Додайте дошку вакансій на свій сайт WordPress за допомогою WP Job Manager

Додайте дошку вакансій на свій сайт WordPress за допомогою WP Job Manager

Якщо ви запускаєте веб-сайт, орієнтований на певну нішу, є ймовірність, що ви подумаєте створити певну форму робочої дошки для своєї спільноти.


На деяких веб-сайтах працюють досить виняткові дошки. Якщо ви хочете йти по їх стопах, у вас є кілька різних варіантів.

Існують преміальні теми та плагіни, спеціально розроблені для WordPress, які дозволяють створювати повністю автоматизовані дошки завдань, а також плагіни, які дозволяють додати функціональну дошку для роботи на існуючий сайт (хоча вони зазвичай вимагають, щоб ви їх підтримували самостійно).

Давайте подивимось на один із цих плагінів.

Плагін WP Job Manager WordPress

WP Job Manager це безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє створити просту дошку оголошень для розміщення та керування списками робіт безпосередньо з інформаційної панелі адміністратора або через форму подання вакансій.

Плагін дає можливість самостійно додавати всі завдання вручну, а також дозволяє зареєстрованим користувачам розміщувати списки вакансій. Це також дозволяє придбати додаткові додатки, що підвищують його функціональність, дозволяючи платні списки та сповіщення, а також кілька інших варіантів.

Після його впровадження, давайте перейдемо до кроків із запуску та запуску WP Job Manager на вашому сайті.

1. Встановіть і налаштуйте WP Job Manager

Після того, як плагін буде встановлений і активований, ми можемо розпочати його налаштування під ваші конкретні потреби в роботі. Розділ налаштувань плагіна відносно мінімалістичний. Він розбивається на два розділи: Список роботи та робота.

Список завдань дає основну інформацію про те, як відображаються завдання на вашому веб-сайті:

Налаштування - Список роботи

Подання роботи диктує, як надсилаються завдання та чи потрібно для цього потрібний обліковий запис користувача на вашому веб-сайті:

Налаштування - подання роботи

2. Створіть категорії робочих місць

Категорії вакансій

Вакансії можна розділити на категорії залежно від ваших потреб.

Категорії списку вакансій так само легко створити, як і звичайну категорію публікацій у блозі. Це робиться в новому розділі списків вакансій на приладовій панелі під розділом ” Категорії вакансій варіант меню.

Кожна категорія містить ім’я, URL-службу та опис. Як і для категорій публікацій, ви можете створити стільки, скільки вам подобається.

3. Створіть типи завдань

Типи роботи

Під час встановлення створено кілька типів завдань.

Типи завдань визначають, чи є в списку вакансій повний робочий день, неповний робочий день або один із інших інших варіантів, доступних вам. Як і у категоріях завдань, ви можете створювати додаткові типи, коли вони вам потрібні.

4. Створіть нову інформацію про роботу на інформаційній панелі

Новий список роботи

Тепер, коли у вас є основна конфігурація вашої дошки, настав час створити свій перший список роботи. Цей процес дуже схожий на створення нової публікації чи сторінки. Ви вводите назву, вміст роботи та класифікуєте список. Ви також можете вибрати тип списку вакансій у цей момент.

Існує одна основна різниця між цим вікном та стандартною областю адміністратора публікації блогу. З Новий список роботи пост вам надається додаткова панель, яка містить різні Дані лістингу вакансій.

Дані лістингу вакансій

Ці поля даних дають можливість додавати додаткові відомості до кожного списку вакансій. Ці додаткові поля включають Місце роботи, інформація про компанію, Термін роботи та можливість позначити позицію як заповнену.

5. Створіть новий список вакансій за допомогою форми подання

Форма подання

Якщо ви вирішили дозволити своїм користувачам подавати списки вакансій, вам слід створити форму подання вакансій.

Плагін робить подання завдань простим. Щоб створити форму подання, вам потрібно створити нову сторінку на своєму веб-сайті та додати такий короткий код:

[submit_job_form]

Це перетворить сторінку у форму подання, яка дозволяє вашим користувачам додавати всю відповідну інформацію для роботи. Однак, використовуючи форму подання вакансій, ви не можете встановити дату закінчення терміну дії в списку вакансій.

Після заповнення форми ви зможете переглянути, як вона виглядатиме на сайті. Якщо ви задоволені наданою вами інформацією, ви можете завершити процедуру подання та опублікувати список робіт на дошці завдань.

6. Відображення списків вакансій

Список роботи

Щоб відобразити списки вакансій на своєму веб-сайті, вам просто потрібно додати короткий код до сторінки таким же чином, як і форма подання вакансії..

Код, необхідний для створення повного списку всіх відкритих позицій, є:

[вакансії]

Доступні ще варіанти короткого коду, які дозволяють вам фільтрувати список ваших завдань конкретними способами.

Наприклад, є варіант короткого коду, який дозволяє вказати відображену категорію завдань. За допомогою цього фільтра ви зможете створити кілька сторінок на своєму сайті, кожна з яких має власний список категорій завдань.

Для отримання додаткової інформації про доступні вам шорткоди для фільтрації списків завдань відвідайте вікі документації на плагіни.

Інформаційна панель роботи

Як і форма подання заявки та списки вакансій, ви можете створити для користувачів користувачів сторінку інформаційної панелі завдань за допомогою іншого простого короткого коду:

[job_dashboard]

Ця сторінка дозволить користувачам, які ввійшли в систему, переглядати всі завдання, які вони розмістили на вашому сайті.

Це дає їм простий спосіб редагувати свої публікації та керувати ними без необхідності пошуку у всьому архіві списку вакансій.

Додаткові особливості преміум-класу

Додати Ons

Чудова річ у цьому плагіні – це те, що він безкоштовний і пропонує велику кількість варіантів, ви можете придбати додатки, що підвищують його корисність..

Преміальні варіанти цього плагіна включають різні способи оплати списків. Це дозволяє налаштувати вашу дошку роботи, щоб вимагати оплати, щоб подати роботу. Цей платіж можна зібрати за допомогою PayPal або інших способів оплати в Інтернеті, і його можна встановити так, що вам не потрібно вносити будь-які дані в списки вакансій, щоб заробляти гроші на дошці.

Є й інші додаткові додатки, які підвищують зручність роботи вашої дошки. Вони залежать від сповіщень про роботу до термінів подання заявок і можуть допомогти вам зробити так, щоб ваша дошка вакансій багато в чому виділялася від основної.

Команда, яка створила плагін, розробила більшість цих доповнень, але є кілька варіантів, створених сторонніми сторонами.

Вони, безумовно, варто вивчити, якщо ви хочете заробити гроші на своїй роботі або покращити її функціональність для своїх читачів.


Хоча на ринку є декілька вдосконалених варіантів дощок для робочих місць, вони в першу чергу є плагінами або темами преміум класу. У нас на WPExplorer у нас є багато чудових тем для нашої роботи (наприклад, Jobify, JobEngine та Job Roller).

The WP Job Manager плагін – це чудовий спосіб створити робочу дошку без принципових змін вашого веб-сайту. Якщо це особливість, яка виявляється корисною для ваших читачів, її вдосконалити та розвинути з часом дуже легко, а також недорого додати функціональні можливості преміум класу.

Ви розглядали можливість створення дошки для роботи на своєму веб-сайті чи вже використовуєте її? Ми хотіли б почути ваші думки щодо створення робочої дошки у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map