Додайте красиві галереї на свій веб-сайт WordPress, використовуючи галерею Envira

Envira Gallery – це універсальний плагін галереї для WordPress, який дозволяє легко вставляти красиві галереї зображень на ваш веб-сайт.


Як відомо, WordPress має функціональну галерею, вбудовану в ядро. Незважаючи на це, плагіни галереї залишаються популярними серед користувачів WordPress, оскільки вбудована галерея досить обмежена і не пропонує тих же функціональних можливостей, функцій чи стилю, що й інші плагіни.

Розробники Envira люб’язно надіслали мені тестову копію плагіна, щоб перевірити плагін. У цій статті я хотів би ознайомити вас з тим, як ви можете використовувати плагін, щоб додати галереї зображень на свій веб-сайт. Сподіваюсь, вам сподобався огляд �� Або якщо ви хочете, ви можете переглянути мій відео-огляд плагіну EnviraGallery в кінці публікації.

Завантажте плагін

Використання галереї Envira

Додавання нової галереї дуже швидко, оскільки плагін ідеально поєднується з існуючим інтерфейсом WordPress. Якщо ви задоволені налаштуваннями за замовчуванням, якими користується Envira, все, що вам потрібно зробити, це завантажити свої зображення за допомогою програми завантажувача файлів WordPress, зберегти галерею та вставити галерею на свій веб-сайт.

Завантажте свої зображення

Є й інші вкладки для подальшого налаштування вашої галереї. Envira дозволяє відображати галереї зображень у шести колонах. Якщо цю опцію не змінити, вона буде за замовчуванням для одного стовпця.

Плагін, який дозволяє додавати додаткові теми для галереї та для лайтбоксу, доступний для всіх користувачів сріблястого членства та вище (докладніше про це пізніше). Найдешевше членство має лише одну тему, яку називають базовою.

Ця область налаштувань також дозволяє визначати ширину та поле стовпця під кожним зображенням. Розміри зображень, що відображаються на мобільних телефонах, можна також визначити.

Налаштуйте свою галерею

Коли хтось натискає на зображення галереї, зображення відображається за допомогою лайтбоксу. Лайтбокс має безліч класних варіантів, таких як навігація клавіатурою та мишею. Зображення також можуть відображатися в циклі.

Налаштування лайтбоксу галереї

За замовчуванням лайтбокс відображає ескізи для всіх зображень галереї в нижній частині лайтбокса. Якщо ви хочете, це можна перемістити на верх. Розміри ескізів також можуть бути змінені.

Налаштування мініатюри галереї

Інша вкладка дозволяє змінити назву галереї, змінити кулі сторінки та додати спеціальні класи CSS. Галереї також можна імпортувати та експортувати через цю область.

Інші налаштування галереї

Після публікації вашої галереї вам буде наданий код, необхідний для відображення її на вашому веб-сайті. Плагін надає два коротких коду. Один використовує ідентифікатор галереї, а інший використовує кулі сторінки галереї. Служб сторінки працює так само, як і дописів і сторінок, тобто якщо ви не вказали слизьку сторінки, WordPress створить її на основі назви вашої галереї.

PHP-код також доступний, щоб ви могли додавати свої галереї до інших частин вашого веб-сайту, таких як ваш заголовок або колонтитул.

Код для вашої галереї

Після активації плагіна кнопка “Додати галерею” буде додана у ваш редактор публікацій.

Додати кнопку Галерея Envira

Якщо натиснути кнопку “Додати галерею”, з’явиться список усіх ваших галерей. Вам просто потрібно вибрати галерею, а потім натиснути кнопку «Вставити галерею», щоб додати її до своєї публікації чи сторінки.

Виберіть свою галерею

Якщо вставити галерею, ви додасте короткий код галереї до вашої публікації. Звичайно, цей короткий код можна додати безпосередньо, просто скопіювавши короткий код із накладання, яке було відображено після публікації галереї. Ви також можете легко додати галереї, запам’ятавши ідентифікатор галереї або кулі сторінки галереї.

Короткий код галереї Envira

Галереї можна додати через головне меню галереї Envira, яке знаходиться у вашому меню адміністрування WordPress. Якщо ви хочете, ви можете додати нові галереї безпосередньо на сторінці редактора публікацій.

Додайте галерею безпосередньо в редактор публікацій

Кінцевий вихід виглядає фантастично. Галереї чуйні, тому вони чудово виглядають на мобільних пристроях (включаючи пристрої високої чіткості, такі як Macbook Pro).

Приклад галереї Envira

Плагін містить віджет для вставки галереї в райони, розміщені у widgetized, такі як бічна панель. У віджета немає опцій – ви можете лише вибрати галерею та додати назву віджета. Хоча важко поскаржитися на відсутність варіантів конфігурації, коли вихід виглядає чудовим.

