Акімет все ще є найкращим плагіном спаму для WordPress?

Порівняння плагінів AntiSpam WordPress

Спамери (люди та автоматизовані) люблять WordPress так само, як і блогери, тому, щоб сказати, що вам потрібен блокатор спаму, це заниження. Akismet вже давно панує як найкращий блокувальник спаму для WordPress, але цей плагін все ще є найкращим суперником у царині послуг із блокування спаму?


Це саме те, що ми вирішимо в цій публікації, порівнявши Акісмет з його конкурентами і побачивши, чи він накопичується, і, зрештою, виходить на перше місце. Зануримось!

Akismet: Довго пануючий коментар Spam Blocker

Ніхто не любить отримувати спам-повідомлення електронною поштою або читати спам-коментарі в Інтернеті. Всі ми знаємо, що спам – це неприємність, але чи неприємність з ним є достатнім приводом для блокування? Чи дійсно нам потрібно блокувати спам на наших веб-сайтах?

Проста відповідь – чітке “Так!”, А не лише тому, що спам дратує. Наприклад, якщо хакери створюють нові облікові записи користувачів на вашому веб-сайті та додають спам-гіперпосилання на ваш сайт, вас може накласти санкція Google. Спам для коментарів також належить до цієї категорії. Якщо ваш веб-сайт індексується і виявлено його спам, він може бути оцінений негативно, і негативна оцінка вашого веб-сайту може призвести до його видалено з результатів пошуку Google.

Для того, щоб ваш сайт був доступним, це просто хороша практика контролювати ваш веб-сайт та виправляти будь-які зловмисні атаки. Тут вступають блокатори спаму, такі як Akismet.

Акісмет вперше був запущений у 2005 році виробниками WordPress. При активації фільтрує спам з веб-сайту на основі інформації, зібраної з усіх веб-сайтів, на яких активований плагін. Спам фільтрується з контактних форм та розділів коментарів.

Як встановити та налаштувати плагін Akismet

Пощастило для вас, Akismet дуже простий у налаштуванні та використанні. Akismet пропонується за допомогою моделі ціноутворення фремієм, тому сам плагін безкоштовно завантажувати та використовувати з можливістю оновлення до преміального плану для отримання додаткових функцій. У будь-якому випадку, для початку вам потрібно спочатку встановити плагін.

Встановіть Akismet

Просто увійдіть у свою установку WordPress та перейдіть до Плагіни> Додати нове. Akismet повинен бути одним з перших рекомендованих плагінів, просто натисніть на Встановити зараз і потім Активуйте кнопка.

Налаштування акаунта Akismet

Після активації плагіна ви побачите панель сповіщень у верхній частині екрана Налаштуйте свій рахунок Akismet. Натисніть на велику синю кнопку, щоб розпочати роботу.

Увійдіть у Akismet за допомогою облікового запису WordPress.com

Це відведе вас до головного Акісмет веб-сайт, на якому вам буде запропоновано ввійти за допомогою свого облікового запису WordPress.com (або створити новий обліковий запис, якщо у вас його немає). Після авторизації Akismet у вас буде можливість вибрати план:

 • Akismet Basic, безкоштовно: Включає захист від спаму від коментарів для вашого особистого веб-сайту, що працює на WordPress
 • Akismet Plus, $ 5 / місяць: Захист від спаму та розширена статистика, підтримка комерційних веб-сайтів (наприклад, вашого бізнес-сайту) та пріоритетна підтримка
 • Підприємство Акісмет, 50 дол. США / міс: Ті ж чудові функції, що і Plus, але для великих веб-сайтів з високим трафіком.

Ключ API Akismet

Щойно ви виберете план, ви отримаєте замовлення, а потім на екран підтвердження власним ключем API Akismet.

Підключіть Akismet API

Скопіюйте цей 12-значний ключ, поверніться до інформаційної панелі WordPress і вставте ключ, щоб закінчити зв’язок облікового запису Akismet зі своїм веб-сайтом.

Akismet Spam Filtering

Останнім кроком є ​​вибір рівня суворості для фільтрування спаму. Ви можете залишити Akismet у налаштуваннях за замовчуванням для автоматичного розміщення сумнівних коментарів у папці спаму, або збільшити дозволи, щоб Акісмет змог видаляти повідомлення для вас.

Моніторинг спаму за допомогою Akismet

Після встановлення Akismet плагін автоматично почне фільтрувати коментарі NSFW. За допомогою базового плану ви можете переглядати стандартні статистики щодо спаму, але якщо ви оновили план Plus чи Enterprise, ви отримаєте доступ до більш корисної статистики сайту.

Статистика сайту Акісмет: Діаграма

Akismet: щоденні, щомісячні та історичні дані (залежно від вашого плану)

Статистика сайту Akismet: Таблиця

Акісмет: подробиці щомісячної статистики

Просто увійдіть у свій акаунт Akismet і натисніть на розділ Активні сайти. Звідси ви можете натиснути на кожен веб-сайт, який ви пов’язали зі своїм обліковим записом Akismet, щоб переглянути окремі статистичні дані.

Статистика надає простий спосіб визначити проблемні IP-адреси, за допомогою яких ви можете заблокувати доступ до свого веб-сайту WordPress Налаштування> Обговорення> Чорний список коментарів. Але ви також можете використовувати ці дані для відстеження регулярних рівнів спаму, щоб ви могли помітити спам-атаку з милі та вжити заходів до того, як ваш сайт (потенційно) може вийти з ладу..

