Аналіз теплової карти миші для огляду WordPress

Аналіз теплової карти миші для огляду WordPress

Аналіз теплових карт – це науковий підхід до оптимізації курсу конверсії для вашого інтернет-магазину чи веб-сайту. Це захищений даними спосіб вимірювання ефективності ваших цільових сторінок, контактних форм та закуповувальних послідовностей. Потік миші – це аналіз фремієвої теплової карти, інструмент відтворення сеансу та запис. У цій статті ми розглянемо Mouseflow, інтегруючи його в наш улюблений інструмент CMS – WordPress.


Contents

Що таке теплова карта?

Для тих із вас, хто не знайомий з темою аналізу теплової карти, ось простий шлях.

Теплові карти – це наочне зображення найбільш активних областей вашого веб-сайту. Регіон, на який натискають найбільше (наприклад, Починай тут пункт меню блогу), відображатиметься червоним у тепловій карті.

Теплові карти в пошукових системах

теплові карти пошукової системи

Еволюція теплових карт за 10 років, джерело: Два Октобер

Візьмемо приклад теплової карти в пошуковій системі.

У Google (або будь-якій пошуковій системі з цього питання) перші три результати пошуку – це найпопулярніші посилання. В результаті цей регіон у тепловій карті представлений червоним кольором, оскільки це “найактивніший” або “гарячий” регіон у тепловій карті. Посилання, що слідують (тобто п’яте, шосте тощо), мають зменшувальну кількість кліків і мають “прохолодніші” кольори (від помаранчевого до жовтого до зеленого до синього) у тепловій карті.

Скріншот, наведений вище, являє собою уявлення про те, як розвивалися теплові карти протягом десяти років. Ще в 2005 році вони називали це «святим трикутником», що означало, що перші кілька літер перших двох посилань привернули увагу більшості уваги шукача..

Десять років вниз, ми навчили свої очі сканувати перші кілька слів з перших 5-6 посилань. Це дає нам прямокутну теплову карту, яку ми бачимо у правій частині екрана.

Що таке запис і відтворення сеансу?

Теплові карти дають нам хороший погляд на найактивніші та найбільш натиснуті регіони веб-сайту. Хіба це не було б круто насправді див як відвідувач взаємодіяв з вашим веб-сайтом?

Рух миші є сильним показником щодо де увагу відвідувача знаходиться на веб-сайті.

Запис сеансу – ідеальне рішення. А сесія це по суті вся діяльність, здійснена відвідувачем за один візит. Сюди входить час, з якого веб-сайт завантажувався, до часу закриття вкладки (або вікна). Потік миші записи окремі сеанси відвідувачів вашого веб-сайту та дозволяє відтворювати їх у будь-який час із веб-переглядача.

Відтворення записаного сеансу викликається Відтворення сесії. Це фактично відео про всю взаємодію відвідувача з веб-сайтом. Сюди входить введена інформація (паролі завжди приховані), взаємодія форми, кліки та вся інша діяльність.

Переваги запису сеансу та відтворення

Запис сеансів і відтворення – це незамінний інструмент для тестування взаємодії з користувачами, тестування A / B та тестування на зручність роботи – все з живими користувачами.

Візьмемо приклад сторінки завантаження електронних книг. Це класичний випадок використання при створенні потенційних клієнтів, коли ви даєте користувачеві щось (у цьому випадку електронну книгу), взамін їх електронної адреси та дозволу надсилати їм електронні листи. Запис сеансу показав би як ваші користувачі взаємодіють із формою, скільки людей насправді заповнюють форму, кількість полів, які користувач заповнює, перед тим як відмовитися тощо.

Є багато інших випадків використання, коли для оптимізації швидкості конверсії використовуються запис, повтор сеансу та теплові карти. У цьому огляді ми розповімо про п’ять найкращих функцій, які Mouseflow може запропонувати:

 1. Теплові карти
 2. Запис сесії
 3. Повтор сеансу
 4. Формуйте запис сеансу
 5. Збір зворотнього зв’язку

Ми детально висвітлимо кожну з тем у наступних розділах.

Інформаційна панель Mouseflow

приладна панель аналітики теплових карт миші

Перегляд пташиного польоту на панелі приладів миші

На панелі приладів миші ви можете побачити пташині ваші останні записи сеансу та ваші популярні теплові карти. Діаграма представляє кількість записаних сеансів і пропорційна трафіку, який отримує ваш веб-сайт.

