Додайте красиві слайди на свій веб-сайт за допомогою слайдера MotoPress для WordPress

MotoPress добре відомий у спільноті WordPress за допомогою додатка WordPress для редагування вмісту сторінок. З моменту запуску минулого року MotoPress додав до свого портфоліо більше продуктів, включаючи додатки для додатків та теми WordPress.


У лютому цього року вони випустили слайдер MotoPress; їх другий головний плагін WordPress. Плагін чуйний, тому слайди допомагають вам чудово виглядати на будь-якому пристрої. Давайте докладніше розглянемо, що може зробити слайдер MotoPress.

Налаштування нового слайдера MotoPress

MotoPress Slider надзвичайно просто налаштувати. Коли ви вирішите створити новий слайдер, вам відкриються три короткі сторінки налаштувань. Існує вкладка для налаштувань слайдера, елементів керування та зовнішнього вигляду.

На вкладці налаштувань слайдера ви можете назвати слайдер та псевдонім, який використовується для короткого коду повзунка. Повзунок можна зробити на повну ширину або визначити розмір сітки за замовчуванням. Затримку слайд-шоу можна встановити і в цій області. Якщо ви хочете, слайд-шоу можна відключити.

Нові налаштування слайдера

Дев’ять елементів керування повзунком можна ввімкнути або вимкнути на наступній вкладці. Ви можете налаштувати елементи керування, такі як стрілки, кнопки відтворення, лічильники тощо.

Нові елементи керування повзунком

На вкладці зовнішній вигляд можна визначити розмір пікселя за замовчуванням для дисплеїв телефону, планшета та робочого столу. Оригінальні налаштування – будь-яка до 767 пікселів, відображається за допомогою компонування телефону, все, що знаходиться між 768 і 991 пікселями, використовує макет планшета, і все, що більше 992 пікселів використовує дисплей робочого столу.

До вашого слайдера можна застосувати спеціальний клас CSS. Також є поле, в яке можна додати спеціальний CSS-код.

Новий вигляд слайдера

Окрема сторінка налаштувань розміщена в адміністративному меню MotoPress Slider, що дозволяє вимкнути повзунок для певних груп користувачів.

Налаштування груп користувачів MotoPress Slider

Не переживайте надто про налаштування слайдера. Значення за замовчуванням повинні бути добре для більшості з вас, а внизу області створення слайдера є кнопка, яка дозволяє повертати та змінювати налаштування в будь-який час.

Додавання слайдів до нового слайдера MotoPress

У наступній області ви можете додати слайди до свого повзунка. Скріншот цієї області ви можете побачити нижче. На перший погляд це може здатися трохи запаморочливим, однак це зрозуміти дуже просто, коли ви дізнаєтесь, де все.

Сторінка створення слайдів MotoPress

Угорі – сім вкладок: Загальні, колір, зображення, відео, посилання, видимість та різне. Попередній перегляд слайдера домінує в серці сторінки, а під ним ви знайдете варіанти додавання тексту, зображень, кнопок та відео. Кожен тип вмісту відомий як шар, і ці шари відображаються в правій частині сторінки.

Ви можете змінити порядок шарів за допомогою перетягування. Розміщення шару працює так само, як у графічних додатках, таких як Photoshop, з пріоритетом, який надається шару вгорі. У моєму прикладі вище, у мене є два шари: зображення та текст. Якби мені довелося розташувати шар HTML після зображення, текст не був би видимим.

Інтерфейс працює дуже добре. Коли ви виберете шар у зоні основного полотна, налаштування цього шару відобразяться під ним. Якщо натиснути кнопку “Видалити” на клавіатурі, ви знімете шар із слайда. Також доступні дві кнопки видалення: одна видаляє обраний вами шар, а інший – всі шари.

Шари можна перетягувати в області полотна. Коли ви це зробите, ви побачите зміни координат X і Y. Це корисно, оскільки означає, що ви можете розміщувати шари на декількох слайдах в точно такій самій позиції (що дуже корисно для розміщення вмісту, такого як текст). Сітка дев’яти коробок також може бути використана для позиціонування шарів, наприклад верхній лівий, центр, праворуч знизу тощо.

Десятки анімацій можуть бути використані для вицвітання та вицвітання шарів. Сюди входить зменшення, збільшення масштабів, перевертання та відмов. Шари можуть відображатися та / або ховатися в певний момент часу (у мілісекундах). На мою скромну думку, це одна з найкращих особливостей плагіна, оскільки вона дозволяє відображати шари саме тоді, коли ви хочете, щоб вони відображалися.

Заздалегідь визначені стилі також доступні, але якщо ви хочете, ви можете визначити власні класи CSS для певного шару.

Параметри анімації

На загальній вкладці ви можете назвати слайд і вибрати, чи буде слайд опублікований чи збережений як чернетка. Таким чином ви можете проявити творчість і зберегти слайди, перш ніж жити з ними.

За допомогою кольорової вкладки можна вибрати колір або градієнт для фону слайдів. Одне, що мене дратувало, це те, що не було кольорового колеса для вибору кольорів. Ви повинні вводити шістнадцятковий код вручну. Сподіваємось, це те, про що вони звертатимуться у майбутній версії плагіна. Параметр градієнта дозволяє визначити два кольори та кут, під яким застосовується градієнт.

