Booknetic: Зустрічі WordPress та бронювання в коробці

Booknetic: Зустрічі WordPress та бронювання в коробці

Додавання надійної системи бронювання на ваш сайт WordPress – як для новачків, так і для любителів. Якби ви кодували систему бронювання з нуля, можливо, це зайняло б місяці, якщо не роки. І це буде вправою на марність, особливо коли колесо вже винайдено, і там є дивовижні плагіни, такі як Booknetic.


Booknetic – це фантастичний плагін для зустрічей та бронювання сайтів WordPress. Це ідеальне рішення для таких підприємств, як готелі, спортзали, салони, курорти, юридичні фірми, ремонтні майстерні та будь-який інший бізнес-сервіс. Плагін дозволяє вашим потенційним особам бронювати зустрічі та легко платити.

За сценою, Букнетичний поставляється з інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю, яка робить керування вашими бронюваннями надзвичайно простими. Ви можете легко створювати сервіси, додавати співробітників, вибирати кілька локацій, додавати шлюзи для платежів і робити багато іншого. Іншими словами, це ідеальний плагін бронювання WordPress для початківця, який не кодує.

І в сьогоднішньому оглядовому дописі ми детальніше ознайомимося з тим, що робить Booknetic галочкою. Ми торкаємося доступних функцій і тест-драйву плагіна, тож ви знаєте, чого очікувати. Якщо це звучить чудово, давайте відразу зануримось.

Що таке букнетичний?

плагін wordpress wordpress

Отже, що таке Booknetic, і звідки воно взялося? Простіше кажучи, Booknetic – це гладкий, але потужний плагін бронювання веб-сайтів WordPress. Це дітище ветеранських розробників Код ФС (разом із їх популярним ФС плакат плагін для автоматичного розміщення).

Плагін був випущений 2 жовтня 2019 року, це означає, що він був відносно новим на момент написання. Це означає, що в майбутньому є багато можливостей для вдосконалення та покращення можливостей. Проте Booknetic – це один із найпростіших плагінів планування, який ви коли-небудь використовуватимете на своєму веб-сайті бронювання.

Зважаючи на те, що ми розглянули багато інших плагінів для бронювання WordPress в минулому, Booknetic не має розширення функції, на відміну від деяких конкурентів. Це означає, що ви отримуєте простий у користуванні плагін для бронювання, який також надшвидкий.

Booknetic – це преміальний плагін, що означає, що ви зараз не можете завантажити його на WordPress.org. Якщо в майбутньому вони випустять безкоштовну версію, я оновлю публікацію відповідно. Якщо ви хочете випробувати води, вони пропонують вам фантастичне Букнетична демонстрація на офіційному веб-сайті.

Тепер, коли ми знаємо, з чим працюємо, давайте відкриємо, що може запропонувати Booknetic з точки зору особливостей.

Букнетичні особливості

книжкові особливості

Плагін Booknetic WordPress поставляється з достатнім переліком інструментів для швидкої роботи і створення системи приємного бронювання. Встановлюючи Booknetic, ви отримаєте фантастичний набір функцій, включаючи, але не обмежуючись ними:

 • Мобільний та чуйний дизайн, що означає, що веб-сайт бронювання буде чудово виглядати на кількох пристроях
 • Для початківців – Booknetic надзвичайно просто налаштувати та налаштувати для будь-якого бізнесу
 • Конструктор форм перетягування, який дозволяє додавати додаткові поля до форми бронювання за замовчуванням
 • Детальні звіти з корисними даними, які допоможуть вам залишатися в курсі бізнесу
 • Налаштування електронної пошти та SMS-сповіщень для ваших клієнтів та співробітників
 • Підтримка платежів PayPal, Stripe та WooCommerce
 • Детальна документація та чудова персоналізована підтримка
 • Спрощена сторінка бронювання, яка знижує показник відмов
 • Повністю автоматизована – встановіть один раз та заощадите години
 • Додайте необмежену кількість співробітників
 • Варіанти декількох валют
 • Додайте необмежені послуги
 • Безлімітні категорії
 • Чудовий всебічний інтерфейс
 • Et cetera

Тестування демонстрації – єдиний спосіб отримати гарне відчуття того, чого очікувати. Але ти мене знаєш; Я встановив повну версію, щоб я міг перевірити кожну деталь до останнього пікселя. Я не можу в цьому допомогти

Ось що я знайшов.

Як встановити плагін Booknetic WordPress

плагін планування призначення букматичного WordPress

Пам’ятайте, Booknetic – плагін преміум-класу. Повна версія доступна на Envato за одноразовою ціною 79 доларів. Це те саме Регулярні ліцензія, яка охоплює один сайт WordPress. Розробники пропонують Розширений ліцензія на $ 349 для п’яти сайтів WordPress. Перейдіть до плану, який працює для вашого бізнесу.

