Автоматично публікуйте публікації WordPress у своїх соціальних мережах за допомогою SNAP

Загальновизнано, що соціальні медіа незамінні, коли йдеться про просування вашого інтернет-контенту. Однак може бути стомлюючим вручну оновлювати всі свої облікові записи в соціальних мережах щоразу, коли ви створюєте нову публікацію. Це особливо актуально, якщо ваш сайт WordPress пропонує щодня численні статті. На щастя, для автоматизації цього процесу існує плагін.


Авто-плакат у соціальних мережах (SNAP) це інструмент, який звільняє вас від важкого та трудомісткого завдання розміщення останніх посилань на різні канали соціальних медіа, якими ви користуєтесь. Це буквально один з найкращих друзів для будь-якого блогера, який претендує на спритність у соціальних мережах. У цій статті ми розповімо про найважливіші функції SNAP та про те, як налаштувати плагін для найкращих результатів.

Зворотні посилання прекрасні

Якщо ви знайомі з основними методами оптимізації пошукових систем (SEO), ви завжди шукаєте зворотні посилання. Це посилання назад на ваш сайт з інших веб-сайтів. Вони цінні тим, що, просто кажучи, чим більше експозиції у вас в Інтернеті, тим більше шансів отримати кліки.

Хоча є певна стурбованість тим, що зворотні посилання з веб-сайтів соціальних мереж не мають значення для пошукових рейтингів, немає сумнівів, що вони все ще помітні для людей. Так чи інакше, це може не зашкодити, і майже напевно допоможе, мати різноманітні зворотні посилання на ваш веб-сайт із численних каналів соціальних медіа.

Незважаючи на те, що сайти соціальних медіа можуть не мати великого значення для вашого рейтингу, так звані веб-сайти 2.0, на сьогоднішній день, є інструментом, який часто використовують фахівці з SEO для покращення рейтингу пошуку. До них належать такі сайти, як Tumblr, WordPress, LiveJournal та Blogger.

Ось хороша новина: SNAP підтримує веб-сайти Web 2.0, а також сайти соціальних медіа. Ось чому SNAP настільки потужний для людей, зацікавлених у створенні процвітаючої присутності в Інтернеті. Він автоматизує створення зворотних посилань для вас, включаючи додавання цих посилань на дуже популярні канали соціальних медіа та веб-сайти Web 2.0. Коротше кажучи, ви можете використовувати SNAP, щоб зробити ваш сайт більш помітним як для пошукових роботів, так і для людей.

Особливості SNAP

оснащення

SNAP працює так, щойно ви опублікували свою публікацію, вона працює за кадром, щоб отримати доступ до бажаних облікових записів соціальних медіа та веб-2.0 та виконувати оновлення для вас. Він опублікує посилання, яке ви тільки що створили з відповідним текстом, як правило, заголовком та / або уривком, який в основному є основним текстом статті, або стільки слів, скільки дозволить сайт. Звичайно, для сайтів, на яких зображення має гарантію (наприклад, Facebook), ви можете очікувати, що ваше зображене зображення також з’явиться разом із оновленням..

В даний час існує 27 різних підтримуваних мереж, повний список доступний на сайті завантаження плагінів. Ви не обмежені максимальною кількістю облікових записів у SNAP. Іншими словами, якщо у вас є як особистий, так і професійний акаунт Twitter, ви можете налаштувати SNAP для публікації в обох облікових записах.

Налаштування SNAP

Конфігурація SNAP з’являється під вашим Налаштування в лівому навігаційному меню на консолі адміністрації. Перейшовши на сторінку конфігурації, ви вирішите, які облікові записи ви хочете додати. Нижче ви можете побачити список облікових записів, вибраних для конкретної установки SNAP.

оснащення2

Для кожного облікового запису ви додаєте конкретну інформацію, наприклад URL-адресу облікового запису, ім’я користувача та облікові дані. Слід зазначити, що конфігурація деяких цих облікових записів вимагатиме використання ключа API. Отримання цього ключа API вимагатиме певних зусиль з вашого боку, але інструкції до плагіна для цього вони кристально чисті.

Для кожного облікового запису також потрібно вказати, як ви хочете, щоб публікація відображалася в оновленнях. Ви робите це за допомогою роз’яснювальних тегів, наданих SNAP. Наприклад, з Дійго в обліковому записі нижче, ви бачите, що заголовок публікації буде відповідати заголовку публікації WordPress (“% TITLE%”). Текст публікації буде відповідати уривку публікації WordPress (“% EXCERPT%”). Цей уривок буде відповідати логіці, яку використовує ваша тема WordPress для відображення уривків. Ось деякі інші теги, які підтримує SNAP:

 • % URL% – URL-адреса публікації.
 • % SURL% – скорочена URL-адреса допису.
 • % IMG% – обрана URL-адреса зображення.
 • % RAWEXCERPT% – уривок допису (за типом).
 • % ОГОЛОШЕННЯ% – текст до тег або перші N слів публікації.
 • % FULLTEXT% – оброблений орган (текст) публікації.
 • % RAWTEXT% – текст (текст) допису як набраний.
 • % ORID% – оригінальний ідентифікатор. Ідентифікатор повідомлення для WordPress.
 • % TAGS% – теги допису.
 • % CATS% – категорії публікацій.
 • % HTAGS% – теги публікації як хештеги.
 • % HCATS% – категорії публікацій як хештеги.
 • % AUTHORNAME% – ім’я автора.
 • % AUTHORTWNAME% – ім’я користувача Twitter від налаштувань користувача (автора).
 • %НАЗВА САЙТУ% – назва блогу / сайту.
 • % CF-CustomFieldName% – вміст користувальницького поля із вказаною назвою.
 • % CT-CustomTaxonomyName% – перелік користувацьких таксономій, пов’язаних із посадою.
 • % HCT-CustomTaxonomyName% – список користувацьких таксономій, пов’язаних із публікацією, як хештеги.

diigo

Обов’язково виберіть правильний тег для правильного сайту. Наприклад, ви, мабуть, не хочете використовувати% FULLTEXT% для твіту, оскільки твіти обмежені 140 символами.

SNAP також надає вам гнучкість щодо того, як ваші публікації додаються на різних сайтах соціальних медіа. Зазвичай ви визначаєте глобальні налаштування, які вважаються типовими. Потім у вас є можливість змінити ці налаштування під час редагування публікації. Ви побачите консоль адміністрування SNAP, додану трохи під візуальним редактором тексту, і там зможете внести відповідні зміни, щоб змінити параметри за замовчуванням, як показано нижче.

оснащення1

Немає нічого, що соціальні медіа люблять більше, ніж скорочені URL-адреси, особливо на сайтах мікроблогів, таких як Twitter. На щастя, SNAP скоротить вашу (ймовірно) довгу URL-адресу, побудовану з назви вашої публікації. У вас є можливість вибрати засіб для скорочення URL-адрес біт.лі, goog.gl, ВАШИ, або навіть маловідомий вбудований скорочувач URL-адрес WordPress.

Особливості Premium SNAP

Як і багато інших плагінів WordPress, SNAP пропонується як у безкоштовній, так і в преміум-версії, що називається SNAP Pro. Преміум-версія пропонує більш багатий набір функцій за ціною 49,95 дол. США для одного сайту та 99,95 дол. США для кількох сайтів.

Для початку SNAP Pro пропонує підтримку обох Google+ і Pinterest. Це канали соціальних медіа, які є найвищою нерухомістю в цифровому маркетингу, тому блогерам, які серйозно ставляться до заяви в Інтернеті, варто розглянути можливість інвестувати в преміум-версію саме з цієї причини..

Також SNAP Pro надає вам можливість налаштувати, коли ваші публікації будуть публікуватися на різних сайтах, використовуючи функцію WP-Cron для вашої установки WordPress. Це означає, що якщо ви опублікували велику кількість публікацій за один раз, ви можете запланувати відповідні оновлення своїх облікових записів у соціальних мережах, щоб ви не заливали своїх друзів / підписників відразу надмірною кількістю оновлень. SNAP також надає вам можливість встановити максимальний щоденний ліміт кількості публікацій, які ви рекламуєте на вибраних вами сайтах.

snap3

Якщо ви дійсно знаєте про свій графік публікацій, SNAP Pro також надає можливість обмежити автоматичне розміщення повідомлень на конкретні дні тижня та конкретний час. Це корисно, якщо ви дотримуєтесь певної аналітики, яка дає вам поради щодо найкращих часів публікації на певних каналах соціальних медіа.

У преміум-версії SNAP також є підтримка Reddit. Будьте обережні, якщо зловживати Reddit. Цей веб-сайт відомий тим, що нападає на спамерів із “тіньовою забороною” – забороною, яка не схожа на заборону. Іншими словами, ви можете публікувати та коментувати як звичайно, просто ніхто більше не може бачити те, що ви публікуєте. SNAP Pro також пропонує кращі пропозиції LinkedIn підтримка. За допомогою безкоштовної версії ви можете розміщувати повідомлення на своїй сторінці профілю. Однак із преміальною версією ви можете розмістити повідомлення на сторінці своєї компанії.

Згортаючи його

SNAP – це потужний плагін, який не тільки має потенціал для покращення рейтингу вашої пошукової системи, але і зробить ваш вміст більш видимим для людей, які переглядають різні соціальні медіа та веб-сайти Web 2.0. Це чудовий інструмент для будь-якого професійного блогера, який витрачає занадто багато часу вручну, копіюючи та вставляючи посилання та уривки на інші сайти для рекламних цілей.

Як вам подобається створювати зворотні посилання для своїх останніх публікацій? Чи використовуєте ви автоматизоване рішення чи це робите вручну? Не соромтеся повідомте нас у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map