Параметри кольорів повзунка MotoPress

Якщо ви не хочете суцільного кольорового або градієнтного фону, ви можете використовувати зображення. Ви можете вибрати зображення з медіатеки WordPress або визначити зовнішню URL-адресу зображення. Атрибути розміру, повтору та позиції можуть бути визначені всі.

Параметри зображення MotoPress Slider

MotoPress Slider також підтримує відео фони. Якщо ви віддаєте перевагу, відео можна вставити у ваші слайди за допомогою шарів. Ви можете відображати відео з YouTube, Vimeo, вашої медіатеки чи зовнішньої URL-адреси.

Параметри відео MotoPress Slider

Слайди можуть бути пов’язаними. Ви можете встановити атрибути ідентифікатора посилання, класу, відношення та заголовка. Коли відвідувач натисне відповідний слайд, він перейде до вказаної вами URL-адреси. Оскільки посилання налаштовані на слайді на слайді, ви можете зробити деякі слайди посиланнями на зовнішні веб-сайти, а не на інші.

Параметри повзунка MotoPress Slider

Слайди можуть бути обмежені для входу в систему користувачів. Це можна використовувати для відображення слайдів зареєстрованим користувачам. Ви також можете зробити слайди активними протягом певного періоду часу. Це можна використовувати для різних цілей. Наприклад, ви можете створити слайди для просування змагань протягом першого тижня грудня.

Налаштування видимості слайдера MotoPress

На останній вкладці можна визначити ім’я та ідентифікатор класу CSS для слайда. Як я вже зазначав, ви також можете стилізувати окремі шари в слайді, використовуючи власні класи CSS.

Налаштування різьбового повзунка MotoPress

Після створення слайда ви можете зберегти слайд за допомогою кнопки збереження внизу сторінки. Якщо натиснути кнопку закриття, ви перейдете до списку слайдів, тобто всіх слайдів, які ви створили для цього конкретного слайдера.

Ви можете редагувати, дублювати або видаляти наявні слайди. Копіювання слайда – це зручний варіант, якщо ви хочете створити подібний слайд. Якщо ні, ви можете створити новий слайд з нуля.

Список слайдів MotoPress Slider

Нарешті, ви можете вставити готовий слайдер на свій веб-сайт, використовуючи псевдонім короткого коду, визначений для вашого слайдера.

Слайдер MotoPress

Вони кажуть, що краса в очах дивиться, однак мене дуже вразило те, що може зробити MotoPress Slider. Вставляти власні фони, текст, зображення, кнопки та відео не потрібно багато часу.

Приклад слайдера MotoPress

Якщо ви відвідаєте головну сторінку інформації для MotoPress Slider, ви побачите чудовий приклад того, що можна досягти за допомогою плагіна. Він підкреслює, як шари та затримуючи завантаження шарів можна використовувати для створення професійних повзунків за лічені хвилини. Те, як шари з’являються з часом під час слайду, створює враження, що ви переглядаєте відеопрезентацію (навіть коли відео не використовуються). Це простий ефект, який справді перетворює слайди.

Приклад слайдера MotoPress

Ціноутворення

MotoPress прийняв справедливу схему ціноутворення для свого повзунка. Їх особиста ліцензія продається на рівні 19 доларів і пропонує один рік підтримки та оновлення для одного веб-сайту. Бізнес-ліцензія роздрібної торгівлі на рівні 49 доларів США збільшує ліміт веб-сайтів з одного до п’яти веб-сайтів.

Ціни на повзунки MotoPress

Ліцензія розробника продається на рівні 99 доларів. Він пропонує пріоритетну підтримку розробників і надає один рік підтримки та оновлень необмеженій кількості веб-сайтів. Об’ємне ліцензування також доступне, якщо ви хочете упакувати MotoPress Slider у власний продукт.

Слайдер MotoPress на 100% GPL. Для автоматичного оновлення та підтримки плагіна потрібна ліцензія, однак плагін все-таки повністю використовується, якщо цей ліцензійний ключ не введено.

Фінальні думки

Усі плагіни WordPress слайдера мають криву навчання, і MotoPress Slider не відрізняється. Вам потрібно провести принаймні двадцять-тридцять хвилин, граючи з слайдами, поки ви не почнете розуміти, на що здатний плагін.

Після короткого періоду використання плагіна у мене було кілька моментів «Ага», коли я почав розуміти, як все працює. Перший – це коли я зрозумів, як отримати максимум шарів. Друге – це коли я дізнався, як анімацію можна використовувати для в’янення та вицвітання тексту, кнопок та зображень. Однак особливістю, яка дійсно змусила мене оцінити потенціал повзунка MotoPress, була можливість затримати появу шарів. Це дозволяє використовувати безліч крутих презентаційних презентацій, наприклад, крапельне подання тексту відвідувачам веб-сайту та спливання зображень та кнопок у ключових точках слайда.

Після того, як ви освоїли ці прості методи, я впевнений, що ви зможете створити професійні слайди за допомогою слайдера MotoPress. Якщо вам потрібно натхнення, рекомендую перевірити повзунок, який відображається на MotoPress, оскільки він підкреслює, що можна досягти, використовуючи прості шари тексту та зображення..

Сподіваюся, вам сподобався цей погляд на слайдер MotoPress. Якщо так, я рекомендую підписатися на розсилку WPExplorer, щоб отримувати безкоштовні оновлення наших останніх статей та чудові поради, прийоми та пропозиції WordPress..

Дякуємо за прочитане.

Кевін

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map