Booknetic зараз в тренді на Envato і був представлений на CodeCanyon. Кожен план охоплює шість місяців спеціальної підтримки та оновлення протягом усього життя. Після придбання Booknetic ви можете завантажити папку ZIP з Envato з відповідними файлами та ліцензією. Витягніть папку на комп’ютер і знайдіть файл Booknetic ZIP.

Потім увійдіть у свою адміністраторську область WordPress та перейдіть до Плагіни> Додати нове, як показано нижче.

Як встановити новий плагін WordPress

Потім натисніть кнопку Завантажте плагін виберіть файл Booknetic ZIP на своєму комп’ютері та натисніть Встановити зараз, як ми виділяємо в наступному екрані.

завантаження книжкових

Активуйте плагін:

Як активувати плагін у формі книги

Після активації натисніть на Букнетичний елемент у меню адміністратора WordPress:

Пункт меню bookpress плагін для бронювання wordpress

На наступному екрані введіть код покупки, виберіть, як ви чули про Booknetic (підказка: З блогу WPExplorer), введіть адресу електронної пошти та натисніть значок Встановити як ми детально описуємо нижче.

код книжкової закупівлі

Як тільки ліцензія перевіряється, ви будете перенаправлені на приємну панель Booknetic, показану нижче.

букнетична приладова панель

Але, як бачите, у нас поки що нічого не відбувається. Додамо деякі служби, персонал, місцеположення та загалом перевіримо, що може зробити Booknetic.

Як налаштувати Booknetic

Якщо ви зробили це далеко, у вас немає часу витрачати. Для початку почнемо з додавання вашого місцезнаходження, співробітників та деяких служб.

Додавання місцезнаходження компанії

Перейдіть до Місцеположення, як показано на наступному зображенні.

Після цього натисніть кнопку Додати місцезнаходження кнопка:

У спливаючому вікні, що з’являється, введіть дані про своє місцезнаходження та натисніть кнопку Додати місцезнаходження кнопка, як показано нижче.

Для нашого прикладу тренажерного залу я додав дві локації: Нью-Йорк та Атланта ��

місця в книжковому

Тепер, коли в нашій системі є місце розташування бізнесу, додамо кілька співробітників.

Додавання співробітників

Клацніть на Персонал вкладку, як показано нижче.

додавання співробітників у книжкові

Далі натисніть на Додати персонал кнопка:

Введіть реквізити своїх співробітників і натисніть Додати персонал кнопка.

Не забудьте налаштувати графіки для своїх співробітників у спливаючому вікні вище. Я пішов вперед і додав двох тренерів для нашого тренажерного залу.

Поки так добре, все виглядає чудово. У мене розташування та персонал укомплектовані розкладом, спеціальними днями та святами. Тепер додамо деякі сервіси.

Додавання послуг

Клацніть на Послуги вкладку, як показано нижче.

додавання книжкових послуг

Booknetic дозволяє створювати категорії для своїх послуг. Під кожною категорією ви можете додати підкатегорії та послуги відповідно до своїх потреб. Коли це сказано, натисніть значок плюс (+) поруч із значком Категорії як ми виділяємо нижче.

інформаційна панель книжкових послуг

Далі введіть назву вашої категорії та натисніть значок галочки:

Після цього натисніть значок плюс (+) під новоствореною категорією:

додавання послуги в плагіні бронювання бронювання

Це відображає крихітний ящик, що дозволяє додавати категорію чи послугу, як показано нижче.

Оскільки мені не потрібна інша категорія, я пішов вперед і натиснув на Сервіс кнопка, яка відкриває вікно, щоб ви могли додати більше деталей:

Все прямо. Ви можете легко додати назву послуги, ціну, депозит, персонал, графік та додаткові послуги.

Для нашого прикладу я створив категорію з назвою Послуги тренажерних залів, і нижче категорії я додав два сервіси, тобто., Тренінг один на один і Групове навчання. Тепер екран моїх послуг виглядає приблизно так:

Виглядає здорово. Правильно?

Перш за все, важливо встановити шлюз платежів, щоб ви могли стягувати плату зі своїх клієнтів. Booknetic підтримує платежі PayPal, Stripe та Local (на місці). Іншими словами, у вас є всі інструменти, необхідні для збору платежів.

Налаштування шлюзів платежів

Настроїти Booknetic для прийому платежів легко. Перейдіть до пункту Налаштування вкладку, як показано нижче.

Потім натисніть кнопку Налаштування оплати вкладка:

На наступному екрані ви можете легко налаштувати параметри оплати.

Якщо ви використовуєте PayPal, вам потрібно буде створити додаток спочатку. Це ж стосується, якщо ви використовуєте Смуга. Так чи інакше, створити додаток для платежів у PayPal або Stripe надзвичайно просто – ви нічого не кодуєте; просто введіть реквізити вашого бізнесу, і платіжні процесори зроблять усе за вас.