Теплові карти

Аналітика теплових карт Mouseflow підтримує п’ять різних розмірів, включаючи теплову карту кліків, теплову карту руху, теплову карту прокрутки та географічну теплову карту. Ми оцінимо одну сторінку, що містить контактну форму, і перевіримо її в кожному з п’яти типів теплової карти.

Клацніть Теплові карти

Теплова карта кліків представляє регіони, які отримують найбільшу кількість кліків. Кожна сторінка матиме своє унікальне подання теплової карти. Наприклад, на сторінці, що містить контактну форму, Надіслати кнопка реєструє найбільшу кількість кліків.

натисніть

Скріншот теплової карти клацань у WordPress, створений за допомогою Mouseflow

Це скріншот теплової карти кліків демо-сайту, який я створив для цього підручника. Оскільки я лише тричі подав контактну форму, вона реєструє три кліки. Три – це дуже невелика кількість, яку слід розглядати в тепловій карті, тому вона виділена синім кольором.

Теплова карта руху

рух теплової карти в потоці миші для wordpress

Скріншот теплової карти руху в WordPress, створений за допомогою миші

Теплова карта руху представляє регіони веб-сайту з найбільшим рухом. На скріншоті ви помітите сині патьоки, що представляє низьку активність.

Тепломапа уваги

Теплова карта уваги – цікавий показник. Він представляє ті області, де користувачі проводять максимальна кількість часу.

Візьмемо цей скріншот для пояснення.

уважна теплова карта в течії миші для wordpress

Скріншот теплової карти уваги в WordPress, створеної за допомогою Mouseflow

Зелений регіон у середньому витрачається на 10,2 секунди, тоді як регіони червоного кольору мають середній час перебування 21 секунди. Це говорить про те, що відвідувачі сайту проводять значну частину свого часу на сайті в червоному регіоні. У нашому випадку це контактна форма.

Як використовувати теплові карти уваги для поліпшення копіювання сторінки продажів?

Теплова карта уваги може бути відмінним інструментом для вимірювання де ваші відвідувачі проводять більшу частину свого часу. Якщо ви пишете довгу сторінку продажів, ви хочете, щоб ваші читачі насправді читали сторінку зверху (проводили там більшу частину свого часу) з подальшими відгуками та натискали на Придбайте зараз кнопка.

Отже, в ідеалі має бути верхній біт вашої сторінки продажів червоний, у тепловій карті уваги.

Якщо ваші відвідувачі ні прочитавши перші кілька рядків вашої сторінки продажів, це чіткий показник того, що ваш крок та копія потребують роботи.

Прокрутіть теплову карту

Теплова карта прокрутки представляє найбільш прокручені регіони вашого веб-сайту. Відвідувачі вашого веб-сайту, як правило, швидко прокручуються вниз із заголовка та дістаються до того місця, де вміст.

Теплова карта прокрутки є доповненням до теплової карти уваги. Коли увага велика, прокрутка низька. Ви знаєте, що хтось проскочив вашу копію, побачивши червону область в тепловій карті прокрутки. Жовто-зелені регіони в тепловій карті прокрутки вказують шматочки у вашій копії, які відвідувачі вважають цікавими чи корисними. Правильно використана теплова карта прокрутки може стати відмінним інструментом для покращення копіювання цільової сторінки.

прокручуйте теплову карту в потоці миші для wordpress

Скріншот теплової карти прокрутки в WordPress, створений за допомогою Mouseflow

Однак у нашому підручнику я прокручував всюди, тому всі вони позначені червоним кольором. Ви помітили, що область нижнього колонтитула синього кольору, що вказує на мінімальну активність прокрутки.

Скільки сеансів слід записати?

Подача миші надає вам можливість вибору кількості сеансів, записаних поза трафіком. Наприклад, якщо ваш вхід ⅓, буде записано кожне з трьох сеансів відвідувачів. Іншими словами, 30% вашого сеансу трафіку буде записано.

Це важливо з точки зору планування використання. Кожен записаний сеанс – це кредит. Залежно від плану, який ви купуєте, вам доведеться коригувати відсоток записаного трафіку від загального трафіку.