Одна зі скарг на мене полягає в тому, що віджет, здається, не відображається належним чином на публікаціях або на сторінках, де відображається галерея. Він завантажить віджет на інші сторінки, але він застрягне на постійній стадії завантаження, коли галерея завантажується в основній області вмісту та на бічній панелі. Я тестував Envira на тестовому веб-сайті, використовуючи двадцять дванадцять і жодні інші плагіни не активовані. Я також протестував віджет, використовуючи тему «Двадцять одинадцять», і така ж проблема існувала. Але я обмежений цим, що розробники незабаром виправлять.

Якщо натиснути будь-яке зображення у вашій галереї, ви побачите повну версію зображення, використовуючи прекрасну лайтбокс. Це практичний спосіб для відвідувачів переглядати зображення вашої галереї, оскільки всі зображення можна вибрати з області лайтбоксу.

Лайтбокс Envira Gallery

Додатки

Для Envira доступна низка додатків, які покращують функціональність плагіна. Вони класифікуються на безкоштовні, базові та вдосконалені додатки.

Безкоштовні додатки доступні для всіх. Основні доповнення доступні до срібних членств, а вище, а розширені додатки – до золотих членств і вище.

Безкоштовно

 • Захист – Відключає клацання правою кнопкою миші на зображеннях, щоб люди не могли легко красти ваші зображення.
 • Показ слайдів – Дозволяє створювати стильні слайдшоу для зображень.
 • CSS – Додає поле CSS на іншу вкладку для додавання подальших налаштувань стилів.

Основні

 • Теги – Дозволяє тегувати зображення будь-якими тегами / ключовими словами.
 • Теми галереї – Налаштуйте зовнішній вигляд своїх галерей за допомогою попередньо зроблених стилів галереї.

Розширений

 • SuperSize – Дозволяє відображати зображення максимально можливого розміру у вікні.
 • Повноекранний – Дозволяє відображати свою галерею в повноекранному режимі.
 • DeepLinking – Дозволяє посилатися безпосередньо на конкретні зображення за допомогою SEO-дружніх URL-адрес.

Я усвідомлюю, що продаж доповнень став звичайним місцем за останні кілька років. У цьому випадку я не вважав це виправданим. Такі функції, як захист гарячої посилання та функціональність тегів, дійсно повинні бути вбудовані в основну версію плагіна. Мені здається неправильним видалення функціональності, а потім додавання його назад через плагін, щоб вони могли продавати різні плани членства для плагіна.

Кінцевим результатом є те, що на вашому веб-сайті потрібно активувати дев’ять плагінів, а не один. Якщо функції повинні бути обмежені для більш дешевих версій, я думаю, було б краще продати різні версії плагіна, щоб усі функції містилися в одному плагіні.

Огляд

У минулому я використовував багато інших плагінів галереї. Багато з них зосереджуються на стилі над сутністю. Я вважаю, що Envira отримала баланс правильно, переконавшись, що, в першу чергу, він був розроблений так, щоб можна було швидко вставляти галереї на ваш веб-сайт.

Єдина помилка, яку я знайшов, – віджет галереї, який не відображається на сторінках, де галерея завантажена в основній області вмісту. Я не вірю, що це має чим турбуватись, оскільки Envira була офіційно запущена лише в кінці січня 2014 року. На початку життя плагіна завжди є невеликі помилки, і ці помилки слід випрасувати протягом наступних кількох місяців.

Плагін продається від 39 доларів. Клієнтам доступні чотири плани членства. Усі плани мають необмежену кількість галерей, доступ до документації, базову підтримку форуму та один рік підтримки та оновлення.

У наведеному нижче списку детально описується, що ви отримуєте з кожним планом членства. Кожен план включає всі особливості плану членства, який йому передує.

 • Бронза (39 доларів) – Оновлення обмежені одним веб-сайтом
 • Срібло ($ 79)) – оновлення для трьох веб-сайтів, пріоритетна підтримка електронної пошти та доступ до основних додатків
 • Золото ($ 149) – Оновлення для необмежених веб-сайтів та доступу до розширених додатків
 • Платина ($ 259) – Дозволяє включити Envira з темою, яку ви продаєте

Envira дозволяє перейти до кращого плану, просто заплативши різницю в ціні. Це дозволяє почати з одного з дешевших пакетів та оновити як і коли потрібно. Вони також пропонують 14-денну гарантію повернення грошей на 14 днів.

Для отримання додаткової інформації про плагін, відвідайте офіційний веб-сайт галереї Envira.

Дізнайтеся більше про галерею Envira

Відео огляд плагін Envira Gallery

Не забудьте перевірити відео-огляд плагіну Envira Gallery від Kyla, щоб побачити плагін в прямому ефірі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map