Akismet vs Топ плагінів для запобігання спаму WordPress

плагін анти-спаму akismet

Веб-сервіс Akismet заважає власникам сайтів самостійно поміряти спам-коментарі. Але деякі власники веб-сайтів повідомили про помилкові позитиви – тобто не-спам-коментарі були заблоковані разом зі спам-файлами (хоча помилкові позитивні дані можна перевірити за допомогою детальних даних про статистику сайту для користувачів Plus та Enterprise).

Якщо ви стоїте на огорожі щодо того, чи потрібно активувати Akismet чи ні, є кілька плагінів, які заявляють про необхідність скористатися послугами проти спаму. Ось декілька плагінів для спаму WordPress, які пропонують додаткові функції проти спаму, які можуть краще задовольнити потреби вашого веб-сайту.

Зупиніть запобігання спаму від спаму

зупинити спамерів

Цей плагін використовує одну з трьох конфігурацій captcha, щоб підтвердити, чи спроба або коментар відхиленого входу насправді була подана людиною, яка не спамує. Повідомляється, що вона добре працює з гравітаційними формами. Зупиніть спамерів захищає ваш веб-сайт від:

 • Повернення спаму
 • Контактна форма спаму
 • Коментувати спам
 • Реєстраційний спам
 • Спроби входу

Повідомлялося про кілька застережень. Іноді дійсні користувачі не можуть увійти до власної бази даних WordPress. Крім того, цей плагін не працюватиме на проксі-сервері або в хостинговій компанії, яка не використовує функції PHP.

Анти-спам від CleanTalk

захист від спаму

Анти-спам від CleanTalk є хмарним блокатором спаму. Плагін безкоштовний, але його хмарний сервіс CleanTalk вимагає платний рахунок. Після 7-денної безкоштовної пробної версії ви можете вирішити, чи бажаєте ви продовжувати цю послугу.

Окрім блокування коментарів, реєстрації, контактної форми та спаму електронної пошти, Anti-Spam від CleanTalk також захищає ваш веб-сайт від спаму:

 • Бронювання
 • Замовлення
 • Віджети
 • Підписки
 • Плагіни для розсилки

Цей плагін здатний аналізувати декілька аспектів вашого веб-сайту, не уповільнюючи його, оскільки він використовує хмару замість серверів. Це не лише чорні списки електронних адрес, але й домени та IP-адреси, пов’язані зі спамерами. Існує додаткова функція брандмауера, яка запобігає доступу спам-ботів до вашого веб-сервера, надсилаючи їх на порожню сторінку.

Захист щита та брандмауер

Захист щита та брандмауер

Захист щита та брандмауер блокує спам-коментарі та пропонує безпеку веб-сайту від шкідливих IP-адрес. Цей плагін перекриває вашу сторінку входу і вимагає блокувати всі коментарі спам-сайтів, не допускаючи коментарів людини про спам. Зловмисні спроби входу стримуються двофакторною авторизацією.

Хоча брандмауер можна відключити, цей плагін насамперед розроблений для захисту вашого веб-сайту. Спам-IP-адреси автоматично переходять у чорний список, а атаки грубої сили блокуються. Всі функції плагіна повністю доступні безкоштовно.

Який плагін для спаму найкраще підходить для вас?

Блокатори спаму не дозволяють пошуковим системам негативно оцінювати ваш веб-сайт. Вони також знімають головний біль від модерування спам-коментарів та перехоплюють створення небажаних нових облікових записів користувачів на вашому веб-сайті.

Але залишається питання, як визначити, який плагін проти спаму найкращий для вашого веб-сайту? Ось кілька питань, які ви можете задати собі, щоб визначити, який плагін найкраще підходить для ваших потреб:

 1. Чи сумісний цей плагін з іншими плагінами, активними на вашому веб-сайті?
 2. Вам потрібні лише послуги блокування спаму, або блокатор спаму?
 3. Ви шукаєте повнофункціональний безкоштовний плагін або той, який має вдосконалені функції з підпискою на план?
 4. Вас цікавить хмарна або веб-серверна система?
 5. Ви шукаєте безпеку веб-сайту на додаток до блокування спаму?
 6. Чи будуть ваші читачі роздратовані заповненням коду captcha перед коментуванням?

Ваші відповіді на ці питання допоможуть вам визначити, які функції захисту від спаму та / або захисту сайтів можуть працювати найкраще.

Але навіть після вибору, гнучкість є обов’язковою. Іноді плагіни не працюють добре один з одним. Вам доведеться перевірити бажаний плагін, який блокує спам, щоб визначити, чи добре він працює з попередніми плагінами.

Висновок

Під час роботи з веб-сайтом активація блокувальника спаму є важливим модулем. Без плагіну проти спаму ваш веб-сайт може бути забитий зловмисними атаками, що призведе до того, що рейтинг вашого сайту зменшиться і, можливо, взагалі стане невизнаним, поки ви не зробите необхідні оновлення.

Вам потрібен блокувальник спаму, але чи найкращий варіант для вас Акісмет? Для того, щоб відповісти на це запитання, ви повинні оцінити унікальні потреби вашого веб-сайту, а потім замість того, щоб робити припущення, ви можете скористатися нашими порівняннями вище, щоб вибрати правильний варіант для вас (хоча ми вважаємо, що Акісмет справді повинен бути вашим першим вибором).

Як ви блокуєте спам на веб-сайті WordPress? Акімет все ще є вашим рішенням щодо блокування спаму? Ви можете поділитися своїми думками та / або доповненнями до цього списку в розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map