Простий спосіб оцінити цю кількість – це пошук звіту про трафік Google Analytics. Наприклад, якщо ви отримуєте 1000 унікальних відвідувань щомісяця і хочете записати, скажімо, 500 сеансів, то ви налаштували Mouseflow для запису одного з двох відвідувачів, тобто 50% трафіку.

Географічна теплова карта

Гео термічна карта в потоці миші для wordpress

Знімок екрана Geo Heatmap у WordPress, створений за допомогою Mouseflow

Географічна теплова карта виділяє країни, з яких приходить більшість відвідувачів. Ці дані доступні в більшості програм для аналітики, таких як Google Analytics або Kissmetrics. Скріншот, наведений вище, розміщений на демонстраційному сайті, саме тому виділяється лише Індія.

Воронки

завантаження воронки в потоці миші для WordPress

Приклад послідовності завантаження електронних книг у WordPress, створеної Mouseflow

Лійка – це ряд кроків, які відвідувач виконує для заповнення дії на вашому веб-сайті.

Скажімо, ви хочете, щоб ваші відвідувачі завантажували копію останньої електронної книги в обмін на свою електронну адресу. Це класична кампанія покоління, яка сприяє завантаженню електронних книг.

The дії ви хочете, щоб ваші відвідувачі завершили завантаження електронної книги. У цій дії є одне або більше кроки залучений.

Щоб зробити все просто, розглянемо два кроки (або сторінки) у цій дії.

 1. На першій сторінці відвідувач читає про пропозицію та вводить адресу електронної пошти.
 2. Друга сторінка – це сторінка підтвердження, де відвідувач бачить завантаження / кнопки для PDF.

Таким чином, лійка для завантаження електронних книг містить два етапи, як показано на скріншоті нижче.

воронку для завантаження електронної книги в потік миші для WordPress - налаштування

Створення нової послідовності для завантаження електронних книг у WordPress за допомогою Mouseflow

Мишачий потік вимірює швидкість випадання на кожному етапі воронки. У нашому прикладі ми не завантажили електронну книгу і залишили веб-сайт після перегляду першої (цільової) сторінки.

Воронка для завантаження електронної книги в курсі миші для wordpress - швидкість конверсії

Коефіцієнт конверсії послідовності завантаження електронних книг у Mouseflow

Цей знімок екрана говорить про те, що цільова сторінка прийняла 5 відвідувачів, жоден з яких не ввійшов на сторінку підтвердження.

Як оптимізувати коефіцієнт конверсії за допомогою послідовностей в режимі миші?

Воронки дозволяють відстежувати, як ведуть себе відвідувачі на вашому сайті. Вони неймовірно корисні для виявлення протікаючих областей у вашій конверсії. Після виявлення протікаючої сторінки ви знаєте область вашої проблеми. Потім можна оптимізувати копію сторінки (або в деяких випадках видалити її цілком), щоб побачити, чи зменшуються показники випадання.

Форми

як відслідковувати форму в wordpress, використовуючи потік миші

Відстеження форм у WordPress за допомогою Mouseflow

Mouseflow дозволяє відстежувати, як відвідувачі взаємодіють із вашими формами в WordPress. Це особливо корисно в маркетингу покоління B2B та контентному маркетингу, де вартість за потенційний клієнт значно вища порівняно з веб-сайтом / продуктом B2C.

Розглянемо Форма тесту WPExplorer що я створив для цього підручника.

формують сегментацію у wordpress wordpress

Сегментація полів у відстеженій формі в Mouseflow

Цей знімок екрана говорить про те, що на сторінці форми було двоє відвідувачів, і максимум часу було витрачено в полі електронної адреси. Ви також зазначите, що коефіцієнт конверсії становить 0%, оскільки я фактично не подав форму після її заповнення.

Як покращити швидкість заповнення форми за допомогою миші?

Використовуючи функцію Mouseflow, ви зможете визначити об’ємні дані у вашій формі та виміряти час, необхідний для заповнення типової форми. Якщо кількість полів у вашій формі занадто велика, або, що ще гірше, не має значення, ви можете помітити, що ваші відвідувачі відпадають у цих конкретних полях у формі. За допомогою Mouseflow ви зможете визначити ці поля та оптимізувати їх навколо, щоб в кінцевому підсумку збільшити швидкість заповнення форми.

Як відслідковувати форму в WordPress за допомогою миші?

