів Google Apps, але це вкрай обмежено. Користувачі, які покладаються на спеціальні електронні листи для своїх сайтів, матимуть більше удачі в інших місцях.

Як тільки міграція завершена…

Після того, як ваш сайт буде готовий до появи, ви зможете вказати свій домен на CNAME, пов’язаний із послугою. Важливо пам’ятати, що Envato не має належного способу відображення тимчасового домену, який вам доведеться використовувати для CNAME у випадку, якщо ви хочете використовувати власний домен, і ви повинні з’ясувати, що це таке, намагаючись увійти до WP-адміністратора. Тоді субдомен маршрутизації може бути вказаний як CNAME на ваш початковий субдомен. Вони використовують субдомени маршрутизації як спосіб динамічно збалансувати свою послугу, тому будьте в курсі не використовувати IP-адреси при призначенні вашого домену.

Після завершення міграції вашого веб-сайту вас побачать Привітання і коротке опитування. Трохи настирливий на мій смак, але легко уникнути, коли Envato запитає, який у вас сайт, тип та тип бізнесу. Як тільки це буде зроблено, ваш сайт готовий до гудіння.

Технічна підтримка: Серце Сервісу

Потрібно встановити або перенести ваш сайт і розмістити його в Інтернеті жодних дій з вашого боку адже переважна більшість речей обробляється за допомогою технічної підтримки. Службою повністю і повною мірою керують, вони дбають про продуктивність, бази даних, безпеку та все, що стосується WordPress, тож вам не доведеться редагувати єдиний файл, не працювати в базі даних, а також призначати користувачів та дозволи на нього. Хоча це і є чудові новини Для натовпу, що не має технологій, такі люди, як я, можуть відчути розчарування від цього. Враховуйте це ви втратите свої здібності самостійно вирішувати проблеми та функції на сервері. Ця послуга справді керується.

Технічна підтримка є серцем цієї послуги. Оскільки користувальницький інтерфейс надзвичайно обмежений і немає нічого, що ви могли б зробити більшу частину часу, сервіс повинен буде мати надзвичайно хороша технічна підтримка якщо він хоче досягти успіху, і вони, здається, роблять так У мене немає нульових скарг на цю взаємодію. Вони не тільки відповіли на всі мої запитання, вони надзвичайно прозорий про обмеження обслуговування, і це не те, що ви бачите в інших службах. Вони також реагують натурою. Якщо вони побачать, що ви людина, яка працює в техніці, вони детально пояснять, чому вони мають такі обмеження.

Незалежно від того, наскільки хороша панель користувальницького інтерфейсу чи наскільки класна нова автоматична установка насправді. Якщо служба технічної підтримки не є хорошою, сервіс може стати марним, особливо коли вам це найбільше потрібно. Схоже, це не так з Envato Hosted.

Продуктивність

Тим не менш, якщо продуктивність також не буде хорошою, лише технічна підтримка не зможе збалансувати послугу. Це також хороший момент щодо Envato, оскільки його продуктивність дуже хороша.

Перший час роботи на байті є видатним, і сайт загалом завантажується досить швидко.

Як бачите, веб-сервер знадобився лише 70 мс, щоб відповісти загальним FTTB 216 мс, що є надзвичайно хороший в цілому.

Завантаження веб-сайту зі Швеції також дає дуже хороший результат.

Завантаження його з Австралії, з іншого боку, не є хорошою ідеєю, і сервіс, як видається, найбільше приносить користь користувачам з Північної Америки та Європи.

Коли я розглядав заголовок, ви чітко бачите, що вони використовують nginx як свій бекенд із a Структура кешу що робить динамічна маршрутизація на випадок чого щось не вдасться. Це добре, тому що ваш сайт залишатиметься в Інтернеті незалежно від будь-якого. Маючи структуру маршрутизації, яка динамічно розподіляє ваш веб-сайт у іншій мережі, не турбуючись про це, варто враховувати, отримуючи такий вид послуг.

Що мені сподобалось

Служба розміщення Envato – це повністю початківець дружелюбний, плюс ви отримуєте безкоштовну тему (як-от Total) під час реєстрації. Вам не потрібно нічого робити, щоб створити свій сайт, оскільки майже все обробляється за допомогою квитка технічної підтримки. Так само, технічна підтримка надзвичайно доброзичлива і готові допомогти на кожному кроці шляху. Я відчуваю любов, яку має технічний персонал до служби, і вони зроблять усе, що можуть, щоб допомогти вам. Це означає, що навіть якщо вам потрібно щось особливе, вони будуть там, щоб допомогти вам. Якщо ви один з тих хлопців / дівчат, які люблять хорошу технічну підтримку і не хочете займатися нічим технічним, Envato Hosted ідеально підходить.

Що мені не сподобалось

Погана реалізація користувальницького інтерфейсу та повна відсутність варіантів змушує цю послугу почуватися ще гірше, ніж WordPress, керований GoDaddy, для просунутих розробників та технічних людей. Висока ціна є ще одним питанням, оскільки вся маршрутизація / динамічна структура та додаткова технічна підтримка недешеві. Доведеться заплатити $ 16 за такий невеликий простір для зберігання не корисно для великих веб-сайтів або збільшення розміру обійдеться вам багато.

Підведенню

Якщо ви технічний хлопець / дівчина або досвідчений розробник, вам не сподобається послуга, розміщена Envato, оскільки вона зробить вашу експертизу марною, не маючи змоги нічого зробити самостійно, плюс вам доведеться чекати кожної зміни як технічної підтримки Вам потрібно допомогти на кожному кроці. Але Envato Hosted – це сервіс, який ще розвивається, і вони готові додати нові функції. Вони приймають всю критику за речі, які потрібно було вдосконалити, і мають надзвичайно доброзичливе ставлення до клієнтів, тому ви насправді відчуваєте особливий хостинг з ними.

Маючи таку хорошу технічну підтримку, це майже першорядне значення для продажу їх послуг. Я легко бачу нового розробника, який має новий веб-сайт із ними, і не бажаю взагалі мати справу з установками плагінів / тем, у такому сценарії Envato Hosted – це ідеальна послуга. Ви відчуєте себе як вдома, знаючи, що справжні люди переконуються, що ваш сайт працює таким, як він має бути.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map