Зміна зовнішності форми

Букнетичний вигляд

Booknetic також має вбудовані кольорові параметри для ваших форм. Виберіть із 7 вбудованих кольорових схем, щоб швидко змінити вигляд форм.

Зовнішній вигляд книжкового типу

Або скористайтеся спеціальним варіантом, щоб вибрати кольори, які відповідають вашому бренду.

Тепер у нас є послуги, персонал, місця розташування, платіжні шлюзи та. Однак, якщо відвідувачі заходять на ваш веб-сайт, вони не побачать вашу форму бронювання. Для цього ми повинні додати Booknetic на сторінку за допомогою короткого коду.

Відображення книжкових книжок

Тепер, коли ми можемо приймати платежі (я, сподіваюся, ви зрозуміли, що створювати додатки в PayPal і Stripe – це легко), покажіть нам нашу форму бронювання, щоб ми могли почати приймати зустрічі та платежі. Перейдіть до Сторінки> Додати нове, як показано нижче.

додавання нової сторінки WordPress

У мене вже є Гутенберг – редактор WordPress нового віку. До речі, я також використовую Двадцять шістнадцять тема на моєму тестовому сайті. Далі назвіть свою сторінку відповідно. Я використовую Послуги із тренажерних залів для мого прикладу. Вперед та натисніть значок плюс (+) у Гутенберзі, щоб додати короткий код Booknetic, як ми детально описуємо нижче.

додавання букнетичного короткого коду

Після цього налаштуйте атрибути сторінки (найкраща повна ширина) та Опублікувати вашу сторінку.

Якщо я перегляну сторінку в передній частині, я побачу це:

Непогано. У мене є дві вкладки розташування. Якщо я натисніть будь-яке місце, скажімо, я перебуваю в Нью-Йорку, розпочну процес бронювання. Букнітичний підштовхне мене і проведе мене до кінця процесу. Я виберу своє місце розташування, співробітника, який мені подобається (можливо, Джейн Доу ��), запланую графік та здійснять оплату.

Ось короткий відеоролик, який ілюструє процес бронювання книг:

Інші особливості

Ось зараз ми висвітлюємо інші особливості Booknetic. З вищезазначених інструкцій можна створити повноцінну систему бронювання. У наступному розділі ми розкриваємо інші функції, які допомагають вам залишатись вище.

Календар

Екран календаря дозволяє переглядати щоденні зустрічі. Щоб переглянути календар, перейдіть до пункту Booknetic> Календар:

Виплати

Екран платежів дозволяє вам бачити та редагувати платежі від своїх користувачів. Щоб переглянути свої платежі, перейдіть на сторінку Booknetic> Платежі, як показано нижче.

плагін wordpress wordpress

Клієнти

Щоб переглянути список усіх ваших клієнтів, перейдіть на сторінку Booknetic> Клієнти, як показано нижче.

Що далі? Купони!

Додавання купонів

Скажіть, що ви хочете запропонувати знижки своїм новим клієнтам, тому що хто не любить добру справу? Якщо це ваш план, Booknetic пропонує вам лише можливість. Йти до Книжковий> Купони, як показано нижче.

Я сподіваюся, що ви сьогодні чогось тут навчитесь.

Жити далі…

Дозвольте мені побачити. Є ще щось? Так звичайно. СМС та повідомлення електронною поштою. Налаштувати обидва налаштування легко, я дозволю вам спробувати і сказати нам, що ви дізнаєтесь. Тим не менш, ви повинні отримати налаштування конфігурації від свого постачальника SMS та електронної пошти.

Важливо: Ви повинні отримати налаштування SMS та електронної пошти від конкретного постачальника. Якщо ви не знаєте, як це зробити, ми можемо із задоволенням допомогти. Безкоштовно ��

Щоб налаштувати сповіщення, перейдіть до будь-якого Сповіщення SMS або Повідомлення електронною поштою. Ви можете створювати власні SMS та електронні сповіщення, що дивовижно:

Спеціальні форми

Букнетичні власні форми

Хочете побудувати власну форму? Ти можеш! У розділі “Спеціальні форми” ви можете використовувати доступні поля для розробки власної загальної форми або конкретної послуги.

Букетні поля спеціальних форм

Виберіть із полів для міток, входів, кнопок і т. Д. Також є опції в кожному з необхідних полів, текст заповнювача, кілька варіантів (для прапорців і радіо кнопок) та багато іншого.

Тепер ти…

Якщо ви шукаєте плагін для резервування WordPress, я повністю схвалюю Booknetic. У них є особливості, підтримка і ціна теж велика.

Які ваші погляди? Повідомте нас у коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map