Відстеження форми в WordPress за допомогою Mouseflow включає кілька кроків:

 1. Спочатку встановіть форму в WordPress та скопіюйте URL-адресу
 2. Перейдіть на сторінку “Форми” на інформаційній панелі Mouseflow та натисніть кнопку “Нова форма”.
 3. Вставте URL, який ви скопіювали на кроці 1.
 4. Потік миші автоматично розпізнає форму зі сторінки разом із усіма її полями.
 5. Ви можете призначити ім’я кожному полі у формі, щоб його було легше відстежувати.
 6. Нарешті, натисніть Створити форму, щоб почати відстежувати взаємодії форми.

Відгуки

Наведення миші дозволяє створювати красиві, не нав’язливі кампанії з відгуками для відвідувачів вашого веб-сайту. Зрештою, прослуховування ваших читачів / клієнтів – це найкращий спосіб покращити ваш сайт.

Ось як виглядає типова кампанія зворотного зв’язку:

зворотній зв'язок кампанії в wordpress wordpress

Кампанія зворотного зв’язку в WordPress, створена за допомогою Mouseflow

Після завершення опитування це сторінка підтвердження.

зворотній зв'язок кампанії в wordpress wordpress

Сторінка підтвердження / подяки за кампанію зворотного зв’язку

Як створити кампанію зворотного зв’язку в WordPress за допомогою миші?

Тепер давайте подивимося, як можна створити кампанію зворотного зв’язку в Mouseflow.

Увійдіть до інформаційної панелі Mouseflow та натисніть на Відгуки з лівого меню та натисніть на Додати нову кампанію.

Створення нової кампанії зворотного зв’язку в режимі миші

Ви можете додати скільки завгодно запитань, як мінімум одне запитання. Варіанти відповідей включають багаторазовий вибір, текстовий абзац (малий / великий) або чистий показник промоутера.

Ви можете побачити попередній перегляд питань та варіанти відповідей праворуч.

Нарешті, ви визначаєте вміст сторінки успіху та натискаєте на Далі.

Тригери в кампанії зворотного зв’язку

Тригери визначте, коли і де відображається кожна кампанія зворотного зв’язку. Мишачий потік пропонує вам безліч варіантів для визначення ваших тригерів. Наприклад, на наведеному вище скріншоті:

 1. Кампанія зворотного зв’язку завантажується, як тільки сторінка завантажується.
 2. Він завантажиться для всіх відвідувачів, незалежно від того, зареєстровані вони чи інші сегментовані користувачі.
 3. Кампанія завантажується на всі сторінки (хоча не рекомендується показувати її на сторінці входу!)
 4. Важливий варіант – форма кампанії відображається лише один раз на кожного користувача.

Визначивши тригери, натисніть Далі продовжити.

Увімкніть перемикач для кампанії зворотного зв’язку в режимі миші

Нарешті, ви можете вибрати активувати кампанію відразу після створення.

Однак добре спершу протестувати кампанію в прямому веб-сайті, обмеживши її неіндексованою або найменш популярною сторінкою, і перевірити, чи правильно зібрані дані. Переконавшись, що кампанія працює, ви можете розгорнути її на всьому сайті.

Що мені подобається в Mouseflow

Інтуїтивний інтерфейс Mouseflow та безліч варіантів відстеження робить його чудовим початком для аналітики теплової карти.

Модель Freemium

ціноутворення миші

Модель ціноутворення миші

Mouseflow працює за моделлю freemium, надаючи вам 200 безкоштовних кредитів щомісяця.

Кожен кредит еквівалентний одному записаному сеансу. Однак кредити обмежуються в розмірі 200 на місяць, а це означає, що якщо ви їх не використовували, ви втрачаєте.

Як і MailChimp (мій улюблений постачальник послуг електронної пошти), Mouseflow надає мені можливість спробувати послугу, перш ніж взяти на себе її. Крім того, порівняно з іншими службами аналітики теплової карти, Mouseflow має досить конкурентну стратегію ціноутворення.

Вбудована сумісність WordPress

плагін миші wordpress

Інформаційна панель плагінів миші в WordPress

Mouseflow підтримує інтеграцію з декількома інструментами (докладніше про це пізніше), включаючи WordPress. Щоб почати відстежувати ваш сайт WordPress за допомогою Mouseflow, просто завантажте Наведення миші для WordPress плагін і активуйте його.

Новий запис під назвою Mouseflow повинен з’явитися на лівій панелі панелі інструментів WordPress.

додавання коду відстеження веб-сайту в потоці миші в wordpress

Вставлення коду відстеження Mouseflow в WordPress

Натисніть на Код відстеження щоб вставити код відстеження на ваш сайт WordPress. Інформацію про код відстеження для веб-сайту можна знайти в обліковому записі Mouseflow Налаштування.

налаштування веб-сайту в потоці миші для wordpress

Інформація про сайт в Mouseflow

Після завершення роботи Mouseflow почне записувати ваші сеанси на вашому сайті WordPress.

Інші круті речі

Новий користувальницький процес на борту

Мені подобається новий користувацький процес на борту Mouseflow, який ознайомив мене з усіма різними параметрами на панелі приладів. Я працював менш ніж за 10 хвилин, не посилаючись на базу знань. Вони також мають кілька цікавих навчальних відео, чітко організованих під шість категорій.

Інтеграція сторонніх організацій 

Mouseflow інтегрується з понад тридцяти стороннім програмним забезпеченням

Mouseflow підтримує безліч сторонніх інтеграцій, починаючи від CMS до маркетингового програмного забезпечення до розширеного програмного забезпечення для управління тегами. На момент написання програми Mouseflow підтримує 30 власних інтеграцій, згрупованих у шість основних категорій:

 1. Системи управління вмістом: Mouseflow, крім WordPress, інтегрується з веб-сайтами Joomla, Drupal, Blogger та хорошими ol ‘HTML5. Він також інтегрується з популярними розробниками сайтів, такими як Squarespace та Weebly. Wix ще не отримає спеціальної інтеграції.
 2. Електронна комерція: Mouseflow інтегрується з провідним програмним забезпеченням для електронної комерції з відкритим кодом, таким як Prestashop, Magento, 3dcart та популярними платними рішеннями, такими як Shopify.
 3. Аналітика: Ви можете інтегрувати дані Mouseflow із популярними програмами аналітики, такими як Google Analytics, Adobe Analytics, та спеціалізованими, такими як Kissmetrics та Coremetrics.
 4. Маркетинг: Mouseflow підтримує провідні маркетингові програми, такі як Hubspot, Instapage, Unbounce, Optimizely та інші.
 5. Обслуговування клієнтів: Корисна підтримка клієнтів у реальному часі – це основна вимога успішного бізнесу та його довгострокової стабільності. Mouseflow також інтегрується з провідним програмним забезпеченням та програмним забезпеченням, таких як Zendesk, Olark, Freshdesk та Zopim.
 6. Управління тегами: Атрибуція є ключовою для вимірювання ваших маркетингових зусиль та рентабельності інвестицій. Існує вдосконалене програмне забезпечення для управління тегами, наприклад Segment.io та Менеджер тегів Google. Потік миші інтегрується з ними разом із Ensighten та Tealium.

Крім цього, Mouseflow також має потужний REST API, за допомогою якого ви можете отримати доступ до даних з будь-якого користувальницького порталу.

Клієнтела миші

Mouseflow має кілька клієнтів

Мишачий потік використовується деякими найбільшими іменами в галузі, включаючи Hubspot, Optimizely та Intuit. На момент написання записів їхня клієнтська база перевищує 100 000.

Підведенню

Аналітика веб-сайтів – це бурхливе поле в економіці дефіциту уваги. Мільйони доларів вкладаються на фінансування нових досліджень та рішень для аналітики та атрибуції. Mouseflow – ідеальний початок для будь-якого маркетолога, щоб ознайомитись з основами аналітики теплової карти.

Давайте короткий підсумок того, що ми висвітлювали досі:

 1. Що таке теплові карти?
 2. Як запис і повтор сеансу допомагає в аналізі поведінки користувачів
 3. Можливості потоку миші, включаючи теплові карти (натискання, рух, увагу, прокрутка та гео), послідовності, форми та кампанії зворотного зв’язку.
 4. Як налаштувати WordPress та Mouseflow
 5. Охолоджує речі про Mouseflow, включаючи 30+ сторонніх інтеграцій та вільний вільний план.

Як завжди, я залишаю вас питанням. Ви використовуєте аналітику теплової карти на своєму сайті? Якщо так, то яке програмне забезпечення ви використовуєте? Це функціонально краще, ніж Mouseflow? Повідомте нас у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map